10 rad, jak dokonale uspokojit ženu v posteli

Rady/Tipy

10 rad, jak dokonale uspokojit ženu v posteli

Jak uspokojit ženu v posteli? Tuto otázku si klade každý muž, kterému není blaho jeho milenky či partnerky lhostejné. Víme, jak na to, aby váš sexuální život vzkvétal, ženy vám ležely u nohou a prosily o další žhavou noc ve vaší posteli. Staňte se dokonalým milovníkem, který rozumí ženským erotickým potřebám a touhám. Dopřejte své partnerce pravidelnou dávku orgasmického potěšení a ona vám za to vytvoří ráj na zemi.

Obsah:

Nepodceňujte mozek

ženský mozek a sex bezpasaka.cz

Velmi důležitou roli při kvalitním milování hraje u žen mozek. To on rozhodne o tom, zda se žena uvolní a naladí do emočně sexuální roviny. Pokud bude žena při sexu myslet na to, jestli mají děti hotové úkoly nebo zda ji máte opravdu rád (a nejde vám jen o sex), tak z toho pravděpodobně žádné extatické spojení a vyvrcholení nevzejde.

Dejte ženě jasně najevo, že po ní toužíte a že chcete být jen s ní. Pokud si všimnete, že je v posteli duchem nepřítomná, zastavte a jemně jí připomeňte, kde je potřeba její pozornost. Skvěle na to funguje například krátká masáž prsou a dráždění bradavek.

Podpořte její sebevědomí

Většina žen se ve chvíli, kdy se má před mužem svléknout, cítí nejistě. Diktát módního byznysu postavil na piedestal vrcholu ženské krásy extrémně štíhlé, plastikami či pfotoshopy vylepšené ženy, které jen tak v posteli nepotkáte. Každá žena vnímá na svém těle nějaké nedostatky a vaším úkolem je odvést od nich její pozornost. Nechcete přece, aby zatímco se ji snažíte uspokojit, myslela na to, jak asi vypadají v dané poloze její prsa, bříško či zadeček. 

Řešení je snadné. Obejměte ji, pohlaďte a pošeptejte do ouška, jak moc vás vzrušuje. Pochvalte jí prsa, jemnou kůži, vlasy, plné rty nebo zadeček. Uvědomte si, že sebevědomá žena, která má pocit, že se partnerovi líbí, je v sexu daleko odvážnější a uvolněnější. Opečovávejte ji, hýčkejte a dopřejte jí pocit, že je výjimečná. 

Dopřejte jí předehru

Některým mužům přijde předehra jako naprosto zbytečná věc. Pokud ale chcete ze sexu se ženou vytěžit maximum, bez předehry to nepůjde. Nebavíme se teď o rychlovce na stojáka, ale o opravdovém milování, ze kterého bude žena šílet blahem a rozplyne se ve vesmíru rozkoše.

Ženy potřebují vybudit, nažhavit, vzrušit. Zabírá na ně mazlení, hlazení, škádlení, masáže. Do milostné předehry se nebojte přidat i erotickou komunikaci a humor.

Ptejte se, co má ráda

komunikace mezi partnery bezpasaka.cz

Zajímejte se o to, co má žena ráda, co se jí líbí, co ji vzrušuje, jaké má tajné touhy. Její sexuální fantazie vám dopomohou k vytouženému cíli. Navrhněte jí, ať vám ukáže jak a co konkrétně se jí líbí. Buďte otevření a vnímaví. 

Zkoušejte ji hladit, líbat a dráždit i na místech, které běžně opomíjíte a sledujte její reakce. Hodně žen má erotogenní zóny třeba na krku, uších, v kolenních jamkách, na prstech u nohou. Dobře si zapamatujte, kde jsou její nejcitlivější místa a pro příště jich beze zbytku využijte.

Buďte trpěliví a nespěchejte

Ženy vnímají sex jinak než muži. Je pro ně více o intimitě, vzájemné blízkosti a dotecích, které muže většinou moc neberou. Pokud nebudete spěchat a budete objevovat pomalu každý centimetr jejího těla (a ještě se u toho tvářit, že vás to baví a vzrušuje), bude na vrcholu blaha a splní vám na oplátku vše, co si budete přát.

Nechte partnerku, aby sama určovala tempo. Tvařte se, že váše vyvrcholení je to poslední, co by vás teď zajímalo. Nechcete přece, aby zase předstírala orgasmus jen kvůli vašemu rychlému výstřiku.

Experimentujte s erotickými hračkami

erotické hračky bezpasaka.cz

Jestli jste to ještě neudělali, je načase pořídit partnerce nějakou erotickou pomůcku. Pro začátek dobře poslouží vibrátor na klitoris nebo vibrátor v elegantním provedení, který dobře nažhaví jak její jeskyňku rozkoše, tak klitoris nebo bradavky. Stupňujte její touhu až do bodu, kdy to jediné, co bude chtít, bude váš penis hluboko v její vagíně.

Pokud jste v používání pomůcek již zkušení uživatelé, poohlédněte se po BDSM erotických hračkách, které mohou vašemu sexuálnímu životu přinést zcela nové impulsy a osvěžení. V tomto případě postupujte extrémně jemně a otevřeně vyjadřujte své pocity a touhy. Uvidíte, že intimní komunikace obohatí nejen váš sex ale i další roviny partnerského vztahu.

Svatá trojice líbání, prsa, lízání

libani prsa sex bezpasaka.cz

  • Dopřejte ženě poctivou porci polibků a objetí. Otevře vám to nejen její tělo ale i vagínu. Líbání je pro ni spojeno s láskou a touhou. Tak ať má pocit, že se od jejích rtů nemůžete odtrhnout.
  • Věnujte hodně času jejím prsům. Laskejte je a speciální péči dejte bradavkám. Je to jedna z nejsilnější erotogenním zón na ženském těle a jsou mezi námi i mnohé, které dosáhnout orgasmu jen skrze její stimulaci.
  • Když cítíte, že se partnerka dostává do varu, přesuňte pozornost do jejího klína. Nespěchejte a pořádně ochutnejte její klín se všemi ukrytými poklady. Jak na to, si řekneme brzy v dalším článku:).

Trénovat výdrž se vyplácí

vydrz při sexu bezpasaka.cz

Zásadní pravidlo poctivého sexuálního uspokojení vaší partnerky zní - její orgasmus je na prvním místě - takže začněte trénovat pořádnou výdrž. Časem se určitě dopracujete k tomu, že ji budete schopni přivést k vrcholu během několika (desítek:) minut, nebo sladit načasování tak, abyste se udělali oba najednou. Ale i tak jí to bude trvat většinou déle než vám.

Dosáhne-li s vámi dokonalého orgasmu, už nebude nikdy odmítat podněty k erotickým hrám (natož, aby se poohlížela po jiném muži). Žádná bolest hlavy nebo ranní vstávání, žadonit bude ona. Tak se snažte! Budete pro ni král.

Zkoušejte nové věci a mluvte spolu

Rutina a všednost je zabijákem vzrušení a touhy. Takže si dejte láhev dobrého vína a nadhoďte otázku, co byste mohl udělat pro její větší potěšení ze sexu. Co takhle nová erotická pomůcka nebo výměna rolí. Zkuste příště přijít s "nabídkou kvalitního sexu" na nezvyklém místě (co třeba milenecký azyl?) nebo navrhněte vyzkoušet novou sexuální polohu.

Orgasmem to nekončí

laska partneri po sexu bezpasaka.cz

Zapomeňte na to, že se po sexu otočíte na druhý bok a usnete. Tuhle hru musíte dohrát do konce. Přitulte se k partnerce. Hlaďte ji a líbejte. Pošeptejte jí, jak to bylo krásné a jak moc se vám to líbilo. Sdělte jí, jak moc vás vzrušuje, dělat jí dobře. 

No … a teď už můžete spokojení (a vyčerpaní) usnout. Ráno se můžete těšit na luxusní snídani a spokojenou usměvavou ženu, pro kterou jste KRÁL a která už se nemůže dočkat, až večer přijdete domů a budete jí vládnout svou pevnou rukou (nebo spíše mečem).

 

©Bezpasaka.cz

odběr článků bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Tantrická masáž jako nevšední erotický zážitek

Anální sex. Jak z něj udělat orgasmické potěšení?

Způsob komunikace, díky které si získáš její zájem. Jak na to?

Pozitivní vliv sexu na lidské zdraví

Autor: 
Laura Panská
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.