Byl to jen sen?

30.08.2021 - 10:34
Erotické povídky a vtipy
Autor: Zapeklpekl
   Přečteno: 1493x
Byl to jen sen?
Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Představuju si Tvé sny, jak se ve spánku vlníš, jak začínáš přerývavě oddychovat, jak se koušeš do rtu, jedna Tvá ruka drtí Tvá krásná ňadra a druhá míří přímo do klína, jenž Tvé bělostné, pomalu rozevírající se nožky odhalují jako poklad na Velký pátek…


Je krásné pozorovat to jemné vlnění peřinky, jak si hladíš a laskáš fizulku, rozevíráš okvětní a růžolící plátečky své růžičky, boříš pomalu prstík doprostřed té nádhery a projíždíš přes naběhlý knoflíček slasti. Za chvilku odhodíš peřinu, aby Ti nepřekážela v mazlení, Tvá ruka stále zrychluje, prstíky se Ti krásně lesknou tvou šťávičkou, zatímco si zatínáš druhou rukou nehtíky do naběhlých bradavek, propínáš se v zádech a sténáš už nahlas… 

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná… Až v té chvíli k Tobě přistoupí kdosi tajemný, pěkně opatrně Tě popadne za kotníky a doširoka je rozevře, abych měl výhled na tu krásu.

Ty se neprobudíš, jen se smyslně zavlníš v bocích a nabídneš mu svou zmáčenou pičku k ochutnání, protože podvědomě víš, že tomu žádný chlap nikdy neodolá. Ani tento se nenechá dvakrát pobízet a zaboří svůj hbitý jazyk do Tvé hladové svatyně, prozkoumá každičký záhyb i zákoutí, vychutná si všechen Tvůj nektar a moc rád bude pozorovat Tvé znovu narůstající vzrušení, cítit, jak Ti ve fizulce horce tepe a jak touží po tvrdším a tvrdším lízání.

A neboť je u Tebe právě proto, nezaváhá ani chviličku a začne Tě pěkně lízat jako o život, tvrdě a divoce, přisátý na Tvůj středobod rozkoše, zatímco jeho hbité prsty proniknou hluboko do Tebe, budou tam rejdit a lákat další a další orgasmy…

Nahá dívka

Ale když se celé Tvé hříšné tělo propne v očekávání přicházející rozkoše, ještě na chvilku přestane a počká, dokud mu nevjedeš prsty do vlasů a nepřitáhneš si ho ještě blíž, až teprve potom jediným mocným kmitem špičkou jazýčku spustí Tvou bouři, kdy budeš prsty párat povlečení, křičet rozkoší a třást se jako při zemětřesení.

A když se ráno probudíš, vůbec si nebudeš jistá, jestli to byl jen sen či se to opravdu stalo, ale loužička Tvého nektaru na prostěradle a květ orchideje na Tvé fizulce Ti napoví, že se Tě někdo skutečně dotýkal a udělal Ti tak krásně…

Ani se Ti nebude chtít možná z postýlky, o chvíli později Tě však ze slastného podřimování probere jakési cinknutí lžičky o hrnek. Znáš ten zvuk, normálně Ti nepřijde divný, ale jak je to možné, když bydlíš sama?! Ano, včera jsi sice byla venku, na oslavě kamarádčiných narozenin a něco málo se vypilo, ale určitě jsi přišla domů sama! Možná proto ty noční sny, možná proto ta touha po milování… Jen si vzpomeneš na svůj noční „sen“ a už zase cítíš, jak vlhneš, jak strašně potřebuješ chlapa, pořádný kolík, co by Ti to udělal, tvrdě a nesmlouvavě. Zakážeš si tyhle myšlenky, přehodíš si přes ramena lehký župánek a potichoučku se vyplížíš z ložnice a po špičkách přeběhneš do kuchyně.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Tam voní čerstvá káva, na stole připravena opulentní snídaně, voní tam čerstvé pečivo i pomerančový džus. Ale hlavně, u plotny stojí zády k Tobě úplně neznámý muž. Co muž, CHLAP! Má na sobě pouze Tvou kuchařskou zástěru a pevně obepínající spodní prádlo, takže si jej můžeš v klidu prohlédnout. Vysoký, s bohatou hřívou nepoddajných černých vlasů, na tváři jednodenní strniště vousů, široká, opálená ramena, nádherné tělo, na němž při každém pohybu hrají svaly, a ten nádherný, svalnatý a vypasovaný zadek!

Při pohledu na něj necítíš strach, bezradnost ani žádné zábrany, jen se Ti v hlavě i přes všechny zákazy rozbíhají kolotoče nestoudných myšlenek a cítíš, jak se Tvá hladová a nadržená kundička dožaduje svého nároku na rozkoš, jak mučivě teče a strašně chce být plná pořádného mužského masa..

Jen malou chviličku bojuješ s myšlenkami o morálce, se strachem z neznáma a dalšími myšlenkami, pak ale – možná ještě ani vnitřně nerozhodnuta – zjišťuješ, že kráčíš přímo k němu.

Župánek máš uvázaný jen ledabyle, rýsují se pod ním ztvrdlé hrbolky bradavek, a ačkoliv sotva můžeš vzrušením popadnout dech, prsy se Ti mocně dmou a vykukují zpoza lemu, stejně jako štíhlá stehna při každém Tvém kroku jej doširoka rozevírají… Dojdeš až k němu, přitiskneš se horkými ňadry na jeho holá záda, mušličkou na jeho klenutý zadek, zatímco Tvá ruka naprosto neomylně zajede pod tenkou látku spoďárů a nahmátne jeho ztvrdlý, obrovský kolík a pevně jej stiskne. Ani sen nepozastavíš nad tím, že už je tvrdý, jen Ti stihne blesknout hlavou:

„On o mě věděl!!“, když se přistihneš, jak mu - zakousnutá do jeho ušního lalůčku – šeptáš:

Chci, abys mě ošoustal, tvrdě a pořádně mě ojel!“.

On ani nehne brvou, jen jediným pohybem ruky vypne sporák, zatímco druhou rukou nahmátne Tvou naběhlou pičku a přitiskne na ni svou drsnou dlaň a zaboří do Tebe své mužné prsty. Okamžitě zasténáš a zcela Tě ovládne chtíč. Ale on je silnější, tak se mu chtě nechtě musíš poddat. Není to však žádná oběť.

Volnou rukou Tě popadne kolem pasu a vyzdvihne k sobě, aby Tě vroucně a vášnivě mohl začít líbat, zatímco Ty z něj strháváš zástěru i zbytky prádla jediným pohybem… Tvůj župánek Ti sklouzne sám z ramen a odhalí Tě v celé nahotě, jenž lahodí jeho pohledu a on si Tě šibalsky měří svýma modrýma očima, v nichž se pomalu utápíš.

Sexy kozičky

Přestože Tě fizulka už téměř bolí chtíčem, neodoláš touze popadnout jeho pevný zadek do svých dlaní a přisát se na jeho tvrďáka. On Ti jen zajede prsty do vlasů, zakloní hlavu a mocně vydechne, zatímco Ty líbáš jeho kopí, pevně jej tiskneš v ruce, abys ho po chvíli pustila do své horké pusinky, mezi Ty sametové rty a začal jej vášnivě kouřit. Cítíš, jak proti Tobě jemně přiráží, což Tě ještě víc rajcuje, protože ani Tobě není jeho vzrušení lhostejné. Když ale popadneš jeho klacek a začneš jej třít mezi svými prsy, to je i na něj moc.

Popadne Tě za vlasy a vytáhne k sobě nahoru, otočí si Tě a nechá opřít o kuchyňskou linku, a pak, držíc Tě za Tvou rozkošnou prdelku, do Tebe ten svůj kůl vrazí. Vezme si Tě tvrdě a divoce, nesmlouvavě jako dobyvatel pronikne do Tvých nejtajnějších zákoutí a vyplní Tvou kundičku do posledního místečka. Držíc Tě za prsa přiráží jako smyslů zbavený, bezohledně a vášnivě, jeho koule narážejí na Tvůj poštěváček, mučivě to bolí, ale ještě víc to v Tobě zapaluje plamen nestoudnosti a chtíče, v němž se Ti na jazyk derou ta nejsprostší slova co znáš a po chvíli sama sebe slyšíš svůj křik, jímž jej povzbuzuješ:

Dělej, šoustej, mrdej mě, rozpíchej mi ji celou pořádně!“

Ani nevnímáš, jak Ti na záda dopadají velké krůpěje potu z jeho rozpáleného těla, všechno Tvé vnímání je soustředěno mezi Tvýma nohama, jenž pevně obepíná a polyká jeho kolík, saje jeho šťávy a nabodává se na něj. Už za chviličku cítíš, jak se Ti roztřesou kolena a celé Tvé nadržené tělo pohltí vlna orgasmu, jenž Tebou zmítá od kořínků vlasů až ke špičkám prstů na nohou, a jen okrajově slyšíš jeho chroptění a křik slasti.

Cítíš, jak v Tobě pulzuje ta jeho kláda a jak i on do Tebe pumpuje všechnu svou žhavou lávu, zatímco jeho prsty se zatínají do Tvého zadečku, až Ti naskakují modřiny… Ale toho Ty nedbáš, vysmekneš se mu a poklekneš před ním, popadneš jeho chlapáka a mocně saješ svou pusinkou, olizuješ jej jako dítě lízátko, jen aby ani kapička toho nektaru nepřišla nazmar, abys sis jej celého vychutnala. Až teprve potom se poddáš svému tělu, v němž se rozlévá blaženost uspokojení vše Tě příjemně bolí…

Sexy zadek 

Ale když o chviličku později otevřeš oči, zjistíš, že jsi v bytě sama, nikde ani stopa po tajemném návštěvníkovi! Snad jen kuchyňská zástěra pohozená opodál a stále vonící snídaně mluví proti Tvému přesvědčení, že i tohle byl jen nádherný sen.

Neodoláš vůni kávy a všech těch dobrot, hned s prvním soustem ucítíš sžíravý hlad chuť na všechny ty dobroty. Ale ačkoliv si vychutnáváš každé sousto, stejně máš hlavu plnou neodbytných myšlenek – kdo je ten tajemný cizinec?! Jak to, že byl u Tebe doma, když i v nejpodroušenějším stavu pečlivě zamykáš?

Ačkoliv se snažíš vybavit si alespoň nějaký detail, jeho tvář, zjišťuješ, že jediné, co Ti utkvělo, jsou jeho hluboké, modré oči, vůni, jeho horké polibky, jemnou kůže na pozadí, jenž ještě teď cítíš na svých rukách a mírně slanou chuť krůpějí jeho vulkánu… 

Ač si pečlivě projdeš telefon i celý byt, nenajdeš jediný náznak odpovědi. Ale protože ani teď necítíš ani stín strachu z neznámého, přenecháš úvahy na později a pustíš se do – mimochodem od neznámého výborně připravené! – snídaně. Teprve po chvíli si všimneš, že je tu jen jeden šálek na kávu, jedna sklenička i příbor…vše to bylo do nejmenšího detailu naplánované! Vůbec neměl v úmyslu s Tebou posnídat ani se zdržet, jen Tě chtěl uspokojit a i dál zůstat tajemný…

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Zapeklpekl
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Utajené překvapení v sobě

22.09.2021 - 06:00

Říkal jsem si, že ho do mě nemůže dostat, ten žalud je fakt široký, nahnul se zase nade mě, svůj penis přiložil na mojí hodně nadrženou díru, mé nohy jsem měl u své hlavy, které držel a koukal mi vzrušeně do očí.

Zobrazit článek

Trest pro Barboru

15.09.2021 - 06:00

Vzal do ruky můj bič, a i když jsem mu v očích poznal, že se mu nechce, začal vyplácet Barbořinu prdel. Byl jsem vzrušený.

Zobrazit článek

Čokoládové hraní

13.09.2021 - 00:00

Nadsedneš, čůrák vyjede z tvé rozmrdané umazané prdelky, lehce a opatrně se zhoupneš a vklouzne do kundy…

Zobrazit článek

Na lovu

08.09.2021 - 06:00

Když na něj z pod sukně vykoukla její štěrbinka ozdobená nahoře úzkým proužkem, bylo na něm vidět, jak nasucho polknul. Martina se zasmála a laškovně se kousla do rtu.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky