Doučování (nejen) matiky

Erotické povídky a vtipy

Doučování (nejen) matiky

Napsal Sexuh

 

Byl krásný jarní den, když se mi rozvibroval mobil kvůli nově příchozí zprávě. V ní stálo, že mám novou poptávku na doučování matematiky, že mám co nejdříve reagovat. Matematiku doučuji už rok. Baví mě to. Pro mnohé nenáviděný předmět mi po škole začal chybět. Vymýšlení rovnic, hledání správného řešení, dokáži si u toho odpočinout. A protože počítání ve svém volném čase příkladů ze středoškolských učebnic by bylo trošku zvláštní a dost možná i nudné a stereotypní, začal jsem doučovat. Jako jeden ze tří dalších z okolí. Na poptávku jsem tedy zareagoval, že mám čas, jak si to představují, že se domluvíme.

Dva dny byl klid, pak se mi rozezvučel mobil a na druhé stran pan Mácha, který mě začal seznamovat se situací, že teď dcerka nechodí do školy a on se s ní zvládá učit vše, jen na matematiku nestačí ani on, ani jeho přítelkyně. Přislíbil jsem, že se na to s dcerou Žofkou podívám a přijel jsem k nim domů. Holka naštěstí hloupá nebyla a co jsem jí řekl a poradil, to si pamatovala. Po vysvětlení nerovnic a vypočítaných několika Scio testech jsme uzavřeli s panem Máchou dohodu, že v co nejkratším čase se Žofkou zvládnu všechny testy zadané školou dokončit a pak naše spolupráce skončí. V té době jsem měl naštěstí dostatek času a tak jsem k nim začal jezdit denně.

doučování matiky sexy teenka honění ptáka bezpasaka.cz

Žofka byla milá holka, co neodmlouvala. A to se hned lépe pracuje. Mně naše lekce krásně utíkaly, jí už o něco méně. Zvládali jsme se prokousávat látkou a já začal chápat, o co v rodině jde. Pan Mácha byl biologický otec Žofky, ale žil s novou přítelkyní, z čehož Žofka moc nadšená nebyla. Táhlo ji to k mamince na druhou stranu republiky, ale tatínek ji nechtěl pustit, dokud nebude matematika hotová. A tak i ona měla motivaci se mnou ten čas trávit, protože čím víc s ní budu, tím dřív bude doma.

To se zdálo jen z počátku. Její matikářka měla asi pocit, že mít vše vypočítané dva měsíce před koncem školního roku je nepřijatelné a začala testy přidávat. Zatímco jeden den nám po lekci zbývalo 9 testů, druhý den nám k dokončení spolupráce zbývalo testů 13. A to bylo deprimující pro obě strany. Pro Žofku, že to nemá konce. Mně to sice přinášelo peníze, ale pocit takové nekonečné práce nebyl nic moc ani pro mě. Měl jsem se Žofkou odučené už několik dnů a pan Mácha mi začal věřit natolik, že nás nechával ve studijní době samotné. 

Dvě lekce jsme takto se Žofčinou poslušností zvládli. Při třetí ale dostala nápad. Bylo zřejmé, že otce má ráda, přítomnost jeho přítelkyně jí příjemná nebyla. Chápu, téměř každé dítě bude raději s mámou. A tak mi uprostřed výuky Žofie povídá: „Co kdybych vám dala heslo a vy byste to dopočítal doma místo mě? Já už chci domů.“ „To nejde Žofi, budeme pokračovat, jo?“ nepřistupuji na její návrh. „Proč?“ zkouší to. Chvilku přemýšlím, kolik mě napadne důvodů, abych ji zahltil, a pak spustím: „Protože jsem se s vaším tátou domluvil, že vás to naučím a projdu to s vámi. A navíc mi za to platí, když to budu počítat doma, nic za to nedostanu.“ „Ale mě to nebaví a navíc mi to k ničemu nebude,“ řekne Žofka zklamaně.

doučování matiky sexy teenka honění ptáka bezpasaka.cz 3

„To nemůžete vědět, v životě to možná není k ničemu, ve škole se vám to ještě bude hodit,“ vysvětluji. „Ale já bych vám za to i něco dala,“ pokračuje Žofie. „Jdeme na další příklad,“ řeknu autoritativně. Žofka zamrčí a přejde na další v pořadí. Čtu si jeho zadání, ona se vedle mě nějak vrtí. Leknu se. Takto se holky vrtí, když si pod tričkem chtějí sundat podprsenku. Co dělá? Naštěstí si sundává jen svetr a přehazuje ho přes svou židli. „Já nevím,“ pronese s výdechem po přečtení zadání. Její přístup začne být takový, že chce jen výsledek. Nezajímá ji, jak jsme k němu přišli. Odmítám rovnou sdělit postup a chci ji navést: „Tak co budeme muset vypočítat?“

„Obsah?“ zkusí. „Jo, obsah. A ten má jaký vzoreček?“ ptám se. Chvilku žvýká žvýkačku, co má celou dobu v puse a pak otráveně odpoví: „Nevím.“ „Je to S se rovná PÍ krát…“ čekám, že bude pokračovat. „r?“ zkusí. „Skoro,“ řeknu. Po dalším hlubokém zamyšlení opět odpoví: „Nevím.“ „Na druhou, r na druhou,“ opakuji, aby si to zapamatovala. Je vidět, že ji to nebaví. Po dalších několika minutách máme výsledek a jdeme na další testovou otázku. 

Já si čtu, co se po nás chce, Žofka se vrtí stejně, jako před chvílí. Už tomu nevěnuji pozornost. Zadání si dočtu, zamyslím se a v hlavě už mám správný postup. Čekám, co z ní vyleze a podívám se jí do očí. Zadání si nečte, usmívá se na mě. Je bez trička. To je přes židli na svetru. „Jsem říkala, že to nebude zadarmo,“ řekne. Ne že by nebyla pěkná, ale oproti mně byla o dost mladší. Taťkovsky jsem zareagoval a s klidem v hlase povídám: „Tak se zase oblečte, budeme pokračovat.“ „Jejda, mě se rozepnula podprsenka. A já si ji neumím sama zapnout,“ řekla, zatímco si ji rozepínala. Chvilku na to jí spadla do klína. Snažila se svými drobnými prsy vrtět. Začal mi tvrdnout. Hrála si s vlasy a čekala, co udělám.

doučování matiky sexy teenka honění ptáka bezpasaka.cz 2

Věděl jsem, co není správné. Ale netušil jsem, co správné je. Odejít? Násilím ji obléct? Vynadat jí? Přisunula si ke mně židli a opatrně mě pohladila po mé chlupaté ruce. „Žofie, to…“ začal jsem, ale její ruka v mém klíně mi nedovolila dále mluvit. Pevně ho zmáčkla. I přes rifle jsem cítil její teplou ručku. Vstala, přišla ještě blíž ke mně a hladila mě po vlasech. Její prsa jsem měl přímo před očima. Dívali jsme se navzájem do očí. „Jsem zlobivá holka,“ špitla. „To jo,“ špitnul jsem i já. „Co se mnou provedete?“ pokračovala ve stejném duchu. „To netuším,“ říkám rozrušeně. Zasmála se a říká: „Tak jak to máte rád?“ Neodpověděl jsem. Navzájem jsme se hypnotizovali. Vzala mi ruku a natahovala si ji k prsu.

Nenechal jsem ji to dokončit a ruku vysmeknul. Byla zaskočená. „Tak máte raději spodek?“ zeptala se. Já opět bez reakce. Po ničem jiném, že ji vidět, jsem v ten okamžik netoužil. Na druhou stranu mi něco bránilo říct si o to. Snad vychování, slušnost, její věk. Opět se zmocnila mé ruky a dala si ji na klín. Já se už nebránil. Ruku jsem tam nechal, i když mi ji nedržela. Pomalinku si stáhla tepláky. Pohladil jsem ji po stehně až na zadeček. Odsunula si kalhotky na stranu a prsty si ji nepatrně roztáhla. Rukou jsem si s ní zevně začal pohrávat. Ukazováček jsem začal zanořovat. Chytila mi ruku, zastavila mě. Podíval jsem se na ni. Řekla mi: „Já jsem ještě panna. Já to takto poprvé nechci.“ Ruku jsem z ní stáhnul a zastyděl se.

„Nestačí vám to takto, že byste za mě udělal ty testy?“ zkusila to znovu. Výčitky svědomí, co jsem si jako myslel, že se stane, mi na krátkou dobu zahltily mozek, takže jsem hned neodpověděl. Žofka se polekala, že celý její striptýz by mohl být k ničemu a rychle upravila nabídku: „Já vám ho třeba vykouřím.“ A tak jsme se domluvili. Ty testy jí udělám sám doma, ona mi ho vykouří, zůstane panna a ještě dnes večer může jet k mamce domů. Bylo vidět, že se jí ulevilo. Hodně riskovala, mohl jsem to říct jejímu otci nebo jí něco udělat. S úsměvem si dřepla a rozepnula mi knoflík u kalhot. Kalhoty a trenýrky jsem si stáhnul a Žofka začala.

doučování matiky sexy teenka honění ptáka bezpasaka.cz 1

Prvně ho nejistě honila, pak si vytáhla žvýkačku, kterou dala na stůl a stejně nejistě ho vzala do pusy. Nakonec se dokázala uvolnit a začalo jí to docela jít. „Můžete se udělat třeba do kapesníku?“ zeptala se mě, když z ničeho nic přestala kouřit. „A nemůžu třeba na prsa?“ zkouším protinávrh. „Tak teda jo, ale ne do pusy,“ řekne. „Tak domluveno,“ potvrdím a naznačím, ať pokračuje. Žužlá mi ho ještě dobrých několik minut. Kouření prokládá honěním, aby vše urychlila. A urychlí. Po poslední hoňce si ji rukou přisunuji k sobě, zatímco ptáka vytahuji z její pusinky a svižně ho honím. Vystříknu jí na krk, pak nad prsa.

Přes břicho a kalhotky, které už zase má na svém místě, to skapává na podlahu. Dívá se na mě, co jako bude dál. Natahuji se pro balíček papírových kapesníků a většinu jí dávám. „Děkuji,“ řekne. Oba se utíráme, já stírám i tu nadílku z podlahy. Vidím, jak se pozoruje a zkouší, že to lepí. „Poprvé jste kouřila?“ ptám se jí. „Jo,“ řekne. „A poprvé se na vás někdo udělal?“ ptám se dál. „Jo,“ řekne stejnou intonací. Poslední kapesník namočí a čistí si kalhotky s krajkou, na které je právě zbytek mrdky. „To chce vyprat,“ radím jí. „Já tady nebydlím, nemám tu žádné čisté,“ říká smutně. „A chce to sprchu,“ dávám poslední radu. „Tu až doma,“ řekne.

A to jsem Žofku viděl naposledy. Dala mi přístupové údaje do Scio a já to ten den dopočítal. S panem Máchou jsme se rozloučili. Řekl jsem mu, že by měla všechno vědět a že si to už dnes sama dopočítá, že jsme se tak domluvili. Poděkoval mi, dal mi stovku navíc, jak rychle jsem to s ní zvládnul. Já mu ji pochválil, že má moc šikovnou dceru a odjel domů.

 

odběr bezpasaka.cz

Přečti si další erotické povídky:

Kino snů

Les paní Krotitelky

Ghetto

Hra pro tři

 

      banner bezpasaka.cz   

porn banner bezpasaka.cz

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Foto Pornpics.com

Autor: 
Sexuh
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.