Chceš vědět jako PRVNÍ o nově přidaných dívkách? Zajímá Tě, co chystáme za ŽHAVÉ novinky? Chceš být u zrodu něčeho velkého? Přihlas se k odběru e-mailového newsletteru!

Markéta Agnar Trisha, 33 let
Rokycany, Hrádek u Rokycan - Zobrazit na mapě
Telefon dívky
+420 776 021 706
Ověřeno

Markéta Agnar Trisha, 33 let

Rokycany, Hrádek u Rokycan - Zobrazit na mapě

Základní informace dívky Markéta Agnar Trisha

Krásný den,

Vědomá celostní tantrická masáž nabíjí životní energií a propojí Vás se sebou do přítomného okamžiku. Zlepšuje vztahy, práci, hojnost, zdraví, bohatství (tj. vše v oblasti 2. čakry), léčí prostatické problémy, problémy s předčasnou ejakulací či neplodností, zvědomuje sexualitu, léčí fyzické i psychické potíže, depresi , ztrátu chuti na sex, absenci orgasmu, emoční potíže, stres, smutek, vztek a podobně... Skutečná tantrická masáž a její léčebný efekt funguje na mnoha úrovních fyzických i duchovních vrstvách velmi rychle a efektivně.

Pokud byste rád prožil(a) vědomou, pečující, smyslnou, uctivou, energetizující a léčebnou tantrickou masáž, pak jste zde správně.

Jsem vnímavá žena, která ráda vědomě pracuje s energií a má radost z poskytování umění doteku skutečné tantry, tak i certifikovaná rekondiční a tantrická masérka a skrze vědomý dotek zde ráda plním součást svého poslání duše.

K masáži předchází osobní rozhovor u vody či čaje, kde si povíme více o tantře a Vašem záměru. U 2 hodinové masáže počítejte, že zde dohromady strávíte cca 3 hodiny. Po úvodním rozhovoru se můžete osprchovat a být uctěni úvodním rituálem Namaste. Dále zažijete masáž, kde se citlivě věnuji každé části Vašeho těla a závěrem masáži intimních partií, kde je kladen důraz na rozvádění energie do vyšších energetických center pro nabití energie do Vašeho těla. Vedlejším účinkem bývá či může být celotělový orgasmus... (viz. například info z knihy multiorgasmický muž a žena).
K prvnímu absolvování masáže nemusíte mít technické a mentální znalosti z knih a internetu, stačí mít čistý záměr užít si masáž, nabít energii pro sebe či zrelaxovat se....

Masáže vykonávám v příjemném a diskrétním prostředí samostatného domu s masérnou v Hrádku u Rokycan (viz. foto)

Čas tantrické masáže trvá od 2 hodin a více. Pro první prožitek s tantrou je čas 2 hod masáže dostačující.

Bližší dotazy k masáži a ceně Vám ráda zodpovím telefonicky

S úctou a pozdravem

Markéta Agnar Trisha

Ověřené foto

Výška
173 cm
Váha
60 kg
Velikost prsou
2
Jazyky

Co pro Tebe mohu udělat

69
Anál
BDSM
Bondage
Deep throat
Doprovod
✔ Erotické masáže
Escort
Fisting
Footfetish
Klasika
Lesbi show
Líbání
✔ Masáž
Masáž prostaty
Masturbace
Mužský anál
Orál
Orál bez ochrany
Pervers
Piss
Připínák
S/M
Sex po telefonu

Kdy jsem k dispozici

Pondělí
09:00 - 21:00
Úterý
09:00 - 21:00
Středa
09:00 - 21:00
Čtvrtek
09:00 - 21:00
Pátek
09:00 - 21:00
Sobota
Zavřeno
Neděle
Zavřeno
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.