Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 12:00
Aktuality
   Přečteno: 9100x
Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.


Původně brazilský svátek, zavedený jako „sexuální kompenzace" radního města Esperantina své manželce, se stává čím dál populárnějším také v České republice.

Obsah:


Jak je to doopravdy s ženským orgasmem a jak ho dosáhnout? 

My vám poradíme jak na to! Nejčastějším druhem orgasmu bývá klitorální, kterého je také nejjednodušší dosáhnout. Ideální poloha je z pozice na pejska, kdy se žena opírá o lokty nebo natáhne ruce přímo před sebe. Dalšími možnostmi je pak použití erotických hraček, pomůcek, nebo klasické manuální techniky. Samotná stimulace klitorisu krouživými pohyby působí na ženu extrémně vzrušivě. Po takové zkušenosti bude každá prosit o přídavek. Orgasmu lze dosáhnout dokonce i ve spánku. 

Rozdíl mezi mužským a ženským orgasmem?
den orgasmu žen 8.8. bezpasaka.cz

Platí, že ženy dosahují orgasmu mnohem složitěji než muži. Jaké je ale skutečné opodstatnění ženského orgasmu? Někteří vědci se domnívají, že žádné. Podobně, jako u mužů nemají žádné opodstatnění bradavky. 
  • Tým Kalhotkomatu věří, že není zásadní objevit podstatu ženského orgasmu, ale pořádně si ho vychutnat.
Mužský orgasmus trvá od 3 do 10 vteřin a po něm následuje „žáruvzdorné“ období, které může trvat i několik dní. Ženy takové období nemají, a to jim umožňuje dosahovat i několika orgasmů za sebou (tzv. multiorgasmus), jež navíc může trvat i několik desítek vteřin.

Náš tip, jak oslavit tento den s grácií

Oblíbené rčení, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, zde opravdu neplatí. Spoustě ženám se podlamují kolena, už jen když před nimi muž vytahuje peněženku. Takže dárkem určitě nic nezkazíte. Na webu kalhotkomat.cz můžete nalézt spoustu tipů, jak dostat ženu až na vrchol slasti, případně se můžete inspirovat, nebo si své dovednosti přímo vyzkoušet. Fantazii se meze nekladou.


banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz   
porn banner bezpasaka.cz
© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. V současnosti se živím jako copywriterka na volné noze. Mé články a příspěvky najdete na webu Erotikon.info, na jedinečném blogu Bezpasáka a na LinkedInu. Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem, dám si sklenku dobrého červeného vína a shlédnu kvalitní erotický film.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek

Creampie. Semeno pěkně na svém místě

27.06.2022 - 09:00

Nejedna hospodyňka se zhrozila, když na internetu vyhledávala obrázky chutných krémových koláčů. Místo nich totiž patrně viděla spousty spermatem postříkaných vagín a konečníků.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky