Staň se alfa samcem. Jak svést každou ženu?

14. prosince 2022 8:00
Rady/Tipy
Autor: Číča
Staň se alfa samcem. Jak svést každou ženu?
Nejdřív musíte zjistit, jak nejefektivněji svádět. Co dokáže zapůsobit na první dobrou?


Obsah:

Tajemství, o které se nedělí
jak se stát alfa samcem? bezpasaka.cz

Chlap si nemůže přečíst nějakou příručku, přijít do baru a během jednoho večera se stát alfa samcem, který si domů odvede jednu nebo víc těch největších krásek, které byly k dispozici. 

„Neber mi to. Mně to dalo velkou práci, než jsem si na všechno sám poctivě přišel.“ Řekl mi jednou jediný chlap, který si právem zaslouží být označen jako alfa samec. Cynicky jsem mu vyčítala jeho zacházení s holkami a ženami, které se k jejich smůle dostaly do blízkosti jeho senzoru. A že jich nebylo, není a nebude málo. 

Sexy talent od přírody

Alfa samcem se nemůžete nějakým způsobem “přes noc” stát. Alfa samcem se musíte narodit, musíte na to mít charakter a ještě k tomu vás čeká dlouhá a náročná cesta sebepoznání a poznání, jak na to. Je to stejné jako s talentem. Ať už se jedná o jakýkoliv obor, můžete dřít a dát do toho všechno, ale pokud vám chybí talent, nikdy nebudete ti nejlepší. A když máte na danou věc dar od Boha, tak bez doprovodné dřiny a snahy, je vám stejně k ničemu. 

Podívejte se na historicky nejslavnějšího svůdníka všech dob – Giacomo Casanovu. Svou pověst získal díky svému autobiografickému dílu Dějiny mého života, kde bez okolků popisuje svůj pestrý milostný život. Neříkám, že by Casanova nebyl úspěšný svůdník a nedostal se díky svým záletům do ne jedné šlamastiky, ale přeci jen žil v 18. století a tohle období rokoka je označováno jako sexuální nebo puberťácká doba.

Zkrátka všichni byli nadržení jak nevybouření puberťáci a taky to podle toho u dvorů vypadalo. Hra na slepou bábu byla vymyšlena právě v této době. No proč asi? Aby se mohli všichni navzájem osahávat. Sexuální aféry tedy byly na denním pořádku. Casanovy proslulé úspěchy se staly proslulými díky tomu, že se jimi netajil a dokonce je pro veřejnost sepsal. 

Pověst, která předchází...
jak se stát alfa samcem? bezpasaka.cz

Přiznejme si, že pověst svůdníka nebo v dnešní době spíše děvkaře, je jedním z nejzákladnějších aspektů k tomu, abyste se takovým alfa samcem stali. 

Dám vám takový příklad. Jednou mi můj kamarád představil svého kamaráda a řekl mi o něm, že je sukničkář, že miluje sex a holky, a přidal pár zajímavých historek o jeho záletech. Ačkoliv se nejednalo o žádného sexy krasavce, ze kterého by se mi na první pohled podlomily kolena, po této informaci se mi pomalu lámat začaly. Proč jsem po něm najednou začala tak strašně toužit a chtít, aby si mě okamžitě ohnul o stůl?  

Když má chlap obecně rád holky… hodně holek, můžete si být jistí, že se mu budete líbit, a o ten stůl vás bude chtít ohnout od první chvíle. A představa, že v někom vyvoláváte hned od začátku takové touhy, je samo o sobě strašně vzrušující. Takže když nic jiného, tak vám takový chlap zvýší sebevědomí. Dále si řeknete, že na něm musí něco být, když dokázal sbalit takovou spoustu holek.

A když to něco měly všechny ty holky před vámi, vy to chcete bezpochyby taky. No a v neposlední řadě je to celkem záruka toho, že to v posteli díky svým zkušenostem umí a že vás s ním čeká neobvyklé dobrodružství. To, jestli vaše představy naplní nebo nenaplní, je už věc druhá, protože když se ještě jednou vrátím k originálnímu Casanovi, můj nejoblíbenější citát, který pronesl, zní: 

„Sexuální prožitek dosahuje maxima v našich představách. V praxi je poloviční.“

Síla pohledu podlamující ženská kolena
jak se stát alfa samcem? bezpasaka.cz 4

Samotnou pověst však nezískáte ze dne na den. Nejdřív musíte zjistit, jak nejefektivněji svádět. Co dokáže zapůsobit na první dobrou? Pohledy. Způsob, jakým se na holku podíváte. Musíte mít ten správný upřený pohled, kterým jasně dáte najevo, že to, na co se díváte, se vám sakra líbí. Ale pozor! Musí se jednat o obdivný pohled, nikoliv slizký a úchylný. A mezi tím je opravdu velice tenká hranice. Tady to právě bude chtít trochu toho talentu a charisma.

Můj oblíbený alfa samec dokáže během konverzace vykouzlit takový pohled, kterým mě sjede od hlavy k patě, že v tu ránu zapomenu, co jsem říkala, celá zrudnu a začnu se chichotat jako malá holka. A v tu chvíli mě má a já se budu snažit dělat všechno proto, aby mě tím pohledem obdařil znova. 

Dobře mířené lichotky
jak se stát alfa samcem? bezpasaka.cz 3

No ale hlavním pilířem svádění je samozřejmě správné lichocení. Ale takové lichocení, že se holka stane na vašich lichotkách okamžitě závislá.  

Zapomeňte na prvoplánové neoriginální lichocení, při kterém dáváte povýšeně najevo, že to říkáte jen proto, abyste holku dostali do postele. Nezáleží ani tak na tom, co holce říkáte, jako spíš, jak jí to říkáte. Najděte si na ní něco, co vás nezaujme na první pohled. Pokud má velká prsa, neříkejte jí, že se vám líbí její prsa. To slyšela už mockrát. Vyzdvihněte na ní něco, čeho si běžný člověk nevšimne nebo ho nenapadne to zmiňovat.

Můžete jí třeba říct, že vás fascinují její pohyby a gesta. Že se nikdo nedokáže pohybovat s takovou ladností, jako ona, a že z ní díky tomu nemůžete spustit oči. Vsaďte se, že tohle jí ještě nikdo nikdy neřekl. Řekněte jí, že byste si přál, aby s vámi šla na rande, ačkoliv vy na rande nechodíte, s ní byste šel. Důležité je ji hned od začátku přimět, aby si myslela, že je pro vás jedinečná.

Buďte kreativní. Všímejte si maličkostí. Tím jí dáte pocit, že jste v ní objevili něco, co nikdo jiný a že jste se do ní z relevantních důvodů okamžitě zabouchli a jste jí fascinován. Tenhle pocit se jí bude tak moc líbit, že o něj nebude chtít přijít a bude vyžadovat vaši pozornost a přítomnost. 

TIP* Pokud jste stydlivější povahy a potřebujete potrénovat, ideálně poslouží realistická panna alias sex doll. Tahle sexuální panenka je dokonalou replikou ženy, na které si můžete zkoušet své milostné způsoby bez obav z odmítnutí či posuzování.


I ty můžeš být Casanovou!

jak se stát alfa samcem? bezpasaka.cz 5
No, a když dokážete tyhle věci skloubit dohromady, nebudete mít strach to zkoušet a nepostrádáte talent, nevidím důvod, proč by se z vás nemohl stát nový Casanova moderní doby s perfektní ďábelskou pověstí svůdce dívek a žen. 

Když spojíte svou pověst děvkaře s uměním vyvolat v dívkách pocit jedinečnosti, dáte jím iluzi toho, co každá holka chce. Divokého a nespoutaného badboye, kterého může spoutat jedině ona. A když do toho ještě hodíte ten pohled, ze kterého jim zvlhne klín, máte vyhráno, jejich lůna budou připravena na otevření a jejich srdíčka na zlomení. Štítky
Autor: Číča
Na životě si nejvíce cením umění, sexu a hlubokomyslných konverzací a podle toho žiji. Vystudovala jsem žurnalistiku a taky se jí věnuji. Umění, především hraní, zpívání a tancování, mám jako svůj placený koníček a svět zapálených umělců mě fascinuje. Lidé mě považují za bohéma. Já jsem při tom jen holka, co chce v životě vyzkoušet všechno vzrušující a zakázané a do všeho se vrhá po hlavě. Cením si originálních a zajímavých lidí, protože věřím, že mě mohou v mém životě něčím obohatit.

Psát o sexu a o nejrůznějších fantaziích vnímám jako svou osobní terapii.

Podobné články

Šukací stroje. Kompletní přehled fucking machines včetně vibrující historie

23. listopadu 2022 LuPo

Šukací stroje přináší rozkoš ženám i mužům. Poznejte jejich druhy a historii

Zobrazit článek

Sex podle horoskopu

9. listopadu 2022 Pavla

Jaká znamení se k sobě v posteli hodí? 

Zobrazit článek

Rozpal ho čokoládou! 3 recepty na sladké potěšení

3. listopadu 2022 Pavla

Využij afrodiziakální účinky božské čokolády a dopřej si sladké sexuální potěšení!

Zobrazit článek

Erotická masáž pro muže od muže

26. října 2022 Jirka

Muž dokáže s mužským tělem pracovat více komplexně a zároveň přirozeně, protože sám zná mužské sexuální prožitky z vlastních zkušeností. Při masáži pak masér přirozeně ví, kam a kdy sáhnout.

Zobrazit článek