Erotické houpačky pro velké holky (i kluky)
21.03.2021 - 15:03
Sex
   Přečteno: 3223x
Erotické houpačky pro velké holky (i kluky)
Sex swings, neboli erotické houpačky, jsou originálním doplňkem do každého hracího koutku pro dospělé, který vnese do vašeho sexuálního života nový osvěžující vítr plný nepoznaných pozic a potěšení.

Erotické houpačky pro velké holky (i kluky) Sex swings, neboli erotické houpačky, jsou originálním doplňkem do každého hracího koutku pro dospělé. Jde o pomůcku, která nejen že uleví bolavým mužským kolenům, ale především vnese do vašeho sexuálního života nový osvěžující vítr plný nepoznaných pozic a potěšení. Milí milovníci sexu, seznamte se, představuji vám houpačky pro velké holky.  


Obsah:


Co jsou to houpačky pro velký holky?

kožená erotická houpačka bezpasáka.cz  pohodlná erotická houpačka bezpasáka.cz

Máte rádi sexy postelové hrátky, jste náruživí a baví vás experimentovat? Pak právě pro vás máme tip na nevšední erotickou pomůcku, kterou (zatím) v běžné ložnici jen tak nenajdete.

Sex swing, neboli erotickou houpačku, ocení každý opravdový milovník sexu nehledě na věk, váhu či pohlaví. Je to perfektní doplněk pro osoby vychutnávající si BDSM hrátky.

Je to v podstatě velmi jednoduchá věc, u které se ale vyplatí pohlídat si kvalitu provedení. Vybrat si můžete ze dvou základních variant. Dřevěné nebo kožené. Každá z nich nabízí trochu jiné možnosti pozic a pohybů, přičemž ta dřevěná je dle mé zkušenosti pohodlnější.

Většina erotických houpaček, které jsou na našem trhu k dostání, má nosnost 100-150 kg. Důležité je hlavně její správné zavěšení. Ukotvit ji můžete jak do betonového, tak do dřevěného stropu. Kvalitu (pevnost) připevnění nepodceňujte! Ukončit vaše houpající se potěšení pádem na zem určitě nechcete.

Zhoupněte se k orgasmu aneb proč mít houpačku v hracím koutku pro dospělé?

zhoupněte se k orgasmu bezpasaka.cz

  • zpestří obyčejný sex
  • umožňuje zaujmout nové, nevšední (až akrobatické) polohy
  • uleví bolestivým kloubům (kolenům, kyčlím, ramenům,atd.)
  • zapojíte svaly, o kterých jste ani nevěděli, že je máte
  • zažijete intenzivní pocity při penetraci (díky různé rychlosti houpání)
  • umožňují uchycení nohou (erotická jóga)
  • umožňují lepší prokrvení pánve u mužů (vede k intenzivnějšímu vzrušení)
  • rozšiřují možnosti BDSM hrátek
  • ideální doplněk pro sex se sex dolls - silikonovými pannami


Rozhovor s tvůrci vyjímečného erotického doplňku

houpačka pro velký holky bezpasaka.cz  kožená pouta BDSM bezpasaka.cz

Položila jsem několik otázek tvůrcům originální české verze erotické houpačky Ireně Semanové a Jiřímu Martínkovi. Právě oni si před lety chtěli jednu pořídit pro vlastní potřebu, ale nenašli na trhu žádnou, která by jim vyhovovala a byla dostatečně pohodlná a praktická. Jiří, povoláním truhlář, se rozhodl ji vyrobit sám. Výsledkem jsou kvalitně řemeslně zpracované erotické produkty dnes známé pod značkou Houpačky pro velký holky.

Jak a kdy Vás napadlo vyrábět právě erotické houpačky? Co Vás inspirovalo?

S Jirkou jsem se seznámila v roce 2013. Jeho hlavní činností je truhlařina. K ní ještě provozuje penzion. Jako řemeslníka ho už bolí kolena a proto přemýšlel, jak to udělat, aby mě sexuálně uspokojil a přitom nezatěžoval bolavá kolena a kyčle.

Většina lidí to má tak, že pokud je začne během sexu něco bolet, vzrušení je pryč. Jirka hledal na webu, jaké houpačky jsou k dostání. Žádná z nich ale nebyla pohodlná pro ženy a tak se rozhodl vyrobit si ji sám. První houpačka tedy byla pro naši osobní potřebu.

Jak dlouho trvalo, než si Vás zákazníci našli? Pro koho jsou vlastně určené?

Zákazníky jsme si našli sami. Tím, že Jirka provozuje penzion, kam vždy jezdili milenci (tak jako do všech penzionů a hotelů), nabídli jsme tuto houpačku i jim. Prostě jsme ji zavěsili do apartmánu jako bonus. Jim se to líbilo a tak jsme se rozhodli prezentovat tuto erotickou houpačku na Erofestu v Praze.

Poprvé jsme organizátory oslovili v roce 2016. Tehdy jsme se snažili ji prezentovat jako erotickou zdravotní pomůcku. Cílili jsme na střední a starší generaci. Tam jsme předpokládali, že by mohl být zájem zabránit bolestem během sexuálních hrátek.

Na Erofestu jsme pochopili, že lidé chtějí vyjíždět za "dobrodružstvím". Ptali se totiž, co máme na penzionu za erotické hračky kromě houpačky. Tak jsme začali naše apartmány vylepšovat. V současnosti máme ve všech apartmánech oka ve stropech, aby se houpačka dala zavěsit všude. Její montáž i demontáž je tak jednoduchá, že během chvilky je houpačka uklizená a apartmán je připraven pro běžné turisty.

Původně byla houpačka určená pro střední a starší generace, které ještě stále těší sex, ale mají už nějaká zdravotní omezení. V současnosti houpačku využívají všechny věkové kategorie. Jsou to lidé, kteří si chtějí svůj sexuální život obohatit.

První účast na Erofestu pro nás byla úspěšná. Lidem se houpačka líbila, motivovali nás, navázali jsme nové kontakty a dostali pozvánky na další akce, kde jsme naši Houpačku pro velký holky prezentovali.

Prodáváte houpačky pro velký holky i do zahraničí?

Jsme ochotni prodávat i do zahraničí, ale momentálně tak sami nečiníme. Naši erotickou houpačku mají ale v nabídce e-shopy, které se zahraničím obchodují. Rádi bychom ji v zahraničí prezentovali, ale nejsme jazykově vybaveni, abychom něco takového mohli dělat. Momentálně jsme i velmi časově vytížení, proto to zatím neřešíme.

K čemu všemu je lze využít? Co s nimi lze dělat a jsou opravdu jen pro holky?

Houpačka pro velký holky je v našem provedení variabilní. Na první výstavu jsme měli připravené houpačky ve dvou provedeních. Jedna byla na řetězech a druhá na popruzích. O provedení na popruzích nebyl nijak velký zájem. Houpačka, která je na řetězech, je více variabilní.

Jednak se pomocí karabin, kterými je deska houpačky k řetězům uchycena, dá nastavovat výška. Dále se oka řetězu dají využít k upevnění pout, bičíků a jiných hraček, které jsou tak po ruce. Na houpačce lze vyzkoušet více poloh. Pokud se spodní deska sundá, lze řetězy využít buď k přichycení pranýře, který také vyrábíme, nebo se nechat připoutat k visícím řetězům místo ke kříži, na který doma všichni místo nemají.

Nad naši houpačku lze ještě zavěsit zrcadlo, které je přichyceno do stejných ok u stropu, jako je samotná houpačka. Zrcadlo nad houpačkou se velmi líbí ženám v misionářské poloze. Mají totiž výhled do klína, který před tím nikdy neměly. Původně byla Houpačka pro velký holky určena smíšeným párům, ale velmi dobře si na ní dovedu představit dva muže nebo dvě ženy. I tyto páry určitě najdou způsoby, jak ji využít.

Jakými argumenty byste přesvědčil zákazníka, že si má koupit erotickou houpačku právě od Vás?

Houpačka pro velký holky je hodně variabilní. Lze ji jednoduše zavěsit i sundat. Lze snadno nastavit potřebnou výšku. Je velmi pohodlná pro ženy, které nikde netlačí žádné popruhy. Díky řetízkům, které jsou připraveny pro pouta, lze připoutat nohy a tím se co nejvíce uvolnit.

Je cenově dostupná. Její nosnost je přes 400 kg. Na webu garantujeme 100 kg, protože netušíme, kam si lidé houpačku nainstalují. Houpačka je vyzkoušená nejen námi, ale stovkami dalších spokojených párů. Zájemci o tuto nevšední erotickou pomůcku si ji mohou před zakoupením vyzkoušet v našem penzionu. Této možnosti lidé využívají opravdu hodně. Zapůjčení houpačky je zdarma, pouze si zaplatí pronájem prostor nebo ubytování.

Také jsme k houpačce nechali na popud jednoho odběratele vyrobit speciální konstrukci pro její zavěšení. On ji totiž nabízí lidem, kteří používají k uspokojení nafukovací panny a chtějí si je položit výše.


Víme, kde je můžete vyzkoušet

erotický penzion bezpasaka.cz  kde vyzkoušet houpačku bezpasaka.cz

Zaujala vás představa sexu v letu a chtěli byste si houpačku vyzkoušet s partnerkou nebo milenkou (partnerem nebo milencem)? Víme, kde můžete a navíc spojíte příjemné s ještě příjemnějším. Jirka Martínek, tvůrce kvalitních českých sex swings, provozuje jedinečný milenecký azyl (nejen pro milovníky BDSM).

V penzionu najdete kromě houpaček se zavěšenými zrcadly i další vybavení, díky kterému si užijete nezapomenutelné dny (a hlavně noci) plné vášně a sexuálních experimentů. Zrelaxovat můžete ve vířivce se sklenkou dobrého vína. To zní jako plán, co říkáte?

 

Vaše, ráda se houpající, Laura

 

Mohlo by vás zajímat:

Malý a šikovný Satisfyer PRO Traveler

Nadčasový masturbátor pro muže Cobra libre II od Fun Factory

Rude Boy. Anální vibrátor pro pány s dvojitou stimulací mužského bodu G

Masturbační vajíčka Tenga Egg. Zábavná hračka pro dospělé

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. V současnosti se živím jako copywriterka na volné noze. Mé články a příspěvky najdete na webu Erotikon.info, na jedinečném blogu Bezpasáka a na LinkedInu. Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem, dám si sklenku dobrého červeného vína a shlédnu kvalitní erotický film.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

Podcast Bezpasáka 16.díl: O smyslu strategie v byznysu

08.04.2021 - 00:00

Mít strategii nebo nemít? Iva versus Kryštof.

Zobrazit článek

Středa, úklidu třeba

07.04.2021 - 06:00

Ale co, lusknutím prstu jsem byl opět nahej a v křesle si hrál s ocasem. Koukal jsem na videa, fotky, psal si na chatu a u toho masturboval a nikam nepospíchal, času jsem měl dost.

Zobrazit článek

Výlet za dokonalou fotkou

31.03.2021 - 06:00

Předváděla mi pomalý a smyslný striptýz plný erotického napětí. Kdy ramínka šatů jí pomalu klouzala dolů a odhalovala jemnost její pokožky.

Zobrazit článek

Pokojská a černoch

25.03.2021 - 06:00

Otočil se na bok a vcucnul stojící bradavky. Přitom se s ním dotknul mého stehna. Projel mi mráz po zádech.

Zobrazit článek