Erotické hračky pro ne(po)slušné holky

Sex

Erotické hračky pro ne(po)slušné holky

Erotické hračky jsou čím dál oblíbenějším vybavením ložnic poslušných, neposlušných i neslušných holek. Ať už si užíváte roli eska či déčka (rozuměj submisivní nebo dominantní), bez pomůcek na hraní se prostě neobejdete. Připravila jsem pro vás jejich malého průvodce, takže se nechte inspirovat a zapomeňte na tabu. Zakázané ovoce totiž chutná úplně nejvíc.

Obsah:

Biče, bičíky, důtky, plácačky a rákosky

erotický bičík Bezpasaka.cz

Erotická pomůcka v podobě bičíku je prostě základ nezbytného vybavení mého nočního stolku. Spanking, neboli výprask v rámci erotické hry, je ideální aktivita pro začátečníky toužící po milostném experimentování. Udělejte si s partnerem/partnerkou hezký večer a vyzkoušejte, co se vám bude víc líbit - jestli na zadek dostat, nebo být pánem situace a držet bičík pevně ve svých rukou.

Doporučuji začít pomalu a jemně. Seznámit tělo s tvarem a materiálem bičíku, začít jemnými doteky a postupně přidávat na intenzitě. Rozhodně se neomezujte pouze na zadeček. Zapojte fantazii a prozkoumejte svou prodlouženou rukou celé partnerovo tělo. Ručím vám za to, že vás to pořádně nažhaví a budete chtít víc.

  • Rozdíl mezi bičem a bičíkem - Biče jsou bez tvrdého jádra, tedy ohebné již od rukojeti. Jejich duše se vyrábějí ze speciálních  provazů a kožených řemenů. Rozdíl mezi bičíkem a bičem je především v jejich dopadu, kdy bičík účinkuje především plácačkou, ale bič po celé své délce, přičemž dochází k urychlování jeho konce rozbalovaním po těle. 
  • Důtky se dají vyrobit ze spousty materiálů. Proto je možné vlastnit extrémně jemné důtky, jejichž dopad nevyvolává bolest ani při silném úderu - pouze vydávají hlasitý zvukový efekt při dopadu. Na druhou stranu je možné sehnat důtky "se zbrojním průkazem", jejichž i lehký dopad vytváří extrémní bolest. Jsou nejpopulárnějším nástrojem pro spanking Jejich délka je okolo půl metru i s rukojetí a jsou buď pletené z kůže, nebo u levnějších variant z tvrdé látky, latexu či uměliny. 

Bondage pomůcky

bondage pouta svazování Bezpasaka.cz

S erotickým svazováním jsem vás seznámila již v tomto článku a pokud jste si ještě nepřečetli exkluzivní rozhovor o partnerském BDSM, tak vám ho vřele doporučuji. Zpět ale k erotickým pomůckám.

Vybrat si můžete z mnoha hraček. K dispozici pro vzrušující partnerské hry máte různé druhy pout (z kůže, kovu nebo plyše), provazy, bondage pásky (pořiďte si takovou, která je určená speciálně na bondage, nezanechává na těle stopy a necuchá vlasy), bondage sady, řetízky či řetězy (pro zkušené BDSM milovníky).

Jestli už připoutáte k posteli svoji neposlušnou holku nebo ona vás, zažijete spolu něco nového. Pokud jste svazování ještě nikdy nepraktikovali, vyzkoušejte si obě dvě pozice. Jsou lidé, kterým vyhovuje pouze být submisivní nebo naopak. Ale jsou i tací, kteří si umí vychutnat oboje. Dopřejte si tedy pocit toho, kdy si s vámi bude partner „dělat co chce“ i slastné pocity toho, kdy je vám naprosto oddán. Láká-li vás se ponořit do BDSM světa erotických her víc, doporučuji vám stáhnout si zdarma Průvodce BDSM pro začátečníky.

Skřipce a svorky

svorky erotické Bezpasaka.cz svorky skřipce BDSM Bezpasaka.cz

Skřipce a svorky mají mnoho forem, tvarů a možností. Nejčastěji se používají na bradavky (především u žen), klitoris i stydké pysky. Bradavky se díky nim prokrví a jsou pak daleko citlivější pro následné doteky. Míra bolesti je velmi individuální a každý preferuje jinou intenzitu. I zde však platí pravidlo, že pokud s těmi pomůckami začínáte, buďte jemní a postupujte pomalu. Existují ženy, a není jich málo, které dokážou pouze díky stimulaci bradavek zažívat silné orgasmy.

Vybírat můžete z mnoha provedení - skřipce se závažím, utahovací, vakuové, magnetické, vibrační i takové, které vedou elektrický proud.

Obojky, vodítka, roubíky

BDSM obojek vodítko Bezpasaka.cz BDSM roubík Bezpasaka.cz

Vhodným nástrojem pro „zkrocení“ neposlušné holky nebo jejího zlobivého miláčka jsou obojky, vodítka a roubíky. Osobně preferuji ty z jemné kůže v kombinaci s řetízky, ale k dostání jsou například i silikonové, opatřené příjemným kožíškem nebo kovové.

Stejně tak roubíky existují v mnoha podobách. Ať už si vyberete klasický v podobě válečku či kuličky, nebo extravagantnější s dildem, myslete vždy na bezpečnost a zabezpečení dostatečného přísunu čerstvého vzduchu vašemu partnerovi.

Je libo Wartenbergovo kolečko, šimrátko nebo svíčku?

wartenbergovo kolečko bezpasaka.czšimrátko erotické hry bezpasaka.czBDSM svíčka vosk bezpasaka.cz

Nepříliš známou erotickou hračkou je tzv. Wartenbergovo kolečko. Je to malý pomocník pro dráždění kůže (originálně používaný v neurologii) a záleží jen na vás, jakou silou a kde přitlačíte nebo zda ho propojíte s elektrosexem.

Chcete-li si udělat radost, pořiďte si šimrátko. Budete překvapeni, kolik příjemných chvil se dá s tímto jemným pomocníkem vykouzlit. A když už budete mít pocit, že jemnosti a vzrušování bylo dost, zapalte si svíčku a vyzkoušejte si jaké to je, cítit na těle horké kapky vosku (propadnete-li této formě hry, pořiďte si speciální svíčky na BDSM, které mají o něco menší teplotu než ty klasické a příjemně voní). Dbejte na prvním místě na svou a partnerovu bezpečnost. Pozor! Klasické barevné svíčky mohou vaši kůžu nepříjemně popálit!

Na trhu s erotickými pomůckami najdete mnoho BDSM a fetiš hraček, které mohou příjemně zpestřit váš erotický život, daleko víc. Nebojte se experimentování!

BDSM a fetiš prádélko

latex erotické prádlo bezpasaka.cz

Toužíte-li být perfektní a vaše erotické hry si užít se vším všudy, nezapomeňte na vhodné prádlo. Osobně mám v šatníku pár kousků z různých materiálů. Dopřejte si i vy sexy krajku, kůži a latex. Uvidíte, jak vám vhodně zvolené oblečení pomůže naplno užít si nové role a naplno se do nich ponořit.

 

© Bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Takový orgasmus nečekal! Technologie VR při masturbaci

Erotické houpačky pro velké holky (i kluky)

Autoblow a jiné hračky pro muže, které mění svět erotických pomůcek

Erotické pomůcky pro muže. Bourají brány rozkoše a prospívají zdraví

 

odběr bezpasaka.cz

 

holka na sex bezpasaka.cz

Autor: 
Laura
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.