Erotická povídka: Sousedčin dárek k plnoletosti
16.03.2021 - 11:46
Erotické povídky a vtipy
Autor: Draubor4
   Přečteno: 3186x
Erotická povídka: Sousedčin dárek k plnoletosti
Byl to pohled pro bohy. Stála tam ona, v červeném krajkovém spodním prádle, pohledem pumy si mě měřila a usmívala se od ucha k uchu. Nikdy ten pohled nezapomenu.

Byl to pohled pro bohy. Stála tam ona, v červeném krajkovém spodním prádle, pohledem pumy si mě měřila a usmívala se od ucha k uchu. Nikdy ten pohled nezapomenu.


Když jsem poznal paní Šťávovou, bylo mi třináct a jí lehce přes třicet. Přestěhovala se zrovna do bytu vedle nás. Hned na první pohled to byla velmi sympatická paní. Pořád se smála, středně zrzavé vlasy, lehce při těle, nicméně tak akorát, nádherná vůně. A ten její hlas, jako kdyby krájela karamel. 

Její rty byly znakem prvotřídní rozkoše a hříšnosti, nosila je lehce vyšpulené a vždy natřené rtěnkou, ráda si je olizovala jazykem. Když na to vzpomínám zpětně, nezapomenutelná byla hned první věta, kterou mi řekla:

"Ty jsi ale roztomilý chlapec. Až budeš plnoletý, dám ti dárek, na který nikdy nezapomeneš."

sex jako dárek od sousedky bezpasaka.cz


Čím jsem byl starší, tím víc jsem na tu větu myslel. Když mi bylo patnáct a začal jsem se sexuálně probouzet, tak na mě každé setkání s ní udělalo velký dojem. Vždy se tajemně usmívala, lehce si pohodila vlasy, případně se předklonila aby mi ukázala své dokonalé poprsí. Když jsem v šestnácti přišel o panictví, potkal jsem jí druhý den na chodbě. A začala se mě vyptávat:

"Jaké to bylo?"

"Co prosím?"

"Ale vždyť víš," usmála se divoce.

Znervózněl jsem a nevěděl co odpovědět.

"Nemusíš nic říkat. Stačí když budeš mít na paměti, že to nejlepší tě teprve čeká."

sex jako dárek od sousedky bezpasaka.cz 1


Když odcházela tak se lehce předklonila pro leták na zemi a ukázala mi své kalhotky. Musel jsem si ho jít vyhonit. Zažil jsem několik sexuálních zážitků, než mi bylo osmnáct. Užíval jsem si to. A pak najednou přišla má oslava plnoletosti. Nepil jsem tak moc, jak jsem si myslel, že budu. Oslavovali jsme s kamarády u mě na bytě až do dvou do rána. Pak všichni usnuli. A najednou zvonek. V lehkém deliriu, které se mi podařilo již vytancovat, jsem otevřel dveře. Na zemi byl lístek.

"Dárek pro tebe je u mě. Lucie Š."

Začal jsem být nervózní, ale vešel jsem k sousedce, která měla otevřené dveře. Uprostřed obývacího pokoje stál obří dort. Aha, tak to je ono. Otočil jsem se zklamaně, unavený, že půjdu spát.

"Kam jdeš?" ozvalo se z dortu.

Otočil jsem se a v tu chvíli z něj vylezla ona. 

V červeném krajkovém spodním prádle a celá politá čokoládovou polevou, po těle rozesetý kousky dortu. Spadla mi brada a jen jsem zíral na ten nádherný pohled. Chvíli stála a pak se postříkala šlehačkou.

"Na co čekáš? Ten dort se sám nesní!"

Vzal jsem ze stolu lžičku, ale ona řekla:

"Lžičku? Na co máš jazyk?"

Její úsměv mě provází dodnes. Dvacet minut jen stála a já jsem olizoval její tělo. Postupně mě u toho svlékala, až zbývaly jen trenky. Vzala hrst dortu a strčila mi ho do trenek.

"Teď je řada na mě, abych si užila kus svého dortu," usmála se.

sex jako dárek od sousedky bezpasaka.cz 2


Už při prvním dotyku, kdy mi roztírala jazykem šlehačku po mé uzdičce, jsem začal hlasitě sténat. Dala si záležet na každé žilce mého penisu, lechtala mě na koulích i pod nimi. Musel jsem zavřít oči a jen nahlas sténat. Nemohl jsem se bránit. Postupně jsem padal na kolena a pak mě povalila na zem. Když pomaličku přibližovala kundičku k mému neuvěřitelně tvrdému penisu, zpívala jen:

"Hodně štěstí zdraví, hodně štěstí zdraví."

Nenasedla na něj hned. Nejdřív mě začala jemně dráždit kundičkou, svou šťávičku roztírala po celé délce mého penisu. Její jemné chloupky mě šimraly a přiváděly do stavu extáze. Už jsem byl tak rozdrážděný, že jsem se začal vrtět. 

"Nějak se třeseš. Je to poprvé, co zkušená žena převzala plnou kontrolu nad tvým tělem?" smála se tím nejsmyslnějším úsměvem a já byl v koncích.

Nenabodla se naplno, hrála si se mnou. Nejdřív mi kroužila kolem špičky žaludu, lehce zasunutá uvnitř. Když jsem řval ať zajede až dolů, jenom se smála.

Pak zasunula po polovinu a já už byl úplně mimo. Stékala po mně její šťávička, cítil jsem ji na stehnech. Pak se zasunula až po koule a oba jsme shodně zařvali slastí. Začala mně provádět peklem. Jezdila po mě a řvala na celé kolo. A já s ní. Střídala tempo. Občas jela jak drak, občas se ke mně naklonila a vychutnávala každý pohyb. Po dvaceti minutách rozkoše si klekla a byla řada na mě.

Klekl jsem si a nabral ji zezadu, její rezavé vlasy chytil do ruky a druhou ji plácl po zadku. Dělala mi naschvály, občas se posunula tak dozadu, že jsem nemohl přirážet a provokativně na mě řvala:

“Dělej mrdej!” 

sex jako dárek od sousedky bezpasaka.cz 3


Ale i jí se to evidentně líbilo. Cítila, jak jejím tělem prochází nádherná rozkoš, každý chloupek v její kundičce šimral mých 20 centimetrů pevně v pozoru. Nebyl jediný kousek těla, který by mi během té hodiny neolízla, nebylo jediné místo, které necítilo uvolnění, když jsem jí ládoval do pusy horké sperma. 

Usmála se jen a řekla:

"Mám ráda dort se zaječí smetánkou. Kdybys náhodou měl pocit, že máš narozeniny, neboj se zaklepat. U mě jsi vždy vítaný, koloušku."

Hned ráno jsem všechny kluky vylifroval z bytu a zaklepal u ní na dveře. 

"Moc dlouho to netrvalo,” smála se. “Pojď, mám tady ještě zbytek dortu."

 

© Bezpasaka.czPřečti si další články:

Přírodní afrodiziaka pro lepší sex

Sex z domova aneb erotika za časů karantény

Pás cudnosti a vzrušující trojka

Drsný sex v autě a jeden odpaněný anál

 

odběr bezpasaka.cz

 

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Draubor4

l'imagination au pouvoir!

Jsem lehce přidrzlej, rád píšu ;) Zbožňuju starší ženy.

Občas jsem nezbedný a zlobím :)

Víc informací o mně najdeš ZDE 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Nové poznání slastí

14.04.2021 - 19:00

Pak pustil porno a začalo to dost bolestivě, domina tam dlouhou jehlicí propichuje ženě prsa skrz bradavky.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 17.díl: Jak se dostat do médií snadno a rychle

13.04.2021 - 08:00

Zajímá vás, jak si udělat promo bez velkých investic tak, aby vám sami novináři volali? Pak si poslechněte příběh Patrika Dudy, zakladatele Naughty Harbor.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 16.díl: O smyslu strategie v byznysu

08.04.2021 - 00:00

Mít strategii nebo nemít? Iva versus Kryštof.

Zobrazit článek

Středa, úklidu třeba

07.04.2021 - 06:00

Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost.

Zobrazit článek