Listopad v duchu erotiky. Tyto akce si nenechte ujít

Aktuality

Listopad v duchu erotiky. Tyto akce si nenechte ujít

V listopadu nás čekají zásadní erotické akce roku. V rámci mezinárodního erotického veletrhu EROFEST můžete vyrazit na vyhlášení Miss Erotika 2019 nebo na slavnostní vyhlášení Czech Erotic Awards. To ale není všechno, čím můžete svou po erotice a zážitcích bažící duši i tělo uspokojit. Vyrazit můžete na povznášející výstavu černobílých aktů či pánský striptýz party California Dreams. Povznést své partnerství do extatických rovin můžete na dnes již kultovním retreatu. Takže vzhůru do světa, kde je erotika na prvním místě. Alespoň na chvíli.

 

Obsah:

Czech Erotic Awards

czech erotic awards bezpasaka.cz

8.11.2019 - Výstaviště PVA Expo Praha Letňany

V pátek 8.11. proběhne v rámci Erotického veletrhu Erofest předávání CZECH EROTIC AWARDS neboli ocenění za úspěchy v roce 2019 v oblasti erotického odvětví.

Poslední volná místa si můžete rezervovat zde. Cena 1000 Kč je za tento jedinečný večer velmi příznivá.

Ti nejlepší z nejlepších se budou za rok 2019 vyhlašovat například v těchto kategoriích - nejlepší česká herečka, nejlepší český herec, nej milfka, nejlepší zahraniční herečka a herec, nejlepší režisér, nejlepší VR herečka, nej film, nej erotická hračka atd.

Více informací najdete na www.czecheroticawards.cz.

Erotický veletrh

Erofest erotický veletrh bezpasaka.cz

8.-9.11.2019 – Výstaviště PVA Expo Praha Letňany

Největší erotický veletrh ve střední Evropě se blíží. Letos ho bude moderovat neodolatelná Tarra White. ODKAZ na článek o pornoherečkách Ti z vás, kteří v minulých letech na veletrh  ještě nezavítali, vězte, že mezinárodní erotický veletrh EROFEST je jedinečná akce, která není pouze o erotice, ale i o aktuálních módních trendech, lifestylu a mega porci zábavy pro všechny pohlaví všech věkových kategorií.

Osaháte si nejnovější erotické pomůcky a vychytávky. Užijete si módní přehlídky značkového spodního prádla, soutěže o ceny, školu svádění, queer zónu, moderní vířivé vany, koktejlové bary a občerstvení, spousty krásných hostesek a svalnatých promotérů, BDSM show, striptýz, přednášky o sexualitě, travesti show, křty kalendářů a mnoho dalšího. 

Pro více informací mrkněte na www.erotickyveletrh.cz.

Finále Miss Erotika

misss erotika 2019 bezpasaka.cz

9.11.2019 – Výstaviště PVA Expo Praha Letňany

Hlasujte hned teď pro Miss Erotika 2019. Dívek je jedenáct a rozhodování nebude jistě snadné. Která by podle vás měla být královnou erotiky? Dejte své favoritce hlas a rozhodněte v divácké volbě o vítězce titulu Miss Erotika Internet 2019. Hlasovat můžete do půlnoci 7. 11. Titul bude vyhlášen na finále Miss Erotika 2019 v sobotu 9. 11.

California Dreams

16.11.2019 – Masters Of Rock Café Zlín

Skupina California Dreams má za sebou stovky vystoupení a tisíce fanynek, pro které připravuje stále nové vzrušující show. Tato partička dokonalých svalnatých týpků je synonymem kvality v českém striptýzu. Jedná se o vždy perfektní zážitek se silným erotickým nádechem. Dokonalá choreografie nové TESTOSTERONE TOUR, svaly z oceli, vzrušující pohledy… Jako vždy se můžete těšit na více než dvouhodinový program. Námořníky ochotné pro vás zemřít, hasiče vrhající se do plamenů vášně, nebo důkladnou policejní prohlídku. Sledujte FB události a vyhrajte vstupenky ZDARMA

16.11. ve Zlíně, 7.12. v Praze a 13.12. v Ostravě. 

Více informací na www.californiadreams.cz.

Výstava aktů: Imaginace / Průhledy do ženské postavy

5. října - 19. prosince 2019 - divadlo Čáslav 

Historicky první společná výstava fotografií Terezy z Davle & Hynka Čermáka. Tereza z Davle zde bude prezentovat výběr z cyklů Neue Mädchen a Gluteus Maximus. Hynek Čermák představí průřez svojí dosavadní tvorbou, jehož základ budou tvořit zcela nové fotografie vytvořené speciálně pro čáslavskou výstavu. Přijďte se pokochat krásou a vzrušujícím tajemnem zahalujícím ženské tělo.

Retreat pro páry aneb zamilujte se znovu do svého partnera

retreat pro páry workshop bezpasaka.cz

8. - 10. 11. 2019 - Váňův statek

Neklape vám to ve vztahu tak jako dřív? Vezměte partnera nebo partnerku na legendární seminář pro páry na Váňově statku. Budete v dobrých rukách zkušených lektorů Denisy Říhové Palečkové a Richarda Vojíka. Lektoři v něm využívají nejen znalosti z oblasti nauk o posvátné sexualitě, ale především svou zkušenost z každodenního života. Jejich učení je praktické, pravdivé, přímé a srozumitelné. 

Ať už prožíváte krásný vztah plný porozumění, nebo jste ve fázi provázející bolest a neporozumění, na tomto kurzu budete mít příležitost lépe porozumět rozdílům mezi sebou a naučit se spolu komunikovat a vycházet tak, abyste se navzájem lépe podporovali. Naučíte se transformovat konflikt vytvářející odstup v extatickou energii láskyplného spojení. A vědomé milování už bude jen onou pověstnou třešničkou na dortu.

Podrobné informace k semináři najdete na této stránce.

 

© Bezpasaka.cz

Staň se i ty tvůrcem/autorem blogu Bezpasaka.cz. Baví Tě psát a sex je tvoje oblíbené téma? Napiš...

Mohlo by tě zajímat:

Lepší erekce a větší potěšení ze sexu? Řešení existují

Prostitutky z ulice a od silnice

Sex ve třech se silikonovou kamarádkou aneb originální dárek pro partnera

Sex ve třech. Vše, co musíte vědět, abyste si ho užili

 

Autor: 
Svatava
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.