Mocný hormon testosteron. Kam mizí, jak ho nakopnout a proč souvisí s koronavirem?

01.04.2021 - 09:49
Zdraví
Autor: Robert
   Přečteno: 3105x
Mocný hormon testosteron. Kam mizí, jak ho nakopnout a proč souvisí s koronavirem?
Kromě celkového negativního dopadu na zdraví a psychiku, ovlivňuje nízká hladina testosteronu imunitní systém, který ztrácí sílu bránit se virům. Nadešel správný čas ho nakopnout směrem vzhůru!

Testosteron je alfa samčí hormon, který dělá z mužů opravdové muže. Kromě celkového negativního dopadu na zdraví a psychiku, ovlivňuje nízká hladina tohoto hormonu imunitní systém, který ztrácí sílu bránit se virům. Nadešel správný čas nakopnout váš testosteron. Víme, jak na to.


Obsah:


Nejdůležitější mužský hormon

testosteron, koronavirus, jak nakopnout testosteron bezpasaka.cz

Testosteron je mužský pohlavní hormon, který se vytváří ve varlatech. V období dospívání ovlivňuje vývoj pohlavních znaků a působí na tvorbu spermií. Bez poctivé hladiny tohoto  steroidního hormonu ze skupiny androgenů se neobejde žádný alfa samec plný síly a sebevědomí.

V mladém věku muži nedostatkem testosteronu netrpí, spíše naopak. Po dosažení třicítky se jeho hladina začíná pomalu, ale s narůstající tendencí, snižovat. Problémů spojených s poklesem testosteronu si muži začínají všímat většinou kolem padesátky. Málokdy si však dávají psychické a fyzické obtíže do souvislosti s úbytkem testosteronu. A to v krvi dochází ve věku 45 - 60 let k jeho až 70% poklesu.


Vliv testosteronu na lidské tělo

 • zvyšuje schopnost budování svalové hmoty a pomáhá efektivně spalovat podkožní tuk

 • udržuje erekci, libido a sexuální výkonnost mužů v nejlepší formě

 • posiluje pevnost kostí a správnou funkci srdce
 • na psychické rovině podporuje dobrou náladu, motivaci, touhu po úspěchu, moci a dominantní chování


Nejčastější projevy nízké hladiny testosteronu

testosteron, koronavirus, jak nakopnout testosteron bezpasaka.cz 1

K poklesu hladiny testosteronu v krvi nedochází pouze během života jedince, ale dlouhodobě v celé populaci. Jedná se o negativní trend, který zásadně mění kvalitu zdraví a života k horšímu, jelikož každým rokem se přirozená hladina testosteronu v mužské populaci snižuje.

Před sto lety byla za průměrnou hladinu hormonu považována koncentrace od 800 – 2000 ng/dL. V současnosti je už hranice přirozené koncentrace testosteronu posunuta mezi hodnoty 270 – 1070 ng/dL.


Trpíte následující problémy? Zpozorněte. Pravděpodobně máte nedostatek testosteronu

 • nadváha a obezita
 • únava
 • problémy se spánkem
 • deprese
 • malá schopnost koncentrace
 • osteoporóza
 • bolest svalů a kloubů
 • velká prsa
 • ztráta vlasů
 • nízké sexuální libido
 • problémy s erekcí


Proč testosteron mizí?

testosteron, koronavirus, jak nakopnout testosteron bezpasaka.cz 4

Výsledky několika studií ukázaly, že mnoho mužů nad 70 let má stejnou hladinu testosteronu jako ve svých jinošských letech. Je prokázáno, že muži mohou mít i ve starším věku o hodně vyšší hladinu testosteronu než uvádí statistiky. Především ve venkovských oblastech bylo zjištěno, že starší muži mají stejné množství mužského alfa hormonu jako jejich mladší sousedé.

Velké množství vědců a lékařů se shoduje na tom, že příčinou permanentně se snižující hladiny testosteronu je, spíše než věk, především pohodlný životní styl moderního muže.

Se zvyšujícím věkem se muži přestávají starat o své tělo a jednoduše leniví. Méně se hýbou, intenzita jejich sexuálního života se snižuje, nedbají na vyváženou stravu ani na mentální svěžest. 

Dobrou zprávou je, že změnou životního stylu i pomocí vhodných potravinových doplňků mohou muži svůj testosteron opět nakopnout a stát se lepší verzí sama sebe. Skončit v 50 v křesle s bolavým tělem, v depresi, sexuální frustraci, bez vlasů, s pupkem a prsy většími než bývalá manželka, není nevyhnutelná nutnost, ale VOLBA.


Koronavirus, estrogen a testosteron. Jak spolu souvisí?

testosteron, koronavirus, jak nakopnout testosteron bezpasaka.cz 2

Statistiky z Asie, USA i evropských zemích ukazují stejný trend. Koronavirem se nakazilo i na něj zemřelo více mužů než žen. Druhým zásadním faktorem je věk. Čím je člověk starší, tím je riziko nákazy a podlehnutí nemoci Covid-19 vyšší. Nejohroženější skupinou v populaci jsou tedy muži nad 50 let. 

Podívejme se například na data z New York City Health z 14.4. Procentuálně zemřelo na následky koronaviru 61,8% nakažených amerických mužů. Počet úmrtí u Američanek je téměř o polovinu menší. Nejrizikovější věkovou skupinou jsou pak lidé nad 75 let, kde je smrtnost 47,7%.

 

testosteron, koronavirus, jak nakopnout testosteron bezpasaka.cz 5

testosteron, koronavirus, jak nakopnout testosteron bezpasaka.cz 6

Proč je u mužů vyšší riziko nákazy? “Nevíme přesně, proč tomu tak je,” říká vědec Davis’s Kent E. Pinkerton, který studuje genderové rozdíly v rámci onemocnění plic. Nicméně dodává, že spolu s dalšími vědci se kloní k názoru, že mužský a ženský imunitní systém na virus reaguje rozdílně.

Výzkumy ukazují, že ženský imunitní systém reaguje při respiračních onemocněních lépe a rychleji. Podle dat Světové zdravotnické organizace i obyčejná chřipka dopadá silněji a fatálněji na muže.

Také v souvislosti s koronavirem je ženská imunitní odpověď silnější než ta mužská. Přesné příčiny vědci zatím neznají. Hypotézy jsou různé a je dost pravděpodobné, že jejich kombinace mají na riziko nákazy a následného úmrtí velký vliv.


Proč muži více podléhají (nejen) koronaviru?

 • Životní styl - Výzkumy ukazují, že muži mají horší životní styl, který se s přibývajícím věkem spíše zhoršuje, než ženy. Více kouří, hůře se stravují, méně dbají na prevenci i si méně myjí ruce.
 • Hormon estrogen - Za lepším zdravím dam stojí i ženský pohlavní hormon estrogen. Ten stimuluje imunitní systém něžného pohlaví tak, že se následně rychleji a agresivněji vypořádává s patogeny. 
 • Nízká hladina mužského pohlavního hormonu testosteronu SNIŽUJE správnou funkci imunitního systému.
 • Evoluční výhoda - Jedna z hypotéz uvádí i to, že silnější imunitní systém žen je evoluční výhodou k zajištění přežití druhu. Ženy ji prostě potřebují, když jsou těhotné, když rodí, kojí a starají se o nové generace. Jsou více v kontaktu s malými dětmi, které jsou v rámci posilování imunity takzvaně stále s nudlí u nosu. Ženský imunitní systém je tedy permanentně posilován a ve střehu.
 • Chromozomy X - Za vyšší imunitní odpovědí ženy stojí podle některých vědců i X chromozomy. Ženy mají dva a muži jen jeden. A právě X chromozomy jsou nositeli imunitních genů.


Nakopněte svůj testosteron

testosteron, koronavirus, jak nakopnout testosteron bezpasaka.cz 3

1000 ng/dl je horní level přirozené koncentrace testosteronu. I když se tato hranice může zdát pro muže 21. století nedostižná, je dokázáno, že je jí možno dosáhnou přirozenou cestou a bez použití anabolických steroidů. 

Jak? Upravte životní styl a doplňte ty správné látky. Uvidíte, že už za krátkou dobu se budete cítit daleko lépe, tak nějak „mužněji”. A kdejaký virus si na vás vůbec netroufne. 

 • Dopřávejte si dlouhý a kvalitní spánek
 • Dbejte na pestrou stravu zařaďte do jídelníčku dostatek sacharidů a zdravých tuků
 • Nezapomínejte na pitný režim a dostatečný denní příjem vody
 • Omezte příjem alkoholu a přestaňte kouřit
 • Eliminujte stres
 • Dodejte tělu látky podporující a zvyšující testosteron - probiotika, kreatin, zinek, hořčík a mikroživiny (osobně mám vyzkoušený český 100% přírodní výrobek značky PRIMULUS)
 • Zbavte se přebytečného tuku a zařaďte do svého režimu silová cvičení
 • Otužujte se (studená sprcha, Wim Hof metoda)
 • Stimulujte svoje libido a dopřávejte si pravidelný sex i masturbaci. Pokud nemáte zrovna partnerku, využijte moderní erotické hračky (High tech masturbátory, silikonové panny Sex Doll)

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Robert
Starý mrzout, který si prošel řadou nevěstinců, navštívil mnoho ostravských privátů a řekl si, že o tom bude psát. Jo, to jsem já. Jestli tě zajímá vše, co se týká noření, jsem jako Džin z kouzelné lampy, který ti zázrakem přičaruje články, kde se dozvíš podstatné informace o tom, jak to ve světě prostituce chodí.

Jedná se o zkušenosti z první ruky, tak ber, dokud můžeš.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Nová nemovitost

12.05.2021 - 00:00

Pták mi zmizel v její mokré kundě až po koule a začal jsem tvrdě přirážet. O žádné romantice nechtěla v tu chvíli slyšet.

Zobrazit článek

Podcast bezpasáka 21.díl: Jak skloubit sport, podnikání a rodinu

11.05.2021 - 00:00

Jak sport podporuje naše podnikání? Co nás motivuje. Máme strategii? Cíle? Shodneme se spolu na tom, kdy a jak často běhat?

Zobrazit článek

Krátkodobý pronájem

05.05.2021 - 06:30

Polštářky svých prstů mi dráždila obnažený žalud. Rukou jsem jí vklouznul mezi nohy. Přes šortky jsem ji škrabkal na pipince.

Zobrazit článek

Podcast Bezpasáka 20.díl: Žena vs. muž. Iva vs. Kryštof

04.05.2021 - 08:00

Ženská a mužská role. Dvě pohlaví, Mars a Venuše.

Zobrazit článek