Autoblow a jiné hračky pro muže, které mění svět erotických pomůcek

12.07.2021 - 16:36
Sex
Autor: Jakub
   Přečteno: 4394x
Do nedávné doby byl svět erotických pomůcek převážně zaměřen na ženy, avšak to se v poslední dekádě radikálně změnilo. Jedním z takových výstavných exemplářů změny je moderní Autoblow, který simuluje orální sex. Lze ho u nás vůbec zakoupit? Jaké jsou další pomůcky a proč je vůbec využívat?

Do nedávné doby byl svět erotických pomůcek převážně zaměřen na ženy, avšak to se v poslední dekádě radikálně změnilo. Jedním z takových výstavných exemplářů změny je moderní Autoblow, který simuluje orální sex. Lze ho u nás vůbec zakoupit? Jaké jsou další pomůcky a proč je vůbec využívat?


Obsah:


Autoblow zaujme svými výhodami

Název Autoblow vychází z anglického slovního spojení blow job (blow – vyfouknutí, blow up - vyhodit do vzduchu), což se běžné užívá pro označení orálního sexu. S návrhem Autoblowu přišel Brian Sloan, který aktuálně vede firmu na jeho výrobu i distribuci do světa, včetně České republiky. Avšak jak celé zařízení vypadá a funguje?

Zařízení je ve své podstatě mechanizovaná roura, do které se strčí penis. Jádrem funkce celého zařízení je vnitřní pohyblivá soustava, jež disponuje stimulačními kuličkami. Celá soustava se pohybuje jako výtah nahoru a dolů, avšak uživatel je schopen nastavit intenzitu a rychlost činnosti zařízení. Aby nedošlo ke zranění a uživatel získal i příjemný pocit stimulace, jsou vnitřní prostory vybavené odnímatelným vakem s ústy. Celý vak je vyroben z příjemného materiálu, který je na pohled i dotek jako lidská kůže.

Autoblow je také vyráběn i pro různou délku s šířku penisu, proto jej může využít úplně každý. To by bylo k základnímu popisu. Jaké jsou hlavní přednosti zařízení?


Hlavní přednosti  

 • Vak je k dispozici ve 3 velikostech.
 • Vak je vyměnitelný, není nutno kupovat celé nové zařízení.
 • Velice jednoduché čištění celého vaku.
 • Zařízení není nutné držet.
 • Řada kompatibilních doplňků.

Dle výrobce je konstrukce z velice robustního materiálu a celý mechanismus disponuje velice silným a výkonným elektromotorem pro uspokojení i těch nejnáročnějších uživatelů. Osobně si myslíme, že je to velice sofistikované a hlavně skladné zařízení, které lze sebou vzít kamkoliv. Avšak tyto výhody čelí i značnému množství nevýhod. Které to jsou?


Nevýhody

 • Nelze používat ve sprše.
 • Pouze jedná texturace vaku.
 • Vydává mnoho zvuku při své činnosti.
 • Jedná se o poměrně velké zařízení, které se těžko schovává.
 • Není na baterie.

Jelikož se jedná o elektronické zařízení, které navíc ke své funkci potřebuje být připojeno na el. zdroj, nelze jej užívat v prostředí, kde by přišlo ke kontaktu s vodou. Sice je motor plně výkonný, ale přesto to uživatele omezuje v šíři možnosti použití. Kvůli silnému motoru a také naprosté absenci jakékoliv zvukové izolace je provoz Autoblowu velice hlučný. Pokud se tedy nechcete prozradit, musíte být doma skutečně sami. I když je zařízení celkem skladné ve smyslu jeho designu, je zkrátka velké a jen tak do šuplíku jako vibrátor jej neschováte. Každopádně Autoblow je mnohými dnes považován za stěžejní milník vývoje sexuálních hraček pro muže. Pár let zpátky nic takové nebylo. Avšak Autoblow není jedinou takovou moderní erotickou pomůckou, jaké jsou další?


Auto Vac Power Pump

No, kdo z nás nesnil o tom, jak jej krásná dívka naprosto a do čista do poslední kapky vysaje? Věřím, že snad všichni o něčem podobném sníme nebo to jednoduše vyžadujeme, avšak ne každému z nás se dostane té šance si to zažít. Na trhu však existuje Auto Vac Power pump, který kromě příjemného pocitu vedoucího k orgasmu, dokáže nabídnout i řadu benefitů při jeho pravidelném užívání. Jaké to jsou?


Hlavní přednosti

 • Prodloužení a zesílení erekce.
 • Zvětšení velikosti penisu.
 • Budování sexuální výdrže.
 • Zlepšení kontroly nad vyvrcholením.

Přístroj funguje na bázi zvyšování a snižování podtlaku, který stimuluje prokrvení i rozkoš penisu. Celý systém je tvořen rourou s gumovým otvorem, do kterého se penis zasouvá. Jakmile je zařízení nasazeno na penis, nevyžaduje žádnou další stabilizaci za pomocí rukou, a uživatel se může plně soustředit na příjemné pocity. Ovládání podtlaku probíhá za pomocí tlačítek + a -, jež se nachází na hlavě celého přístroje. Čím větší podtlak, tím vyšší prokrvení penisu i zvětšení jeho velikosti.

K zakoupení je také i stimulační kroužek na penis, který jako pevná ruka úd sevře a ještě víc tak dodá pocit rozkoše. Díky pravidelnému užívání dochází nejen ke zvětšení penisu o pár procent, ale také i ke zlepšení jeho cévního systému. To má za následek i zesílení erekce jako takové.

Díky podtlaku a stimulačnímu kroužku lze přístroj použít i k získání lepší kontroly nad vlastní ejakulací. Podtlak můžeme vždy zeslabit, jakmile cítíme, že přichází naše vyvrcholení. Tím začneme trénovat praktiku zvanou edging (na hraně), která je pro získání vyšší sexuální výdrže naprosto stěžejní. Déle prostě vydržíme souložit a výsledný orgasmus si i více užijeme. Avšak není zlato, co se třpytí.


Nevýhody

 • Nelze používat s vodou.
 • Baterie se velice rychle vybíjí.

Nevýhod skutečně není moc, ale ve výsledku mohou někoho zabolet. Samozřejmě penis ponořený v olejové nebo vodní lázni by byl asi mnohem lépe stimulován, ale bohužel Auto Vac něco takového nenabízí. Přístroj by se tím dozajisté poškodil. Navíc i samotná baterie je poměrně slabá. Vytvoření podtlaku vyžaduje relativně velké množství energie a přístroj se tak musí často nabíjet, aby byl použitelný.

Každopádně se nejedná o žádnou katastrofu a miska vah je zde jednoznačně ve prospěch výhod.

Více erotických hraček i zábavy

Samozřejmě, erotických pomůcek pro muže je mnohem a daleko víc, avšak ty již nejsou natolik revoluční, jako zde zmíněné přístroje. Za nejvíce revoluční lze považovat především moderní realistické panny a sexboty, ale o těch jsme již psali v minulosti a odkazy na tyto publikace naleznete dole pod článkem.

Moderní trh s erotickými pomůckami se neustále rozrůstá a aktuálně je k dispozici i řada násad na penis, které jednak penis uměle prodlouží, přičem vybrují a stimulují. Vhodná hračka, pokud si partnerka přeje sex "na doraz". Dále se najdou i uměle anální kolíky masírující prostatu apod. Výběr je skutečně široký.


Proč sexuální pomůcky vyzkoušet?

Zkrátka, protože se to vyplatí. Vyplatí se to vám i vaší samotné přítelkyni. Sex je totiž v naší české společnosti velmi tabuizované téma a bohužel řada mužů vůbec nemá ponětí o nějakém sexuálním tréninku. Často pouze sklopí hlavu a smíří se se svým nedostatečným sexuálním životem. Proč tomu tak ale vlastně vůbec je?

Protože muži neradi čelí svým slabostem a neradi se dostávají do situací, ve kterých se cítí slabí. Tímto způsobem v sobě celé téma sexu uzavřou a dále s ním nepracují. Kvůli velmi brzké ejakulaci je partnerka nespokojená a sama následně i odmítá jakoukoliv formu sexu. Avšak za pomocí pomůcek je možné výdrž trénovat a výsledné ovoce pak přinést na oltář partnerského sexu. Co myslíte, stojí vám to za to?


Existují i způsoby tréninku bez pomůcek?

Ano, avšak možnost kontroly je zde poměrně omezenější, ale nebudeme si lhát. Tyto způsoby existují. Do takovýchto pomocných technik se řadí například kegelovy cviky nebo masturbační technika start- stop. Jenže smyslem erotických pomůcek není pouze trénink výdrže, ale dopřání si i sexuálního uspokojení z trošku jiné dimenze.

Výše zmíněný Autoblow skvěle imituje techniku orálního sexu. Něco takového se perfektně hodí, pokud jsme aktuálně bez partnerky a přesto si chceme užít pěkný orál. Jenže způsobů, jak si dopřát kvalitní sex bez nutnosti užití pomůcek, je velké množství. Jestliže například sexuálně strádáte a dokonce i vyhledáváte společnost, není v ničem na škodu, pokud využijete i služeb, které některé z kněžek lásky volně za úplatu nabízí.

Jak je tedy vidno, těch způsobů, jak trénovat či si užít rozkoš, je skutečně velké množství a záleží pouze na vás, jakým cestou se rozhodnete jít. Vše má své pro a proti, ve výsledku se ale jedná o naše potěšení a pocity spokojenosti. Proč se tedy vědomě omezovat a strádat?

 

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Jakub
Miluji sport. Bavíme mě překonávání vlastních hranic a vybíjení se při fyzických aktivitách. Sex je pro mě další fyzickou aktivitou, která si zaslouží své místo slávy v mém copywriterském portfoliu.

Ať už se jedná o rady a tipy, erotiku s humorem, legislativu v oblasti prostituce nebo podrobný návod, jak být lepší verzí sebe sama, vždy se snažím vám čtenářům přinést to nejlepší. Vážím si vás a jsem rád, že se mohu společně s ostatními redaktory podílet na tvorbě bezpasáka, nejlepšího blogu o erotice v ČR.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Večírek pro snoby

19.10.2021 - 07:00

Jsem nadržená a připravená splnit každé tvoje perverzní přání. Jsem čubička, která nemá zábrany. 

Zobrazit článek

Velikonoce

13.10.2021 - 06:00

Opřely se o lokty, stehna doširoka rozevřené a mě naskýtal pohled na jejich rozevřené a voňavé chlupaté kundy.

Zobrazit článek

Praha

13.10.2021 - 00:00

ANO, chci, abys mi do kundy zastrčil tvýho nadrženýho žilnatýho čůráka! Prosím!

Zobrazit článek

Masturbace. Od hříšnosti k přirozenosti a zdraví

05.10.2021 - 00:00

Slovo „onanie“ se poprvé vyskytlo již v Bibli, kde se objevuje postava Ónana.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky