Co muže láká a vzrušuje na sexu s prostitutkou?

Prostituce

Co muže láká a vzrušuje na sexu s prostitutkou?

Tomu, že muži chodí už staletí do nevěstinců, nahrává především jejich psychicky a biologicky odlišné nastavení, než jaké mají ženy. Co je na sexu s prostitutkou s nádechem zakázaného ovoce tak neodbytně láká? Jaké trumfy mají kněžky lásky v rukávu, že přivábí i ve vztahu spokojeného muže a proč je nevěra s nimi tou nejlepší formou nevěry?

 

Obsah:

Muž jako lovec a rozsévač

muž jako lovec Bezpasaka.cz

Z biologické podstaty je mužům vlastní vyšší sexuální aktivita než ženám. Mají tedy silnější potřebu sexuálního uvolnění. Druhým rozdílem mezi muži a ženami, který nahrává do karet služebnicím nejstaršího řemesla na světě je ten, že muži při výběru erotického či sexuálního partnera uplatňují nižší nároky než ženy a obvykle se mnohem snáz a rychleji vzruší.

Muži jsou determinováni geny lovce, který má kromě nutkání lovit i zásadní životní potřebu zplodit co nejvíce potomků. To v dnešní době přelidněné planety, antikoncepce a trendu jednoho až dvou dětí už není prvotním cílem proč mít sex, ale v touha rozsévat své sémě zůstává uložena v mužských buňkách a podvědomí nezměněna.

Výhody sexu s prostitutkou v kostce

sex s prostitutkou Bezpasaka.cz

 • Není třeba ji svádět, je to rychlé a nekomplikované
 • Je připravena k sexu hned, bez požadavků nebo námitek
 • Do sexu s ní není nutné investovat tolik času a úsilí (často i peněz), jako do vztahu s milenkou
 • Mužům nevznikají žádné závazky, ekonomické, sociální ani citové
 • Profesionálně naplní i ty nejtajnější sexuální fantazie
 • Prostitutka si nepotřebuje povídat ani se mazlit
 • Jasná rovnice peníze = sex

Hlavní motivy k sexu za peníze aneb jací muži ho vyhledávají?

proc muži chodí do bordelu Bezpasaka.cz

 • Normální chlapi, kteří si za život sex s prostitutkou vyzkouší jednou nebo jen párkrát. Hledají jednorázové zpestření k dlouhodobému vztahu se ženou například ve chvílích, kdy jim to zrovna neklape, nebo jim žena z různých (zdravotních, pracovních, atd.) důvodů nemůže intimní styk poskytnout. Stačí jim si TO zkusit. Často tím překlenou období, kdy jsou delší čas bez partnerky, nebo je k tomu vyhecují kamarádi v rámci pánské jízdy.
 • Dobrodruzi, experimentátoři a fetišisté. Tato skupina mužů hledá u profesionálek poskytujících sex za peníze především neobvyklé erotické praktiky, se kterými se stydí vyrukovat na partnerku nebo které s nimi ona odmítá provádět. Patří sem muži, které vzrušují BDSM praktiky, převlékání do ženského prádla, fetiše (extrémně velká prsa, chodidla, atd.) nebo i tací, které jejich partnerka odmítá vpustit do svého zadečku. Dobrodruhy vzrušuje sex s rozmanitými typy žen bez závazků, což jim pestrá a široká nabídka dívek v českém sexbyznysu dokonale umožňuje. Najdeme zde i panice různého věku, pro které je styk s prostitutkou formou zasvěcení a někdy i jedinou možností jak se stát mužem.
 • Hypersexuálové neboli muži trpící tzv.satyriázou (mužská hypersexualita, porucha sexuální funkce, kdy pohlavní vzrušivost a potřeba sexuálního vybití je výrazně zvýšená). Těmto mužům nestačí k uspokojení jejich touhy jedna partnerka (často ani více milenek) a možnost rychlého sexu za peníze je pro ně nezbytnou nutností jak uspokojit neodbytný chtíč.

sex a BDSM Bezpasaka.cz

 • Zbohatlíci mají pocit, že návštěvy erotických klubů, patří k bontónu. Kluby v jejich hledáčku jsou luxusně zařízené, je tam vše drahé a oni se tam jezdí opíjet a obsluhovat nahými děvčaty. Patří to podle nich k muži stejně neodmyslitelně jako silné auto a naditá peněženka. Hodně podnikatelů chodí právě do bordelu uzavírat obchody a vodí tam svoje zákazníky, kterým zaplatí nějakou tu službičku a je ruka v rukávu. Aby v určité podnikatelské skupině mohli přežít jako partneři těch ostatních, chodí tam i muži, kteří by se tam sami nikdy nevydali. Placených služeb profesionálních poskytovatelek rozkoše využívá pravidelně i spousta politiků, umělců či vrcholových sportovců. Oblíbenou destinací této skupiny jsou swingers párty a  kluby.
 • Mluvkové. Někteří muži se chodí k prostitutkám jen vypovídat a k sexu často vůbec nedojde. Místo aby šli k faráři, nebo k psychologovi, jdou do bordelu. Tito muži mají docela těžký život, protože jejich představa o mužském světě je postavena na velké rivalitě a nutnosti být silný, neprojevovat city, slabosti, pochybnosti. Pouze před prostitutkou si dovolí postěžovat si nebo poplakat. Je to žena, která s nimi nesoupeří, naopak oni si zaplatí za hodinu, dvě či celou noc a ona je bez posuzování zcela anonymně poslouchá a pofouká jim bolístky.
 • Zakomplexovaní muži. Problematickou skupinou jsou zakomplexovaní zákazníci. Ti vyhledávají placené erotické služby proto, že v běžném životě nedovedou navázat normální sexuální vztahy neboj sou ponižování doma ženou (případně matkou, šéfem). Mnoho z nich nevěstky skrytě nenávidí, protože v nich vidí symbol přitažlivých a sexuálně vyzývavých žen, které si v běžném životě nikdy nedokázali získat. Pociťují vedle nich svou neschopnost naplnit dominantní mužskou roli, po které touží. Proto si zaplatí prostitutku a zkoušejí si užívat svou dominanci alespoň nad ní.

Vůně zakázané ovoce

sexy holka Bezpasaka.cz

Čím muže tak lákají ženy, které se prodávají za peníze? Především chutí na sex, ať už skutečnou nebo dovedně zinscenovanou. Otevřeně prezentovanou erotikou jsou muži elektrizováni. Jasná výzva k sexu v nich probouzí chuť zmocnit se ženy bez zbytečných průtahů a dokázat, že jsou pořádní samci. Probouzí se v nich pudovost, cítí jsou dnes často potlačovanou syrovou mužnost a moc.

Kromě jasné sexuální výzvy a okamžité dostupnosti je pro muže lákavý onen nádech zakázaného ovoce, jisté zkaženosti nebo perverze. Láká je chtíč, příslib sexuální extáze či orgií. V nevěstinci neexistují skoro žádná tabu. Muži mohou dát naplno průchod svojí vášni a vyzkoušet odvážné sexuální praktiky, které by si jinde s jinou ženou nedovolili.

Ačkoli stále platí, že muže vzrušuje fyzický vzhled, v posteli netouží po modelce. Odtud pramení úspěch i takových lehkých žen, které nejsou ani zvlášť atraktivní, ani mladé. Muži pro svoje erotické fantazie preferují ženu z masa a kostí, pěkně zemitou a neslušnou. Takovou, která se nestydí a řekne, jak to má ráda a svoje potěšení nijak netlumí.

Nevěra s prostitutkou je ta nejlepší nevěra

nevěra s prostitutkou Bezpasaka.cz

Psycholožka Alice Vondrová tvrdí, že pokud má muž potřebu své partnerce zahýbat, pak je nejlepší varianta navštívit právě nevěstinec. „Nevěra s prostitutkou je ta nejlepší varianta nevěry,“ říká.

Vysvětluje, že ačkoli reakce ženy, kterou muž podvedl s prostitutkou, je většinou velmi špatná, protože se cítí pošpiněná a dotčená, není taková nevěra pro jejich vztah ohrožující. Tyto dotčené ženy si podle psycholožky neuvědomují, že by jejich muž zahnul stejně, ale na místě prostitutky by mohla být například kolegyně z práce, která by měla nároky. Potenciálně by totiž mohla chtít s takovým mužem dítě, nebo ho rozvést. A to od prostitutky nehrozí. V nevěstinci jde z naprosté většiny pouze o sex, který v mužově chápání se vztahem nijak nesouvisí. Hledá zde hlavně zde zábavu a uspokojení svých sexuálních potřeb.

Věrnost u mužů je kulturně a nábožensky vštěpovaná norma. Pokud tedy zadaný muž hledá sexuální rozptýlení mimo domov, není to jednoznačný důkaz, že je ve svém trvalém vztahu nespokojený, nebo že mu po sexuální stránce doma něco chybí, vysvětluje sexuoložka Alex Doležalová z Institutu partnerských vztahů a dodává:

„Možná to bude znít zvláštně, ale pokud muž chodí do strip baru či nevěstince, znamená to ve většině případů, že si svůj dlouhodobý vztah (s manželkou či partnerkou) nechce poškodit, nechce si ho komplikovat. To, že jde do bordelu (často v doprovodu kamarádů, kolegů či z jiných pracovních důvodů, jako je například úspěšně dohodnuté jednání s obchodními partnery), totiž znamená, že si muž chce užít, sexuálně se vybít, ale zároveň nechce, aby mu sex nějak narušil partnerský život – prostitutka je totiž zaplacená jen na noc, druhý den nebude otravovat, nehrozí, že se někde prořekne a že se nevěra provalí, jako by to bylo v případě sexu s milenkou.“

 

Autor: 
Laura
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.