Drsný sex v autě a jeden odpaněný anál

11.06.2021 - 07:20
Erotické povídky a vtipy
Autor: Jasmin42
   Přečteno: 4085x
Drsný sex v autě a jeden odpaněný anál
Mezi mnou a Nikol fungovala sexuální chemie od začátku. Naše poslední schůzka v autě stála fakt za to. Proběhla hluboká kuřba, mokré orgasmy i drsné odpanění jejího chtivého análku. 

“Už bych to konečně chtěla zkusit do zadečku. Kdy to uděláme?“


Na tuhle větu jsem čekal asi měsíc, od doby, kdy jsem se s Nikol poprvé setkal, a co jsme se začali párkrát týdně scházet na erotická dobrodružství v autě, různých whirlpoolech nebo na hotelech. Její touhu divoké šukačky za bouřky (někde v lese, v blátě) jsem jí zatím splnit nemohl, a tak jsem nadšeně souhlasil s touhle variantou.

Nikol byla chytrá, pětadvacetiletá holka a snadno si dokázala vypočítat, že mé péro je na první průnik do jejího análku to nejlepší. 16 cm délky s dobrým poměrem obvodu ze mne nikdy žádnou pornohvězdu nedělalo, ale naopak, až na výjimky, zase nikdy neurazilo. Často, když jsem jí lízal její nádhernou kundičku, která chutnala jako nebe, jsem zajížděl palcem do zadečku a cítil, jak je tam útulno a že šoustání do téhle dírky se jí bude jednou moc líbit.

O pár dní později, co položila tuhle otázku, jsme seděli vedle sebe na zadních sedadlech mého auta a dívali se navzájem vzrušeně do očí.

Na Nikol se mi nejvíc líbilo její plánování. Většina holek velmi nerada řeší po slovech nebo písmenkách sex a co v něm příště budeme dělat. Jako kdyby se styděly samy před sebou, jako kdyby se bály, jak budou vypadat. Nevím. Ale u téhle holčiny to bylo jiné. Dokázala se mnou propsat hodiny o sexu a perverzních praktikách, nic jí nebylo cizí, a dokázala plánovat přesně, co uděláme, až se zase uvidíme. A to mě bralo, jako nic jiného.

Ta její živočišnost a otevřenost, kterou většina děvčat prostě a jednoduše nemá. Pokaždé, když sedala ke mně do auta, přesně věděla, kam jedeme a za jakým účelem. Jaké praktiky dnes zkusíme, jak mne udělá, kam se vystříkám, odkud to slíže atd. Vždy měla vše do detailu naplánované.

Holek jsem měl dost, ale žádná v tomhle nebyla jako Nikol. Naše hry vždy začínaly hlubokým líbáním plným slin, což chce člověk jen v případě, že u protějšku najde tu opravdovou vzájemnou chuť a chemii. A nejinak tomu bylo i teď.

Nikol si na mne obkročmo sedla a rozjela své hry jazykem. Občas plivla, občas jsem dostal facku a já jí to samé oplácel. Ale ještě silněji, protože jsem věděl, jak moc má tohle ráda. Už z domu vyšla v krátké sukýnce bez kalhotek, což jsem cítil, hned jak se na mě obkročmo posadila. Její kunda byla okamžitě mokrá a já si tak tak stihnul sundat riflové kraťasy, abych na nich neměl mokrý flek. Jak se její šťáva dotkla mého péra, okamžitě jsem byl tvrdý jak beton.

To bylo na Nikol úžasné. naše chemie opravdu fungovala dokonale. Jen se o mě otřela, můj čurák byl v pozoru. A to ta malá děvka cítila i teď. Přitlačila se na něho stydkou kostí tak silně, až mne dost zabolel a já začal sténat, což ji začalo dráždit ještě víc a o to víc několikrát přirazila.

drsný sex v autě a odpaněný anál bezpasaka.cz 1


„Přišla jsem na to, jak nepotřebovat anální gel," zašeptala mi do ucha.

Než jsem si vůbec uvědomil, co řekla, sesedla ze mne, klekla z boku na sedák a začala mi ho pomalu kouřit. V té chvíli jsem miloval své nedávné rozhodnutí, koupit auto v dlouhé verzi, kde bylo místo na zadních sedácích jak pro pupkaté papaláše, tak i na perfektní mrdačku.

Z toku mých myšlenek na můj vůz mě vytrhla její kuřba. Byla jiná než jindy. Pomalejší a důkladnější. Oběma rukama mi stáhla předkožku silně dolů, až to zabolelo a kousla mě do žaludu. Dobře věděla, jak moc mě tyhle věci vzrušují a proto se neostýchala být důsledná. Otevřela pusu, jak nejvíc uměla, a začala si za dávicích zvuků zasouvat mé péro hluboko do pusy.

Je nepopsatelný pocit, když na žaludu cítíte, jak se zastaví o dívčí mandle. Ty se po chvíli jakoby malinko rozevřou a vy sklouznete až za ně, hluboko do krku.

Nikol se v té chvíli propnula jak luk, ale její hlava statečně zůstala bez hnutí, opřená pusou o kořen mého čuráka, který byl v tu chvíli v jejích nejhlubších útrobách. Cítil jsem jak se dusí a dáví, jak jí tečou sliny a má co dělat, aby v sobě udržela Colu, kterou před chvílí pila.

Ztvrdl mi ještě víc, byl napjatý k prasknutí a já nevydržel tíhu okamžiku.

„Ano ty děvko, ještě víc, ještě víc si ho tam zaraž!!!"

drsný sex v autě a odpaněný anál bezpasaka.cz 2


Vzal jsem její hlavu do rukou a tlačil ji ještě víc oproti mému péru, ale hlouběji to nešlo. Ucítil jsem tlak jejího hlavy směrem zpět nahoru, ale nepovolil jsem.

„Ještě chvíli se ty svině dus. Jsi fakt božská, tak to má vypadat!!!"

Přidržel jsem ji ještě chvíli a potom, podle citu - abych ji neudusil, ale dostal ji na hranici mezi vzrušením a ubráním kyslíku, jsem ruce uvolnil. Její hlava vyjela z mého péra a z otevřené pusy jí vytékaly na žaluda proudy dávících hustých slin. Slzy jí tekly proudem, ale i přesto jsem si v jejich očích všiml obrovské spokojenosti. Oddala se mi a mohl jsem si s ní dělat, co jsem chtěl.

„Pojď lásko, ještě jednou. Musíme ho dobře namazat a tebe vydávit. Vím že to miluješ."

Nikol se na mě podívala a jemně kývla. Cokoliv říct v té chvíli pro ni nebylo možné, neboť sotva popadala dech a nejspíš měla co dělat, aby na mne nevyzvracela tu tmavou lahodnou kapalinu plnou cukru, co měla v žaludku. Opět jsem jí vzal hlavu za její nádherný blond culík a pomalu ji začal nasazovat na čúráka.

S citem zkušeného predátora, který si užívá svou kořist. Opět narazil žalud na mandle a opět po chvíli pomalu proklouznu dál do útrob úst. Tentokrát jsem ji ale nenechal bez kyslíku. Začal jsem s její hlavou jezdit nahoru a dolů. Nejdřív pomalu, pak rychleji. Mé pero bylo tak namazané slinami, že jsem po chvíli přestal cítit to tření o její mandle a myslím, že ani ona už nepoznala rozdíl, jestli je před a nebo za nimi.

Zbývalo to rozjet ještě rychleji a dokončit tuhle bravurní jízdu výstřikem do hloubek její pusinky, zarazit ho co nejhlouběji, vystříkat se a pak počkat, až vydávená cola společně s mým spermatem vyletí z jejího žaludku a postříká bílou kůži mých sedáků.

„Ale ty tady dnes nejsi proto, aby jsi té malé děvce vystříkal krk," našeptal mi náhle rarášek v hlavě.

drsný sex v autě a odpaněný anál bezpasaka.cz 3


„Jsi tady proto, aby jsi jí odpanil anál. To přece chceš, to chce přece ona!"

Na víc jsem nečekal. Vytáhl jsem Nikol čúráka z krku, přehodil ji vedle sebe do kleče, dlaní jí zatlačil na ledviny, aby vyšpulila zadek, co nejvíce to šlo. Myslím, že byla natolik konsternována nedostatkem kyslíku a vydávená, že i kdyby chtěla, nezmohla by se na jakýkoliv odpor. 

Můj mozek v té chvíli vysílal zvířecí instinkty. Ne snad jen proto, že jsem byl vzrušením mimo, ale taky jsem si uvědomoval to obrovské fyzické souznění s touhle malou kurvičkou. Nemuseli jsme se napojovat svými copy jak avataři. Nám k tomu stačil jakýkoliv kousek našeho těla. Věděl jsem, že v téhle chvíli jí je stejně všechno jedno - stejně jako mně.

Vystrčila zadek a nechala na mne usmát její anál. Bylo vidět, jak je z toho vzrušení povolený. Sevřených análů jsem viděl už spousty, ale tenhle to nebyl. Nevím proč, ale v té chvíli mi na mysl vyskočily všechny vzpomínky jejich provokací. Provokativní fotky na sociálních sítích, nečekané telefonáty, kdy mi zavolala ve chvíli, kdy ji šukal kamarád, fotky svých kamarádek se kterýma zrovna popíjí víno a další její sexuální "svinstva", kterými mi dávala najevo svou nadřazenost, zatímco já byl od ní stovky kilometrů daleko.

„OK tedy, ať si to ta svině užije!"

drsný sex v autě a odpaněný anál bezpasaka.cz 4


Neptal jsem se. Nepřemýšlel jsem nad tím, jestli to takhle chce a nebo ne. Jen někde v hloubi svého mrdačkou zatemnělého mozku jsem cítil, že je pořád na stejné vlně jako já. Oběma rukama jsem jí rozevřel půlky a jazyk zastrčil, co nejhlouběji to šlo. Nika se znovu propnula slastí, ale já nepokračoval.

„Tu slinu jsem ti tam plivnul z milosti, ty kurvo, teď ucítíš něco úplně jiného," zašeptal jsem jí do ucha a ona pokývala na souhlas, což mě nabudilo ještě víc.

Bez rozmyslu jsem ho vzal do ruky, tam a zpátky přejel po její čokodírce, ujistil jsem se, že její hlava se dotýká zadních dveří a tudíž už nemá kam uhnout, a postrádaje jakýkoliv respekt, jsem péro zarazil přesně do místa, kam jsem chtěl.

Ten výkřik nikdy nezapomenu. Byla v něm bolest, vzrušení i orgasmus, což se mi potvrdilo tím, jak jsem uslyšel pleskání tekutiny z její vagíny o kůži mých sedáků. Nemohl jsem tomu uvěřit. To se jako pochcala? Nebo udělala? Nikdy předtím se mnou mokrý orgasmus neměla, tak co to tedy je?

Myslím, že v tu chvíli ani Nikol sama nevěděla, co dělá. Na svém zabořeném péru jsem ucítil prudké sevření jejího konečníku, což trvalo asi tři dlouhé vteřiny, protože podle intenzity to chvíli vypadalo, že mi ho tím rozdrtí. Jaké překvapení ale nastalo hned potom, kdy její svěrače povolily a Nikol začala křičet.

„Mrdej mě ty hajzle!! Pořádně!! Rozmrdej mi tu prdel až omdlím!!"

drsný sex v autě a odpaněný anál bezpasaka.cz 5


Na nic jsem nečekal. Můj dobře namazaný čúrák z jejich dávících slin začal rejdit v jejím análu tam a zpět s frekvencí a intenzitou, jako kdybych jí šoustal normálně do nenasytné a věčně chtivé kundy.

Zatínal jsem svěrače, abych oddálil svůj orgasmus. Právě v téhle chvíli jsem si přál mít péro jako dildo, abych tu svini mohl rozmrdat do nesnesitelné bolesti a aby prosila abych přestal. Jenže Nikol naopak přirážela jak mohla. Bylo na ní vidět, že právě objevila novou dimenzi svého těla a náramně si to užívá. Cítil jsem jak všechno povolila a bylo jí v té chvíli úplně jedno, co se stane. Cítil jsem, jak ji ve vteřině opustil ten nepřekonatelný stud většiny žen z šukání do zadečku, které ho raději nezažijí za celý život jen proto, aby náhodou nedošlo k nějaké bezvýznamné nehodě a ony se nemusely cítit špatně.

Nikol anál povolila tak moc, že kdyby mi někdo zavázal oči a ruce, myslel bych si, že jsem v její kundě.

„Ano, to je ono, vystříkej se mi do té prdele, dělej!"

Mé předsevzetí a představy v téhle chvíli vzali za své.

Ta tam byl plán vydržet co nejdýl. Ty tam byla ta touha mrdat ji tak dlouho, až bude prosit o milost. Vypnul jsem se k těm nejtvrdším přírazům, co jsem dokázal, až jsem cítil, jak mne bolí koule, jenž nemilosrdně pleskaly o její kundu. Jednou rukou jsem jí zatlačil obličej silně do dveří auta, druhou jí mačkal ty její naducané kozy s malýma bradavkama a cítil jak se jí moje nehty zarývají do kůže.

drsný sex v autě a odpaněný anál bezpasaka.cz 6


Nikol začala znovu stříkat a já to v té chvíli prostě už nedokázal udržet. Mohutnými přírazy jsem dokončil své dílo proudem semene do jejího zadku a po chvíli se složil hlavou na její záda. Byl jsem mimo, jak chlap jen dokáže být bezprostředně po výstřiku, jenž je lepší než většina stereotypních.

Ale Nikol dohrála svou hru až do konce.

„Uhni, chci to slízat."

Odtáhla mě rukou od sebe. Svalil jsem se na druhou stranu sedáků, opíraje se o protější dveře a nevěřícně jsem se díval na její další akci. Ve stejné poloze jak byla, si má božská blonďatá děvka strčila do vystříkaného análu dva prsty a bylo vidět, jak tlačí. Jako kdyby seděla na záchodě. Všechno sperma co vyteklo, následně lačně olízala.

V té chvíli mi tahle její sebedůvěra, že se nestane žádná nehoda, konečně docvakla.

„Ty sis udělala doma klystýr, že?"

Nikol bez jediného rozpaku odpověděla:

„Ano, dokonce dvakrát. A bylo to moc příjemné. Kdy ho uděláme tobě, abych si s tebou mohla pohrát s robertkem stejně, jako ty teď se mnou?"

1:0 pro tu malou děvku!

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Jasmin42
Líbila se ti povídka? Klidně mi napiš jasmin42@seznam.cz
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Podcast Bezpasáka 24.díl: S pornoherečkou Zuzu Sweet o erotice, podnikání a cestování

22.06.2021 - 08:00

Nahlédněte s námi do světa pornobranže s charismatickou Zuzu Sweet.

Zobrazit článek

Ovladač

23.06.2021 - 06:46

V tu chvíli jsem už měl pěkně tvrdý penis, a tak jsem ho vytáhl a chtěl odložit ovladač, když jsem si všiml, že na displeji svítí hláška “vyber postavu”.

Zobrazit článek

Ten s nekonečnou výdrží

16.06.2021 - 06:32

Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Zobrazit článek

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky