Holení mužských intimních partií aneb nechte penis vyniknout

Rady/Tipy

Holení mužských intimních partií aneb nechte penis vyniknout

Holení penisu a varlat je v 21. století stále populárnější. Muži oceňují hlavně praktické benefity a ženy příjemnější kontaktní plochy při klasice i milostném experimentování. Překvapte partnerku netradičním střihem. Víme jak na to, aby byl výsledek perfektní.

Obsah:

Historie depilace pánských intimních partií

historie holení penisu bezpasaka.cz

Ve Starém Egyptě, Římě a Řecku bylo tělesné ochlupení spojované s barbary. Impéria starého světa držela, jde-li o intimní partie, jednotný hladký směr. V knize Encyclopedia of Hair: A Cultural History od Victorie Sherrowové se lze dočíst následující: „V Egyptě se ženy, ale i muži, zbavovali s výjimkou řas a obočí všeho ochlupení. Zarostlý klín byl považován za necivilizovaný, chloupky dámy a pánové likvidovali pinzetami ze škeblí, břitvami z bronzu a pazourku, ale také drhnutím vyvřelou horninou pemzou či s pomocí vosku připraveného na bázi cukru.”

Podle odbornice na italskou renesanci (14. století) Jill Burkové je možné tuto dobu v Itálii nazývat zlatou epochou depilace. V domácnostech kolovaly tajemné spisy s kouzelnými jmény, které obsahovaly mimo jiné i návody a recepty, jak se zbavit ochlupení: „Svařte roztok z jedné pinty arzeniku a devíti pint páleného vápna. Jděte do lázní nebo horké místnosti a naneste medicínu na depilovanou oblast. Když začne kůže pálit, omyjte ji rychle horkou vodou, aby se neodtrhlo maso,“ líčil bez skrupulí manuál z roku 1532.

Pozdní osmnácté a devatenácté století rozvinulo již civilizovanější technologie holení. V roce 1760 vynalezl francouzský holič Jean Jacques Perret první holicí strojek a historie holení začala dostávat moderní obrysy. V roce 1880 vtrhne na trh King Camp Gilette se svou kultovní žiletkou.

Přestože depilace pohlavních orgánů v různé míře existovala mezi lidmi vyspělých civilizacích vždy, masivně se rozšířila až v sedmdesátých letech 20. století s šířením pornografických snímků na videokazetách.

Herečky, a s mírným zpožděním i herci, se nechávali intimně depilovat, aby bylo vše, co se před kamerou děje, co nejlépe vidět. Tento trend se spolu se zkvalitňováním holicích pomůcek a chytrou reklamou uchytil natolik, že se během necelého půl století rozšířil po celé planetě.

Přestože pro mnohé muže představuje ochlupení důkaz jejich mužnosti, přibývá stále těch, jež objevují v holém těle obrovské výhody. Pokud se muž rozhodne zbavit chloupků nejen na bradě ale i mezi nohama, už se nemusí bát, že bude automaticky považován za homosexuála nebo metrosexuála.

Holit či neholit?

holit nebo neholit penis bezpasaka.cz

Dva nesmiřitelné testosteronové tábory. Jedni bojují za plnou přírodní přirozenost, druzí jsou přesvědčeni o své “holé” pravdě. Podle internetového výzkumu na serveru Answers.com si ochlupení v rozkroku neupravuje 35% mužů, 10% se holí jen tak, aby ochlupení nevyčnívalo mimo slipy, 35% si ho pouze zkracuje a 20% jde do hola. 

Zastánci vyholeného klína argumentují lepší hygienou, intenzivnější stimulací (pokožka je citlivější) nebo optickým zvětšením penisu. Ti proti tvrdí, že to zabere moc času, stojí zbytečné peníze (gely, pěny, holítka), je to nebezpečné (říznout se žiletkou do penisu jistě dost bolí) a vede k podráždění pokožky (nebo dokonce k infekci). Zdroj: Erotikon.info

Výhody třísel bez chloupků velmi oceňují sportovci, které holení zbavilo nepříjemných problémů se zapařeninami. Nejde ale jen o hygienické a estetické důvody. Někteří muži mají pocit, že díky oholení se zvýrazní jejich mužnost. Oholený penis se totiž opravdu zdá opticky větší a tím pádem atraktivnější.

Nejenže holení penisu a jeho okolí opticky pohlavní úd zvětšuje, zároveň může zlepšit i zážitek ze sexuálního styku, protože kontakt s pokožkou je přímější a bezprostřednější. To má výhodu jak při vaginálním styku, tak při stimulaci intimních mužských oblastí.

Možnosti a designy holení

typy holení klínu u mužů bezpasaka.cz 

Co všechno lze v rámci pánských intimních partií oholit?

  • penis
  • varlata
  • podbřišek
  • třísla
  • horní část stehen
  • zadek
  • vše či kombinace:)

Jaké existují typy vyholení? Pestré. Můžete si vyzkoušet romantické srdíčko (ideální jako překvapení k Valentýnu), obdélník á la pilot, blesk na božského Zeuse nebo třeba kompletní hladkou dráhu. Proč to nezkusit, když chloupky během pár dní zase dorostou? 

Návod na dokonalé oholení mužského klínu

jak oholit penis bezpasaka.cz

Příprava

Pokud jste se rozhodli pro odstranění ochlupení a bude to vaše premiérové holení, dejte si pozor na výběr vhodných prostředků. Vosk nebo epilátor je vhodný jen pro oblast třísel. Jedná se o dost bolestivé metody odstraňování ochlupení a kůže varlat či ta v těsné blízkosti penisu je pro jejich použití příliš citlivá. 

Pro jejich depilování je nejvhodnější klasické holení. Než si však kompletně celý klín pomažete depilačním krémem, vyzkoušejte jeho působení na malém kousku kůže. Citlivější jedince může podráždit nebo vyvolat vyrážku.

Nejlepším místem na holení je vana nebo sprcha.  Chlupy jsou díky teplé vodě změkčené a jejich odstranění je jednodušší. Investujte pár korun do holícího gelu nebo pěny, které eliminují podráždění citlivé pokožky.

Zajistěte si chvilku klidu, kdy vás nebude nic a nikdo rozptylovat. Připravte si malé nůžky, holicí strojek (elektrický nebo ruční) a pěnu (krém) na holení. Předem zkontrolujte, že ostří vašich pomůcek je skutečně ostré. Čím ostřejší břity, tím lepší a bezpečnější bude (o)řez. Nůžkami nebo speciálním nástavcem na holící strojek zkraťte delší porost a dejte se do díla.

Když máte vše po ruce, zchlaďte si varlata studenou vodou. To pomůže zajistit utahování šourku, čímž se celý proces kosmetické úpravy usnadní. Pokožka na penisu by měla být během holení vláčná a vlhká.

  • Holíte-li se poprvé a vaše ochlupení je příliš dlouhé, zkraťte ho zastřihnutím. 
  • Nikdy se neholte, pokud máte v dané oblasti vyrážku, zánět nebo infekci. 
  • Oholit si penis ráno není úplně dobrý nápad. Kůže je daleko citlivější na poranění. Ideální je holení po teplé sprše, když je pokožka dostatečně hydratovaná.

Hole

Sedněte si na okraj vany, rozkročte se ve sprše nebo si lehněte na záda do postele. Volnou rukou natáhněte kůži tak, abyste ji byli schopni udržet napnutou a hladkou po delší dobu. Opatrnost a napnutí je základ úspěchu.

Zbavujte se chloupků pomocí tahů po směru jejich růstu. Pokud zvolíte holení v protisměru, budou vaše varlata sice upravená dokonaleji, ale koledujete si o jejich zarůstání.

Používejte holicí strojky s pěti noži. Jsou nejlepší. Pokud se k holení varlat dostanete jednou za tři dny, je to ideální. Mimochodem, kondicionér na vlasy použitý místo holicího krému udělá také velmi dobrou službu.

Pokud používáte elektrický holicí strojek, nejlepším způsobem holení je krouživý pohyb. Pokud jste zvolili žiletku, holte ochlupení ve směru růstu, čili shora dolů a po menších částech. Postupujte pomalu a hlavně opatrně.

Následná péče

péče po holení pánského klínu bezpasaka.cz

Není vhodné používat na intimní partie klasickou vodu po holení. Kůže v okolí penisu je daleko citlivější a výsledkem může být silné podráždění a zarudnutí. Vyplatí se vám koupit si kvalitní přípravek po holení, který mírní riziko zarůstání chloupků i případnou infekci. Ideální je ten bez parfemace a bez alkoholu.

Pokud jde o pravidla péče po holení, platí, že nejen před ním, ale i pak, byste se měli umýt. Ideální je teplá voda a jemné mýdlo vhodné na intimní partie.  Ještě jednou kontrolujte dokonalost oholení.  Osušte se ručníkem, bez tření a jemně. Ve finále použijte balzám nebo krém po holení na zklidnění a zvlhčení pokožky.

Ženy rády oholený klín?!

ženy milují oholení klín bezpasaka.cz

Mnoho žen vnímá vyholené muže jakožto značný erotický stimul. Dle zkušeností a názorů žen z internetových fór, se jim holení intimních oblastí u mužů spíše líbí. Hodně párů si nechává holení intimních míst na společné erotikou prodchnuté chvíle.

Je mnoho milostných praktik při kterých tuto maximálně hygienickou a příjemnou variantu oceníte vy i vaše partnerka (partner). Například při masáži prostaty nebo při rimmingu (hrátky se zadečkem, do kterých je aktivně zapojený jazyk).

TIP* Podrobný popis k oholení pubického ochlupení krok za krokem najdete třeba na Wikihow. A jaký přístroj na holení zvolit? Hodně praktické jsou multifunkční sady, které využijete při holení jakékoliv tělesné partie. 

set na holení penisu bezpasaka.cz

Já jsem nedávno kamarádovi k Vánocům pořídila  Braun MGK3080 zastřihávač 9v1. S ním lze díky chytrým nástavcům snadno provádět 9 různých typů holení nebo stříhání. Jeho ultra ostré břity z nerezové oceli si poradí i s dlouhými a odolnými vousy/chlupy bez tahání nebo vytrhování. Je vybaven super výkonnou nabíjecí baterií a je 100% vodotěsný (vyzkoušeno), což oceníte hlavně při holení ve sprše.

 

© Bezpasaka.cz

odebírat články bezpasaka.cz  

Mohlo by tě zajímat:

Ženský orgasmus 1. díl: Mokrý orgasmus. Jak ji přivést k výstřiku?

Anatomie penisu a správná péče o mužský klín

Srovnání: Češi mají nadprůměrnou délku penisu. Vyhovuje to i ženám?

Ženský orgasmus 2. díl: Klitoridální potěšení. Jak na ženský penis?

Autor: 
Laura
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.