Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Chlapské hrátky

10.01.2022 - 15:54
Erotické povídky a vtipy
Autor: liborfist
   Přečteno: 1336x
Pomalu jsem mu zajížděl prsty do zadku až jsem měl v jeho díře celou ruku a začal jsem ho šukat.

Konečně jsem přišel domů z práce a kouknu se do schránky jako každý den a vybírám složenku a dopis. Udělám si kafe, zapnu televizi. Budu muset zase zaplatit pojistku na barák, no, co se dá dělat a odhazuji složenku na druhý konec stolu. Popíjím kávu a pak jsem si vzpomněl že tu mám ještě dopis, rozvalin ho a je to pozvánka na sraz třídy po 35 letech.


Říkám si, jestli mám jet, když to mám sto padesát km daleko, je to až za týden tak mám ještě čas potvrdit účast. Týden utekl jako voda a já mezi tím potvrdil e-mailem účast a objednal jsem si hotel, kde bych mohl přespat. Sbalil jsem si oblečení a vyrazil jsem radši vlakem, nikdo neví, jak na tom budu druhý den po té alkoholové smršti:).

Cesta rychlíkem ubývala a já za hodinu a půl vystupuji v Sokolově. Procházím se po městě abych si oživil vzpomínky a zašel jsem do hotelu kde budu ubytovaný. Vše proběhlo v klidu a plešatý recepční s plnovousem mi říká, když by bylo zamčeno, ať zavolám na jeho telefon, dali jsme si čísla a já se šel konečně bavit.

Bez dvou spolužaček jsme byli všichni a zábava byla jako vždy perfektní, popíjeli jsme, tancovali. Hodiny běželi jako splašené koně, byly už dvě hodiny ráno a pomalu se všichni loučíme. Půjdu kousek s tebou stejnak na mě nikdo nečeká říkal Roman a doprovodil mě k hotelu, kde bylo, jak jsem předvídal zamčeno, volám recepční a za chvilku už je u dveří, chceš jít dál?

Ptám se Petra no já nevím, jestli to je dobrý nápad.

,,Ahoj Romane“, zdraví ho recepční.

Zjišťuji, že se dost dobře znají, protože se objímají a snad si dali i polibek? Šli jsme všichni do mého pokoje a tam jsme si ještě otevřeli víno, Petr nás představil a chvilku jsme se bavili o sexu, ale oni vše směřovali ke chlapům i když jsem mluvil o kundičce. Poté jsme se rozloučili a kluci odešli, pak slyším, jak zašli do vedlejšího pokoje a asi za pět minut slyším sprchu tak jdu také.

Byl jsem tam snad patnáct minut, vypnul jsem vodu a slyším divné zvuky a pánské vzdychání a prošení (ještě pojď) podle hlasu to byli dva muži. Chvíli jsem je poslouchal a zjišťuji, že mě to začíná vzrušovat, stojím nahý před zrcadlem a koukám, jak mi stojí penis, pak bylo najednou vedle ticho a já jsem pustil ventilátor.

Slyším ťukání na dveře tak jdu otevřít a tam stojí Petr v županu. Nechceš jít na chvíli vedle? A v ten moment mi došlo že to byli oni, co mě vzrušil jejich sex. Ahoj Libore zdraví mě Roman sedni si, už jsi to dělal někdy s chlapcem? Ne nedělal a v hlas se mi vzrušeně chvěl. A chceš to zkusit, anebo se chceš podívat na chlapy, jak to dělají?

Budu se koukat, jestli nevadí. Ok řekl a nasazoval si zdravotnické rukavice já čekal co bude dál a Petr si lehl na záda a dal si nohy hodně za sebe Roman mu docela dost promazával zadek jemné mu ho masíroval a čtyřmi prsty do něj zajel kroužil v jeho díře pak přidal palec a pomalu zatlačil, po prvé ne vlastní oči jsem viděl jak chlap fistuje chlapa, bylo to docela vzrušující oba na mě koukali, co to semnou dělá a já zjišťuji že mi stojí.

Chceš si to zkusit? Ptal se mě Roman já chvilku přemýšlel, ano moc rád. Dal mi rukavici, kterou jsem si nasadil a namazal jlube tak se jmenoval gel. Pomalu jsem mu zajížděl prsty do zadku až jsem měl v jeho díře celou ruku a začal jsem ho šukat. Líbí se ti to, nebo bys chtěl také cítit, jak ti někdo šuká zadek? Vzrušovala mě ta představa, že do mě proniká chlapská ruka, ale nebyl jsem si jistý, že to půjde.

Chtěl bych ruku do zadku vyjekl jsem vzrušením. Pak jsem z Romana vyndal ruku a sundal jsem rukavici. Šel jsem se vypláchnout, jak mi radili kluci, jsem ohnutý a suším si nohy osuškou, vidím, jak přede mnou někdo stoji, byl to Roman vzal mě za bradu a jemně mi strčil penis do pusy bez jakýchkoliv slov bylo to zvláštní a zároveň vzrušující, cítím, jak se mi snaží penis zasunout co nejhlouběji do krku až mi plácají jeho koule o bradu, cítil jsem ho až v hrtanu tvrdě při rážel.

Pojďte už zavolal na nás Petr. Roman se na mě usmál a šel jako první za Romanem, když jsem přišel za nimi tak mi Petr řekl klekni si na postel, plác mě po půlkách a pak jsem cítil jeho vousy na zadku jazykem mi olizoval dírku zajížděl do ní jazykem a přišlo mi, jako by se nemohl nabažit.

Slyšel jsem, jak bere gel a pak jsem cítil, jak mi začíná promazával jedním prstem dírku a okolí, bylo to vzrušující, jak mi do díry zajíždí jeho prst, poté si namazal svůj tvrdý velký penis a přiložil žalud k mému zadnímu vchodu, já začal zhluboka dýchat, protože jsem nevěděl, jaké to bude. Roman si klekl přede mě a zase mi dal svůj penis k puse vzal mě za hlavu já otevřel ochotně pusu a zasunul mi penis hluboko do krku, šikula řekl Petr a cítil jsem tlak v zadku, to když se snažil dostat žalud do mé díry.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Pak zatlačil více a najednou jsem cítil, jak se dostal přes můj svěrač žaludem dovnitř, byla to nádhera pomalu se dostával hlouběji a hlouběji zažíval jsem mimořádně krásné chvíle, ale pak jsem ucítil jeho koule to už byl jeho velký a široký penis celý v mém zadku chválil mě, že mám úžasnou díru a chvilku tam tak zůstal a nedělal nic.

Roman mi šukal pusu a byl jako smyslů zbavený pak ho vyndal a pomalu si ho honil a hladil. Cítil jsem, jak mi Petr začíná šukat zadek, pomalu s ním hýbe v mém zadku a pak začne zrychlovat byl jsem v sedmém nebi skoro ho vždy vysunul a zase zajel až po koule dovnitř ale v takové rychlosti, že jsem začal nahlas vzdychat.

Když už jsem si zvykl na jeho penis bylo to nádherné. Viděl jsem, jak si Roman bere zdravotnické rukavice a promazával si je gelem jlube. Jeho tlapy byli velké pořád jsem jeho ruce sledoval to nemůžu zvládnout říkal jsem si. Petr pak vyndal z mého zadku penis a pochválil mě jako šikovnou čubku.

Dali jsme si sklenku vína na ex a pokračovalo se. Já si zase klekl Roman se už nemohl dočkat a po pravdě ani já, ale byl jemný zasunul mi do zadku čtyři prsty byl jsem už pěkné rozšukaný, poté mi dal k prstům i palec a pomalu se snažil otáčivými tahy zasunout ruku dovnitř ale cítil jsem velký tlak a myslel jsem, že mě roztrhne nahlas jsem vzdychat a Petr mi pořád říkal vydrž to!

Pak přišlo uvolnění vjel do mě celou dlaní v ten moment jsem byl šťastný, a dokonce jsem si i učůrl, po chvilce začal hýbat rukou a jako by naschvál skoro vyndal ruku přes můj svěrač a zase zajel dovnitř. Takhle to dělal snad pět minut až si můj svěrač zvykl. Myslel jsem, že je to všechno, ale on pomalu zasouval svou ruku hlouběji do mého zadku až se zastavil na nějakém druhém svěrací nebo co to bylo a zase tlačil byl to boží pocit.

Roman se tam rukou dostal a pomalu se dostával ještě hlouběji měl jsem pocit vzrušení, štěstí, vnitřní orgasmy. Petr mi jen oznámil kuř mě bez jakýchkoliv otázek mi zasunul penis do pusy byl cítit gelem a mým zadkem já ho kouřil a snažil jsem se ho snad vysát. Roman se ještě snažil ještě hlouběji zasunout ruku do mého zadku a jen pro zajímavost jsem si sáhl na jeho ruku, nahmatal jsem jeho loket zbytek byl ve mě.

Petr mi zasouval penis hluboko do krku a Roman se snažil pořád dál, měl jsem pocit jako by se měli někde ve mě dotknout. v mém zadku skončil i jeho loket pak už to více nešlo, začal mě s tou rukou šukat, a dokonce se mu povedlo skoro vytáhnout ruku ven a zase zasunout po loket v intenzivním pravidelným pohybem. Řval jsem blahem. Cítil jsem, jak Romanovo penis tvrdne a za chvilku jsem cítil horké semeno v krku a v puse všechno jsem polkl.

Petře už jsem šťastný, a to byl impuls pro něj že mám dost fistu. Petr si honil penis, přešel k mé puse a zasunul mi ho do krku v ten moment, když začal stříkat semeno do mé pusy a krku. Roman mě pak kouřil a Petr se k němu přidal, sál mi koule, bylo to úžasné.

Jooooo, už budu vystříkal jsem se Romanovi do pusy pěkně mě vysál, a to semeno mi předal a já jsem si ho polkl také. Bylo sedm hodin ráno já šel do svého pokoje s prožitkem tvrdého chlapského sexu. 


Poslechněte si:

PODCAST Bezpasáka 6.díl: Vladimír Krutina o tantře a somatickém koučování

PODCAST Bezpasáka 7.díl: Pandemie jiným úhlem pohledu

PODCAST Bezpasáka 8.díl: Denis Tureček - Sedm smrtelných hříchů

PODCAST Bezpasáka 9.díl: Jak se dělá marketingový průzkum

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: liborfist
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Partnerské BDSM pro začátečníky

18.05.2022 - 10:33

Využijte náš podrobný návod pro úplné nováčky, jak sado maso hrátky zakomponovat do běžného sexuálního života.

Zobrazit článek

BDSM překvapení

17.05.2022 - 06:00

Vzala do ruky dva kolíky a skřípla mi do nich mojí zvlhlou kundu. Pak vzala další dva a těma mi skřípla bradavky.

Zobrazit článek

Facesitting. Proč ho vyzkoušet?!

12.05.2022 - 09:00

Název je všeříkající. Při facesittingu jeden z partnerů sedí na obličeji druhého, je tedy v dominantní pozici.

Zobrazit článek

Focení na zámku s překvapením

10.05.2022 - 06:00

Dál mě úkoluješ a říkáš, ať se dráždím prsty přes poštěváček a občas přejedu přes pysky a smočím prsty ve své nadržené mušličce.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky