Felčink párty

13.03.2021 - 17:30
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 573x
Felčink párty
Rukou mi okamžitě začala šmátrat po stehně, pod županem, až k mé chloubě. Na to, kolik měla v sobě skleniček, byla dost aktivní. Pevně mi ho sevřela a hrála si s ním. Rozepnul jsem župan a nechal ho spadnout na zem.

Rukou mi okamžitě začala šmátrat po stehně, pod županem, až k mé chloubě. Na to, kolik měla v sobě skleniček, byla dost aktivní. Pevně mi ho sevřela a hrála si s ním. Rozepnul jsem župan a nechal ho spadnout na zem.

 

Vše to začalo docela nevinně. Byla brzká ranní hodina, ze včerejší párty zbyla u mě doma jen hrstka nejstatečnějších – já, Radim a Dana. Já a Dana jsme popíjeli víno a všichni tři spolu klábosili o výhodách a nevýhodách vlastních dětí. Na pozadí jsme poslouchali televizi Óčko. Z diskuse jsem se pozvolna vytratil, a tak se z ní stal dialog mezi Radimem a Dankou.

Já si četl flirtovací chat běžící na televizi. Šlo spíš o přehlídku trapných a zoufalých pokusů o sbalení nějaké té dívky, navíc nikdo nebyl ani náznakem originální. Zprvu mě lákalo přemluvit Danu, aby na nějaké to číslo zavolala, pak mi ale hlavou začala vrtat jiná otázka. Proč se místo některých slov objevují hvězdičky? A která slova jsou cenzurovaná?

Sex, domina i subík zdá se procházejí. Se svou aktuální činností jsem se pochlubil i těm dvěma, a tak jsme měli novou zálibu. Když jsme v následujících několika desítkách minut cenzuru nerozklíčovali, rozhodli jsme se ji trošku prubnout.

Radim vzal do ruky mobil, zadal číslo z obrazovky a začal psát:

„Jsem Petr, co si spolu trošku zašpásovat? Zavolej.“

Než zprávu odeslal, započali jsme bouřlivou diskusi, co zkusíme přes cenzuru dostat. Do prostoru jsem nadhodil dotaz nad nějakou šílenou, extrémní praktikou. Nic mě ale krom svazování a kaviáru nenapadlo. Dana mlčela a Radim přišel s myšlenkou felčinku.

„Co to je?“ ptal jsem se ho udiveně.

„No to je, když se uděláš holce do zadečku a pak to z něho slízneš. Nebo třeba se udělá jiný kluk a ty to vysaješ."

„Dej si to do Googlu a dej si obrázky, to je nejlepší,“ vysvětloval mi Radim.

Dana ho vzápětí opravovala:

„To nemusí být jen do análu, klidně i jinam.“

Tak tedy Ráďa upravil zprávu na:

„Jsem Petr, co si spolu trošku zafelčovat? Zavolej.“

Esemeska byla odeslána, a my čekali, co se objeví na obrazovce. Mě zajímalo, zda to kontroluje člověk nebo počítač.

„To bude robot,“ byl přesvědčený Radim. Když se v rohu obrazovky objevilo

„Jsem Petr,“ začal nás Ráďa upozorňovat, že už to bude.

Na obrazovce se objevilo:

„Jsem Petr, co si spolu trošku ***? Zavolej.“

„Cóóó? Oni to tam nedali?“ rozezněla se obývákem vlna překvapení a pocitu nespravedlnosti a ukřivděnosti.

Asi už mají ten blacklist za ty roky vymakaný, napadlo mě. Radim neváhal a psal další zprávu. Dlouho to netrvalo a opět jsme hltali každou vteřinu, až se v popředí objeví celá zpráva.

„Ahoj, pojďme spolu *** až do rána! Zavolej,“ četli jsme všichni. Radim byl zaskočený.

„Ani to číslo tam není,“ divil se.

„Třeba je nějak prověřují,“ napadlo mě.

„Asi jo, já tam dal jiné, než ze kterého jsem to posílal,“ přiznal.

banner naughty harbor bezpasaka.cz


„Já tam napsal fel mezera čovat a jsou tam hvězdičky. On tam asi opravdu někdo sedí a kontroluje to ručně,“ dodal Ráďa. Óčko flirtu jsme se dále nevěnovali a vrátili se k poněkud nudnějším tématům. Na Radimovi už bylo vidět, že by chtěl jet domů. Měl vézt Danu, té se však ještě nechtělo. Ráďa naznačoval čím dál víc, ale Danka se nechytala, spíš nechtěla chytnout. Nabídl jsem jí, že klidně může přespat, a domů dojede ráno.

Do rána zbývaly už asi jen dvě, tři hodinky. Souhlasila. S Radimem jsme se rozloučili a zůstali spolu sami. Dana dopila skleničku a lahvinka byla prázdná. Ukázal jsem Daně pokoj pro hosty a vrátil se naskládat nádobí do myčky. Když jsem alespoň částečně uklidil, bylo slyšet, že se Dana osprchovala a potácela se z koupelny. Dal jsem jí pár minut a vyrazil nahoru dát si taky sprchu a jít spát. Dveře od pokoje pro hosty byly dokořán otevřené.

Za decentního intimního svitu lampičky jsem viděl na posteli nahou Danu, jak si s ní hraje. Chvilinku jsem ji jen tak pozoroval, poté jsem pokračoval do své ložnice, kde jsem se svléknul, kvůli Daně na sebe hodil župan, a vyrazil do koupelny. Dveře od pokoje, ve kterém se právě Danka uspokojovala, byly stále dokořán. Samozřejmě jsem cestou kolem nich nakouknul. Stále si s ní hrála, jen tentokrát jsme se srazili pohledy.
 

Sex mezi kamaradySexy pár

 

„Pojď ke mně, Vašíku,“ volala na mě.

Já dveře přešel a zastavil se až před koupelnou. Nad hlavou jsem měl pomyslný otazník. Co mám dělat?

„Slyšíš?“ ozývalo se z pokoje.

„Jo,“ zavolal jsem a přišel do dveří zírajíc do země, protože Dančina prsa byla všude.

„Pojď ke mně,“ lákala mě a ukazovala prstíkem.

Pod županem mi začal tvrdnout, i když nebyla můj typ. Sedl jsem si k ní na postel.Rukou mi okamžitě začala šmátrat po stehně, pod županem, až k mé chloubě. Na to, kolik měla v sobě skleniček, byla dost aktivní. Pevně ho sevřela a hrála si s ním. Rozepnul jsem župan a svléknul ho. Natočil jsem se k ní. Posunula se a začala ho kouřit. Erekce dosáhla sta procent. Oba jsme vycítili, že je čas jít dál. Danka šla na čtyři a plácala se přes zadeček.

Po kolenech jsem k ní přišel a začal jí žaludem kroužit kolem prcky. Ta ji víc a víc špulila. Plivnul jsem si na špičku a šel do ní. Do její vlhké kundičky vklouznul jako nůž do másla, slast mi prošla celým tělem od pindíka až po konečky vlasů. Začal jsem přirážet.

Dana se nějak zavrtěla a s hlavou zarytou do polštáře řekla:

„Já mám ráda áčko.“

Vytáhnul jsem ho. Áčko může znamenat jen jediné, napadlo mě. Znovu jsem si na něj plivnul, olíznul si prst a zajel s ním do její prdelky. Spokojeně zasténala. Rozetřel jsem si sliny po ptákovi a šel do jejích útrob. Poslušně držela. Koule se dotkly jejích půlek. Byla úzká, dokonale mi ho svírala.

Začal jsem jí to dělat, jak se sluší a patří. Klouzalo to víc a víc, ona víc a víc sténala. Plácal jsem ji po zadečku. Pokojem se nesl zvuk přírazů dvou těl o sebe. To vedlo až k očekávanému, zchvácenou Danku jsem naplnil. Podívala se na mě. Já si ho držel v ruce a otíral o její kůži.

„No,“ řekla nic neříkající slovíčko Dana.


FelchingFelching zezadu


„Co no?“ reagoval jsem.

„No lízej, ne?“ řekla tónem, ze kterého jsem chápal, že jí přijde divné, že to už dávno nedělám.

Ze zadečku jí má dávka začala vytékat. Roztáhla o něco víc nohy a já si lehnul pod ni, s ústy dokořán, a čekal jsem, co mi v nich skončí. Bílá, stále teplá mrdka téměř medové konzistence končila na mém jazyku, následně putovala do mého žaludku. Dana zatlačila a teklo toho víc a víc.

Já si praktiku, o které jsem do toho večera ani netušil, že existuje, zamiloval. Nakonec jsem Dance prdelku i vylízal. Do té koupelny jsem to brzké ráno už nedošel. Během lízání Dana usnula a já tak nějak s ní. Probudili jsme se až těsně před obědem. Tak ještě zůstala na oběd, z noční grilovačky zůstala spousta masa. Teď jen doufám, že to nebyla poslední taková párty, a že jich bude víc a víc, protože na Danu nemůžu přestat myslet.

 Zažij vlastní sexuální dobrodružství:

Blondýnka Nella z Prahy

Svůdná Jana z Vysokého Mýta

Tmavovláska Ria z Brna

Zkušená Katka z Olomouce

 

banner vánoce bp bezpasaka.cz

 

 banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka.cz

 

porn banner bezpasaka.cz

 

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Ten s nekonečnou výdrží

16.06.2021 - 06:32

Třásla se v mohutné vlně orgasmického vzrušení a prosila, ať hlavici oddělá, protože v té chvíli to bylo extrémně silné, skoro až nepříjemné.

Zobrazit článek

Byl to jen sen?

09.06.2021 - 18:13

Za malou chvilku už pevně stiskneš svou ručku stehny a vykřikneš slastí, zatímco Tvé zpocené tělo se krásně zmítá vlnami rozkoše, v kundičce Ti nádherně pulsuje a Ty se cítíš krásně udělaná…

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 23.díl: O vzrušujícím světě kryptoměn a polyamorie s Jaromírem Eliášem

08.06.2021 - 08:00

Zavítejte s námi a odborníkem na kryptoměny Jaromírem Eliášem do světa investic, rozšířené reality a polyamorie.

Zobrazit článek

Sběratelka ptáků

02.06.2021 - 07:00

Sladil jsem se s jeho pohyby při lízání kundy a buď jsem ho k ní přirážel nebo počkal, až se pohne zpět a nabodne se na mého ptáka.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky