Chapadla útočí

Erotické povídky a vtipy

Chapadla útočí

Napsal Sexuh

 

Mysleli jste si, že jsme ve vesmíru sami? Věřili jste v teorii velkého třesku? Víte, že v teorii relativity je chyba? Ne? Tak já vám povím, jak to tehdy bylo.

Teorie velkého třesku je chybná, protože k němu nikdy nedošlo. Teorie totiž pracuje s faktem, že se vesmír rozpíná. Nerozpíná. Ve vesmíru je téměř dokonalé vakuum, které drží celý vesmír u sebe a neumožňuje mu se roztáhnout. Jde vlastně o bublinu, ve které jsou různé galaxie, hvězdy a planety. A to, co se děje uvnitř této bubliny, se řídí zákony zvanými teorie relativity.

Ta říká, že vše ve vesmíru je pouze relativní a mluví o tzv. časoprostoru, tedy spojuje čas a prostor do jednoho čtyřrozměrného kontinua. Tyto projevy označujeme jako gravitace. Bohužel Albert Einstein vycházel z teorie, že zakřivení časoprostoru závisí na energii a hybnosti dané hmoty nebo záření. To je sice pravda, jenže zapomněl ještě na jedno, závisí i na vůli těch, co naši galaxii zrodili.

Život ve vesmíru byl už daleko před tím, než vznikl ten náš. To oni sestrojili z úlomků ze své galaxie před 15 miliardami lety Mléčnou dráhu. Život v jejich galaxii byl zcela běžný a tak vznikl i tady. Byl to účel, bylo potřeba zjistit, která planeta bude života schopná a tu si hýčkat jako svou záložní pro případ, že by se něco pokazilo. Bohužel život si našel svou cestu a vývojová linie se dostala do patové situace. Planetu začali ovládat dinosauři.

Tvorové, kteří nebyli dostatečně inteligentní, a hrozilo, že budou pouze přežívat a vývoj ustane. Bylo zapotřebí je zničit. Proto na naši planetu poslali meteorit, který onu slepou linii přerušil a restartoval vývoj. Planetu obsadilo lidstvo, které rozvíjelo technologie a učilo se. Mnoho různých hvězd monitoruje vývoj Země a odesílá jim informace, zda se neodchylujeme od jejich představ. Hvězdy jsou vlastně obrovské akumulátory, zdroje energie vhodné na pohon jejich technologií.

V úterý, 9. listopadu 2038 se ale vše změní. Vlivem technologické chyby dojde ke zničení miliard dat. Planeta Země začne disponovat díky vývoji některými modernějšími technologiemi a mikročipy, jež zůstaly dostupné na té původní. Proto se rozhodnou provést obnovu ze zálohy, zkopírovat vědění lidstva ze Země. Využijí záložní modul a přemístí se na naši planetu. Jako základnu a úkryt využijí propast Macocha, o které vědí, že na její dno se nedokážeme dostat. Oni jsou velmi mrštné a rychlé bytosti s excelentní schopností splynout s okolím.

Na dotek nepoznáte, zda jde o skutečný kámen nebo bytost z jiné galaxie, která se maskuje. A takto vylézají a kopírují lidské vědění. Bohužel pro ně neznají naše současné komunikační protokoly a neznají ani přístup na internet dvaatřicáté generace, který je v této době běžný. Proto musí informace čerpat pouze z původních bytostí, ze samiček lidí. Pouze lidské samičky, tedy ženy, mají genetickou informaci a tedy i veškeré své vědění snadno přístupné. 

Kopírují informace od různých žen, čímž se dokáží naučit naše zvyklosti. Po dlouhém hledání objeví RNDr. Kláru Beranovou, Ph.D. z Fyzikálního ústavu Akademie věd České republiky. Klára je specialistka na fotoelektronovou spektroskopii, což je obor, který oni považují za jeden z klíčových. Jeden z nich přijde za Klárou do kanceláře. Vypadá jako velmi pohledný a inteligentní muž. Pomocí základních znalostí se mu podaří přimět Kláru, aby přijala jeho pozvání na kávu po práci. Schůzka se uskuteční. Pro něj je velmi náročné udržet konverzaci, díky zkopírovaným výhradně ženským genům má totiž tendenci začít probírat mezilidské vztahy, čímž v Klářiných očích ztrácí.

Díky znalostí ženského myšlení a jejich tužeb ji dokáže přimět na další schůzku. Do té doby nezadaná Klára je ráda, že našla někoho, kdo ji poslouchá a rozumí jí. V průběhu dvou týdnů se několikrát sejdou a po jedné schůzce, během které ji on doprovází domů, ho Klára pozve na skleničku. Po několika skleničkách vína je Klára o něco povolnější. On toho okamžitě využije a začne ji líbat. Klára je slastí bez sebe. On z ní serve šaty a položí ji na postel. Svlékne se a ohromí Kláru svou výbavou sestrojenou přesně dle nejtajnějších přání všech těch žen. Ona už nemyslí na nic jiného, než na to. Začne ji lízat.

Jeho jazyk je neobvykle svižný. Klára zarývá nehty do polštáře. Je to intenzivnější, než kdy před tím. Její vyvrcholení je tak silné, že samým štěstím začne křičet a dostaví se i mokrý orgasmus. On si tím ověřil, že je zdravá. Dá jí chvilku, a když se připraví na druhé kolo, v misionářské poloze jde do ní. Klára si blahem rve vlasy. Nic tak dokonalého s nikým nezažila. Jemu se ještě zvětší a začne se natahovat. Ona šílí. Křičí na celý byt. Z jeho penisu se při plném zasunutí vysune malé chapadlo, které najde její vajíčko. Ženské vajíčko obsahuje veškerý genetický materiál ženy, tedy i její znalosti a princip uvažování, což je pro ně důležité.

Kopírování je pro ženu velice vzrušující, může ji svědit v podbřišku a může to vyvolat orgasmus. A právě to poslední nastalo a v průběhu stahování informací dojde k jeho násilnému odsunutí a kopírování se přeruší. Klára se celá třese a kroutí se. On chce dokopírovat, jenže Kláře to stačilo a chce ho jen dokouřit. On však na sebe dokáže vzít podobu téměř čehokoliv podobně velikého, ale ejakulace schopen není. Není schopen jen tak trousit nějakou tekutinu. Zmenší si ho tedy a odmítne pokračovat. Klára si usmyslí, že jde nejspíš o nějakou poruchu a nebude se k tomu vracet. Chce ho vyprovodit, on potřebuje zůstat a tak ji za pomocí další flašky vína dokáže uspat a může pokračovat. Znovu ho vytáhne a do opilé Klárky zasune.

To šimrání, jaké už jednou zažila, ji probudí. Většina informací je zkopírovaná a bylo by krajně nežádoucí stahování přerušit, proto se k ní přimáčkne a i přes její vzdor dokáže udržet spojení do okamžiku, než dojde ke kompletnímu stažení. Klára šokem vystřízliví a začne křičet a vyhazovat ho z bytu. On ji už ale má dokonale přečtenou a ví, že pravdu snese a pomůže mu. Převypráví jí příběh o získávání vědomostí z žen. Uvěří mu a je ochotná vypomoci.

Začne u ní bydlet. Klára si domů vodí všechny své kolegyně, on z nich čerpá další a další informace. Je donucena navštěvovat i další oddělení, aby informace byly celistvé a ze všech odvětvích. Až získá hledané informace, vrátí se do Macochy pro svou loď a vrátí se do své galaxie.

Zemi si udržují i dále, co kdyby byla zase někdy zapotřebí. Klára si to nechala pro sebe a vrhla se na výzkum v oblasti astronomie. Žádná z ostatních žen se nikdy nedozvěděla, čeho že to byla svědkem.

 

Přečti si další eropovídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Svázaná na hotelu

Pořádný sex s Luckou a její první výprask

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Sexuh
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.