BDSM s prostitutkou: tipy, jak si užít s opravdovou dominou

24.03.2021 - 10:50
Rady/Tipy
Autor: Svatava
   Přečteno: 1881x
BDSM s prostitutkou: tipy, jak si užít s opravdovou dominou
BDSM praktiky lákají stále více lidí. Kromě specializovaných salónů nabízí své služby i mnoho sexuálních pracovnic. Zdaleka ne všechny však mohou nabídnout opravdovou dominanci, kvalitní pomůcky a především zkušenosti. 

BDSM s prostitutkou: tipy, jak si užít s opravdovou dominou BDSM praktiky lákají stále více lidí. Kromě specializovaných salónů nabízí své služby i mnoho sexuálních pracovnic. Zdaleka ne všechny však mohou nabídnout opravdovou dominanci, kvalitní pomůcky a především zkušenosti. Pokud toužíte zažít vzrušením nabitý vztah dominance a submisivity za peníze, nepodceňte výběr té správné osoby, která vám otevře dveře do tohoto vzrušujícího tajuplného světa.


Obsah:


Prostitutka není automaticky domina

profi domina bezpasaka.cz

Sníte o tom, jak vám dominantní žena v kožených kozačkách připne na ruce pouta, bičíkem vám naplácá na zadek, pokape vás voskem a pak vám dá povel k výstřiku? Ať už jsou vaše submisivní sny jakékoliv, budete potřebovat dominu. 

V inzerátech holek za peníze najdete mnoho takových, které nabízejí i služby BDSM. To ale ještě vůbec neznamená, že jsou to opravdové dominy. Především, pokud nemáte s těmito praktikami žádné, nebo jen malé zkušenosti, vyplatí se věnovat dostatek času pečlivému výběru dominy, která vás do světa dominance a submisivity zasvětí a nezavře vám dveře před nosem dřív, než se zde stačíte pořádně rozkoukat.

 

Přečtěte si článek: Úvod do BDSM světa

 

Jelikož BDSM praktiky nejsou primárně o sexu, zařadí je často do své nabídky prostitutky za zenitem, které už s klienty nechtějí mít styk, nebo které je berou jen jako módní záležitost, která jim přivede více zákazníků. 

 

PRVNÍ PRAVIDLO

Prostitutka není automaticky domina.

Zjistěte si maximum informací

madam laura domin bezpasaka.cz domina holka na sex bezpasaka.cz

Pokud hledáte “svou paní” na inzertních serverech, vybírejte především z žen, které mají ověřené fotografie. Ideální je, když jsou alespoň na některé vyfoceny v roli dominy (většinou v latexovém či koženém bdsm oblečení) a můžete nahlédnout do jejich “mučírny”. Pokud žena nabízející BDSM služby leží v pokoji bez stopy pomůcek typu bičík, pouta, kožené řemínky, atd. v bílém krajkovém prádle, pravděpodobně se od ní poctivého dominantního přístupu nedočkáte.

Ideální je, pokud se vám povede na konkrétní prostitutku/dominu najít pozitivní recenze či doporučení. Nechcete přece svoje peníze, a především křehkou intimitu, dávat někomu, kdo si pod pojmem BDSM představuje jen obyčejný bolestivý výprask nebo 50 odstínů šedi. 

Nebojte se holce za peníze zavolat a zeptat se jí na její zkušenosti s BDSM, fetišem, perverzí atd. Pokud vám ochotně a sebejistě odpoví na to, jak dlouho se těmto praktikám věnuje a co vše vám může/chce nabídnout, je to dobré znamení, že ví, co dělá. Naopak, pokud se vás žena na druhé straně telefonu bude nesměle ptát, co byste chtěl a jak, o její schopnosti dominance to příliš nesvědčí. 

 

DRUHÉ PRAVIDLO

Ptejte se na zkušenosti a konkrétní nabídku.

Ujasněte si, co chcete zažít a stanovte si hranice

 

Než vyrazíte na domluvenou seanci, ujasněte si, co chcete u dominy zažít. Na internetu najdete stovky bdsm videí, díky kterým si můžete udělat představu, jak taková bdsm “lekce” může vypadat a co je při ní všechno možné. 

Se sexuální pracovnicí alias dominou si hned na začátku domluvte hranice a ideálně slovíčko, které bude znamenat stopku. To jestli bude součástí vaší návštěvy i pohlavní styk, byste měli už vědět dopředu, abyste nebyli na místě zklamaní, až vám domina oznámí, že takhle dobře vám neudělá. Většina domin totiž sex za peníze prostě nenabízí. 

Od opravdové dominy nečekejte, že vám průběh setkání popíše do detailu. Domina je vládkyně a vy jste její “otrok”. Ona si s vámi může (v rámci domluvených hranic!) dělat to, co chce a na vás je ji poslechnout na slovo. Jinak přijde trest. A to je přece to, co hledáte...

 

TŘETÍ PRAVIDLO

Ujasněte si co, jak a stanovte si hranice ještě před samotným zážitkem.

TIP* BDSM video

 

odběr bezpasaka.cz


Přečti si další články:

Mužský orgasmus. Jak ho dosáhnout, když se nedaří

Erotické spodní prádlo. Fotoinspirace, jak být zatraceně sexy

Sexuální polohy. Užívejte si je s humorem plnými doušky, vztahu to prospěje

15 nejlepších erotických filmů dle Laury P.

 

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Svatava

Jsem člověk mnoha zájmů a dovedností potřebující ke spokojenému životu tvůrčí a smysluplnou práci. Mluvit a psát o tématech, která jsou tabu, mě baví. Práce s texty a jejich vizuálem je mou hlavní pracovní náplní pro jedinečný erotický blog Bezpasáka. 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Nová nemovitost

12.05.2021 - 00:00

Pták mi zmizel v její mokré kundě až po koule a začal jsem tvrdě přirážet. O žádné romantice nechtěla v tu chvíli slyšet.

Zobrazit článek

Podcast bezpasáka 21.díl: Jak skloubit sport, podnikání a rodinu

11.05.2021 - 00:00

Jak sport podporuje naše podnikání? Co nás motivuje. Máme strategii? Cíle? Shodneme se spolu na tom, kdy a jak často běhat?

Zobrazit článek

Krátkodobý pronájem

05.05.2021 - 06:30

Polštářky svých prstů mi dráždila obnažený žalud. Rukou jsem jí vklouznul mezi nohy. Přes šortky jsem ji škrabkal na pipince.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 20.díl: Žena vs. muž. Iva vs. Kryštof

04.05.2021 - 08:00

Ženská a mužská role. Dvě pohlaví, Mars a Venuše.

Zobrazit článek