Farma zvířat

Erotické povídky a vtipy
Štítky: 

Farma zvířat

Po pěti letech jsme měli první sraz ze základky. Schválně jsme to vybrali po pěti letech, abychom se mohli pobavit, kdo co studuje a kdo kde pracuje. Holky zamluvily salónek v restauraci a sešlo se nás 21 z 28. Přišel i Patrik. Jako jediný z nás nešel po škole ani na střední. Nebyl moc bystrý. Za to měli rodinnou farmu, tak ji měl převzít, protože měl nemocné rodiče a měl s nimi trápení už na základce. Docela mě to zajímalo a tak jsem se s ním dala do řeči. Vykládal, jak je to náročné, jak je nevyspalý a tak dále. Oponovala jsem, že se má lépe, než pracující, že brzy vstávám do práce, jsem v práci ve stresu a nejsem ve vlastním. Trochu jsme popili a nakonec jsem uzavřela dohodu. Za dva týdny jsme měli v práci celozávodní čtrnáctidenní dovolenou. Takže si týden vyzkouším být farmářkou. Stejně jsem žádnou dovolenou neměla v plánu. A na konci řeknu, zda je náročnější farmaření nebo má práce. Ještě je fér říct, že pracuji u pásu na dvou směnách.

Odpracovala jsem poslední pátek před dovolenou. Měla jsem ranní a doma jsem byla už ve tři. Většinu věcí jsem měla sbalenou, takže jsem dobalila pár nezbytností, jako třeba zubní kartáček a vyrazila na vlak. Farma byla v jedné díře. Ale zase to nebylo až tak daleko. Pouhou půlhodinku jsem jela vlakem. Pak jsem táhla kufr do autobusu, pak přestup do dalšího a nakonec jsem vystoupila v nějaké vísce, kde lišky dávají dobrou noc. Na zastávce už čekal Patrik. Vzal mi kufr a naložil ho na korbu špinavého auta. Všude bahno, na sklech, na klikách i na korbě. Nijak jsem to nekomentovala, sedla si vedle něj a těšila se na dovolenou. Pokračoval hlouběji do té vesnice.

Pak skončila asfaltová cesta a on pokračoval po polní cestě. Ta se v zápětí změnila v rozbahněný tankodrom. Patrik zkušeně držel rychlost a docela se vyhýbal všem větším propadlinám. Už chápu, proč to auto vypadá tak, jak vypadá. Po několika desítkách minut jsme byli na farmě. Velká dřevěná vrata, opadaná omítka a zápach. Tak bych asi popsala můj první pocit. Vzal mi kufr a nesl ho do domu. Byla jsem vděčná, že ho nesl a nevezl ho po rozbahněném dvorku. Já přeskákala po zbylých trsech trávy až do domu za ním. Ukázal mi můj pokojíček. Jak pro služebnou, řekla jsem si, ale poděkovala mu. Byla tam jen postel a skříň. Na tom by nebylo nic špatného, ale holý zbytek podlahy měl asi 0,5x2,5 metru.

šukání na farmě bezpasaka.cz

Pro představu, postel v rohu, vedle ní almara a pak už zeď. Abych se do té skříně a do postele dostala, byl tam půlmetrový pruh na průchod. Prostě jsem musela přehazovat kufr, abych se tam pohnula. Dnes jsem ještě mohla využívat servis hosta, od půlnoci budu vše dělat sama a Patrik mě bude komandovat. Na farmě není elektrika ani přivedený vodovod. Takže když se začínalo stmívat, dostala jsem svícen se zapálenou svíčkou. Bylo to takové romantické. Záchod suchý a něco jako koupelna bych nazvala místnost s vědrem a keramickým lavorem. Jako u praprababičky. Ohřál mi vodu, tak jsem se jen tak lehce umyla, osušila, vyzkoušela si premiéru na suchém smrdícím záchodu a šla spát. Nemohla jsem usnout, na těžkou pravou péřovou duchnu nejsem zvyklá. Ale člověk, i když má pocit, že neusnul, nějakou chvíli spí. Uvědomí si to až tehdy, když ho něco či někdo vzbudí.

Druhý den ráno, spíš v noci se mnou začal Patrik třást. Vyděšeně jsem na něj koukala, co je. „Vstávej, už je moc hodin. Slyšíš, slepice chtějí zrní, mají hlad, koza potřebuje podojit a další zvířata mají hlad. No dělej, vstávat.,“ skoro na mě křičel. Rozespale jsem si sedla a povídám:“ Tak jo, půjdu na záchod, udělám si snídani a pak za nimi půjdu.“ Koukám na mobil, je něco málo po páté ráno. Svítá. „No to ne, první se musíš postarat o zvířata, pak o sebe,“ řekl, chytil mě za ruku a začal mě táhnout ven. „Tak já se aspoň převléknu,“ oponovala jsem. „Na to není čas, stejně tě tady nikdo neuvidí, já se nepřevlékám,“ řekl a táhnul mě dál. Až teď jsem tak nějak zpozorovala, že má jen trenky. Stále mi to nemyslelo, u dveří jsem si nazula žabky a jen v noční košilce pádila za ním do sýpky. Na stále ještě rozbláceném dvoře mi to klouzalo. Ukázal na sud. Otevřela jsem ho, nabrala zrní a šla za slepicemi. Zrní jsem rozhazovala po dvoře, jak jsem to dělala jako malá u babičky. „Co děláš? Na to není čas. Vysyp jim to a musíme jít dál,“ napomenul mě Patrik.

Celou mísu zrní jsem vysypala na zem a šla do chléva, kde už stál Patrik. Ukázal na stoličku a dal mi do ruky takovou vysokou nádobu, že musím podojit kozy. Nikdy jsem takto blízko koz nebyla a docela jsem se jich bála. A měla jsem pocit, že ani ony nejsou nadšené, že tu jsem. Patrik mi k jedné z nich položil stoličku, na kterou jsem si sedla a dle jeho pokynů začala dojit. Moc mi to nešlo. Takto jsem nadojila několik litrů mléka od čtyř koz. Teď bylo potřeba nakrmit všechna zvířata. Nakrmit králíky a kozy takový problém nebyl, prasat jsem se docela bála. Dostala jsem kýbl a měla jsem ho vysypat do korýtka. A zopakovat to pro celé osmihlavé stádo. Ten šrot vypadal nevábně a obecně čuníci nejsou má oblíbené zvířata. Poslednímu praseti asi vadilo, že je poslední a tak, když jsem se přiblížila k mříži, vystartoval mým směrem. Sice se u mříže zastavil, já se ho ale lekla, na mokré podestýlce mi ujela noha a vyválela jsem se po zemi.

sex na zvířecí farmě bezpasaka.cz

Díky roztáhnutým nohám směrem k Patrikovi jsem mu ukázala svou princeznu v celé kráse. Navíc jsem část šrotu vysypala na sebe. Na svou jedinou noční košilku, co jsem s sebou měla. Patrik mi podal ruku, pomohl mi vstát a zbytek šrotu vysypal do korýtka. Celá špinavá jsem měla chvilku na sebe, na snídani a tak. Patrik se však rozhodl, že nebude dělat vůbec nic, vše jen já. Já šla do své komůrky se převléknout do starého trička a vytáhaných legín. Patrik si alespoň sám namazal na snídani chleba. Ve studené vodě jsem se snažila košilku vyprat. Pak ve studené vodě s mýdlem. Bez úspěchu, je po ní. Hedvábí tady v polních podmínkách nevyperu, asi ani doma ne. Tak aspoň můžu vyprat sebe, řekla jsem si a zamířila si to k lavoru. Byl prázdný. Šla jsem za Patrikem, jak je to možné. Řekl, že teplá voda je jen večer a jen tehdy, když má čas ji ohřát. Ale to už je moje starost. Opatrně jsem se šla pod studnu umýt. Voda ledová. Jako ve středověku.

Rozhlédla jsem se kolem sebe, nikde nikdo. Kdo by tady taky byl. Patrik snídá a široko daleko není jiný živý člověk. Studna byla přímo na dvorku. Svlékla jsem se tedy. Byla jsem špinavá i ve výstřihu, vlastně všude. Jen tu největší špínu jsem si setřela už na pokoji. Pak jsem se začala sprchovat. Nebo sprchovat, vždy jsem na sebe opatrně stříkla část vytékající vody, skoro zařvala, jak byla studená a tak pořád dokola. Neustále jsem se opatrně dívala přes pravé rameno, zda mě Patrik nepozoruje. Už jsem končila, sprchovala jsem si nohy a snažila se nějak obout žabky, abych měla čisté nohy. Klepala jsem se zimou, i když byl červenec. „Dobrý den, slečno,“ ozvalo se zleva. Podívala jsem se tím směrem, až mi za krkem luplo. Stál tam obrovský chlap s kanystrem. Zaječela jsem, otočila se k němu zády, do ruky vzala všechno oblečení, a co nejrychleji utíkala směrem do domu. Byla jsem ráda, že jsem znovu nespadla. Mokré žabky na mokrém dvorku klouzaly.

Ve dveřích jsem se srazila s Patrikem. Nechápavě na mě koukal, a když uviděl toho chlápka, začal se hrozně smát. „Ahoj Honzo,“ pozdravil ho Patrik. „Čau, tak sis konečně našel dívku?“ zeptal se Honza. „Ne, je tady jen na výpomoc na týden,“ odpověděl Patrik. „To určitě,“ řekl se smíchem Honza. Já se mezitím oblékla. Styděla jsem se a už jsem nechtěla, aby mě Honza viděl. „Kam zase jdeš? Nalij Honzovi všechno mléko, nám nech jen jednu bandasku. A ty tvoje šílené boty, nemáš něco lepšího?“ přikázal mi Patrik. Vzala jsem tedy Honzův kanystr a šla do něj přelít veškeré mléko, krom tedy jedné litrové bandasky. Honza se na mě usmíval. Zaplatil Patrikovi a odjel. Koukám na Patrika, co to mělo znamenat. Vysvětlil mi, že Honza každý den jezdí na čerstvé kozí mléko, že má obchůdek s lokálními potravinami. Konečně jsem chtěla jít posnídat.

„Na to zapomeň. Podívej, tam už jdou děcka z příměstského tábora. Ukaž, budou si hrát se zvířaty a starat se o králíky. Dnes mají čistit králíkárnu. Přes léto tady někdy pomáhají. Zítra přijdou nová děcka, tyto jsou tu dnes naposled. Tak za králíkárnou je seno, staré můžou hodit na hromadu za kůlnu. Tak jim dej z kůlny nějaké nářadí, lopatku, kolečka a tak. Prostě jim to ukaž, to zvládneš,“ překazil mi Patrik můj plán. „A kdy mám snídat?“ ptám se už celkem naštvaně. „To jsi mohla, když jsem jedl já. Místo toho jsi tady běhala nahá po dvoře. Musíš počkat na oběd. Až jim to ukážeš, můžeš jít vařit a občas se na ně zajdi podívat,“ řekl arogantně Patrik a šel do domu. Stihla jsem se jen přezut do tenisek, ve kterých jsem včera přijela, a už byla děcka na dvoře. Od 6 do možná 15 let. Uvítala jsem je, pozdravila se s vedoucími a s těmi většími jsem šla ke králíkům. Ti menší si s vedoucími hladili kozy.

 sexy holka na farmě bezpasaka.cz

Řekla jsem jim, že vše najdou v kůlně, ukázala jsem jim, kam mají vyhodit staré seno, a kde je nové a nechala jsem je tak. Šla jsem vařit. Za tu chvilku jsem si zašpinila i tenisky. Podle všeho bláto v kuchyni Patrika netrápilo, tak jsem se nad tím nevzrušovala. „Co bys rád na oběd?“ ptám s Patrika, který si čte noviny, co mu Honza přivezl. „Mě je to fuk, co bys ty ráda?“ odpověděl Patrik. „Tak já nevím, co máš třeba za maso?“ zeptala jsem se. Odložil noviny a trošku udiveně se na mě podíval. Pak kouknul na hodiny a říká: „Tak zabijačku dnes asi dělat už nebudeme, tak já nevím, zabiješ králíka nebo slepici?“ Vytřeštěně na něj koukám, a když po pár okamžicích pochopím, že nežertuje, rozhodnu se pro zapékané brambory. Patrik se moc nezatváří a znovu se zahledí do novin. Ve spížce najdu brambory a začnu je škrábat. Naskládám je do pekáče a ten dám do trouby. „Hele a jak to mám zapéct?“ zeptala jsem se. Usmál se a povídá: „Tak první si v těch kamnech musíš zatopit.“ Pohled mi sjel na polínka vedle kamen. Nikdy jsem to nedělala. Ani táborák jsem nikdy nezakládala. Ani jsem při tom nikdy nebyla.

Hodila jsem pár polínek do kamen, na to noviny, a vyškrtala asi tři zápalky. Noviny shořely, dřevo nechytlo. „Prosím tě běž se podívat na ta děcka, já to zapálím,“ řekl Patrik. Šla jsem tedy ven. Menší děcka se snažila chytit slepici. Ty větší si hrály s králíky. S čištěním ještě nezačaly. Dospělí kouřili a nevšímali si jich. Všechny jsem seřvala, ať dělají to, co mají a ať nechají slepice na pokoji a naštvaná jsem se vrátila do kuchyně. Ruply mi nervy, za celý den jsem toho měla dost. V kamnech už hořel oheň a Patrik mi jen pohledem na zem naznačil, že je čas vytřít. Já mu pohledem na jeho boty naznačila, že dokud na nich má několikacentimetrovou vrstvu hlíny, nemá to cenu. Nepochopil nebo nechtěl pochopit. Už se značným adrenalinem jsem tedy vytřela. Mám pochyby o kvalitě vytíraní ledovou vodou ze studny, ale vzhledem k tomu, že večer nepůjde poznat, že jsem to udělala, moc mě to netrápilo. Se zarytými zuby jsem splnila úkol. To už byly brambory hotové.

V kuchyni bylo hrozné vedro. Větrala jsem, stejně ze mě tekly snad litry potu. Deodorant nepomáhal. Dala jsem jídlo na talíře a chtěla začít jíst. Přišla tam paní od dětí, že už jdou. Rozloučili jsme se. Ani jsem je nešla vyprovodit. Patrik tu paní ignoroval úplně. Jíst se to dalo, ale žádná delikatesa to tedy nebyla. Chtěla jsem umýt nádobí. „A když už tam budeš, ukliď po těch děckách ten bordel,“ volal na mě Patrik. Věděl, o čem mluví. Na dvoře byla spoušť. Králíci neuklizení, všude po dvoře lopatky, hrábě, smetáky a další půlka dílny. S povzdechem jsem vše naházela do kůlny. Stejně přijdou zítra noví a bude to nanovo. Ve studené vodě jsem si umyla ruce a nabrala vodu na nádobí, které jsem se snažila umýt. Během zbylého dne jsem znovu nakrmila zvířata, vyčistila ty králíky a šla dělat večeři. No co myslíte, ohřála jsem zbytky od oběda. Patrik jen naznačil, že se mám zítra polepšit. Blížil se večer. Tedy na farmě, normálně doma bych v tento čas ještě byla na počítači a měla bych pár hodin před sebou. Byla jsem zničená. A zase špinavá. Ale na ohřívání vody jsem už rezignovala. Kamna sice byla rozehřátá, ale nanosit do obrovského asi patnáctilitrového hrnce patnáct litrů vody, počkat, až se ohřeje, a nějak ji přenést do té jeho koupelny, na to jsem sílu neměla.

holka na farně sex bezpasaka.cz

Šeřilo se a já tedy zopakovala dopolední striptýz. Patrik dělal účetnictví. Zeptala jsem se, zda ještě někdo dnes přijde. Prý ne, už mám pohov. Sotva jsem stála na nohách. Vzala jsem si tedy čisté šaty, znovu jsem šla ke studni, znovu se svlékla a se zatnutými zuby se snažila umýt. Po Patrikovi jsem se neohlížela, jako předtím. Asi i o to víc mě vyděsil, když jsem do něj nechtě při hygieně nacouvala. Jeho ptákem přímo mezi mé půlky. Už jsem byla tak unavená, že jsem ho ani neslyšela přijít. Otočila jsem se a zakryla všechny choulostivé partie. On byl nahý, jen v nazouvácích. Měl mohutného ptáka, asi pětadvacet centimetrů dlouhého a průměr možná i čtyři cenťáky. Měl ho úplně tvrdého, ale nijak na něj neupozorňoval. Zapumpoval si a na rozdíl ode mě vlezl pod pumpu celý. Zatřásl se zimou a stoupnul si vedle mě. „Mám ti zapumpovat?“ zeptal se mě. Kývla jsem hlavou a zády k němu se začala opatrně umývat od mýdla. Už jsem byla hotová. Patrik si ho zrovna mydlil. Nebo honil? Spíš velmi důkladně mydlil. Nechtěla jsem na něj hledět, ale něco takového jsem ještě neviděla. Najednou jsem ucítila takové mrazivé teplo. Byla mi zima, ale přitom jsem cítila, jak hřeji.

Doposud na mě nic nezkusil. Najednou jsem chtěla něco zkusit já. Ale co? To je přeci blbost, řekla jsem si po pár vteřinách přemýšlení. Takto to v životě nefunguje. Nabídla jsem mu zapumpování. Souhlasil a opláchnul se od mýdla. Pak jsem se opatrně vydala do domu. „Počkej,“ řekl a chytil mě za ruku. Zastavila jsem se a podívala se mu do očí. „Prasata nebo kozy?“ zeptal se mě. Po otázce se chytil za ptáka. On je snad zoofil? On chce mít sex se zvířaty? Jak? To bude mít orální sex s kozou? Nebo s prasetem? Nebo anální sex s vepřem? Takové otázky mi proběhly hlavou. „Tak kde si to rozdáme, u koz, u prasat nebo na seně za králíkárnou?“ upřesnil otázku. On je magor, pomyslela jsem si. Jak může balit holku větou „Kde si to rozdáme?“ Než jsem vymyslela odpověď, přitáhnul mě k sobě. Jeho péro se dotklo mého pupíku a políbil mě. Měla jsem ho ještě za panice, ale líbal dost dobře. Takže asi zkušený byl. Stále jsem se ho trošku štítila.

Podezřívala jsem ho z nezdravých zálib se zvířaty a to mě znepokojovalo. Z ničeho nic si podřepnul, pevně mě chytil pod zadkem a nazvednul. Ptáka jsem měla mezi nohama. Držel mě, jako bych byla dítě. Nutno podotknout, že se svými 159 cm a jeho asi dvěma metry to tak i mohlo působit. Odnesl mě do kozího chlívku a položil mě na balík slámy. Byla tam celkem tma. Zapálil svíčku a dal mi ji do ruky. Sláma byla v dostatečné výšce pro Patrika. A píchala mě. Všude. Roztáhnul mi nohy a roztáhl mi ji prsty. Pak ji olíznul. Plivnul na ni a zajel do ní prstem. Takto mě chvilku prstil. Probudili jsme kozu. Z počátku jsem si jí nevšimla, dívala jsem se na Patrika. Do doby, než ke mně čuchla a než jsem zareagovala, olízla mi z boku prso. Ošila jsem se. Patrik ji napomenul, aby šla pryč. Neposlechla. Já se jí trošku bála, ale přitom vnitřně jsem se tomu smála. Koza mi olízla kozu. Patrik přestal prstit a začal ho do mě zasouvat. Pěkně pomalinku. Pak povyjel a zase hlouběji. Nezajel až po koule. Za to jsem mu byla vděčná. A začal mě pomalinku šoustat.

sexy kráska šuká na farmě bezpasaka.cz

Držela jsem kozu za roh, aby mě nelízala, v druhé ruce jsem měla svíčku a u toho sténala. Hlasitě, proč se omezovat? Patrikovi se to líbilo. S narůstajícím slastí jsem začala povolovat svaly. Kozu jsem za roh držela i nadále, ale už jsem neřešila, že mi olizuje prso a břicho, že u toho po chvílích požvykuje slámu. Dokonce jsem ji nechala olíznout mi stehno. Patrik stále přirážel. Svíčku jsem raději sfoukla. Přeci jen taková tma ještě nebyla, a když už ve mně byl, nebylo se kam strefovat. Koza lízala, Patrik přirážel a já křičela těsně před svým výstřikem. Zatnula jsem všechny svaly, skoro zakřičela jako při porodu, překvapeného Patrika odsunula nohou a v zápětí ho k jeho ještě většímu překvapení postříkala. I v šeru jsem viděla jeho z počátku vyděšený, pak nadšený výraz. „To jsem ještě neviděl,“ řekl hrdě, když jsem se skulila na bok a vychutnávala si právě prožitý zážitek. „Ještě chvilku počkej,“ povídám vyčerpaně, když mě Patrik začal lízat. „Lízo, běž pryč,“ šeptnul Patrik.

Otevřela jsem oči a uviděla u své pipky kozu, jak ji Patrik tahá za rohy dál ode mě. Dala jsem kolena k sobě, až jsem chudině koze přimáčkla hlavu. Prohrábla jsem si vlasy a se smíchem, který přišel hned po úleku, jsem se převalila na druhou stranu. To už mě Patrik hladil na olízaném prsu. Převalila jsem se na břicho, dala zadek co nejníže a nasměrovala se k Patrikovi. Levou rukou jsem nahmatala jeho ptáka a začala ho do sebe navádět. Už jsem byla roztáhnutá, šlo to o něco hladčeji. A hlavně jsem pořádně zvlhla. Pak pokračoval v přírazech za přítomnosti Lízy. Já kňučela, ona mečela. Asi by chtěla taky takového samečka. Podruhé mě Patrik neudělal, vytáhnul ho ze mě za pět minut dvanáct a postříkal mi zadek.

holka na sex bezpasaka.cz

První dávka skočila v kundičce. Líza stále lízala. Pohladila jsem ji a seskočila z balíku. Klekla si a zbytky s Patrikova čuráka slízala. Už nebyl tak tvrdý, jak před chvilinkou. Pode mnou byla malá loužička. Čekala mě tedy opět studená koupel. Patrik šel do domu, já si ji umývala a znovu se celá osprchovala. Sebrala jsem šaty a šla taky do domu. U dveří do mé komůrky jsem potkala Patrika. Připomínal mi, že bych měla jít spát, ať mě zítra nemusí tahat z postele. No jo, brzo spát, to si jako myslí, že po tomhle usnu? Udělá mě jako nikdy nikdo a pak si ze mě zase udělá holku pro všechno? Tuto noc jsem spala v kalhotkách. Košilku jsem už stejně vyhodila. Dlouho jsem se převalovala.

Ráno bylo stejné, jako to předchozí. Patrik se mnou cloumal, nakonec mě chytil za ruku a vytáhnul z domu. Opět jsem si stihla obout jen boty, tentokrát aspoň dle Patrikova názoru ty normální. Už mi nemusel říkat, co kde je a jak to udělat. Zvládla jsem nakrmit slepice i podojit kozy. Jen na rozdíl od včerejšího rána mě Líza pořád olizovala. Taky jsem dojila jen v kalhotkách a asi chtěla nadojit taky. Však jsem si říkala, že Líza bude lesbička. Poučena z předchozího dne jsem si raději hned oblékla poslední čisté šaty a rychle posnídala. Chleba se sýrem. Dnes jsem odpoledne měla ten sýr připravovat. Když přijel Honza, přelila jsem mu mlíko do kanystru a požádala ho, jestli mě nehodí do vesnice. Slíbil, že počká. Bleskově jsem vše naházela do kufru, hodila ho do auta a překvapeného Patrika tam nechala samotného skoro bez rozloučení. Ty divné boty jsem mu tam nechala, stejně byly zničené. Autobusy a vlakem jsem dorazila domů a první věc, co jsem udělala byla, že jsem vlezla do horké vany. Ale nemůžu říct, že by to nebylo k něčemu. Mám nádhernou vzpomínkou na sex s Patrikem a vlastně i Lízou a hlavně, začala jsem si vážit své čisté, pohodové práce.

 

© Bezpasaka.cz

ODBĚR BEZPASAKA.CZ

Zažij vlastní erotické dobrodružství:

Klaudie z Jablonce nad Nisou

Pražské My fair lady kočičky 

Jana z Olomouce

Pražské holky od Angels

Autor: 
Sexuh
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.