Dáma v korzetu

20.04.2021 - 07:35
Erotické povídky a vtipy
Autor: Passs
   Přečteno: 1194x
Dáma v korzetu
Rozepnul jsem jí zezadu ten korzet, dalo to trochu práci, a mohl jsem si tak konečně hrát s jejími pěkně obnaženými prsy, byly malé, ale hezky sedly do dlaní.

Seděla na vysoké barové židličce a upíjela něco podivně zbarveného. Štíhlá, blonďatá, červené boty na vysokých podpatcích, v černo-červeném korzetu s krajkou, menší prsa, ale moc sexy... takové správné proporce.


Vedle ní seděl její partner a z druhé strany i další chlap, který do ní pořád něco hučel. Asi úspěšně, protože za chvíli se všichni přesunuli vedle na pohovku a začali si tam spolu hrát. Její partner si hlavně vychutnával na střídačku orál od obou...

A za nějakou dobu jsem je všechny znovu uviděl ve vedlejší místnosti, chlapi si spolu zase pohrávali, na veliké posteli, ale tentokrát kouřil pro změnu její partner a ona je při tom vestoje pozorovala. Po chvíli si sundala ty vysoké červené boty a připojila se k nim. Její partner na mne mávnul, ať jdu k nim a já rozhodně dlouho neváhal.

Rozepnul jsem jí zezadu ten korzet, dalo to trochu práci, a mohl jsem si tak konečně hrát s jejími pěkně obnaženými prsy, byly malé, ale hezky sedly do dlaní.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Dva jsme jí pak stáhli černé krajkové kalhotky a střídavě jsme jí zezadu prstili kundičku a hladili po malém, pevném zadku. Ona zatím kouřila svého partnera, hezky si to s široce roztaženýma nohama užíval.

Pak se přesunula, sedla si na jeho ptáka a začala se na něm pohybovat, napřed pomalu, pak o hodně divočeji. On si mne trochu přitáhl, začal si rukou hrát s mým ptákem a koulemi, po chvíli to změnil na kouření. Začal jsem víc přirážet do jeho pusy.

Dívka v korzetu

Když ho pak vystřídal za jiného ptáka, ona převzala iniciativu a začala kouřit mne. To i po tom, co přešla na všechny čtyři a nechala dalšího chlapa, aby ji šukal zezadu. Navíc ji její partner zespodu lízal. Přitom jsem i já držel její zadek, přešel na kundičku, masíroval jí pysky a nechal toho ptáka, který do ní vjížděl, aby mi klouzal mezi prsty.

Po chvíli toho skvělého kouření jsem se jí udělal do pusy a ona pěkně polykala, nechala si ho ještě nějakou dobu v puse a vysála ho dosucha. Pak si ještě položila hlavu na moje stehno a užívala si, jak ji už zase jiný chlap zezadu mrdá ... Na závěr mi ho ještě na rozloučenou políbila...Poslechněte si také:

PODCAST Bezpasáka 6.díl: Vladimír Krutina o tantře a somatickém koučování

PODCAST Bezpasáka 7.díl: Pandemie jiným úhlem pohledu

PODCAST Bezpasáka 8.díl: Denis Tureček - Sedm smrtelných hříchů

PODCAST Bezpasáka 9.díl: Jak se dělá marketingový průzkum

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Passs
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Nová nemovitost

12.05.2021 - 00:00

Pták mi zmizel v její mokré kundě až po koule a začal jsem tvrdě přirážet. O žádné romantice nechtěla v tu chvíli slyšet.

Zobrazit článek

Podcast bezpasáka 21.díl: Jak skloubit sport, podnikání a rodinu

11.05.2021 - 00:00

Jak sport podporuje naše podnikání? Co nás motivuje. Máme strategii? Cíle? Shodneme se spolu na tom, kdy a jak často běhat?

Zobrazit článek

Krátkodobý pronájem

05.05.2021 - 06:30

Polštářky svých prstů mi dráždila obnažený žalud. Rukou jsem jí vklouznul mezi nohy. Přes šortky jsem ji škrabkal na pipince.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 20.díl: Žena vs. muž. Iva vs. Kryštof

04.05.2021 - 08:00

Ženská a mužská role. Dvě pohlaví, Mars a Venuše.

Zobrazit článek