Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Michelle

24.11.2021 - 15:45
Erotické povídky a vtipy
Autor: Tan Man
   Přečteno: 2626x
Prsty jsi roztáhla Michelle píču, mý koule držíš v puse a nadržený ocas nasměruješ do té růžové a otevřené díry!

Vymetená obloha každé ráno, horko až do noci. Koktejly, moře, bazén. I ty animace jsou snesitelné. Zkrátka ideální dny.

Ta dovolená naprosto plní tvá očekávání, lásko... Čtrnáct dní milování, šukání a prostě nekonečného bytí spolu. SPOLU!

Právě jsme přišli od moře, jsme naodpočívaní až dost a jak dva puberťáci. Stále se nemůžeme dostatečně vychutnat. Lidi po nás koukají, když se na pláži hladíme, mazlíme a na mně je vzrušení zatraceně vidět. 

Dali jsme rychlou sprchu s jedním vzájemně vyhoněným orgasmem a počuranými těly… A hurá na večeři, ale jen malou, celý den jíme.
Teď už jsme zpět, ležíme na posteli a díváme se na porno, protože všechny ostatní kanály jsou v místním jazyce, nic pro nás.
Jen tak to sledujeme, mazlíme se u toho a povídáme si a je nám fajn…Venku se rychle setmělo a my jsme stále tak čilí, asi slunce nás nabíjí.
Povídáme si o lecčem, nenechavými prsty ti ji stále hladím, nezůstáváš pozadu, třeš mi čůráka, opatrně, abys mě neudělala. 
V tom zaťuká kdosi na dveře.

“Miláčku jdi otevřít, jsem nahá,copak to nevidíš?“ Beru kolem pasu aspoň šátek, otevírám dveře, kdo to jen může být?
„Buenas noches!“ říká snědá slečna, která stojí přede dveřmi. Dělám překvapeného, hra začíná.  
Seňorita je tááák opálená, její bílé zuby se třpytí a minišatičky stejné barvy na ní jen září. Hned si všímám,že pod nimi nemá prádlo...

Ty vstáváš a nahá jdeš k nám. 
“Buenas noches, entrade por favor“ zveš ji dál.
Ona přikývne a vstoupí a ty mi najednou povoluješ šátek, ihned sklouzl a zůstal pověšený přes stále tvrdého čůráka…

Ona na něj koukla, usmála se a šátek jemným pohybem uchopila a sundala tak šikovně, že mi ho "nenápadně" pohladila…
Ihned povyrostl, spokojeně se usměješ, jakýho máš nadržence.
Všichni vcházíme dovnitř a já považuji odpolední úsilí o získání téhle kočky za téměř završené. Jen co do ní zasunu.
"Nos queremos sexo contigo“… Chceme s tebou mrdat, řekl jsem jí na baru.

Sedá si na postel vedle tebe a zatímco hledám něco k pití, ona je zcela zaujatá tvým tělem. Líbá tě nevinně a malinko, zkouší a ty se nebráníš. Z nevinného se stává náruživé líbání, jde to rychle a přirozeně. Za chvíli si hladíte prsa... Bože ta je má ale pevná a tvrdá! Přes šaty jí dráždíš bradavky, ona ti oplácí stejně. 
Leháš si a Michelle, jak se jmenuje ta snědá potvora, se sklání nad tebou.

Pozoruji ten fascinující pohled na dvě krásná nadržená těla. Ležíš s roztaženýma nohama, ona klečí mezi tvými stehny s vyšpuleným zadečkem, šaty vyhrnuté a odhalenou píču… Má ji krásnou, fakt jo. Přistupuju k vám, vytahuji její šaty až na boky a klekám k vám… Mám před obličejem obě vaše kundy… Vybírám si první tu tvoji.
Polechtám tě jazykem na poštěváčku, abych ti pak nemilosrdně a hluboko vylíznul dírku jazykem.Michelle malinko poklesla v kolenou, abych se k ní dostal na liz. Tebe důkladně vysávám a jazykem obaleným tvojí šťávou pohladím její pysky. Chutná mi, fakt jo! 
Obě jste sakra mokré. Vaše píči se lesknou, tečou. Topím se  v nich.
Mezi vašimi těly se dívám, jak se třete prsy o sebe, jak si strkáte jazyky hluboko do pusy. Střídám vaše kundy, míchám chuti a vůně.
 
Čůráka mám tvrdýho a nedočkavýho a ten Michellin zadeček tak svádí. Olíznu ho poprvé. Strne, pak zhluboka vydechne a jen zašeptá „Virgen" Panna…
"Buď k ní opatrný ano? Nikdy to ještě do zadečku neměla", nabádáš mě. Strašně se těším na její anální odpanění!
"Lásko? Pomož mi, otevřeme ji každý jedním prstem, zasunutým naráz!" 

Otáčíte se do 69, pohodlně si vylizujete kundy až to mlaská. Olizuješ a připravuješ její prdelku. 
Mám chuť mrdat, ale kterou z vás dřív? 
"Dovolíš mi, abych jí čůráka zasunul do vyšpulené píči jako první? Prosím lásko…"
Přikývneš.

Prsa se jí houpou, jak tě vylizuje a vidím, že ty už na mě hladově koukáš, až si kleknu nad tvůj obličej a uvidíš ten průnik zblízka. Sotva jsem klekl, hned ho vsáváš do pusy a prsty přitom roztahuješ píču Michelle. Dívám se na tu její růžovou škvíru mezi hnědými bochánky pysků.
Vsáváš čůráka znovu a hluboko, vrážíš jí prsty do kundy, abys ji připravila… Druhou rukou mě pleskáš přes nalitá varlata.
Lásko, jsi fantastická!

Skláním se nad záda Michelle a olizuju jí páteř až  dolů k prdelce, kterou nevynechám. Vyklouzl jsem ti z pusy, hned jsi mě chytila za koule a přitáhla zpět. Vsáváš obě koule do pusy, bolí to, vzrušuje... Prsty jsi roztáhla Michelle píču, koule držíš v puse a pohybuješ hlavou tak, že trčící nadržený ocas nasměruješ do té růžové a otevřené díry! Máš velkou radost, jak ti to jde, jak poslušně následuju naznačené pohyby… Koušeš mě přitom lehce do mrdkyplných koulí, abych poslouchal ještě víc…

Malinko jsi zasunula žalud do kundy a pustila koule. Přestáváme se pohybovat. Michelle se malinko narovnala na kolenou, otočila hlavu dozadu, její pevná prsa se dmou nad tvým bříškem… Dívá se na mě a čeká… Ty taky vyčkáváš. Chytáš ji za prsa, zvedáš hlavu a přisáváš se na mojí prdelku a zrovna mi do ní vrážíš jazyk, čurák ztvrdl na maximum.
Strnulý chtíčem napjatý okamžik porušíš tím, že přitahuješ Michelle směrem ke mně a nabodáváš ji na čůráka takovou rychlostí, až vyjekla! Mě sis hlavou podržela, abych necuknul a jí nabodla jak na kůl!!!Lásko, jsi dokonalá! Čůrák zaražený v píče mlasknul a po chvilce setrvání se začnu pohybovat a vychutnávat si mrdající mulatku… Nejsi stranou, naopak - prstuje tě a nebojí se ani tvého zadečku, kam jsi navedla její prsty… Mrdá ti zadek, vylizuje kundu a ty jsi nadšená z jemnosti jejího jazýčku, stejně jako já z jemnosti její kundy. Vytahuju občas čůráka a ty se hned na něj přisaješ, olížeš ho a zas mě necháš zasunout a lížeš jí poštěvák. Mrdáme dlouhou chvíli, až ucítím, že je řada taky na tobě!

Lehám si na záda a ty se pojď nabodnout libovolnou dírou na můj ocas! Raději bych prdelkou, lásko, ale jak chceš! Michelle si rozdýchává první orgasmus, který jsme jí mrdáním a lízáním přivodili, dívá se na nás, jak pícháme a pritom si hladí píču… Je kouzelná, viď?
Rajtuješ mě na koni, až ocas bolí námahou a překrvením. Koule se dnes drží statečně, mrdku si zatím nechávají a jsou už velké a těžké, utopíte se v tom obě!

Michelle vstává a jde k nám, kleká nad můj obličej a nabízí mi svojí kundí díru i prdelku k lízání… Začaly jste se líbat. Je to fantazie, mít na čuráku až do dělohy nabodlou nádhernou perverzním chtíčem prosáklou mrdající tygřici a na jazyku čokoládovou děvku s růžovou mladou píčou…
„Sí, sí, sí"  se rozléhá pokojem tak často jako tvé „Ano! mrdej lásko!“
Dobře víš, že dnes budu stříkat jen jednou, tak se udělej hned, udělej se na něm tak jako ona se udělá na mých prstech, kterými jí mrdám píču ve stejném rytmu, jako čurákem tvojí nenasytnou chlípnou díru!

"Anooooo!" slyším tvůj i její křik. Padáš jí do náruče, horká těla se dotýkají v poorgastické únavě. Leháte si vedle sebe, já klečím u vašich hlav a laskám vám ouška a bradavky…máte tak nádherná prsa! Lehám si na břicho a chci se dívat na vás dvě, jak odpočíváte.  Po chvilce malinko všichni usneme a já jen cítím, jak mi tvrdý čurák tlačí na břicho…
Těším se na pokračování, jen co nabereme síly.

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Tan Man
Jsem normální muž, jehož k erotickému psaní přivedly ženy. Zejména jedna, která si o to psaní říkala v mezidobí mezi sex schůzkami. A vždycky ji to dokonale připravilo. Líbilo se jí to a mě to nutilo psát víc, častěji, odvážněji. 
Dnes není téma, na které bych nedovedl napsat příběh. Neomezuji se v nápadech ani slovníku. 
A hlavně mě to prostě baví :)
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky