Žhavá afterparty s lesbami

Erotické povídky a vtipy

Žhavá afterparty s lesbami

Už je to nějaký čas, co jsem šukal Anetu. Její vlasy a oči mě provází i ve snech. Není to holka do života, nemůžu ji vzít do kina, na večeři nebo představit rodičům. By je asi klepla pepka. Už i můj nejlepší kámoš se mě ptal, co se to děje. Byl se mnou i v těch chvílích, kdy mě nechala žena a prošel si se mnou depresivní stavy. Měl radost, že je mi zase líp, ale teď už si dělal starosti, co mi to vlezlo na mozek. Nějaká prostitutka a jak se mnou zamávala. Dneska je nějaká oslava narozenin jeho kolegy a já musím jít s ním. Prý se podíváme na normální holky a třeba mi některá dá. „Se určitě některá slituje,“ říká a přijde mu to jako nejlepší vtip dne. Debil to je. Ale co, vypadnu mezi lidi, dáme s Martinem pár piv a bude pohoda. Bude tam i náš společný kámoš Petr.

Večerní akce se blíží a já si říkám, že jsem na nic z toho neměl kývnout. Mohl jsem být v klidu doma a třeba bych zavolal Anetce. Chtěl bych tu bohyni zase protáhnout. Přicházím na domluvenou adresu a říkám si, že tam budu chvíli a vrátím se domů, ať nikde nezacláním. Vzal jsem nějakou láhev whisky, abych nepřišel s prázdnou. Petr i Martin už tam asi budou. Zvoním u nenápadně vyhlížejícího domku, otevře mi Kamil a zve mě dál. Ve dveřích mu předám dárek a jdu mezi hloučky postávajících vesměs neznámých lidí. Rychle se rozhlédnu po obýváku. Vesměs páry, pár samotných chlápků, tamhle kámoši a tři kočičky u baru. Jedna je obzvlášť kus. Má minišaty na tělo, taková nádherná prdelka, až se mi zatajil dech. Když se otočí, je to ještě lepší. Krásný kozičky velikosti tak akorát do ruky. Hmmm, ta by šla. Její kámošky už tak pěkný nejsou, jedna nic moc v obličeji a druhá má dost velkou prdel. Ale ty nádherný mega kozy. Hned se mi vybavila moje bohyně. Moje Aneta.

prostitutka sexy Aneta Bezpasaka.cz

Mávám na kámoše a mířím si to k nim. Petr s Martinem se mě rovnou ptají, jestli jsem si všiml tý kundičky u baru. Kývám, že jo. Petr si ze mě začne dělat srandu na téma „Bohyně“ a já jsem nasranej, že mu Martin něco řekl. Probíráme práci, kluci mluví o svých ženských, co mají doma, a chlast teče proudem. Je něco k půlnoci a já se chystám domů. Kluci, že jdou taky. Jak tak míjíme ty holky, které se moc daleko od baru neposunuly, ta s tou velkou prdelí říká: „Hej, pánové, pojďte s námi, vypadneme někam, kde se víc pobavíme.“ Pivka udělala svoje a tak souhlasíme. Je jedno kam vypadneme, můžeme dát pivko ještě někde v baru. Holky se nám představí a jde se ven.

Kamila, ta s krásnou prdelkou, povídá: ,,Támhle kousek bydlím, mám nějaký chlast, můžeme pokračovat u mě.“ Je to menší domek ve vedlejší ulici. Vevnitř je to normálně zařízený, všechny holky se chovaly v podstatě jako doma. Hned pustily hudbu, nalily nám drink a všichni jsme se usadili na velký gauč v obýváku. Začali jsme kecat o oslavě a o tom, jak se vlastně známe. Holky byly sympatický, škoda, že hezká byla jen jedna. Kamila, ta s luxusní postavou, byla veselá a uvolněná a pomalu začala být společensky unavená. Najednou se uvelebila Martinovi hlavou v klíně, že se chvilku natáhne. Začal jsem se na něj šklebit, protože sem viděl, co to s ním dělá. Taky že jo, pták mu začal salutovat. Ale ona dělala, že nic nevidí. Marie, s tou se fakt pěkně povídalo, postavu měla taky dobrou, ale ten obličej. To by chtělo na ksicht pytel nebo zhasnout. Přestala se hlídat a hodila si nohy nahoru na gauč.

žhavé sexy holky sex za peníze Bezpasaka.cz

Ten pohled, co se ukázal, to byla nádhera. Neměla kalhotky a všichni jsme měli možnost vidět nádhernou oholenou pičku. Úplně nenápadně si hodila jednu ruku k Petrovi na stehno. Sandra seděla vedle mě, byla asi nejmíň opilá, ale nemohla odtrhnout oči od Martiny kundičky. Tady něco nehraje. Ty holky nás sem asi zatáhly cíleně. Zdá se, že to jsou víc než dobrý kámošky. No co, mě to může být jedno, jak to dopadne, mě doma nikdo nečeká. Podíval jsem se na kluky a zatímco já si tady v duchu fantazíroval, Petr využil situace a začal Marii osahávat drobný kůzlátka. Bylo vidět, že se jí to líbí a víc roztáhla nohy. Kundu už ani neskrývala. Kamila se otočila do klína a přes kalhoty dráždila Martinovo péro. Řekl jsem Sandře: „Ukaž.“ Nečekal jsem na odpověď a zvedl jsem ji. Nebylo to snadné, ale odnesl jsem ji k Marii. Na nic nečekala a začala jí lízat kundičku. Vykašlal jsem se na dobré vychování.

Její prdel byla obrovská, ale i přes to jsem na ni dostal chuť. Na nic jsem nečekal, vyhrnul jsem jí šaty, odsunul mega kalhotky a narval jsem jí ho tam. Šukal jsem ji jak zvíře a ona tlumeně vzdychala Marii do kundy. V hlavě jsem měl nádherný tělo Terezy a vůbec sem nevnímal, s kým tu jsem. Marie měla v hubě Petrovo péro a zdatně kouřila. Bylo vidět, že je to pro ni náročný, když jí Sandra líže a ona se blíží k orgasmu. Kamila klečela nad Martinem a nádherně ho kouřila. To její tělo bylo božský. Její prdelka jako by říkala: „Vezmi si mě. Jsem tu jen pro tebe.“ V tu chvíli jsem se udělal. Nastříkal jsem jí tam všechno, co sem v sobě měl. Bylo to božský při pohledu na Kamilu. Kluci na tom byli podobně. Holky všechno olízaly a bylo vidět, že chtějí ještě. Petr se vzpamatoval první a říká: „Svlékněte se, očistěte nám péra a postavte je, ať můžeme pokračovat. A vyměníme si vás.“ Za to jsem mu byl vděčný.

Miluju velký kozy, ale tohle bylo moc. Sandra byla moc velká a to nemusím. Střídavě nám olizovaly péra a koule a bylo vidět, že mají všechny praxi. Nedělají to poprvé, sem tam se políbily a pohladily si kundičky. Všem nám stály péra jak stožáry. Rozhodli jsme se, že je budeme šukat zezadu a budeme se střídat. Mohl jsem ho vrazit do Kamily. Její kundička si říkala o to, abych jí ho tam šoupnul. Byla nádherná. Pohladil jsem ji po zadečku, sáhl na kundičku. Byla připravená, trochu jsem ji prstil a hned sem jí ho tam vrazil. Byla krásná, sice trochu volnější, ale nádherná. Vycházela mi vstříc. Skoro bych se udělal, když začalo střídání. Marie má krásnou pičku. První, kterou jsme tady všichni viděli. Neviděl jsem jí do obličeje, takže jsem mohl popustit uzdu své představivosti. Byla krásně uvolněná. Zasunul jsem ho tam jako po medu. Překvapila mě tím, jak byla nádherně úzká, úplně mně obemknula péro.

sex s lesbami Bezpasaka.cz

Hladil jsem jí poštěváček a bylo vidět, že se jí to líbí. Uměla svoji kundu používat, byla jak pravá kurvička. V tom vybuchla jako sopka. Úplně mě ždímala a já se v tu chvíli udělal taky. Petr s Martinem si ještě prohodili Sandru s Kamilou a zanedlouho i oni nastříkali svoje sperma hluboko do jejich kundiček. Všichni jsme byli unavení, zpocení a spokojení. V obýváku byla naprosto uvolněná atmosféra, jako kdybychom se znali dlouho. Byl jsem unavenej, opilej a byl čas jít. Kluci se přidali, že už musí taky, že nemůžou přijít domů až ráno. Ty zvrhlý kočky nás přesvědčovaly, ať zůstaneme, že jsme toho moc nestihli. My se ale nedali. Holky řekly: „Kluci, byli jste super, ozvěte se někdy. Víte, kde bydlíme.“

Koukli jsme na sebe. Takže lesby, který si občas přitáhnou domů chlapy, aby jim protáhli kundy. Ještě než zavřu dveře, kouknu se dovnitř. Holky si už zase užívaly. Kamilu lízala Marie a pořádným umělákem jí protahovala zadek Sandra. „Ty holky jsou snad sen každýho chlapa,“ pomyslel jsem si. S klukama jsem se rozloučil na rohu ulice: „Chlapi, to byla super oslava.“ Petr s Martinem mají radost, že mě vytáhli ven, že jsem chvíli přestal myslet na svoji nedosažitelnou bohyni Anetu.

Stejně jí musím zavolat, chybí mi.

 

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Mohly by se ti líbit další erotické povídky:

Sex v Ghettu

Erotická povídka Posed

Luxusní placené společnice na lyže, jachtu i do ložnice

Karel (48): Podvedl jsem manželku s neznámou holkou. Vyklubala se z ní synova snoubenka

Autor: 
Laura
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.