Erotické pomůcky pro muže. Bourají brány rozkoše a prospívají zdraví.
27.03.2020 - 07:00
Rady/Tipy
Autor: Svatava
   Přečteno: 921x
Erotické pomůcky pro muže. Bourají brány rozkoše a prospívají zdraví.
Erotické pomůcky pro muže jsou stále sofistikovanější a přinášejí déletrvající a intenzivnější erotické potěšení. Pak pro vás mám 5 hodně žhavých tipů na ty nejmodernější.

Erotické pomůcky pro muže. Bourají brány rozkoše a prospívají zdraví.

Erotické pomůcky pro muže jsou stále sofistikovanější a přinášejí déletrvající a intenzivnější erotické potěšení. Každý rok přicházejí výrobci s novými a vylepšenými produkty. Zajímá vás jejich historie a pozitivní přínos pro zdraví? Nebo se chcete dozvědět jak si s nimi zpříjemnit a zintenzivnit erotické chvilky? Pak i pro vás mám 5 hodně žhavých tipů na ty nejmodernější.

Čtěte dál - moře plné rozkoše čeká, až se do něj ponoříte:

Stručná historie mužských erotických pomůcek

Sexuální hračky nejsou moderním vynálezem. Jsou staré jako lidstvo samo. Historikové jejich vznik datují až 30 000 let před náš letopočet.

Necháme tentokrát stranou bohaté dějiny vibrátoru (i když říkat prvním umělým penisům ze dřeva, kamene, kovu nebo slonoviny vibrátory, není úplně na místě), který provázel především ženy celými sexuálními dějinami, a podíváme se na ryze mužské vychytávky.

První kroužky na penis ze Starověké Číny

Sexualita byla ve staré Číně na velmi vysoké úrovni. Není se tedy čemu divit, že právě zde se dochovaly speciální kroužky na penis vyrobené z jemných očních víček koz, kterým byly ponechány řasy. Kroužek podporoval jak mužskou erekci, tak stimuloval klitoris partnerky.

Milenky ze dřeva

Bohatí Číňané si na zakázku nechávali vyrábět první dřevěné panny, které měly 3 otvory určené k sexuálnímu uspokojení. Jednalo se o archaické příbuzné nafukovacích a silikonových panen jak je známe dnes.

Dřevěná vajíčka na lékařský předpis

Zajímavou historii mají dřevěná vajíčka neboli předchůdci moderních análních zátek. Evropští lékaři je předepisovali mužům za účelem zabránění zbytečného plýtvání spermií při ejakulaci. Úkolem vajíček bylo nasměrovat mužské semeno přímo k ženským reprodukčním orgánům.

Rozkoš a zdraví, aneb když erotické pomůcky pomáhají

Používání erotických pomůcek nemá vliv pouze na prožívání sexuální rozkoše, ale kladně působí na psychické a fyzické zdraví muže. Pomáhají preventivně řešit problémy s prostatou, zlepšují a napomáhají erekci, snižují depresivní pocity a agresi.

Prevence rakoviny prostaty a varlat

Rakovina prostaty je nejčastějším nádorovým onemocněním u českých mužů. Ročně je diagnostikována 7000 mužů. Každý pátý jejím důsledkem zemře. Na alarmující situaci poukazuje celosvětové hnutí Movember, které se snaží šířit informace o prevenci i v České republice. Na následujícím grafu je znázorněn nárůst případů karcinomu prostaty.

 

Důležitou součástí prevence rakoviny je pravidelné samovyšetření prostaty a varlat. „Pravidelným samovyšetřováním varlat lze dosáhnout včasného objevení nemoci a tím zvýšit šanci na úplné vyléčení možného zhoubného nádoru.“ PhDr. Petra Nováková, 2012, zdroj: www.mojemedicina.cz

Samovyšetření si můžete zpříjemnit masáží prostaty a varlat, která podporuje správné prokrvení a pomáhá navodit pozitivní vztah s dnes tak silně ohroženými mužskými orgány. Pokud máte pocit, že se jedná o něco nepříjemného, jste na omylu.

Prostata je mužský bod G. Má v sobě tisíce nervových zakončení a je citlivější než penis. Orgasmus dosažený stimulací prostaty je považován za nejvíce vzrušující a nejintenzivnější. Vyzkoušejte speciální vibrátor na prostatu, na varlata nebo anální kuličky.

Příjemné řešení slabé erekce

Čím dál více mužů se v dnešní době potýká se ztrátou síly své erekce. Příčin je mnoho a patří mezi ně především stres a špatná životospráva. Negativní dopad má tento neduh především na mužskou psychiku. Erotické pomůcky nabízejí rychlé, snadné a hlavně příjemné řešení.

Výborně fungují lubrikační gely - které penis prokrví, prohřejí a zcitliví - v kombinaci s vakuovou pumpou. Po dosažení erekce vyzkoušejte nasadit na kořen penisu erekční kroužek, který prodlouží její trvání a zajistí intenzivnější potěšení.

Uvolněné tělo a lepší nálada

Při ejakulaci dochází k uvolňování hormonů štěstí (endorfinů) a tělo zaplaví vnitřní klid. Uvolňovaný adrenalin zrychluje srdeční tep a posiluje tak vaše srdce a cévy. Erotická rozkoš pumpuje do těla serotonin a dopamin, které potlačují úzkost a depresi. Z toho plyne, že sexuální uspokojení je jednou z nejpříjemnějších cest jak navodit celkové uvolnění organismu, zlepšit spánek a posílit imunitu.
 

Orgasmus odbourává fyzické i psychické napětí. Nálada je lepší a svět se „aspoň na chvíli“ jeví jako příjemnější místo pro život. Nejde o klišé, ale o pocity, které jsou dnes k nezaplacení a důležité pro každého.

Erotické pomůcky pro muže nejsou tabu

Pryč jsou doby, kdy jedinou sexuální pomůckou byl vibrátor v šuplíku nočního stolku vaší ženy. Na trhu je k dostání široké spektrum specialit určených pro rozšíření mužského potěšení. Vsadím se, že o některých jste zatím neměli nejmenší tušení. Představíme si ty nejzajímavější z nich, které vás zaručeně vystřelí do vesmíru.

5 tipů na moderní pomůcky zaručující mužskou extázi

  • Vibrátor do močové trubice. Vibrační dilatátor je určený ke speciální stimulaci penisu. Snadno se zavádí a je voděodolný. Několik vibračních stupňů navozuje nezapomenutelný orgasmus. Před jeho použitím nezapomeňte použít lubrikační gel na vodní bázi.
  • Anální kolík se stimulátorem varlat. Speciálně tvarovaný vibrátor slibuje hodiny nekonečné rozkoše díky vibrační stimulaci prostaty a hráze zároveň.
  • Vibrační kroužek na penis. Elegantně tvarovaný dlouho vibrující kroužek vám pomůže dosáhnout vysokého a dlouhotrvajícího ztopoření. Nejen že prodloužíte erekci, ale budete zároveň stimulovat svůj penis i klitoris partnerky. 
  • Masturbátor. Vyzkoušejte ten nejmodernější silikonový masturbátor pro opravdové gentlemany. Uvnitř se zahřeje až na 40°C a má neuvěřitelných 70 vibračních módů. Vodotěsnost je samozřejmostí.
  • Ultra-realistická silikonová panna. Zapomeňte na nafukovací pannu. Dokonale pevné silikonové krásky rozhodně stojí za vyzkoušení. Pořizovací cena je trochu vyšší, tak proč to nejdřív nezkusit v prvním pražském nevěstinci se sex dolls? Bez námitek vám splní vaše nejtajnější erotické fantazie. A nikdo se to nedozví.

Pozor na špatnou kvalitu

Při výběru erotických pomůcek vždy kontrolujte zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Nízká cena často signalizuje horší kvalitu. Nezapomínejte, že při kontaktu s kůží a citlivými sliznicemi pohlavních orgánů se do těla dostávají škodlivé chemické látky velmi rychle a mohou tak poškodit vaše zdraví.

 

Zdravému sexuálnímu potěšení zdar!

 

© Bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Zdravé a chutné sperma. Nejde to hned, ale výsledky se dostaví!

Sex z domova aneb erotika za časů karantény

Zvětšení penisu? Jde to. Víme jak

Holení mužských intimních partií aneb nechte penis vyniknout

 

odběr bezpasaka.cz

 

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Svatava

Jsem člověk mnoha zájmů a dovedností potřebující ke spokojenému životu tvůrčí a smysluplnou práci. Mluvit a psát o tématech, která jsou tabu, mě baví. Práce s texty a jejich vizuálem je mou hlavní pracovní náplní pro jedinečný erotický blog Bezpasáka. 

Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.
b

Podobné články

5 VR erotických her, které vás dostanou do varu

05.03.2021 - 00:00

Ochutnej vzrušující VR sex. Z našich tipů si určitě vybereš!

Zobrazit článek

Páteční večer

04.03.2021 - 07:00

Okamžitě jsem se svlékl a namazal zadek gelem, nasadil smeták a už jsem jel jak fretka.

Zobrazit článek

Staň se alfa samcem. Jak svést každou ženu?

03.03.2021 - 00:00

Nejdřív musíte zjistit, jak nejefektivněji svádět. Co dokáže zapůsobit na první dobrou?

Zobrazit článek