Domluvený sex? Možná!

Erotické povídky a vtipy

Domluvený sex? Možná!

Napsal Budoucnostjenaše

 

Je středa… dnes mám volno. Ležím v posteli, přítelkyně šla v 8 ráno do práce. Píše mi sousedka: „Nechceš mě překvapit?“ Sousedka je správná milfka, má velká prsa a kulatý zadeček, není nijak oplácaná, prostě tak akorát! Už nějakou dobu si píšeme prasečinky a když se potkáme, děláme jako že nic! Nevěděla, že jsem doma, chtěla si zase psát sprosťárny. 

Napsal jsem: „OK, za 15 min, buď před mými dveřmi, zaklepej a měj na očích šátek, ať nic nevidíš.“

Klepání, otevřu a stála tam! Měla na očích šátek, na sobě bílý svetřík, přes který šly vidět její krásné a tvrdé bradavky, měla černé legíny! Chytil jsem ji za ruku a vedl ji dovnitř, zavřel dveře. Měla jen nazuté boty, které pohotově sundala jen otřením nohou. Nemluvili jsme ani jeden! Stála uprostřed chodby, postavil jsem se za ni, uchopil ji za ramena a přitiskl jsem se k ní svým tělem.

Pravou rukou jsem ji chytil za bok a přejel po svetříku až na prsíčko…silně jsem ho zmáčkl, lehce se jí podlomila kolena. Šel jsem trochu do dřepu a položil jí své ruce zepředu na stehna a pomalu s nimi jel nahoru, hezky přes třísla, bříško a pod svetřík, hezky pomalu až na prsíčka, tentokrát bez mačkání, jen lehce prsty přejíždět bradavky. Cítil jsem, jak hezky tvrdnou, stále jsem přes ně projížděl, až byly úplně tvrdé a nadržené, v tu chvíli jsem je chytil mezi prsty, silněji zmáčkl a lehce otočil.

 „Ano!“ vzdychla. 

To bylo první slovo, co řekla. Chytil jsem svetr zespod a přetáhl jí ho přes hlavu. Stál jsem stále za ní, otočil jsem si ji k sobě a viděl její krásná velká prsa, která mě lákala, ať je hezky stisknu. Udržel jsem se! Přála si přece překvapit! Chytil jsem legíny v pase a stáhl jsem je dolů společně s kalhotkami. Stála přede mnou zcela nahá, měla krásně vyholený klín. Tohle už z hlavy nevymažu! 

„Chtěla překvapení, má ho mít!“ 

Sáhl jsem na botník, kde jsem pro ni měl připravená pouta! Hezky pevně jsem jí je zacvakl zepředu na ruce. Usmála se! To ještě netušila, co bude následovat! Na botníku jsem měl připravený provaz, zavázal jsem ho na středu pout. Jelikož mám zálibu v boxu, mám na chodbě u stropu oko na zavěšení pytle! Protáhl jsem jím provaz a vytáhl jí ruce nahoru, druhý konec provazu jsem opět uvázal na pouta. Byla zcela bezmocná! Stále jsem ještě neřekl ani slovo!

Rychle jsem se svlékl. Vzal jsem mobil do ruky a začal ji fotit. Jak je bezmocná! Nemohla vědět, že ji fotím, měj jsem ztišený zvuk závěrky na mobilu. Odložil jsem mobil a silně ji plácl přes zadek, až vyjekla! Postavil jsem se před ni a stiskl její velká prsa… Krásně se mi postavil. Byl tvrdý a nadržený. Šel jsem k ní blíž, ať na své kundičce cítí mého tvrdého ptáka. Hezky jsem ho přiložil ke kundičce a stále svíral její prsa. Začal jsem jí lízat bradavku, pak druhou…kousl jsem do ní! Opět se jí lehce podlomila kolena! 

„Plesk!“ druhé silné plácnutí přes zadek.

“Zmrde!“ vyjekla! 

Stál jsem za ní a zezadu jsem ji chytil za kundičku, byla krásně mokrá! Dvěma prsty jsem zajel dovnitř! Začal jsem ji hezky prsty projíždět. Levou rukou jsem jí mačkal zezadu bradavku, krásně u toho sténala! Přestal jsem. Začal jsem ji obcházet, ať slyší mé kroky…Dvakrát jsem ji obešel a postavil se před ní. Jen jsem se díval na její krásné a roztoužené tělo. Chytil jsem ji pravou rukou zevnitř za stehno a zvedl jí nohu, přitiskl ji k sobě a pérem jsem jí vjel do kundičky…

„Bože, jak je mokrá,“ jen zlehka jsem jí projížděl kundičku, jen na krajíček, hezky jen žaludem. 

„Mrdej mě!“ zašeptala a v tu chvíli jsem jí ho vrazil do kundičky až po kořen! Vyjekla! Šlo vidět, že se jí to líbí, tak jsem začal tvrdě přirážet...vzdychala…stupňoval jsem rychlost i tvrdost, když jsem byl na maximu a ona hlasitě vzdychla a vypadalo to, že už bude…STOP! Přestal jsem a udělal dva kroky vzad! 

„Neee...“ svěsila hlavu!

„Ty hajzle!“

Stále jsem neřekl ani jedno slovo… Odvázal jsem jí ruce od stropu, povolil jedno pouto, strhl jí ruce za záda a opět zacvakl pouta, znovu provaz do oka u stropu, vytáhnout a uvázat! Najednou byla hezky předkloněná! Pohladil jsem ji po zadečku, který na mě špulila spolu s krásně mokrou kundičkou. „Plesk!“ další rána přes zadek! 

„Tohle ti vrátím...“ řekla. 

Postavil jsem se před ni… chytil ji silně za vlasy a zvedl jí hlavu. Nemusel jsem nic říkat, automaticky otevřela pusu a ucítila mole velké nadržené péro. Strčil jsem jí ho do pusy, krásně sála. Projížděl jsem jí pusinu a zkoušel, jak hluboko můžu… mohl jsem až po kořen …na žaludu jsem cítil její sevřený krk, tohle jsem ještě nikdy nezažil, bylo to neskutečné! Pustil jsem jí vlasy a znovu udělal dva kroky vzad. Obešel jsem ji zezadu. Viděl jsem krásný vyšpulený zadeček a nadrženou kundičku, musel jsem ji mít!...

Moje péro už nemohlo být nadrženější a tvrdší. Zasunul jsem ho až po kořen a začal jsem ji projíždět… Olízl jsem si palec a začal jí dráždit hrazdičku a přejíždět po análku… šlo vidět, že se jí to líbí, přirážel jsem rychleji a silněji tlačil na análek.

„Ano, ano…ano!“ křičela… Byl jsem čím dál více tvrdší a tvrdší, rychlejší a silnější, prohnula se a já ho vytáhl.

 „Anooo!“ Takovou spršku jsem ještě nezažil, byl jsem od pasu dolů celý mokrý… tu roztouženou kundičku jsem tam jen tak nemohl nechat, znovu jsem zasunul a přirážel dál. 

Křičela touhou: „Dělej, mrdej mě!“ 

Já jí to dopřával, chytil jsem ji za vlasy a tvrdě přirážel, levou rukou jsem držel vlasy a pravou ji plácal silně po zadku.

 „Jooo, mrdej mě, ano, ano!“ křičela. 

Zrychloval jsem, rychleji, rychleji, silněji a  pak jsem ho vytáhl a… scákal jsem její krásnou prcinku i zadeček… Vzal jsem ručník, hezky jí utřel kundičku i zadeček, odvázal ruce, sundal pouta… oblékl legíny a svetřík. Kalhotky jí zastrčil za pas, obul boty a pořád se zavázanýma očima jsem ji vystrčil za dveře a zavřel.

Za pět minut mi přišla zpráva: „Děkuju.” 

Moje odpověď: „Sice nevím za co, ale nemáš zač. Jsem teď na služební cestě.”

 

Přečti si další eropovídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Svázaná na hotelu

Pořádný sex s Luckou a její první výprask

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Budoucnostjenaše
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.