Anální sex. Jak z něj udělat orgasmické potěšení?

Sex

Anální sex. Jak z něj udělat orgasmické potěšení?

Pro někoho je anální sex intenzivním potěšením, pro druhého jasným tabu. Proč ho i přesto, že se většina společnosti navenek tváří, že ho rozhodně neprovozuje, máme rádi? Liší se jeho prožitek u mužů a žen? Víte, jak při něm dosáhnout orgasmického potěšení? My ano!  Takže zaujměte správnou polohu a čtěte dál. Nezapomněli jsme totiž ani na ty nejpohodlnější pozice.

 

Obsah:

Anální sex - normální sexuální aktivita nebo tabu?

sexy zadeček Bezpasaka.cz

Jedná se o sexuální aktivitu, při které dochází k anální souloži (penetraci penisem) nebo k dráždění řitního otvoru (erotickými pomůckami, jazykem, prsty). Ve starověkých kulturách byl považován za zcela přirozený. V Antickém Řecku a Starověkém  Egyptě patřil homosexuální styk mezi muži k dobrým mravům a byl považován za normální sexuální praktiku. V Africe se dodnes považuje za dovolenou formu sexu před svatbou, protože dívka po něm stále zůstává pannou.

Nálepku tabu získal až s nástupem křesťanství. Začal být považován za něco nečistého a nepřirozeného. To mu u většinové společnosti zůstalo dodnes. Erotická stimulace análního otvoru tak zůstává pro většinu lidí stále aktivitou o které se (i když ji třeba rádi provozují) minimálně nemluví nahlas. Časy se ale pomalu mění.

*Unikátní britská studie z roku 1990 sledovala sexuální chování mladých lidí a jeho vývoj od 90. let minulého století. Mladí heterosexuální lidé jsou podle výzkumu stále otevřenější jiným sexuálním praktikám. Účastnilo se jí více než 45 tisíc mladých mužů a žen, jimž bylo v době výzkumu mezi šestnácti a čtyřiadvaceti lety. Kromě jiného zjistila, že se mění sexuální repertoár mládeže. Jeho konstantou sice pořád zůstává vaginální styk, ale jiné praktiky během sledovaného období podle studie vydané v magazínu Journal of Adolescent Health vyletěly strmě vzhůru. Zatímco v letech 1990 až 1992 orální a anální sex okusil jeden z deseti respondentů a respondentek, v letech 2010 až 2012 ho zažil jeden mladý muž ze čtyř a jedna žena z pěti.

Proč máme rádi anální sex?

anální sex se ženou Bezpasaka.cz

Napříč tomu, že se o takzvaném análu lidé mezi sebou při běžné konverzaci nebaví, ho mnoho lidí rádo a často provozuje. A nejedná se zdaleka pouze o homosexuální páry. Jak se říká, zadek máme všichni jeden. Rozuměj stejný. Potěšení z análního sexu si tak mohou užívat muži i ženy bez rozdílu.

Anální sex přináší jiné a většinou silnější uspokojení, než klasický vaginální sex.

Většina výzkumů ukazuje, že třetina žen má s touto formou erotiky nějaké zkušenosti. Z této třetiny ji údajně polovina miluje a polovina nesnáší. Pravdou je, že anální sex je velmi příjemná záležitost. Již staří jogíni věděli, že zadnice (svěrač) je nejsilnější svalem v těle. Je protkán mnoha nervovými zakončeními, skrze které můžeme cítit jak intenzivní bolest tak slast. Navíc anální sliznice je jedna z nejcitlivějších v lidském těle.

Svěrače v zadečku jsou velmi pevné a tak je zásadní dlouhá předehra a jejich postupné uvolnění. Oproti vagíně nemá náš anální otvor schopnost zvlhnout a tak je třeba používat dostatečné množství lubrikačního gelu (ejakulátu, slin).

Mužský versus ženský anál

anální sex  jako potěšení Bezpasaka.cz

Muži a ženy prožívají anální sex trochu jinak. Pro ženy je to (ve většině případů) silně intimní záležitost, kterou si dovolí provozovat jen s milovaným partnerem. O rychlovce po prvním rande zde nemůže být ani řeč. Ženy více dbají na hygienickou stránku a potřebují více času k  rozpuštění napětí jak v těle, tak v hlavě. Říká se, že se dělí na dvě skupiny. Jedna ho miluje, druhá nenávidí.

Osobně si myslím, že ty ženy, které anál odmítají, ho buď nevyzkoušely nebo ho nezažily v příjemné podobě s ohleduplným partnerem. Už pouhým drážděním análního otvoru lze dosáhnout silného orgasmu. Spojí-li se to navíc se stimulací klitorisu, je zaděláno na hodně silný sexuální prožitek. Muži by si měli skutečnosti, kdy jim jejich partnerka otevře svou zadní jeskyni, náležitě vážit. Jde o silný projev důvěry.

x

Muži mají výhodu v tom, že si mohou užít naplno obě polohy. Být tím, kdo zasunuje i tím, kdo anální potěšení přijímá. Případně obojí najednou. Pro mnoho z nich jde o symbolické vítězství nad ženou. Ti vědomější si váží “nastavené” důvěry.

Anální sex je pro muže něco jiného než ten vaginální. Berou ho více obřadněji a víc si onu užší a pevněji se svírající štěrbinku vychutnají. Pomalý zásun do zadečku je prostě snem většiny mužů. Stejně jako otevřená partnerka nebojící se použít prsty nebo vibrátor k orgasmickému potěšení svého muže.

Časté obavy mužů, že za anální touhou jsou skryté homosexuální sklony, se nikdy neprokázaly.

Top polohy pro anální sex

anální sex 1 Bezpasaka.cz anální sex 2 Bezpasaka.cz

anální sex 3 Bezpasaka.cz anální sex 4 Bezpasaka.cz

Při této formě styku standardně přistupuje muž k partnerce/partnerovi zezadu nebo žena sedí na partnerovi. Při poloze zezadu má muž (žena v případě použití erotické pomůcky) maximální kontrolu nad penisem, aby jemně a pomalu vnikl do zadečku. Přijímací roztáhne nohy a anální otvor se rozšíří a snáze uvolní. Průnik je tak příjemný a vzrušivý pro oba. Tato poloha je nejméně namáhavá a vhodná pro začátečníky.

Při poloze takzvaně na koníčka si přijímající sedne na penetrujícího a sám a zasune penis do zadku. Volí si podle potřeby hloubku zásunu a rychlost přirážení. Poloha je velmi příjemná pro oba, ale je složitější se do ní dostat (dostat penis do správného otvoru). Proto je vhodná spíše pro zkušené analomilovníky.

5 kroků k orgasmickému análu

  1. Hygiena na prvním místě. Při análním sexu je čistota intimních partií (případně používaných pomůcek a rukou) zásadní. Dejte si společnou sprchu a spojte užitečné s příjemným (předehrou). Můžete vyzkoušet i klystýr. Příjemnější činí celou aktivitu oholení oblasti řitního otvoru.
  2. Používejte prsty a erotické hračky. Především jste-li v análních hrátkách začátečníci, vezměte si na pomoc svoje šikovné prsty, jazyk a vibrátor. Na trhu najdete mnoho druhů rozličných tvarů a velikostí erotických pomůcek. U vibrátorů začínejte s malými průměry. Experimentujte a nikam nechvátejte. Hledejte to, co se partnerovi bude líbit nejvíc. Nezapomeňte při dráždění konečníku i na další citlivá místa na těle (klitoris, penis nebo bradavky). Můžete tak dobře odvést pozornost a snáze rozpustit případné obavy a stažení.
  3. Kdo maže, ten jede. To platí pro anální sex daleko víc než pro ten vaginální. Anál totiž není schopen samozvlhčení jako vagína. Proto nezačínejte bez poctivé zásoby lubrikačního gelu. Vybírejte ten na vodní bázi pokud budete používat i silikonové pomůcky. Jako alternativa dobře poslouží i klasické stolní oleje (slunečnicový, olivový).
  4. Anál nesmí bolet. Alespoň ne moc. Stupeň citlivosti má každý člověk na jiné hranici a někoho mírná bolest spíš vzrušuje. Pro všechny začátečníky platí - postupujte pomalu a velmi jemně a komunikujte s partnerem o tom, jak se cítí. Nikam nechvátejte! Nechcete přeci partnerku/partnera odradit, ale naladit. Zkoušejte hledat polohy, když cítíte tenzi, vraťte se k předehře a pokračujte až za chvíli. Často je třeba překonat u partnera spíše blok v hlavě než v p... .
  5. Řekněte ne alkoholu. Oba byste měli plně vnímat pocity toho druhého víc než kdy jindy. Hlavně penetrující partner by měl být opatrný a sledovat, co dělá tomu druhému dobře a okamžitě přestat, pokud se mu to nelíbí. Chcete si užít erotickou intimní chvíli a ne druhého odradit nebo mu nedejbože ublížit.

 

Ať žije anaLOVE!

odběr bezpasaka.cz

© Bezpasaka.cz

 

Přečti si další články týkající se sexu:

10 rad, jak dokonale uspokojit ženu v posteli

Erotické pomůcky 21.století - nové dimenze sexuálního potěšení

Bondage - kouzlo erotického svazování

Sex jako smysl života? Ano!

 

 

 porno web bezpasaka           silikonove panny bezpasaka

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

 

Autor: 
Laura
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.