Erotické snění

30.11.2021 - 09:15
Erotické povídky a vtipy
Autor: Samotar50
   Přečteno: 899x
Bradavky jsou ještě více naběhlé a Ty hlasitě vzdycháš. Chytnu a podržím si Tě za boky a trochu se natáhneš a uchopíš mého mazlíka již pěkně tuhého. Malinko jej pohoníš a já přistoupím co nejblíž

Přijdeš z koupelny, jen v županu, rozvazuji Ti pásek, župan se rozhalí a první do očí mi padnou Tvá hezky velká prsa a poté i celé tělo. Políbíme se dlouze na ústa, pohladím Tě ve vlasech, po tváři, krku a shrnu Ti z ramen župan abych Tě pohladil i po nich. Župan sklouzne přes paže na zem. Obejmu Tě kolem pasu.


..........a pomalu jej začínám hladit ale i boky a zadeček. Jedna ruka mi sklouzne do klína....nahlas zavzdycháš. Pohladím stehna, pysky projedu letmo přes pošteváček a Tvůj dech se začne zrychlovat. Druhou rukou přejedu letmo přes prsa a cítím, jak bradavky krásně tuhnou, je to moc vzrušující........jsme v kuchyni, posadím si Tě na linku a začnu líbat a laskat tvá prsa.

Bradavky jsou ještě více naběhlé a Ty hlasitě vzdycháš. Chytnu a podržím si Tě za boky a trochu se natáhneš a uchopíš mého mazlíka již pěkně tuhého. Malinko jej pohoníš a já přistoupím co nejblíž.....Rukou vklouznu do Tvého klínu, je tam teplo a vlhko, mušlička je zvlhlá až se šťávička prolíná ven. Prsty přejedu přes ni a zavadím o poštěváček.

Je taky hodně naběhlý. Zkouším jej jemně promnout mezi prsty, ale prokluzuje, jak je zvlhlý. Při tomto mém pokusu zasténáš víc nahlas. Je to rozkošné. Potom pokleknu a začnu líbat a hladit Tvá stehna, postupuji blíž ke klínu, hladím pysky, mnu je mezi prsty a dávám polibky na Tvá stehna, také blíž ke klínu, k pyskům a pak přejedu jazýčkem po mušličce až zavadím o poštěváček.

Něžná kráska

Opět hlasitě zasténáš.....jemně vsunu do mušličky dva prsty a kloužu jimi krouživě po jejích stěnách a Ty se začínáš chvět, o to více když současně pokračuji jazýčkem a kmitám jím po poštěváčku a tvé hlasité steny prozrazují vzrušení které v Tvém těle narůstá. Neustálým drážděním mušlička začíná pulsovat a Tvé hlasité sténání se mění ve výkřiky.

Prsty kmitám v jejích útrobách, hodně zvlhla, a pulsuje čím dál víc intenzivněji. Tvůj dech je hodně rychlý a téměř s každým výdechem se z Tvého hrdla dere výkřik. Náhle se mušlička silně sevře Tvé tělo se napne a mušlička se silně a rychle…..Pomalu vytáhnu prsty, hladím Tě po mušličce a stoupám si k Tobě. Začínám Ti hladit, mnout a hnětat ňadra. Tvoje bradavky začínají zase tuhnout.

Objímáme se a dáváme si polibky, postupně delší a delší až to přeroste v dlouhé nepřerušované líbání, mazlení a doteky.... Doteky jsou úžasně vzrušující, hladím Ti boky, pas stehna a zadeček, tam vždy vklouznu rukami pod něj. A Ty se lehce zachvěješ. Bradavky jsou viditelně opět hodně vzrušené a pokouším se je jazýčkovat, cucat a sát. Krásně vzdycháš a hladíš mě po vlasech, uších, krku a líbáš mé ušní lalůčky.

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Mazlík je napnutý na maximum a pěkně tvrdý. Letmo po něm sáhneš, uchopíš a několikrát mi přejedeš po žaludu. Je to šíleně vzrušující. Lehce si mě přitáhneš k sobě co nejblíž. Přitáhnu si Tě za zadeček k okraji linky a prsty zkusím vlhkost mušličky. Je doslova hodně moc mokrá.....Nasměruješ si mazlíka sama na mušličku. Za zadeček si Tě přitáhnu na okraj linky a zkusím ho zasunout.

Je to nádherná rozkoš, žalud proniká dovnitř hladce, držím Tě pod koleny, která máš zavěšená na mých předloktích. Kloužu do Tebe, co nejdál a při tom se snažím líbat Tvoje bradavky, kmitám po nich jazýčkem a mé pohyby postupně zrychlují.

Cítím, jak se blížím k vrcholu, můj nedostatek sexu dělá své. Netrvá to dlouho a mazlík cuká, pulsuje, škube se a pak náhle se vzepře, a rozpulsuje se a cítím jak se mi semeno dere ven.....je to nepopsatelná rozkoš a cítím obrovské uvolnění.

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Samotar50
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Prostitutkám v roce 2022 nadále pomáhá Spolek pro ochranu žen. Čelit restrikcím ze stranu státu i zdražování

19.01.2022 - 09:00

Spolupráce se současnou vládou i tlak na úřady práce. Spolek pro ochranu žen pomáhá sexuálním pracovnicím na mnoha frontách.

Zobrazit článek

S kolegyní na hotelu

18.01.2022 - 08:40

Jednou rukou ze mě stáhla peřinu a pokračovala v masturbaci. Cítil jsem, že se dotýká mého penisu.

Zobrazit článek

Rozvod. Realita každého 2. manželství. Jak ho přežít s grácií?

12.01.2022 - 08:00

Rozvod manželství je běžnou součástí života moderního člověka západní “vyspělé” civilizace.

Zobrazit článek

Chlapské hrátky

11.01.2022 - 06:00

Pomalu jsem mu zajížděl prsty do zadku až jsem měl v jeho díře celou ruku a začal jsem ho šukat.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky