Erotická pohádka: Drak Trojpérák

Erotické povídky a vtipy

Erotická pohádka: Drak Trojpérák

V dobách, kdy lidé pilně pracovali na svých polích, platili desátek z úrody králi a chodili na zámecký trh prodávat, co uměli vyrobit, žili v království krále Milouše i královna Ivana a jejich dcera Kateřina. Lidé žili v království šťastně až do doby, než se do jejich království nastěhoval drak Trojpérák. Drak Trojpérák měl tři hlavy i tři penisy. Pro každou hlavu jeden. Takže pro uspokojení celého draka byly potřeba celkem tři orgasmy. A protože byl drak velmi nadržený, usídlil se v lese nedaleko zámku a poslal králi vzkaz, co musí udělat, aby je nechal na pokoji.

Na pergamenu stálo:

“ Vážený králi, vybral jsem si Vaše království, protože podle erotického oběžníku Horlivé rozvášnění análu draka, zkráceně HRAD, je ve Vašem království mnoho krásných a nadržených panen. A protože i já jsem nadržený, požaduji, aby každou středu po Vašich úředních hodinách, vyrazil kočí s jednou pannou a tu nechal přivázanou u stromu na jižním rozcestí, přezdívaném Vysočinský vrch. Já si tam dívku večer vyzvednu a až skončím, může se vrátit domů. Pokud tam žádná nebude, protáhnu anály všem občanům tohoto království a nakonec celé království podpálím. První pannu chci mít u stromu za týden. S pozdravem a přáním hezkých panen, drak Trojpérák.“

erotická pohádka o drakovi bezpasaka.cz

Když to král dočetl, rozbušilo se mu srdce. Zavolal si tedy na pomoc Mlynáře. Velmi chytrý a vzdělaný člověk, který má nejen vlastní mlýn, ale i vlastní rybník a sáňkovací dráhu. Dali hlavy do hromady a vymysleli novou vyhlášku a zároveň sčítání lidu. První vydali nařízení, že se s okamžitou platností zakazuje souložit s pannami pod trestem uříznutí. V zápětí natiskli letáky, že se druhý den koná sčítání obyvatel. Účast je povinná. Tyto informace mluvčí zámku Čtveráček nechal vytroubit do celého království. Druhý den ráno stála u brány řada poddaných. Mlynář tedy poctivě zapisoval, u panem si značil i adresu a upozorňoval na zákaz soulože. Večer vše sečetli a zjistili, že mají 48 panen starších 15 let a než se kapacita vyprázdní, další čtyři dorostou. Tedy vystačí si asi jeden rok.

Když nastala první středa, královský kat unesl ze zahrádky první dívku. Svázal ji a přivezl na domluvené místo. Přivázal ji ke stromu, poodjel o tři zatáčky a čekal, aby dívku zase odvezl domů. Prvních pár hodin slyšel jen zoufalý křik o pomoc, který postupně ustupoval. Když spustila znovu a její křik přehlušilo šílené zařvání, pochopil, že přišel drak. Kat slyšel jen mohutné sténání. Po hodině bylo po všem. Další dvě hodiny seděl, než se odvážil, aby šel dívce naproti. Ta ležela opřená o strom, kde byla předtím přivázaná. Ze všech otvorů z ní tekla mrdka. Byla jako nějaká slizká obluda. Seděla v kaluži spermatu s příměsí panenské krve a byla bledá. Kat do ní několikrát strčil klackem a když nehybně spadla, naložil ji na trakař, zakryl dekou a vrátil se na hrad. Král Milouš nechal tělo zakopat v zámeckém lese a zakázal do něj vstup. Nechal vydat parte, že na dívku spadl kámen z rekonstrukce hradeb a že je v tam zuboženém stavu, že není možné její tělo ukázat.

Tak to probíhalo každou středu. Vždy kat nějakou dívku unesl a přivázal ke stromu a nakonec odtamtud odvezl. Král Milouš nabídl snížení daní všem, kdo oplodní již použitou ženu. Přesto ho trápilo, jak těch 15 let, až jim dojdou panny, přežijí.

Kata začal dračí sex vzrušovat. Vždy si vyhonil a pak dívku odvezl. Jeho zvědavost však překonala pud sebezáchovy a jednu středu se kat neschoval za tři začátky, ale zůstal na dohled dívky a rozhodl se celou dračí akci pozorovat. Přibližně ve stejný okamžik, jako již mnohokrát předtím, přišel za mohutného křiku drak. Byl to obrovský drak vysoký jako urostlý smrk, se třemi obřími penisy asi jeden loket dlouhé a pět prstů široké. Přišel k dívce. Očuchal ji. Drápy a zuby z ní serval oblečení. Jedna hlava jí olízla chlupatou mušličku. Druhá si jakoby kýchla a vyšlehla malou ohnivou kuličku. Ta spálila všechno ochlupení dívky. Z rázu byla holá jako novorozeně. Nakonec ji olízla i třetí hlava. Z její kundičky stékalo množství dračích slin.

sex v pohádkách bezpasaka.cz

Poslední hlava si několikrát odplivla a povídá: „Příště zapaluji já, dnes mám análek.“ Ostatní hlavy pokývly. Drak chňapnul dívku do rukou, natočil si ji dírkami k sobě a mohutné čuráky zasunul do její pičky a zadečku. Dívka bolestí brečela. Jak otevřela ústa, skočil v ní i třetí penis. Byl to žalostný pohled. Kata to i přes to vzrušilo. Pak ji už drak držel jako masturbační vagínu a de facto si honil. Dívka během chvíle přestala sténat. Nevydávala žádný zvuk. Drak pokračoval do doby, než to na něj přišlo. Podle výrazu hlavy šlo vidět, že se drak udělal. Šlo to vlastně vidět i na dívce. Tlak výstřiku dračích chujů byl tak silný, že mrdka vystříkávala z nosu a uší. Nakonec ji odložil ke stromu, otřel si je o její oblečení a odešel. Až teď si kat odvážil sundat kalhoty a vystříkat se taky. Pak naložil dívku a odjel. Tak to pokračovalo každý týden až do chvíle, než panny došly.

Takže osudnou středu vyrazil kat ke stromu sám, na strom dal omluvný dopis, že panny došly a utíkal zpět na zámek. Všichni ze zámku se zabarikádovali a čekali, až přijde drak. Ten nepřišel, jen druhý den ráno měl král ve schránce pergament, že je ještě dost panen v království a drak přiložil několik nahých malůvek dětí, co se koupou v Mlynářově rybníčku. Dopis vzal k Mlynářovi a fotky nechal v šuplíku. Zatímco s Mlynářem vymýšleli novou strategii, do pracovny vtrhla naštvaná Kateřina s malbami v ruce. Začala svému otci nadávat, že něco takového se nedělá. Milouš se snažil vysvětlit, že mu je někdo strčil do schránky, a když se mu Kateřinu nedařilo přesvědčit, šel s pravdou ven. Přivolali si i kata, který praktiky draka upřesnil.

Kateřina byla jako čertík z krabičky. Panna nebyla už dávno, sex s drakem ji ale neskutečně rajcoval. Rodiče jí to rozmlouvali, že se ještě žádná dívka nevrátila, Kateřina si ale postavila hlavu a vyrazila k Bašovi, dobrému příteli Milouše původně z vedlejšího království, který je šarlatán a nyní žije v Miloušově království. Kateřina k němu tedy přišla, že jí musí okamžitě zrekonstruovat panenskou blánu. Měl několik podmínek. První, že s ním bude mít sex. Kateřina souhlasila a hned se pomilovali. Druhá, že to nikomu neřekne. I s tím Kateřina souhlasila a podepsala se mu vlastní krví. A třetí, že přesvědčí draka, aby opustil království. I to po krátkém zamyšlení princezna slíbila. Baša jí tedy voperoval místo panenské blány prasečí kůži a poslal ji domů.

Kateřina se myla, voněla a připravovala si všechny dírky, aby byla na draka nachystaná. Skončily úřední hodiny a Kateřina vyrazila s katem.

erotika v pohádkách draci a princezny bezpasaka.cz

Přišli na křižovatku. Tentokrát ji kat nepřivázal. Kateřina si sedla ke stromu a čekala. Ohromný rámus signalizoval, že jde drak. Přišel k princezně a očuchal ji. Princezna na něj mrkla a začala se svlékat dohana. Drak nevěřil svým očím. Během chvilky u něj stála nahá vyholená holčina, která mu plivla na jeden v penisů. Drak byl několik vteřin v šoku. Pak ale popadnul princeznu do ruky, jako mnohokrát před tím a začal. Kateřina sténala. Sténala celou dobu, co ji drak klátil. Pak se do ní udělal. Mrdka vytékala ze všech princezniných otvorů. Drak ji položil na zem a ona se začala hnát k jeho penisu. Drak začal ustupovat. „Co děláš? Já se ještě neudělala,“ okřikla Kateřina Trojpéráka. Drak nechápavě couval dál. Penisy mu začaly vadnout. Princezna jeden z nich chytla a začala honit. Drak se vytrhnul. „To je jako všechno? Ty si říkáš Trojpérák? Ty jsi ale ostuda. Měl by ses stydět,“ hecovala draka Kateřina. A drak se styděl. Takovou potupu ještě nezažil. Ještě ten den večer si sbalil kufry.

Když odlétal z království, přeletěl nad zámkem. Téměř všichni obyvatelé viděli jeho tři houpající se chvosty. Ve stejném okamžiku přišla Kateřina na nádvoří. Zrovna měl její otec proslov, že se musí všichni evakuovat. Naštěstí nestihl říct důvod, takže na konec svého proslovu zvolal: „Občané, evakuace se ruší . Naše království zachránila Kateřina díky své obětavé…“ Nedořekl, co má Kateřina obětavého. Avšak bulvární pisálci udělali dle slov Baši kampaň na princeznu. Začaly se objevovat kreslené vtipy, jak princezna zachraňuje s holým zadkem království. Všichni ze zámku to samozřejmě odmítali. Nakonec se Milouš rozhodl a svou dceru poslal do království Spojených zemí, kde nebude tak na očích. Princezna tedy mohla v klidu pořádat orgie, protože ji tam nikdo neznal. Vlna princezniny ostudy po pár týdnech odezněla a pisálci si našli novou kampaň – Bašovi dotace na Prasečí hnízdo na rekonstrukci panenských blan.

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Chceš taky zažít vášnivé chvíle? Vyber si svou princeznu:

Kristýna z Olomouce, 27 let

Nella z Prahy, 41 let

Janička z Prahy, 28 let

Anita z Prahy, 25 let

Autor: 
Sexuh
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.