Z červeného salónu

09.04.2021 - 07:54
Erotické povídky a vtipy
   Přečteno: 3984x
Z červeného salónu
Eliščino vzdychání nabralo na intenzitě. Rukama si mimoděk pohrávala se svým lasturovým pobřežím. Vůně těch nohou a pohled na ty hravé prstíky mě přiváděli k branám nebeským.

Jednou mě mé pracovní záležitosti zavedly zase až do Ostravy, tohoto staroslavného ocelového srdce republiky. Po celý den se jednalo, dohadovalo, smlouvalo, přemlouvalo i nadávalo, až konečně přišel večer, oponenti se rozprchli po svých záležitostech, a já konečně zůstal sám v hotelové restauraci a objednal si večeři. Dobrou večeři.

 

Asi v devět hodin, dobře najedený a spokojený sám se sebou i se světem, jsem přišel na nápad, že bych mohl navštívit nějaký „slušný“ podnik a odměnit se za tu celodenní dřinu. Vytáhl jsem tablet, zadal příslušné koordináty a začal vybírat. Tohle ne, tohle taky ne, tahle už vůbec! Ale tohle? No to by šlo!!

„Vrchní! Platím! A prosím taxíka na desátou, děkuji."

Odešel jsem do pokoje trochu se zušlechtit a přesně v deset jsem stál před hotelem poněkud rozrušený svým rozhodnutím, poněvadž jsem v žádné červené knihovně nikdy předtím nebyl. Ale co, „když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl…,“ dál to neznám. Taxikáři jsem nejistým hlasem sdělil, kam chci jet, a nevšímal si jeho přiblblého úsměvu. Jen jsem si od něj vzal kontakt na cestu zpátky. A je to. Stojím před vchodem, vzrušením se mi klepou kapsy a peněženka piští zděšením.

Zvoním. Totiž, nejdříve jsem si myslel, že zvoním, ale asi jsem mačkal něco jiného, protože nikdo neotevřel. Už už jsem ulehčeně obracel na cestu zpátky, ale zase jsem se zastavil, sakra, copak jsem baba? Otočil jsem se ke dveřím a nahmatal skutečný zvonek. Zazvonil jsem. Dveře se po chvíli otevřely a z přítmí decentně nasvícené chodby ke mně zavanula vůně neřesti. Poodhalená slečna mě s potutelným úsměvem zvala dál. Smekl jsem klobouk a vstoupil.

Barová místnost, kam jsem byl uveden, se skládala z prosklených stěn, baru a z několika pohodlných sedaček s nízkými stolky. Uprostřed na jakési podestě či pódiu se tyčily dvě tyče, nikoliv nepodobné těm v tělocvičnách. Coby nově příchozí jsem byl ihned očíhnut a zhodnocen. Po tělesné, duševní i finanční stránce.

Usedl jsem na sedačku a než jsem se stačil dvakrát nadechnout, vydala se ke mně jedna z dívek, (asi chudák prohrála nějaké neviditelné losování mezi děvčaty), posadila se ke mně, položila si nohu přes nohu a uličnicky se na mě podívala. Usmál jsem se sebevědomě a zvědavě si ji prohlížel. Byla mladá a docela fešná. Zašilhal jsem dolu na její nohy a spokojeně zavrkal. Slečna do mě lehce drcla nohou a zeptala se, co si dám k pití.

Objednal jsem pro sebe i pro ni, a zalitoval, že jsem přestal kouřit. Slečna se představila jako Eliška, já jako já, a oběma nám bylo jasné, že tam ani Eliška ani já vlastně vůbec nejsme. Po chvíli nezávazného klábosení jsem se neudržel, položil jí ruku na jemně síťovanou černou punčošku a zavrněl blahem. Sice docela potichounku, ale určitě ne bez povšimnutí, protože se Eliška přisunula o kousek blíž.

Uvolnil jsem se, přestal myslet na svět venku, a oddal se tomu andělskému dotyku. Hladil jsem Eliščinu nohu přes celé stehno, koleno až ke kotníku, kde jsem prsty jemně obkroužil okraje lodiček, přejel nárt a putoval zase nahoru. Povídali jsme si a kupodivu i docela plynule, protože po chvíli se Eliška přisunula ještě blíž, položila levou nohu přes mojí a pravou si opřela o stolek. Nadšeně jsem si prohlížel tu druhou nožku v lodičce a náhle si uvědomil, jak moc toužím ji zlíbat.

Víc než cokoli jiného, kdepak nějaký sprostý koitus někde v tmavém koutě, ale mazlit se s těmito nožkami, obejmout je celým svým bytím, to jsem si přál, moc přál. A protože jsem byl tam, kde jsem byl, věděl jsem, že se mi to může i splnit. Podíval jsem se Elišce do očí a spatřil v nich lehounké pobavení. Řekla:

„Pojď si zatancovat.“

Zvedla se a ladně kráčela na plac, já s jistými rozpaky za ní, trochu předkloněn, protože pan Vrtiška mi zrovna honem potřeboval něco říct.

Nejsem žádný velký tanečník, ale hudbě rozumím, hudbu mám v krvi, stejně tak i rytmus, a pokud jsem uvolněný, zatančím skoro cokoliv. Zcela jistě ne podle pravidel, ale bez ostudy. Hráli zrovna něco od Britney a myslím, že i má krásná společnice byla překvapená, jak nám to jde. Já totiž na nějaké trdlování moc nevypadám, jsem od pohledu spíše charitativní typ. Eliška se ke mně při další, pomalejší skladbě přitiskla, a naše nohy se míhaly v pomalém rytmu těsně vedle sebe.

Ten dotyk mě rozjitřil, a tak mi nezbylo než zabořit svůj obličej někam mezi její krk a rameno a dělat, že se směju, abych zakryl své rozpaky. Ale Eliška se nesmála, ještě víc se ke mně přitiskla a z jejího zrychleného dechu jsem usoudil, že se jí líbí, že mě tak vzrušuje. Je to vlastně vždycky stejné. I kuchař, který vaří denně 200 porcí, pěti různých jídel, může mít radost z toho, když někomu chutná.

„Chceš mě?“ zeptala se Eliška při další písničce.

„Chci, to víš, že chci, a hodně moc!“ přikývl jsem toužebně.

„Tak pojď,“ řekla a vedla mě k baru.

Trochu jsem nevěděl proč, ale jen na chvíli, protože se u baru na mě Eliška otočila a zeptala se: 

„Na jak dlouho?“

„Co na jak dlouho?“ já na to.

„No na hodinku, na dvě?“

Aha, už jsem doma, pomyslel jsem si a sáhl do kapsy pro pištící šrajtofli. Škoda téhle mezihry, to je jako v kuchyni narazit hlavou na roh skříňky zrovna, když jdu ochutnat pečeni.

„A to musím vědět už teď?“ vyhrknul jsem. Pokladní broukla: „Jistěže panáčku.“

Eliška ji ale přerušila, položila jí ruku na rameno a na něco jí zašeptala. Pokladní pokývala hlavou a řekla:

„Tak dobrá.“

Sešli jsme o patro níž, do místnosti, kde byla v podlaze zabudovaná vířivka a hned vedle veliká postel. Docela útulné, řekl jsem si a pozoroval Elišku, abych věděl, co mám dělat. Eliška se několikrát protáhla a zeptala se:

„Chceš si mě svlíknout?“

erotická povídka sex nohy fetiš prostitutka Bezpasaka.cz 2


No to se ví, že jsem chtěl a taky jsem se měl hned k dílu i když moc práce to nedalo, protože toho na sobě moc neměla. Usmála se na mě a pohladila mi tvář. Pak usedla na kraj křesla a čekala, zvolna jsem přiklekl a chvíli se jen tiše díval a vychutnával každou vteřinu toho okamžiku. Vzal jsem do dlaní jednu její nožku, sklonil se a jemně políbil nárt, přitiskl jsem si její nožku na tvář a lodičku jí pomalu sundal. Pak jsem totéž udělal i s druhou nohou.

Lodičkám jsem vdechl jemný polibek a prozatím si jich dál nevšímal. Eliška na mě koukala se shora, hlavu v zamyšlení maličko na stranu, jako by něco takového viděla poprvé. Hm, to já ovšem taky. Protřepal jsem si prsty, jako klavírista před koncertem a začal své jemné něžné andante. Prsty i dlaněmi jsem přejížděl tu rozkošnou hranici mezi její bělostnou kůží a úchvatným předivem punčošek, pod mýma rukama se vlnila dávná síla smyslnosti, kterou v sobě ty zatracené silonky mají, skrývajíc to, co zároveň odhalují.

Pomalounku, centimetr po centimetru jsem je roloval, jako bych odhaloval všechno tajemství světa. Políbil jsem jí holá kolena a asi ji to trochu zašimralo, protože se hned podrbala, ale to nic. Moje krátce střižené vousy jsou jemné jako dětské vlásky, zvykne si. Pomalounku jsem stahoval punčošky ke kotníkům.

Myslím, že jsem u toho vzdychal jako pes z Baskervillu. Poslední centimetry, kdy jsem přetahoval punčošky přes chodidla byly nejhezčí, srdce mi bušilo až v krku a tam dole v podhradí, někde uprostřed louky, náhle vyrostl strom. Eliška si toho všimla a nohou o ten strom lehce drnkala. Projelo mnou silné zachvění, hladil jsem jí obě nohy od prstů až po lem jejích krajkových kalhotek. Vrtiška slintal jako blbec.

S povzdychem jsem se zvedl, abych se svlékl a šel osprchovat, ale protože to nikoho, ale vůbec nikoho ani trochu nezajímá, tak to přeskočím. Hop.

Eliška si mezitím svlékla kalhotky i podprsenku a vlezla do vířivky, labužnicky se tam protahovala a jen, co jsem vylezl ze sprchy, kývala na mě prstem. Vklouznul jsem opatrně k ní. Ó bože, ó rozkoši, ó andělové nebeští, to byla krása. Ta bublinková lázeň ve spojení s mladým pružným tělem děvčete, které přejíždělo svým tělem to mé (voda skryje hodně nedostatků, takže jsem se docela rychle zbavil ostychu), ta lehkost, ty jemné doteky, kurva ti delfíni se ale mají…

Vykoupaní a vybublinkovaní ležíme na široké posteli a já vidím na Elišce, že se chce automaticky chopit iniciativy, ale nedovolil jsem jí to. Položil jsem jí prst na ústa, mrknul na ni a zašeptal: „Šššš… lehni si na bříško… prosím… .“

erotická povídka sex nohy fetiš prostitutka Bezpasaka.cz 3


Tázavě se na mě podívala, ale podvolila se a otočila. Zase jsem si vychutnával pohled na její krásné, štíhlé, mladé tělo. Bylo to něco, co jsem už tak dávno, tak strašně dávno, neměl. Skoro teskně jsem si ji prohlížel od hlavy až k patě a zase zpět. Pak jsem si prudkým třením rukou přitáhl mocnou sílu vesmírné energie a začal svůj vlastní plánovaný koncert. Kousek po kousku jsem probral její ztuhlé svaly, šlachy i klouby, od šíje po zadeček a rozdmýchal spící pránu, rozproudil krev až bělostná pokožka zčervenala vzrušením.

Eliška jen vzdychala a slastně přivírala oči. Děsně mě to vzrušovalo, pan Vrtiška na mě dychtivě čuměl a překážel. Když jsem skončil se zády, obrátil jsem Elišku bříškem vzhůru a pokračoval zepředu. Jemně jsem prohmatával její nebeské peřinky, mé horké dlaně s jistotou naslouchaly těm niterným výkřikům blaženosti uvolňovaných bloků. Hrál jsem si. Hrál jsem si jako malý kluk, nevynechal jsem jediné místečko a odměnou mi byl pohled, který umí popsat jen básníci.

Zbývaly nožky. Přisunul jsem se co nejblíž a opřel si je o hruď tak, aby se její hebounká chodidla dotýkala mé tváře. Ztuhnul jsem v šílené touze zůstat takhle navěky. Vdechoval jsem to nepopsatelné divinae suavitatis plnými doušky, vděčný, že je Eliška stejné chemie jako já. Nevnímal jsem ji jako prostitutku, protože její vůně ji postavila na roveň bohyním. Po chvíli jsem začal zase s masáží, jemně a pomalu.

Stehna, lýtka, kotníky, nárty a nakonec chodidla s prsty. Eliščino vzdychání nabralo na intenzitě. Rukama si mimoděk pohrávala se svým lasturovým pobřežím. Vůně těch nohou a pohled na ty hravé prstíky mě přiváděly k branám nebeským.

Pan Vrtiška byl rozčilením celý rudý a chvílemi připomínal šprta, který moc moc touží být vyvolán. Olízl jsem si rty a jeden po druhém jsem vcucnul její prsty do pusy, sál jsem a masíroval je jazykem, hlouběji a hlouběji, až mi v puse zmizela skoro celá její nožka. Mazlil jsem se s jejími chodidly, lízal je dlouze, pomalu, ale důkladně od paty k prstům.

Eliška se začala prohýbat a nohou si přitáhla mou hlavu blíž. Vnořila mi jednu nohu zase hluboko do pusy a nedovolila, abych ji vytáhl. Její vzdechy nabyly zvláštního odstínu. Ta moje maličká krásná štětulka byla vzrušená jako bernardýn. Já ovšem taky, vždyť jsem prožíval na vlastní kůži to, o čem se mi dosud jen snilo.

Po chvíli si Eliška vystřídala své nožky v mé puse a náhle se jí začal úžit zrak. Na to jsem čekal. Natáhl jsem jednu ruku a pevně ji přitiskl na ten její překrásný lotosový květ, okamžitě po mé ruce chňapla, nazvedla klín proti mému tlaku a než jsem se vzpamatoval, vytryskla v mohutné explozi orgasmu, přičemž zapomněla, že má svou nožku v mé puse a málem mě udusila.

Bylo to ale úchvatné, bylo to ohromující, byla to odměna v té nejčistší podobě. Pan Vrtiška zavyl, jako stádo chycených mamutů vklouznul mezi její vzpínající se stehna, a nakonec se rozprsknul na všechny strany. Oči se mi zalily slzami a s Eliščinou nožkou v puse jsem tlumeně řval do nitra země, dokud svět trval. Tohle bylo absolutní.

Eliška ležela pokojně na zádech, ruce za hlavou, nohu přes nohu a dívala se na mě.

erotická povídka sex nohy fetiš prostitutka Bezpasaka.cz 1


„Nevím, co říct,“ řekla.

„Tak nic neříkej,“ usmál jsem se.

„Já jsem nikdy nic takového nezažila, vůbec jsem netušila, že by mě zrovna tohle mohlo tak vzrušit.

„To víš, jsou věci mezi nebem a zemí… já po tomhle toužil skoro celý svůj život.“

„Bylo to fantastické.“

„Ty jsi byla fantastická Eliško, opravdu! Ještě teď se mi ztěžka polyká, jsi moje bohyně.“

„Ale jdi ty, já si spíš myslím, že to ty jsi byl dokonalý, kolikrát myslíš, že se mi tohle asi stalo?“

„Já nevím, neznám tvůj svět a ani jsem nepředpokládal takovou souhru. Jenže právě ta souhra byla tak fantastická, měl jsem prostě neuvěřitelné štěstí, že jsem narazil právě na tebe. A hned napoprvé. To je hodně vysoká laťka.“

Zasmál jsem se a znovu jí zlíbal nohy.

„Jen jedné věci nerozumím Eli,“ řekl jsem po chvíli, „nejsem už úplně nejmladší, tedy myslím, jako tvůj vrstevník, a taky nejsem žádný seladon, jestli mi rozumíš. Já vím, že jsi profesionálka, ale přece… jak je možné, se mi to podařilo? Copak se ti alespoň v koutku duše trochu nehnusím?“

Uf a bylo to ze mě venku. Otázka, která mě dlouho pálila.

Eliška však řekla:

„Ty jsi blázínek, já chápu, co myslíš, a ano, není to vždycky pohoda.“

Eliška se zamračila a pokrčila rameny: 

„Vlastně většinou není. Stereotyp, sobci, ufňukánci, namachrovanci. A čím mladší, tím namachrovanější. Ne, opravdu se mi ani v koutku duše nehnusíš, naopak. Jasně, že naopak, copak bych se jinak udělala? A vůbec, nedělej si s tímhle hlavu, jak jsi řekl, jsme profesionálky a někdy se to holt tak nějak hezky sejde.“

Byl čas odchodu. Pohladil jsem Elišce naposled nožku, sesunul se z postele, šel se rychle osprchovat a obléknout. Eliška se také osprchovala a vklouzla do svého rajcovního prádla. Punčošky si však nevzala. Přistoupila blíž, objala mě, políbila na tvář a punčošky mi strčila do ruky.

„Vezmi si je, jestli chceš. Na památku. A kdybys jel někdy zase kolem..., tak prostě dej o sobě vědět.“

 

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Mezi fantazií a realitou je velmi tenká hranice, pokud vůbec. Tedy aspoň pro mozek. Sny totiž mozek prožívá úplně stejně, jako realitu. Jediný rozdíl je v tom, že realita má své hranice, zatímco fantazie nikoliv. Ve světě fantazie si říkám lord David Welldone z rodu Nožkomilů a velmi rád vás svým světem fantazie provedu. Budeme společně snít o kráse žen, o jejich vášni a smyslnosti, moudrosti i velikosti, neboť žena je sám život věčný... a v realitě pěkně drahý.

David Welldone
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Nová nemovitost

12.05.2021 - 00:00

Pták mi zmizel v její mokré kundě až po koule a začal jsem tvrdě přirážet. O žádné romantice nechtěla v tu chvíli slyšet.

Zobrazit článek

Podcast bezpasáka 21.díl: Jak skloubit sport, podnikání a rodinu

11.05.2021 - 00:00

Jak sport podporuje naše podnikání? Co nás motivuje. Máme strategii? Cíle? Shodneme se spolu na tom, kdy a jak často běhat?

Zobrazit článek

Krátkodobý pronájem

05.05.2021 - 06:30

Polštářky svých prstů mi dráždila obnažený žalud. Rukou jsem jí vklouznul mezi nohy. Přes šortky jsem ji škrabkal na pipince.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 20.díl: Žena vs. muž. Iva vs. Kryštof

04.05.2021 - 08:00

Ženská a mužská role. Dvě pohlaví, Mars a Venuše.

Zobrazit článek