Hory s Monikou

18.11.2021 - 09:18
Erotické povídky a vtipy
Autor: Tan Man
   Přečteno: 735x
"Chtěla bych tě lízat! Co jít vedle a hezky si roztáhnout nohy?" S úsměvem mi zašeptá, že mi chtěla nabídnout totéž.

V Praze se nedá vydržet. Všude břečka, voda, kaluže, šedivo, protivno. Zima na krku a já potřebuju vypadnout. Na hory, kam jinam. Města mám až po krk.

Vypadnu zase do Krkonoš. Tentokrát s sebou beru kamarádku. Dámská jízda. Jo jasně, ženská má kamarádek a !kamarádek" hromady, ale tohle je o něco víc. Důvěrná přítelkyně? Asi tak. Máme spoustu společného, víme o sobě snad všechno. I o svých rodinách, manželích, milencích. 

Někdy si říkám jak je možné, že jsme si tak podobné. Těším se, jak si užijeme na lyžích, ale taky v posteli.
Nikdy jsme o tom nemluvily, ale už dávno jsem vytušila, že čeká na příležitost stejně jako já. Napadá mě hříšná myšlenka.
Chci aby sis to užil stejně jako já, lásko. Píšu ti pozvání s upozorněním, že nebudeš litovat.

"V sedm večer, stejný pokoj jako minule, nechám otevřené dveře"
Spoléhám na to, že víš, co znamená "minule".


Jsem zvědavá jestli se Monice bude líbit hotýlek stejně jako mně, ale nejspíš mám zbytečné obavy. Je nadšená už od vstupu do recepce a ještě víc, když zahlídne šipku "wellness"... Konečně odpočinek, hurá! Hodily jsme tašky do pokoje a začali se ze smíchem dohadovat kdo po cestě zaleze do sprchy první. Rezignovala jsem a pustila ji první. Hlavně tam nebuď hodinu, znáš se! - dodávám.

Ona se s veselým úšklebkem začíná rychle svlékat. Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, jak může mít tak pevné tělo. Prohlížím si ten její malej pevnej zadek, hezký štíhlý nohy. Hladkou kůži, ani známka po 2 dětech. Nojo, měla je brzo, no...
Najednou se přistihuji, že jsem při pohledu na ni vzrušená. Pohlédnu jí do očí. Ona kouká na mně a je mi jasný, že myslí úplně na totéž, co já.

"Nechceš jít se mnou do sprchy?" zašeptá a šibalsky se usměje. Umyju ti záda, dodává jedním dechem a mizí za dveřmi.
Ve vteřině už cáká voda. Svlékám si poslední kousky prádla a vstupuji do párou zalité koupelny...
"Tak šup, rychle dovnitř, ať nevětráš teplo a moc nenacákáme" švitoří na mě. Poslechnu, zavírám za sebou rychle skleněné dveře.
Sprcha je velká po celé jedné stěně koupelny, ještě by se k nám jeden vešel. 

Stojíme naproti sobě a naše prsa se navzájem lehce dotýkají. Je to neuvěřitelně vzrušující, cítit bradavky jiné ženy na těle a jí působit nejspíš stejné pocity. Brní to v břiše. Monča bere mýdlo a plní si ho do dlaně. Lehce jej napění a dotkne se mých prsou. "Chci tě omýt celou, nejen záda, můžu?" Naše pohledy se setkají. Obě máme v očích touhu se vzájemně uspokojovat.
Proto si do dlaně leju stejnou dávku mýdla, abych jí taky namydlila roztoužené tělo. Je úžasný pocit klouzat po chtivém ženském těle.

Přejíždět po roztoužené a chtivé kundě. Nikdy bych si nepomyslela, že mazlit se se ženou mi přinese takovou rozkoš. Spontánní jemnou a vzrušující rozkoš. Bez sebemenšího studu se k ní přitočím a zašeptám: "Chtěla bych tě lízat! Co jít vedle a hezky si roztáhnout nohy?" S úsměvem mi zašeptá, že mi chtěla nabídnout totéž.

Smyjeme mýdlo, vypínáme vodu a jdeme vedle do pokoje. Usedá na postel a pomalu roztahuje nohy. Klekám si k ní. Je krásná a vzrušená, políbím ji na rty. Lehce vystrčí špičku jazyka a dotkne se mého. Cítím, jak vzrušení projíždí celým mým tělem. Polibky se zrychlují a stávají vášnivějšími. Její dlaně hladí moje prsa a mé prsty lehce stoupají vzhůru po vnitřní straně jejích stehen k chtivě nadržené kundě.

Prostředníkem přejíždím po její perličce. Je neuvěřitelně tvrdá. Jazykem sjíždím po Moniččině šíji, prsou přes bříško ke kundě nadržené na můj jazyk.
Pokládá se na záda, je odevzdaná a nádherně chtivá. Jazykem ochutnávám její zatraceně sladkou šťávu. Neuvěřitelná slast lízat tak nádherně chtivou ženu,  jakou je Monika.

Její poštěvák jako by pod útokem jazyka stále narůstal. Bože, jak nádherně vzdychá. Zmítá se pode mnou a vybízí mně k větší intenzitě kmitů jazyka. Držím jí nohy hezky roztažené a vychutnávám si její rychle nastupující orgasmy. Mám to štěstí, patří k ženám, které se udělají několikrát za sebou! 

Mé nenechavé prsty jí šoustají a mně se to moc líbí. Najednou mám pocit jako by za mnou někdo stál a pozoroval naše konání. Prsty nepřestávám šoustat její kundu, ale otáčím se abych se přesvědčila že můj pocit není planý.Stojíš ve dveřích a potichu pozoruješ naše konání. Pod zipem se ti staví tvůj nádhernej čůrák.
Otáčím se zpátky k Monice, nakláním se nad ní lehce jí políbím na rty abych jí nevylekala.
"Chci ti někoho představit… můžeš být úplně klidná, jemu se tohle líbí!  A možná se bude chtít přidat, když ovšem budeš chtít". 

Tohle je Marek, a tahle divoška je Monika, dokončuji opravdu neformální seznamovačku.
"Těší mě!" zachraptí s šibalským úsměvem Monika, stále ještě vleže s roztaženýma nohama a mojí dráždící rukou na svém poštěváku, a hned zase zavírá oči a oddává se mému dalšímu laskání.

"Tak se svlíkni lásko a pojď mi pomoct."
Ještě malou chvilku koukáš na to ,jak se otáčím zpátky k ní a pokračuji kde jsem přestala.
Ve vylizování její zatraceně nadržený kundy.
Přidáš se?


 

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Tan Man
Jsem normální muž, jehož k erotickému psaní přivedly ženy. Zejména jedna, která si o to psaní říkala v mezidobí mezi sex schůzkami. A vždycky ji to dokonale připravilo. Líbilo se jí to a mě to nutilo psát víc, častěji, odvážněji. 
Dnes není téma, na které bych nedovedl napsat příběh. Neomezuji se v nápadech ani slovníku. 
A hlavně mě to prostě baví :)
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Vanilkový sex nerovná se nuda. Stačí trochu okořenit

01.12.2021 - 08:00

Vanilkový sex je zkrátka klasika. Stejně jako vanilková zmrzlina. Normální, běžný, konvenční.

Zobrazit článek

Michelle

25.11.2021 - 10:00

Prsty jsi roztáhla Michelle píču, mý koule držíš v puse a nadržený ocas nasměruješ do té růžové a otevřené díry!

Zobrazit článek

Erotické snění

30.11.2021 - 08:00

Bradavky jsou ještě více naběhlé a Ty hlasitě vzdycháš. Chytnu a podržím si Tě za boky a trochu se natáhneš a uchopíš mého mazlíka již pěkně tuhého. Malinko jej pohoníš a já přistoupím co nejblíž

Zobrazit článek

5 nejčastějších pohlavních nemocí pánů mužů a jejich prevence

19.11.2021 - 07:00

I páni mají své mužské záležitosti. V případě pohlavních chorob se však může jednat o holou katastrofu. Čím nejčastěji trpí mužská chlouba?

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky