Erotické pomůcky pro muže. Bourají brány rozkoše a prospívají zdraví

31.08.2021 - 08:43
Rady/Tipy
Autor: Svatava
   Přečteno: 4325x
Erotické pomůcky pro muže. Bourají brány rozkoše a prospívají zdraví.
Erotické pomůcky pro muže jsou stále sofistikovanější a přinášejí déletrvající a intenzivnější erotické potěšení. Pak pro vás mám 5 hodně žhavých tipů na ty nejmodernější.

Erotické pomůcky pro muže jsou stále sofistikovanější a přinášejí déletrvající a intenzivnější erotické potěšení. Každý rok přicházejí výrobci s novými a vylepšenými produkty. Zajímá vás jejich historie a pozitivní přínos pro zdraví? Nebo se chcete dozvědět jak si s nimi zpříjemnit a zintenzivnit erotické chvilky? Pak i pro vás mám 5 hodně žhavých tipů na ty nejmodernější.


Čtěte dál - moře plné rozkoše čeká, až se do něj ponoříte:


Stručná historie mužských erotických pomůcek


Sexuální hračky
nejsou moderním vynálezem. Jsou staré jako lidstvo samo. Historikové jejich vznik datují až 30 000 let před náš letopočet.

Necháme tentokrát stranou bohaté dějiny vibrátoru (i když říkat prvním umělým penisům ze dřeva, kamene, kovu nebo slonoviny vibrátory, není úplně na místě), který provázel především ženy celými sexuálními dějinami, a podíváme se na ryze mužské vychytávky.

První kroužky na penis ze Starověké Číny

Sexualita byla ve staré Číně na velmi vysoké úrovni. Není se tedy čemu divit, že právě zde se dochovaly speciální kroužky na penis vyrobené z jemných očních víček koz, kterým byly ponechány řasy. Kroužek podporoval jak mužskou erekci, tak stimuloval klitoris partnerky.


Milenky ze dřeva

Bohatí Číňané si na zakázku nechávali vyrábět první dřevěné panny, které měly 3 otvory určené k sexuálnímu uspokojení. Jednalo se o archaické příbuzné nafukovacích a silikonových panen jak je známe dnes.


Dřevěná vajíčka na lékařský předpis

Zajímavou historii mají dřevěná vajíčka neboli předchůdci moderních análních zátek. Evropští lékaři je předepisovali mužům za účelem zabránění zbytečného plýtvání spermií při ejakulaci. Úkolem vajíček bylo nasměrovat mužské semeno přímo k ženským reprodukčním orgánům.

Rozkoš a zdraví, aneb když erotické pomůcky pomáhají

Používání erotických pomůcek nemá vliv pouze na prožívání sexuální rozkoše, ale kladně působí na psychické a fyzické zdraví muže. Pomáhají preventivně řešit problémy s prostatou, zlepšují a napomáhají erekci, snižují depresivní pocity a agresi.


Prevence rakoviny prostaty a varlat


Rakovina prostaty
je nejčastějším nádorovým onemocněním u českých mužů. Ročně je diagnostikována 7000 mužů. Každý pátý jejím důsledkem zemře. Na alarmující situaci poukazuje celosvětové hnutí Movember, které se snaží šířit informace o prevenci i v České republice. Na následujícím grafu je znázorněn nárůst případů karcinomu prostaty.

 

Důležitou součástí prevence rakoviny je pravidelné samovyšetření prostaty a varlat. „Pravidelným samovyšetřováním varlat lze dosáhnout včasného objevení nemoci a tím zvýšit šanci na úplné vyléčení možného zhoubného nádoru.“ PhDr. Petra Nováková, 2012, zdroj: www.mojemedicina.cz

Samovyšetření si můžete zpříjemnit masáží prostaty a varlat, která podporuje správné prokrvení a pomáhá navodit pozitivní vztah s dnes tak silně ohroženými mužskými orgány. Pokud máte pocit, že se jedná o něco nepříjemného, jste na omylu.

Prostata je mužský bod G. Má v sobě tisíce nervových zakončení a je citlivější než penis. Orgasmus dosažený stimulací prostaty je považován za nejvíce vzrušující a nejintenzivnější. Vyzkoušejte speciální vibrátor na prostatu, na varlata nebo anální kuličky.

Příjemné řešení slabé erekce

Čím dál více mužů se v dnešní době potýká se ztrátou síly své erekce. Příčin je mnoho a patří mezi ně především stres a špatná životospráva. Negativní dopad má tento neduh především na mužskou psychiku. Erotické pomůcky nabízejí rychlé, snadné a hlavně příjemné řešení.

Výborně fungují lubrikační gely - které penis prokrví, prohřejí a zcitliví - v kombinaci s vakuovou pumpou. Po dosažení erekce vyzkoušejte nasadit na kořen penisu erekční kroužek, který prodlouží její trvání a zajistí intenzivnější potěšení.


Uvolněné tělo a lepší nálada

Při ejakulaci dochází k uvolňování hormonů štěstí (endorfinů) a tělo zaplaví vnitřní klid. Uvolňovaný adrenalin zrychluje srdeční tep a posiluje tak vaše srdce a cévy. Erotická rozkoš pumpuje do těla serotonin a dopamin, které potlačují úzkost a depresi. Z toho plyne, že sexuální uspokojení je jednou z nejpříjemnějších cest jak navodit celkové uvolnění organismu, zlepšit spánek a posílit imunitu.
 

Orgasmus odbourává fyzické i psychické napětí. Nálada je lepší a svět se „aspoň na chvíli“ jeví jako příjemnější místo pro život. Nejde o klišé, ale o pocity, které jsou dnes k nezaplacení a důležité pro každého.

Erotické pomůcky pro muže nejsou tabu

Pryč jsou doby, kdy jedinou sexuální pomůckou byl vibrátor v šuplíku nočního stolku vaší ženy. Na trhu je k dostání široké spektrum specialit určených pro rozšíření mužského potěšení. Vsadím se, že o některých jste zatím neměli nejmenší tušení. Představíme si ty nejzajímavější z nich, které vás zaručeně vystřelí do vesmíru.


5 tipů na moderní pomůcky zaručující mužskou extázi

  • Vibrátor do močové trubice. Vibrační dilatátor je určený ke speciální stimulaci penisu. Snadno se zavádí a je voděodolný. Několik vibračních stupňů navozuje nezapomenutelný orgasmus. Před jeho použitím nezapomeňte použít lubrikační gel na vodní bázi.
  • Anální kolík se stimulátorem varlat. Speciálně tvarovaný vibrátor slibuje hodiny nekonečné rozkoše díky vibrační stimulaci prostaty a hráze zároveň.
  • Vibrační kroužek na penis. Elegantně tvarovaný dlouho vibrující kroužek vám pomůže dosáhnout vysokého a dlouhotrvajícího ztopoření. Nejen že prodloužíte erekci, ale budete zároveň stimulovat svůj penis i klitoris partnerky. 
  • Masturbátor. Vyzkoušejte ten nejmodernější silikonový masturbátor pro opravdové gentlemany. Uvnitř se zahřeje až na 40°C a má neuvěřitelných 70 vibračních módů. Vodotěsnost je samozřejmostí.
  • Ultra-realistická silikonová panna. Zapomeňte na nafukovací pannu. Dokonale pevné silikonové krásky rozhodně stojí za vyzkoušení. Pořizovací cena je trochu vyšší, tak proč to nejdřív nezkusit v prvním pražském nevěstinci se sex dolls Naughty Harbor? Bez námitek vám splní vaše nejtajnější erotické fantazie. A nikdo se to nedozví.

Pozor na špatnou kvalitu

Při výběru erotických pomůcek vždy kontrolujte zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Nízká cena často signalizuje horší kvalitu. Nezapomínejte, že při kontaktu s kůží a citlivými sliznicemi pohlavních orgánů se do těla dostávají škodlivé chemické látky velmi rychle a mohou tak poškodit vaše zdraví.

Zdravému sexuálnímu potěšení zdar!

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Svatava

Jsem člověk mnoha zájmů a dovedností potřebující ke spokojenému životu tvůrčí a smysluplnou práci. Mluvit a psát o tématech, která jsou tabu, mě baví. Práce s texty a jejich vizuálem je mou hlavní pracovní náplní pro jedinečný erotický blog Bezpasáka. 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Utajené překvapení v sobě

22.09.2021 - 06:00

Říkal jsem si, že ho do mě nemůže dostat, ten žalud je fakt široký, nahnul se zase nade mě, svůj penis přiložil na mojí hodně nadrženou díru, mé nohy jsem měl u své hlavy, které držel a koukal mi vzrušeně do očí.

Zobrazit článek

Trest pro Barboru

15.09.2021 - 06:00

Vzal do ruky můj bič, a i když jsem mu v očích poznal, že se mu nechce, začal vyplácet Barbořinu prdel. Byl jsem vzrušený.

Zobrazit článek

Čokoládové hraní

13.09.2021 - 00:00

Nadsedneš, čůrák vyjede z tvé rozmrdané umazané prdelky, lehce a opatrně se zhoupneš a vklouzne do kundy…

Zobrazit článek

Na lovu

08.09.2021 - 06:00

Když na něj z pod sukně vykoukla její štěrbinka ozdobená nahoře úzkým proužkem, bylo na něm vidět, jak nasucho polknul. Martina se zasmála a laškovně se kousla do rtu.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky