Anál pod sprchou

Erotické povídky a vtipy

Anál pod sprchou

Napsal Passs

 

Naše trojka byla opět naplánována. Ale člověk míní, okolnosti mění...

Když se mi Honza ozval, začal jsem tušit. „Hele, musím služebně na pár týdnů do zahraničí, takže nám to tentokrát nevyjde.“.A hned jsem se cítil dost zklamaně. Společné trojky jsem si vždy dost užíval, byli jsme už sehraní a fantazii jsme rozhodně meze nekladli.
Naštěstí pokračoval: „Ale Jitka tu je, a chtěla by se s tebou i tak sejít. Mě to nevadí, ať si holka užije.“

To byla novinka. Zatím jsme v našem dlouholetém vztahu nic takového nerealizovali. Pokud tedy nepočítám pár příležitostí, kdy jsme si s Honzou dali „pánskou jízdu“ a zamrdali si jen spolu. Ale o tom Jitka ani nevěděla. S jeho návrhem jsem teď rád souhlasil. Oba mi už chyběli, ale možnost mít „alespoň“ Jitku, tu pěkně vyvinutou, pořádnou samici… Skvělá, stále ještě pevná prsa, velké bradavky, rychle vlhnoucí kundička a kreativní nápady v sexu bez nějakých tabu. I jen ta samotná představa mě pěkně vzrušila. „Takže dohodnuto, bude tě čekat, jak jsme si naplánovali. Užij si to a pořádně jí vymrdej. Rád si pak od ní poslechnu, jak to probíhalo,“ uzavřel to Honza.

Když jsem k ní pak v daný den dorazil, byl jsem už dost natěšený. I přes tu dlouhou řady našich setkání, společného sexu, mě stále přitahovala. A taková situace, bez Honzy, byla zajímavá novinka. Na rozdíl od oblíbených klišé mi rozhodně neotevřela v župánku, pod tím nic. Ani jsem to neočekával. Ale sex s ní stál vždy za to. A ani tentokrát jsem se v očekávání nezklamal. Trochu jsme si pokecali, něco pojedli, popili, stejně jako dříve ve třech.

erotická povídka anál ve sprše bezpasaka.cz

Situaci vzala jaká je, chtěla si to užít. Zamířili jsme spolu do koupelny, vířivka už byla napuštěná. Byla dost velká, vešli jsme se do ní vždy všichni tři. Ale tentokrát jsem se nemusel předem sprchovat sám, do sprchy vedle jsme šli oba. Nebo spíše, po svléknutí mne tam prostě dotáhla za ruku. Naštěstí i jejich sprcha byla obrovská.

Začal jsem jí mydlit prsa, ona mi na oplátku omývala mého, už pěkně postaveného ptáka. Přitom jsme se i párkrát políbili. Dost hladově, dlouze. Přitiskla se víc ke mně, prohmátla mi koule a stiskla. Naštěstí tak akorát, líbilo se mi to. Pak přes ně přejela dozadu mezi nohy a zabořila mi prst do análu. Šlo jí to lehce, mydlinek bylo dost, projížděla mi anál tam a zpátky, přidala i druhý prst. Rád jsem si to nechal líbit, věděla jak na mě, co se mi líbí. Ale to už jsem si nohy musel víc roztáhnout od sebe…

Nechtěl jsem zůstat pozadu a nahmatal její kundičku. Byla vlhká, mazlavá. A jen voda to nebyla. A tak jsem do ní zajel prstem. Vzdychla, prohnula se, její prsty projíždějící můj anál se na chvíli zastavily, ale pak pokračovala. A já se nenechal zahanbit, její kundičce se nedalo moc dobře odolat. Přidal jsem další prst a po chvíli projíždění je oba začal protáčet. Zastavila mne rukou a vysunula mé prsty z její kundičky. A pak vytáhla ze mě i ty své. A pomalu se ve sprše otočila a předklonila se, zapřela se rukama o stěnu. Chytnul jsem jí za zadek, promasíroval, a pak pomalu přejel mezi její půlky.Stále tam byla krásně klouzavá, tekoucí voda zatím všechny ty krásné šťávičky nesmyla.

erotická povídka anál ve sprše bezpasaka.cz 2

I tak jsem ale raději přetočil sprchovou hlavici, aby na nás cákala méně. Přejel jsem jí rukou zezadu mezi pysky a rozetřel její šťávy po kundičce a dalším, pomalým pohybem i po análku. První prst jí pak zajel do kundičky. Pak druhý. Nechal jsem ji, aby si zvykla, a po chvíli zasunul další prst i do análku. Tam jsem musel opatrněji, chvíli trvalo, než se mému postupně zajíždějícímu palci přizpůsobil, roztáhl se. Ale pak už jsem mohl zrychlit, zajíždět i víc do hloubky. Přitlačoval jsem palec zabořený do jejího análu na tu tenkou vnitřní překážku a cítil přes ní moje dva prsty v kundičce. Oba nás to moc rajcovalo, krátce a rychle oddechovala, až řekla: „Víc!“ Zrychlil jsem, protáčel a roztahoval, masíroval ji uvnitř, a za chvíli jsem cítil, jak se stáhla. Všude…

Vytáhl jsem z ní prsty a nechal ji chvíli vydechnout. Opírala se o stěnu, hlavu na předloktích a oddechovala. Po chvilce se ale zklidnila, chytla mi ptáka, a přejížděla si s ním zezadu mezi análkem a kundičkou. Zastavovala se a vždy se lehce pohnula směrem ke mně, aby jí trochu zajel buď do jedné nebo druhé. A pak řekla: „Vyber si…“. Nebyla to zas tak těžká volba.

Příležitostí, kdy dala k dispozici svůj anál na pořádné protažení, nebývalo zas tak mnoho. Zvláště Honza s jeho tlustým ptákem neměl moc šanci. Zato mého delšího ptáka tam občas mívala ráda. Pokud se tedy předem dostatečně uvolnila. A zdálo se, že to byla právě ta situace, takže jsem dlouho neváhal. Pustila mého ptáka z ruky a já ho nasměroval na ten správný otvor. Análek byla skvělá volba. Lehce jsem přitlačil a nechal ho pomalu zajíždět dovnitř.

erotická povídka anál ve sprše bezpasaka.cz 1

Sice byla už pěkně promáznutá a roztažená, i do hloubky, ale můj palec a můj pták jsou každý o něčem jiném… Cítil jsem odpor a tak jsem ho ještě raději povytáhl a dostatečně naslinil. Pak už zajel dovnitř lehce. Pomalu jsem ho zasouval, nechal ji povolovat sevření a uvolňovat se. Občas mě zastavila a odpočívala. A pak už tam byl celý. Zvládla to. Chvíli jsem počkal a pak ji začal projíždět. Pomalu, pak i rychleji. Přirážel jsem, projížděl jí anál do hloubky a moje koule jí pleskaly o zadek. Chvílemi mi ho uvnitř masírovala svíráním análu, viděl jsem, jak si to užívá. A co teprve já. Krásně úzký análek, jeho svírání, klouzání dovnitř až po koule.

A navíc krásný výhled na její parádní zadek, za který jsem si ji přitahoval a nabodával na ptáka … Ale ještě jsem se nechtěl udělat, čekaly nás dnes ještě další věci. Znal jsem se a chtěl jsem si to užívat i dál. A tohle bylo pro mne těžké rozhodnutí. Zpomaloval jsem, postupně, a pomalu jí ho vytáhl z análu. Oddechoval jsem a snažil se nevystříknout, byl jsem hodně blízko. Musel jsem si ho podržet, zklidnit. Snad toho nebudu litovat, pomyslel jsem si. Jitka zareagovala na svůj náhle uvolněný análek, pootočila se, ohlédla se na mě dozadu s otázkou v očích. Pak jí sjel pohled dolů, na mého ještě vibrujícího ptáka, pochopila a pokývla.

A vířivka už na nás čekala.

 

odběr bezpasaka.cz

 

Přečti si další erotické povídky:

Moje máma je domina

Chlípná Ariana

Kino snů

Les paní Krotitelky

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

 

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Passs
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.