Lepší erekce a větší potěšení ze sexu? Řešení existují

22.03.2021 - 09:14
Zdraví
   Přečteno: 4272x
Lepší erekce a větší potěšení ze sexu? Řešení existují
Dle řady statistik i vědeckých studií existuje úzká spojitost mezi silou erekce a naším sexuálním potěšením. Cítíte, že vaše potěšení ze sexu či síla erekce slábne? 

Lepší erekce a větší potěšení ze sexu? Řešení existují Dle řady statistik i vědeckých studií existuje úzká spojitost mezi silou erekce a naším sexuálním potěšením. Cítíte, že vaše potěšení ze sexu či síla erekce slábne? Příčiny takového stavu mohou být různé a stejně tak existuje několik funkčních řešení, které vám a vašemu penisu účinně pomohou dostat se opět do formy. 


Obsah:


Penis jako senzorický orgán

Pro pochopení toho, proč je erekce tak důležitá, je nutné znát její smysl a jak funguje. Pokud nahlédnete do knížek o lidské anatomii, zjistíte, že penis má kromě vylučovacích funkcí také úlohu reprodukční. Tuto úlohu může vykonávat pouze v případě erekce, která umožňuje zasunutí penisu do pochvy. Erekce vzniká psychickou i fyzickou stimulací muže, přičemž její síla neboli tvrdost penisu je určena množstvím krve, které vyplňují topořivé válce penisu spolu s houbovitou tkání okolo.

K vyvrcholení dochází po opakované stimulaci žaludu, senzorické části penisu. Ta se při naplnění krví stává citlivou. Jednoduše řečeno, čím silnější erekce, tím lepší citlivost žaludu a tedy i lepší požitek ze sexu jako takového.


Slabá erekce a její negativa

Dle sexuoložky Taťány Šramkové je dobrá erekce symbolem vitality, zdraví, agresivity a sebevědomí muže. Sex je pro každého z nás velice podstatnou části života, která nám přináší velké množství emocí. Z řady psychoanalytických studií vyplývá, že muži se slabou erekcí či muži s erektilní dysfunkcí (ED) si méně věří, necítí se fit a přijdou si zbyteční.

Následkem neuspokojivého sexuálního života i ED pak bývá deprese, snížená sebedůvěra, snížený pocit celkového mužství a zvýšené riziko kardiovaskulárních chorob. Bohužel řada mužů si plně neuvědomuje, do jaké míry síla erekce určuje kvalitu jejich sexuálního života. V řadě případů se muži bojí otevřít a celou záležitost řešit, což vytváří začarovaný kruh. Dle sexuoložky Šrámkové své problémy s erekci řeší pouze 10 – 15% mužů.

 

Čím si čeští muži pomáhají k lepšímu výkonu při sexu?

Nákupní preference českých mužů komentuje Monika Zelená ze sexshopu Vibrátory.net: "Podle našich statistik jsou přípravky na zlepšení erekce v každé 3. objednávce. Na prodejnách se pánové ptají zejména na Viagru, Kamagru a další generika. Takové léky však v sexshopech neseženete – předepsat je může pouze doktor. Někteří zákazníci pak dokonce zkouší i 'podpultový prodej'.

Z přírodních afrodiziak muži nakupují nejvíce tablety na zvětšení objemu ejakulátu – větší objem totiž pro muže obvykle znamená delší orgasmus. Mezi pomůckami kralují sady elastických erekčních kroužků. Pánové obvykle nemají zkušenosti, jak moc velké zaškrcení jim bude příjemné, proto volí sady s různými průměry. Jakmile zjistí, jaká velikost kroužku je pro zaškrcení kořene ideální, použijí zbylé kusy ze sady např. pro sevření varlat."


Je nutné řešit příčiny

Dle amerického lékařského časopisu healthline.com lze příčiny rozdělit do dvou kategorií, fyzické a psychické.


Fyzické příčiny a jejich řešení

Mezi fyzické příčiny slabé erekce můžeme zařadit problémy se srdcem, vysoký krevní tlak, nadváhu, vysoký cholesterol, nízkou hladinu testosteronu a nadměrné užívání alkoholu či tabákových výrobku. Tyhle příčiny se dají velice snadno vyřešit vhodnou stravou, abstinencí a aktivním životním stylem.


1. Úprava jídelníčku

Ze stravy bychom měli vyřadit těžká a tzn. „mrtvá“ jídla. Jestli je vaše každodenní stravování založené na bůčku a sádle s chlebem, tak zde je možná důvod vašeho slabého sexuálního potěšení. Určitě je vhodné do stravy zařadit více syrové a živé zeleniny. Alespoň 50% vaší stravy by mělo být nevařené či jakkoliv průmyslově upravené.

Do stravy je také vhodné zařadit chilli, česnek, zázvor či vejce, které dle studie publikované na renomovaném zdravotním portále NCBI pomáhají zvyšovat hladinu testosteronu. Změna jídelníčku a životosprávy má kladný vliv na vitalitu, celkovou psychickou pohodu i tvrdost erekce, což jsou hlavní faktory určující, zda si sex užijete.


2. Vyřazení alkoholu a kouření

Vysoká míra konzumace alkoholu i užívání tabákových výrobků má nejen negativní dopad na sílu erekce, ale také nám snižuje délku a kvalitu života. Nejde o to zcela přestat, ale alespoň tyto faktory omezit. Pokud tak učiníte, na oplátku získáte mnohem lepší sex.


3. Sport a fyzické aktivity

13. dubna roku 2018 byla publikována studie doktorů Helle Gerbilda a Camilly Marie Larsonové, která se zabývala vlivem sportovních aktivit na léčbu erektilní dysfunkce. Studie prokázala, že 40 minutové aerobní cvičení prováděné 4x týdně značně snižuje riziko erektilní dysfunkce. Aerobní cvičení dále zlepšuje celkový stav kardiovaskulárního systému a tedy i prokrvení penisu.

Cvičení má také blahodárný vliv na hladinu testosteronu, který do značné míry ovlivňuje, nakolik si věříme a cítíme se sebejistí.


4. Okamžité řešení slabé erekce

Muži, kteří mají problémy s erekcí často sahají po klasických lécích. Například po známé modré pilulce Viagře. Získat ji však není úplně jednoduché. Je třeba navštívit lékaře a absolvovat několik nepříliš příjemných vyšetření. To hodně mužů odradí.

Naštěstí existuje i jiné řešení. Volně prodejné tabletky na erekci, které je možné zakoupit v lékárně nebo diskrétně objednat z pohodlí domova. Stačí vám připojení na internet. Takových preparátů je dnes na trhu mnoho. Nás zaujal přípravek s názvem ERAXAN.

EREXAN vyniká vysokým obsahem účinných látek, které zaručují rychlý nástup požadovaných účinků. Ty se dostaví už 60 minut po užití. Už po několika minutách budete cítit prudký nárůst sexuální energie. Ta se následně projeví do ohromujícího milostného výkonu. Vaše partnerka (nebo partner) bude nadšená a vy si užijete doposud nepoznanou rozkoš.

erexan okamžitá pomoc při erekci Bezpasaka.cz

Psychické příčiny a jejich řešení

Mezi psychické příčiny slabé erekce patří stres, úzkost, pocit ponížení, slabá sebedůvěra, problémy ve vztahu, deprese a celková nespokojenost se sexuálním životem. Ve většině případů se jedná o mix těchto příčin. Málokdy se vyskytuje jedna psychická příčina sama o sobě. Řešení těchto příčin může řadu lidí velice překvapit.


1. Dostatek spánku

Dostatek spánku by měl být základem řešení všech psychických potíží. Nedostatek spánku ještě více zvyšuje stres i úzkost. Dle studie, publikované doktorem Meredithem Colesem, by měl každý pro snížení úzkosti a deprese mít dostatek kvalitního spánku. Nedostatek spánku způsobuje, že lidé mnohem déle setrvávají v negativních myšlenkách a hůře se ladí na ty pozitivní. Tedy i sex.

I když je dostatečné množství spánku velice individuální, za průměrnou mez se považuje 8 hodin denně. Spánek pomáhá budovat zdravou hladinu testosteronu i růstového hormonu. Při vysoké hladině těchto hormonů máme větší sexuální apetit a sex si zkrátka více užíváme.


2. Sociální kontakty

Psychickému stavu moc nepomůže, když se uzavřeme do svého vlastního nitra a všechny své problémy chceme vyřešit sami v sobě. Sociální kontakt je pro každého bytostně důležitý. Studie publikovaná ve známém psychiatrickém deníku IPJ jasně poukazuje na vysokou souvislost mezi samotou, slabým sociálním kontaktem a vznikem deprese.

Jednoduše se bavte s lidmi. Sdílené břímě je lehčí. Sdílení pozitivních, ale i negativních zážitků a pocitů pomáhá utužovat mezilidské vztahy. Ve společnosti také člověk může narazit na své protějšky, které ho můžou mírně či více podněcovat k myšlenkám o sexu. Takto lze zvednout sexuální chuť, která se pozitivně projeví na síle erekce.


3. Rutina

Během deprese se slévají jednotlivé dny dohromady a člověk ztrácí pojem o čase.  Ve vážnějších případech se jedná o nepříjemnou záležitost, kdy je jedinec natolik hluboko ponořen v negativitě myšlenek, že odmítá jakkoliv pracovat či o cokoliv usilovat. Vytvořením rutiny a režimu si vytváříme opěrné body v našem životě, které nám pomáhají tvořit pocit stability. Velice pomůže pravidelný spánek v určitou hodinu. Podobně efektivní je i plánování si snídaně, obědu i večeře během dne.

Pocit stability snižuje stres a celkové napětí.


Sexuální služby a jejich vliv na kvalitu sexu

Samozřejmě, zdravý jídelníček, sport a dostatek spánku nám vždy pomůžou. Jenže nedonutí partnerku mít náladu na sex nebo nám v sexu vyhovět všem našim přáním. Kolikrát se muž musí spokojit s tím málo co má. Dle řady sexuologů a partnerských koučů končí až 50% vztahů do 3 let vlivem sexuální neuspokojenosti.  Jednoduše partneři, častěji partnerka, už o sex nemají zájem.

Muž by neustále chtěl, ale nic nemá, nebo se musí neustále doprošovat. Následně kvůli nedostatku sexu přichází deprivace, deprese a snížení sebedůvěry. Při doprošování se někteří muži cítí ponížení a nezajímaví. Samozřejmě lze situaci řešit zdlouhavým a nejistým způsobem skrze partnerskou poradnu a sexuologa. Avšak ve většině případů se partneři neustále milují, jenom jim to neklape v posteli. V takovém případě mohou sexuální služby pomoci.


Sex podle vašich představ

Řada lidí se zde bude chytat za hlavu, ale je dobré si uvědomit, že sexuální služby jsou pro vztah mnohem méně rizikové, než alternativní milenecký poměr. Muž hledá sexuální vybití a u placených sexuálních služeb očekává, že se zde nebude muset vázat. Využití sexuálních služeb také lze lépe tajit, než poměr s milenkou. Ve většině případů jsou partnerky spokojenější, když se dozví, že partner jinde nehledá lásku, ale pouze sex.


Jednoduše lze výhody sexuálních služeb shrnout takto:

  • Milenka se může oproti placené společnici snadněji provalit
  • Jde pouze o sex, nikoliv o city
  • Způsob, jak se vymanit ze stereotypu manželského sexu
  • Nehrozí citové vydírání jako v případě milenky
  • Po muži se nechce víc než peníze

V řadě zemí se jedná o zcela běžnou záležitost. Například v Severní Koreji až 23.1% mužů mělo svůj první sexuální zážitek právě díky sexuálním službám. Sexuální služby jsou zde dávány i za odměnu v práci. Navíc muži skutečně získají, co chtějí.

Sexuální služby dokáží vyřešit i psychické příčiny slabé erekce či erektilní dysfunkce. V online časopise zabývající se zdravím, everydayhealth.com, byla publikována studie, která poukázala, že 47 % lidí trpících depresí, ji má plně či částečně z důvodů neuspokojivého sexuálního života. Jedná se tedy o začarovaný kruh, kdy deprese vytváří slabou erekci či problémy s erekcí, které znova vytváří depresi.

Hladinu testosteronu i sebedůvěry zvedá pocit dominance a kontroly. To jsou věci, které sexuální služby mohou poskytnout. Řada dívek dokáže uspokojit i ty nejdivočejší mužské představy a zpětně mužům dodat pocit mužství, sebedůvěry i sexuálního naplnění. Ženy pracující v sex byznysu ví jak muže psychicky naladit a dopřát mu po čem jeho tělo touží.

Jestli nějaký muž strádá na poli sexuálního naplnění, měl by zvážit využití sexuálních služeb. Využití kvalitních sexuálních služeb má pozitivní vliv jak na psychickou, tak i fyzickou stránku muže. Z těchto důvodů také 8% mužů v České republice sexuálních služeb využívá.


Závěr

V článku jsme si podrobně vysvětlili, proč je důležité dbát o sílu své erekce, v čem nám to pomůže, jaké jsou příčiny slabé erekce, jak je řešit a proč sexuální služby mohou pomoci. Záleží pouze na vás, jaký způsob zvolíte. Život je však krátký, tak na nic nečekejte.

 


Mohlo by vás zajímat:

Sex s robotem. Budoucnost sexuálních služeb?

Exkluzivní rozhovor o polyamorii aneb jaké to je, když milujete více partnerů

Najděte svůj vysněný azyl pro milence aneb hodinové hotely, které stojí za to navštívit

Milfky. Fenomén, který stojí za to vyzkoušet

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. V současnosti se živím jako copywriterka na volné noze. Mé články a příspěvky najdete na webu Erotikon.info, na jedinečném blogu Bezpasáka a na LinkedInu. Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem, dám si sklenku dobrého červeného vína a shlédnu kvalitní erotický film.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Ten s nekonečnou výdrží

16.06.2021 - 06:32

Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Zobrazit článek

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky