Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Focení na zámku s překvapením

09.05.2022 - 17:24
Erotické povídky a vtipy
Autor: Meridea
   Přečteno: 1735x
Dál mě úkoluješ a říkáš, ať se dráždím prsty přes poštěváček a občas přejedu přes pysky a smočím prsty ve své nadržené mušličce.

Přijíždíme k Zámku, který je z velké části jen zřícenina, ale jedno křídlo zůstalo neponičené a stále „obyvatelné“. Vzal si mě na toto místo, neb jsi chtěl mé erotické fotky ze Zámku. Jsme domluvení s profesionálním fotografem, který mě bude fotit. Ale říkáš, že máš pro mě i překvapení, po focení. Přemýšlím, co by to tak mohlo být, ale teď nedokážu myslet na nic jiného než na to focení, které mě čeká.

 

Vcházíme do části Zámku, která je ještě obyvatelná, staré vrata skučí při otevírání i zavírání. Je tu znát stáří budovy a má to své kouzlo. Vcházíme do prostorné auly, na zemi je červený koberec. Ale je vidět, že ten je novější, ještě není tolik prošlapaný. Jdeme po něm, když v tom uslyšíme cvakání fotoaparátu. To už si k nám razí cestu fotograf, co jsme se s ním domluvili. Nerada se fotím, takže si zakrývám tvář rukou. Říká mi, že mám sundat ruku z tváře a tvářit se přirozeně, ale to já bohužel neumím, na každé fotce vypadám jako …. .

Raději nemluvit. Domluvíme se, že se zajdu převléknout do oblečení, které jsme si domluvili předem a to černý korzet, černé samodržící punčochy, stříbrné páskové boty na vysokém podpatku a přes tvář černá krajková škraboška, na krku a zápěstí se na mé bílé pokožce vyjímá černá krajková souprava.

Připadám si teď jako úplně jiná žena. Pod škraboškou mě přece nikdo nemůže poznat. Teď se z toho andílka, kterým se zdám v normálním životě být, stává pořádný ďáblík, který vychází na povrch jen v posteli a může ho vidět a poznat jen můj partner – milenec.

V koutě u okna je starodávné křeslo potažené červeným sametem, mířím automaticky k němu. Usedám do něj a už zase slyším cvakání foťáku. Ty sedíš opodál a pozoruješ mě. Fotograf běhá se svým nástrojem kolem mě, naklání se z různých úhlů a místností je slyšet jen zvuk cvakající spouště. Sedím v křesle, nohy u sebe, ale fotograf mi říká, ať se uvolním. Tak si opřu lokty o kolena a hlavu si složím do dlaní.

Fotograf mi říká, že mám lokty pomalu roztáhnout stehna a ukázat co mám schované mezi nimi. Připadám si teď velmi sexy, jak lokty rozevírám své ženství. Kalhotky samozřejmě nemám, takže je vidět celé ve své kráse, dohladka upravené.

Říkáš mi, že mám přehodit nohy přes opěradla a posunout zadeček víc dopředu, ať jde má růžička krásně vidět, že je škoda, aby zůstala skrytá ostatním, když je tak úžasná a krásně růžovoučká. Plním tvé přání a nohy dávám přes opěrky křesla, přitom se zadečkem posunu na křesle dopředu a otevřu tak své poupátko nejen fotografovi.

Je vidět, že se mu tvůj nápad moc líbí, opět je slyšet jen cvakání, jak fotí mě celou, vydanou na odiv všem a pak jen detaily, které jej napadnou, ale především mé roztoužené kundy, která se už teď leskne šťávičkou, jelikož mě toto všechno velmi vzrušuje.

Dál mě úkoluješ a říkáš, ať se dráždím prsty přes poštěváček a občas přejedu přes pysky a smočím prsty ve své nadržené mušličce. Tvá čubička opět plní tvé přání, protože jsem tady vlastně jen proto, abych ti udělala radost. Navíc, když budu poslouchat, tak pak dostanu odměnu. Začínám si lehce přejíždět přes poštěváček, pak rychleji a rychleji, pak přejedu prsty přes pysky a zajíždím dvěma prsty do zmáčené kundy, jsem už řádně mokrá.

Několikrát si zajedu prsty dovnitř a ven, šťávičku rozetřu po celé kundičce, až na poštěváček, který teď zase masíruju prsty. Booože, to je tak strašně vzrušující, že se snad brzy udělám.

Ale říkáš mi, ať si chytnu rukama prsa, do obou dlaní a mačkám si je. Už ani nevnímám fotografa, ale jen tvé příkazy. Beru prsa do dlaní a mačkám si je, jak jsi chtěl, svírám bradavky mezi prsty a pak za ně tahám, ooooh. Říkáš, že to jsi mi neřekl, tak ať se za trest přes ně plesknu. Oooooh, to mi způsobí jen další příval šťávičky v mojí nadržené kundě, už mi vytéká i na zadek a máčí křeslo. Díváš se na mé mrdavé oči a říkáš, že je čas na překvapení.
Říkáš, ať vstanu a směřuješ mě do středu místnosti, kde je pevný dubový stůl, na kterém leží žíněnka, čehož jsem si předtím ani nevšimla. Zavazuješ mi oči černou páskou, nic nevidím, i když to zkouším všemi směry. Slyším otevírání dveří někde vzadu v místnosti.

Slyším také cvakání spouště, to jak fotograf zvěčňuje vše, co se právě děje, abych se pak mohla podívat, co se dělo a jak mi to slušelo.

Říkáš mi, ať se rozkročím a ruce nechám podél těla. Plním, co mi říkáš a teď cítím něčí ruce na svých prsou. Přemýšlím, jestli jsou tvé nebo fotografa. Až později pochopím, že jsou to úplně cizí, neznámé ruce. Přizval si totiž k focení i dalších 6 chlápků, aby mě pořádně rozrajcovali a ošukali, ale později zjišťuji, že to tak není. Necháš je, aby mě položili na žíněnku a dělali si se mnou vše, co chtějí, jen nesmí do mé kundičky zasunout čuráky.

Cítím, jak mi cucají bradavky, líbají mě po celém těle, jeden mě líže poštěváček a jiný mi olizuje vchod do kundičky a slízává šťávičku, která je všude okolo, zasouvá jazyk i hluboko do ní.

Další nastavují své péra, abych je kouřila a honila. Už se mi v rukou i pusince vystřídalo tolik čuráků, že ani nevím kolik chlapů tady vlastně je. Snažím se všechny uspokojit, ale když už cítím, že to na ně jde, tak odstupují a střídají je další. Ale když už jsou všichni připravení k tomu, aby mě ošukali, stejně jako já, šťávička mi už stéká po stehnech, tak jim přikážeš, aby ode mě odstoupili. Ty jsi totiž stál opodál, vše sledoval, a když jsem začala vzdychat, tak sis vzal péro do ruky a honil se.

Proto jsi teď již tvrdý a připravený mě pořádně ošukat. Posuneš mě na okraj stolu, zasuneš do mě 3 prsty až na doraz a řekneš:

„Krásně nadržená moje čubička.“

Víš, že mě to strašně rajcuje. Políbíš mě, posadíš si mě na sebe a říkáš, ať tě krásně ojedu. Napíchnu se na tvé péro a pomalu na tebe nasedám. Bez problémů do mě zajedeš až po kořen. Když vyjíždíš, jsi celý mokrý od mé šťávy a kundička hezky mlaská. Přidávám na rychlosti a ty mě chytáš za prsa, drtíš mi bradavky mezi prsty a já si honím poštěváček, chci se už konečně udělat.

Stále mám zavázané oči a tak jsem ve svém světě a vnímám jen nás 2, sice slyším nějaké zvuky okolo, ale jen nějak vzdáleně, stejně jako mačkání spouště, které nevnímám už delší dobu, i jsem na něj zapomněla. Přirážím rychle, jak jen můžu, přidržuješ mě za boky, občas mě plácneš po zadečku a já si stále honím poštěváček. Uuuuuuf, tak to je nádhera. Prohýbám se v zádech a třepou se mi nohy, jak to na mě jde.

Poznáš to a tak přirážíš do mé kundy nadoraz a já se s hlasitým aaaaaaah, udělám. Nejsem schopná vstát, tak si pokládáš mou hlavu na rameno a hladíš mě přes záda. Rozvážeš mi šátek a já konečně zjišťuji, že je s námi v místnosti krom fotografa i dalších 6 mužů. Všem jim poděkuješ a vyhodíš je se slovy, ať si jdou zašukat jinam. Posíláš pryč i fotografa, s tím, že se s ním spojíš a zůstáváme v místnosti sami. Pokládáš mě na žíněnku a leháš si vedle mě, hladíme se, líbáme a nejspíš i tak usínáme. Spolu a v objetí a naposledy.


Přečti si další eropovídky:

Povodně

Natálie a sexy sporťák

Moje první tantrická masáž

Služebka

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Meridea
Napsala jsem pár povídek, snad se Vám budou líbit...
Některé jsou jen z mé fantazie, ale chci si je postupně splnit.
Jednu jsem prožila, další je zčásti pravdivá. Meridea
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek

Creampie. Semeno pěkně na svém místě

27.06.2022 - 09:00

Nejedna hospodyňka se zhrozila, když na internetu vyhledávala obrázky chutných krémových koláčů. Místo nich totiž patrně viděla spousty spermatem postříkaných vagín a konečníků.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky