Být sexuální prase je pro muže přirozené. Zn. buď sám sebou

24.03.2021 - 12:19
Sex
Autor: Robert
   Přečteno: 1758x
Být sexuální prase je pro muže přirozené. Zn. buď sám sebou
Jednoduše je potřeba si uvědomit, že feminismus je o posílení žen, ale nikoliv o ponížení mužů. Muži by se neměli dobrovolně potlačovat jenom, aby se někdo cítil dobře, když má očividně problémy sám se sebou.

Být sexuální prase je pro muže přirozené. Zn. buď sám sebou Proboha, kolikrát jsme to už slyšeli, že naše sexistické poznámky jsou nemístné a nevhodné. To už pomalu vypadá, že být chlapem je snad za trest. Ale přitom myslet na fajnou dupačku je úplně normální! Potvrzují to i vědecké studie.


Obsah:


Za své mužství a tužby se nestydím

feminismus testosteron být sám sebou muž bezpasaka.cz

Za své mužství a tužby se nestydím. Osobně proti ženám nic nemám, ale neskutečně mě se*e, když mi nějaká feministka tvrdí, jak mé mužské chování je pro ženy urážlivé. Tuhle jsem šel z Ostravské Poruby do Karolíny (nákupní centrum) a na ulici mě zastavil pár školaček, které mi chtěli položit pár otázek ohledně genderu. Prostě klasika, jaký mám názor na homosexuály, transsexuály apod. Tohle téma osobně moc neřeším, tak nějak zastávám názor, ať si každý dělá, co chce. Jasně asi bychom se měli řídit, tím, co nám dala příroda, ale to je asi diskuze na jindy.

Každopádně bavili jsme se spolu a já si během konverzace řekl, no ty vole, ta má takovou pěknou mladou dupku, kozy trojky, tu bych hnedka bral do káry. V tu chvíli se mě zeptala na trošku osobnější otázku, zda žiji s partnerkou a přibližně jak jsme sexuálně aktivní. Že prý anketa mimo jiné zkoumá vztah mezi postoji a sexuální aktivitou. Na to jsem jí slušně odpověděl, že to je celkem osobní dotaz, avšak že klidně svou sexuální aktivitu zvednu, pokud bude svolná. V tu chvíli se zasekla, zamračila, řekla, že jsem prase a šla do prdele. Na to jsem jí odvětil, že nejsem prase, ale zdravý normální chlap a šel jsem si po svých.

A to je milí přátelé realita dnešního světa. Jako plně chápu a celkem i podporuji, že chlap se musí o ženskou, kterou miluje, snažit. Ale osobně nechápu, co je špatného na tom, že je člověk přirozený. V dnešním nepřirozeném světě je přirozenost asi sprosté slovo. Nedávno jsem byl na filmu Avengers: Endgame, nakoukaný mám i předchozí Avengers a i některé sólovky hrdinů, žena doteď nechápe, co na těch filmech vidím. 

Kromě toho, že mě prostě science fiction žánr baví už pár dekád, Avengers mě baví ještě jedna věc, Scarlett Johansson. V kině vždy musím utírat hubu, jak mi teče slina při jejích scénách. Mám se snad za to stydět? Rozhodně ne. Je mým cílem urážet ženy, když dám otevřeně najevo zájem o jejich prdelku, taky ne. Tak v čem je problém?


Novodobý feminismus, který potlačuje mužství

feminismus testosteron být sám sebou muž bezpasaka.cz 1

Osobně se považuji za politického neutrála. Vůbec mi nevadí, že by ženy měly dostávat za stejně odvedenou práci stejné peníze jako muži, ale aby bylo moje mužství a potřeby bráno jako něco špatného, to je skutečně vrchol, který popírá základní biologické fungování mužského organismu a přírodní zákony jako takové.

Přeji ženám veškerý úspěch a štěstí světa, ale někdy mi přijde, že ony se za své ženství stydí, a proto jakékoliv narážky na něj těžce nesou. Nebo tak těžce propadli feminismu, že jakékoliv mužské projevy ze srdce nenávidí, jelikož za nimi vidí toho brutálního tyrana, který chce jen znásilňovat a využívat je jen jako prostředek ke svému uspokojení. Ale o tom jsem se zde rozepisovat nechtěl.

Jednoduše je potřeba si uvědomit, že feminismus je o posílení žen, ale nikoliv o ponížení mužů. 


Hormony a jak dle všeho působí na psychiku

feminismus testosteron být sám sebou muž bezpasaka.cz 2

To, co řadu feministek určitě překvapí je způsob jakým funguje mužské a ženské tělo. Mužský organismus převážně produkuje testosteron. Zatímco ženy produkují estrogen. Tento fakt je zásadní hlavně kvůli tomu, jak tyto hormony působí na lidskou psychiku. Trošku jsem googlil.

Dle všeho existují na Zemi různé organismy, některé se doteď rozmnožují buněčným dělením, některé za pomocí pohlavní reprodukce. Lidé spadají do kategorie těch, co se rozmnožují pohlavní reprodukcí a k té je zapotřebí mužského a ženského protějšku. U savců je role muže a ženy obzvlášť naprosto odlišná a specifická.

Ženy/samice otěhotní, během těhotenství jsou slabší, mají vyšší spotřebu potravy, jsou zranitelnější, méně výkonné a potřebují klid a bezpečí, jinak hrozí riziko potratu. Už jen zde by mělo každého trknout, že ženy jsou z nařízení přírody tím slabším pohlavím. Neznamená to, že jsou méně důležité, jenom jejich role, dle přírody, je převážně na poli reprodukce. Muži oproti tomu mají vyšší sílu, odolnější kostru a hlavně vyšší produkci testosteronu. Ten zapříčiňuje, že muži jsou agresivnější, odhodlanější, a soutěživější.

Estrogen naopak oproti tomu vytváří v člověku tendence vyhledávat bezpečí, klid, komfort. Vysoká hladina estrogenu vede i k vyšší úrovní empatie, projevům emocí apod. Jednoduše řečeno, už jenom na základě hormonů nelze mužům vyčítat, že myslí na to jedno a vyžadují to. Jestli se nějaký chlap cítí špatně, kvůli tomu, že má sexuální potřeby a nejraději by ženu podvedl se sousedkou, tak má skutečně vnitřní psychický problém.

Protože tohle chování je dle vědy pro muže zcela přirozené. Ženy nikdy nepochopí, nakolik se musíme držet zpátky, abychom jim vyhověli.  Ale tento článek není o tom oživovat zde pravěký spor muži vs. ženy, ale poukázat na fakt, že být mužem, který má sexuální potřeby je naprosto přirozená věc.


Buď zvrhlíkem, buď sám sebou!

feminismus testosteron být sám sebou muž bezpasaka.cz 3

Jak jsem již vysvětlil, být zvrhlíkem je zcela přirozené a ty se určitě nemáš za co stydět, pokud hledáš způsoby, jak své potřeby ventilovat ven. Jsme chlapi a sex je pro nás přirozeností a není nic špatného na tom, když využijeme i sexuálních služeb, které se nabízí. Já raději budu žít životem plným sexu, nežli přežívat ve frigidním manželství, co ty?

 

* Názory obsažené v článku nejsou názorem Bezpasaka.cz.

 

odběr bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Sex s robotem. Budoucnost sexuálních služeb?

Exkluzivní rozhovor o polyamorii aneb jaké to je, když milujete více partnerů

Najděte svůj vysněný azyl pro milence aneb hodinové hotely, které stojí za to navštívit

Milfky. Fenomén, který stojí za to vyzkoušet

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Robert
Starý mrzout, který si prošel řadou nevěstinců, navštívil mnoho ostravských privátů a řekl si, že o tom bude psát. Jo, to jsem já. Jestli tě zajímá vše, co se týká noření, jsem jako Džin z kouzelné lampy, který ti zázrakem přičaruje články, kde se dozvíš podstatné informace o tom, jak to ve světě prostituce chodí.

Jedná se o zkušenosti z první ruky, tak ber, dokud můžeš.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Ten s nekonečnou výdrží

16.06.2021 - 06:32

Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Zobrazit článek

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky