Skútr

Erotické povídky a vtipy

Skútr

Taťka mi dal k dvacátým narozeninám skútr. Byl to hrozně fajn dárek. Moc to nežere, zaparkuji to všude a hlavně nestojím ve všudypřítomných zácpách. Napsaný zůstal na tátu, já si jen platila povinné ručení a benzín. Výrazně mi to ušetřilo čas při každodenním dojíždění do školy, na byt, na praxi a na brigádu.

Krom benzínu na mně ale zůstaly i platby garančních prohlídek. Je to takové jediné mínus nových skútrů a vlastně i motorek a aut. Abych měla záruku, musím jezdit na prohlídky. A první byla už po třech stech kilometrech, což jsem dala brzo. Pak to vycházelo na přibližně každého půl roku. Cena byla patnáct stovek. A to byla ta překážka. Tak nějak jsem přežívala korunu od koruny, už ten benzín byl náklad navíc, i když jsem mohla být na brigádě o hodinu déle, což mi stačilo na benzín skoro na týden, takže jsem se vlastně měla lépe i finančně. Nicméně patnáct stovek jsem zrovna neměla. Svěřila jsem se kamarádce, jestli by mě do příštího týdne nezaložila. Taky byla na mizině. Nakonec mi dala radu: "Co řešíš? V tom servise stejně bude pracovat nějaký opravář, co hezkou holku neviděl ani z rychlíku. Pořád se rýpe v motorkách a s nimi mu tam jezdí jen samí chlapi. Vezmi si mini, zamrkej a dá ti to za litr." "Ale v sukni na skútru jezdit nemůžu," odpovím. "Proč ne?" diví se kamarádka. "No by se mi asi vyhrnula...," nedořeknu myšlenku a zamyslím se. Vždyť ono by to možná šlo.

sex rychlovka povídka bezpasaka.cz

Domluvím si termín prohlídky. Vyžehlím si vlasy, pěkně se namaluji a čerstvě si nalakuji nehty, obleču si šaty s výstřihem bez podprsenky a boty na podpatku s otevřenou špičkou a vyrazím. Pěkně mrznu. Hloupá jsem si nevzala ani kabátek, a byť je dnes hezky, přeci jen je konec května.

S omrzlinami přijedu do servisu. Nechám tam klíčky, garanční knížku a mám hodinu čas. Zalezu do první kavárny a zahřívám se. V letním nejsem sama, jenže ostatní nejeli na skútru.

Po hodině, zahřátá a nervózní jsem zpět v opravně. Skútr už stojí před prodejnou. Dává mi klíčky, sdělí mi, že je vše v pořádku a chce 1500 Kč. U pokladny sedí takový mladý klučina. Ještě mladší, než já. Chvilinku se přehrabuji v peněžence, pak si opřu loket o pult, podepřu si hlavu a povídám: "Když já mám jen tisícovku." Potáhnu si dolů šaty. Dám na stůl tisícovku. Kouká mi do výstřihu. Bodejť ne, vyprsila jsem se na něj a pomalinku se houpu ze strany na stranu, aby se mé svobodné troječky houpaly. Zahledí se na ně a pak povídá: "Když já se musím zeptat šéfa." Chytím ho za ruku a mrknu na něj. "To zvládneme bez šéfa, ne?" řeknu mile. Klukovi to došlo. "Asi jo," řekne opatrně. "Tady?" ptám se. "Tady ne," řekne, vytáhne ze stolu klíče a zamkne, pověsí cedulku, že hned přijde a odvede mě do šatny, kde taky zamkne. "Vykouřím ti ho, jo?" nabídnu mu. "Jo," řekne a svlékne si kalhoty. Já si svléknu šaty a říkám: "Sáhni si." Chvilku si hraje s mými kozičkami.

kozičky sex na rychlo bezpasaka.cz

Vidím, že mu ztvrdnul. Pohladím mu ho přes trenýrky. Pak mu je stáhnu a olíznu mu ho. Je pěkně tvrdý. Přetáhnu mu předkožku a celého ho vrazím do pusy. Zavře oči. Chytím ho za zadek a začnu kouřit. Docela svižně, bojím se, aby nás nikdo neviděl. Asi je bez holky, nadržený nebo nemá výdrž, brzy mi vystříká ústa. Vše spolykám a zbytky slížu. Začne vadnout. "Oukej?" ptám se ho aktu. "OK. A nemohl bych si ještě aspoň sáhnout?" zeptal se a kouknul mi na kalhotky. "Tak jo, sundej mi je," povídám. Stáhne mi je ke kotníkům a opatrně mi na ni sáhne. Roztáhla jsem nohy, co mi dovolily kalhotky. Ani nezajel do ní, přesně jak zněla domluva. Pak mi je začal natahovat a obléknul mi je. Upravila jsem si je, oblékla šaty, dala mu pusu na tvář a šli jsme zpět do prodejny. Odemknul, sundal ceduli, dal mi klíče, garanční knížku a účet na patnáct stovek a šla jsem.

Cestou jsem už tak nemrzla. Jednak se asi oteplilo a jednak mě to celé rozehřálo. Nikdy jsem nic takového neudělala. Myslela jsem, že zabere samotný výstřih. No nic, razítko mám a za půl roku to bude třeba taky se slevou.

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Chceš taky zažít vášnivé chvíle? Vyber si s kým:

Kristýna z Olomouce, 27 let

Nella z Prahy, 41 let

Janička z Prahy, 28 let

Anita z Prahy, 25 let

Autor: 
Sexuh
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.