Eleonora

27.04.2021 - 16:48
Erotické povídky a vtipy
Autor: Samotar50
   Přečteno: 1486x
Jemně obejmula svými rty žalud. Jeho tělem projela slast, jakou už dlouho nezažil.

Rozhodli se strávit noc na ostrově oplývajícím množstvím vodopádů, jezírek a říček, tichých palouků ukrytých v zeleni s krásnými chatičkami jako stvořenými k prožití krásné noci s osůbkou roztouženou až k té největší slasti, s touhou prožít krásné milování, s tou nejhezčí orgasmickou rozkoší.


Za hodně teplé noci, při úplňku, kdy oba po příjezdu na ostrov a zabydlení se v romantické chatce, rozhodli vlézt si do vlažného vodopádu a po několika letmých dotecích skončili ve vášnivém objetí, které je náležitě roztoužilo.

Při polibcích stále vášnivějších a delších se jejich jazýčky laskaly a proplétaly. Při pevnějším přitisknutí cítil její ztuhlé a vztyčené bradavky. Přejel rukou jemně přes její ňadra, tiše zasténala, přitiskla se a letmo přejela přes jeho ozdobu. Zasténal a jeho ruka sklouzla do jejího klína. Přesunuli se na okraj jezírka s vodopádem, na břehu se položili do trávy, objímali se, laskali a líbali.

Ona uchopila jeho mazlíka do ruky a jemně přes něj přejížděla. Přetočil se na záda a ona klečmo přes něj si dál hrála a hezky ho mnula. Pak se snížila hlavou k němu a jemně ho začala laskat jazýčkem. Kmitala mu přes špičku, začal hlasitěji sténat a hladit v jejích hustých černých vlasech.

Sex ve vodě

Jemně obejmula svými rty žalud. Jeho tělem projela slast, jakou už dlouho nezažil. Více začal hladit její vlasy, mnul jí ušní lalůčky a jeho blaho narůstalo, jak začala jemňoučce rtíky klouzat po žaludu a jemně kroužit jazýčkem. Věděla, že mu způsobuje slast, a to se jí líbilo.

Začala sklouzávat ještě víc a trochu zrychlila. Stupňující se slast mu projížděla celým tělem. Zpomalila a více stiskla rty. To bylo ještě hezčí. Následně povolila stisk a začala hladit a mnout kouličky ale pouze tak jemně aby mu to bylo příjemné. Pak se zvolna narovnala, její velké bradavky trčely jako velké třešně na šlehačce, což jej vzrušilo ještě více.

Nataženýma rukama se jich pokusil dotknout, bylo to nádherné, byly krásně tuhé, když je promnul mezi prsty a ona slastně a nahlas zavzdychala. Cítila, jak jí jeho mazlík v ruce ještě více ztuhnul. Nadzvedla se do podřepu, pevněji ho podržela a svým klínem na něho zvolna nasedla.

Oba pocítili vzájemnou slast. Začal hladit a mnout její ňadra a bradavky a ona začala s pohyby, do kterých zapojila své boky a klouzala mu po mazlíkovi. Hezky pomalu a hluboko sklouzávala. Naklonila se mírně do předu a její ňadra ještě více vynikla, což ho ještě více vzrušilo a ona ucítila, jak maximálně ztuhnul a začal pulsovat a její mušlička pořádně zvlhla.

Sex v chatce

Cítil, jak také pulsuje a pořádně ho v intervalech pevně obepíná. Byla to narůstající rozkoš. Hrál si stále s jejími ňadry a hladil pas a boky i se zadečkem, kam až dosáhl. Potom z něho sklouzla. Přiblížila klín k jeho ústům. Uchopil ji za boky a naznačil přetočení a ona se ocitla na zádech.

Postupně začal hladit a líbat její mušličku. Její sténání bylo narůstající. Prsty přejížděl přes poštěváček, občas vklouzl do mušličky, krásně vlhké, roztoužené a lačné všech doteků .....sténání milenky jej vzrušovalo.

Dával polibky na poštěváček, stehna, bříško. Jazýčkem začal mušličku laskat a vnímal krásné, teploučké a vydatné vlhko z ní vycházející a z úst milenky slastné steny. Kmital přes poštěváček, líbal jej, cucal a jemně sál, při tomto ona skučela slastí. Nejvíce pokud se mušlička v pravidelných intervalech svírala a pulsovala a jí to přinášelo neskutečně krásné prožitky. Teď ona jeho hladila ve vlasech a mnula ušní lalůčky.

Líbal znovu a znovu stehna, bříško a jazýček stále hladil poštěváček a prsty, kterými letmo pronikal do ní, cítil, jak se svírá, těká a pulsuje víc a víc, a to už spělo k jednomu, ke krásnému dlouhému sevření, jež vymáčklo šťávičku a její tělo zaplavil slastný, zesilující a nepopsatelně krásný orgasmus a její křik v záplavu rozkoše, slasti a chvějícího se těla, toto vyvrcholení jen pomalu a zvolna odeznívalo a naplňovalo její tělo i mysl nepopsatelně krásným uvolněním.

Stulili se ve vzájemném objetí, oba šťastni z krásného prožitku. Lehce se dotýkali a hladili. Jemně a něžně hladil její ňadra a cítil, jak jeho mazlík zase pořádně tuhne. Polibky na její bradavky se jí líbily a něžně vzdychala. Rukou mu po něm přejela a lehce ho uchopila a přejížděla přes něj a její bradavky byly zase tuhé a vztyčené.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Sedl si na okraj jezírka a ona si klekla do vody naproti němu. Svými ňadry byla na úrovni jeho mazlíka. Rukou mu ho začala mnout a jeho tělem projížděl pocit slastí. A byl o to větší, když se mírně naklonila k němu a její bradavky mu o něj vždy zavadily. Byl tuhý, vztyčený a roztoužený.

Potom se naklonila více a uchopila svá krásná velká ňadra a přimáčkla je k sobě a mezi nimi i jeho. Slastně zasténal a ona si je začala mnout a tisknout k sobě. Touto činností mu ho krásně dráždila. Snažil se svými pohyby mezi nimi klouzat, vycítila to a přizpůsobila se jeho pohybům. Když vykoukl mezi nimi nahoře občas zpomalila a dráždila ho jazýčkem.

Postupně se vše začalo zrychlovat, on skučel blahem, cítila, jak je napnutý a začíná víc pulsovat a těkat. Víc a víc. Pak se sevřel, a rozpulsoval se......cítil jak stříká a s každým pulsem krásný výstřik a krásná slast, nepopsatelně krásný pocit, dokud se nevyprázdnil.......semeno jí stékalo mezi ňadry ....vrchol trval několik málo vteřin ale slast to byla nepopsatelná.

Poté oba vklouzli pod vodopád, v obětí byli hodně dlouho a nad ránem se přemístili do chatky, vlezli do pelíšku a usnuli krásným silným spánkem v pevném ale něžném objetí.


Mohlo by tě zajímat:

Sex na sněhu

Honič

Ranní probuzení

Čtyřka k narozeninám

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Samotar50
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Nová nemovitost

12.05.2021 - 00:00

Pták mi zmizel v její mokré kundě až po koule a začal jsem tvrdě přirážet. O žádné romantice nechtěla v tu chvíli slyšet.

Zobrazit článek

Podcast bezpasáka 21.díl: Jak skloubit sport, podnikání a rodinu

11.05.2021 - 00:00

Jak sport podporuje naše podnikání? Co nás motivuje. Máme strategii? Cíle? Shodneme se spolu na tom, kdy a jak často běhat?

Zobrazit článek

Krátkodobý pronájem

05.05.2021 - 06:30

Polštářky svých prstů mi dráždila obnažený žalud. Rukou jsem jí vklouznul mezi nohy. Přes šortky jsem ji škrabkal na pipince.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 20.díl: Žena vs. muž. Iva vs. Kryštof

04.05.2021 - 08:00

Ženská a mužská role. Dvě pohlaví, Mars a Venuše.

Zobrazit článek