Hra pro tři

Erotické povídky a vtipy

Hra pro tři

Tentokrát naše setkání mělo být jiné. Ne že by se nám naše „normální“ trojka omrzela, ale chtěli jsme si v tomto případě naše hrátky zorganizovat trochu jinak. To nové by se dalo krátce shrnout jako „úkoly“ a „pomůcky“. Takhle to může znít trochu nudně, ale nuda to pro nás rozhodně nebyla.

Když jsme se po delším dohadování přes spoustu emailů o pravidlech hry, představách o možných úkolech a erotických pomůckách konečně sešli, byli jsme už dost natěšení. A po pár skleničkách vína jsme rádi zamířili do ložnice. Postel už rozestlaná, zajímavá hromádka hraček vedle ní…

Samozřejmě jsme vynechali takové ty „dětské“ fáze sexuálních úkolů - svlékání částí oděvu, líbání, ukazování ptáků a kundiček… Takže jsme už do hry nastoupili svlečení, i ty polibky proběhly už předem, při dobrém vínu. A naše těla jsme koneckonců už také, dlouho a důvěrně, znali.

Přesunuli jsme se tedy rovnou na postel a Honza jako pán domu začínal s losováním, dal nám vybrat. Tři sirky, jedna kratší. Klasika.

Jitka si vytáhla tu nejkratší. A hned zavelela: „Chlapi, ukažte mi, jak pěkně honíte, oba najednou. Chci je vidět hezky postavené!“
Co bychom pro dámu neudělali, začali jsme si je tedy honit. Tentokrát jen každý toho svého. Pozorovala naše pohyby, užívala si, jak se nám zvedají, a vypadala spokojeně. „Dost!“ řekla. To už mi stál opravdu pořádně. A Honzovi taky. Přiblížila se k nám, napřed olízla toho jeho, pak si ho i párkrát lehce zasunula do pusy, a pak se přesunula ke mně. A zopakovala to i s mým ptákem. To jsme sice na závěr úkolu nečekali, ale zakončení to bylo moc příjemné. A přiznám se bez mučení, v její puse se můj pták cítil moc dobře.
Další kolo čekalo.

erotická a sexuální hra sex ve třech bezpasaka.cz

Teď ta kratší zbyla jemu… Chtěl, abych jí vylízal kundičku. To jsem vždy dělal rád, takže takový úkol jsem rozhodně uvítal. Čekal jsem, že se jako většinou natáhne na záda a rozevře nohy. Ale ona to chtěla jinak. Podívala se na Honzu a on kývl.

Přehnula se přes křeslo, rukama se opírala o sedák, nohy jí visely ve vzduchu. Roztáhla je, takže sem měl už pěkný výhled. Slušnost mi vždy velela začít kundičkou, i když pěkně přístupný análek vypadal také lákavě. Ten bych si normálně nechat na později, ale bohužel tak úkol nezněl. Snad to vyjde později… Klekl jsem si za ni a roztáhl jí pysky. Přejížděl jsem po nich, z jedné strany a pak druhé, zajížděl jazykem dovnitř. Pak přejížděl odspoda nahoru. Od klitorisu, přes pysky, zajet jazykem do kundičky a přejet až k análku, Tam jsem se zastavil a zakroužil okolo. Zezadu na mě Honza neviděl, moje hlava mu zakrývala výhled, takže jsem toho využil a zajel lehce jazykem i dovnitř. To se jí také líbilo, moc. Vzdychla a vyšpulila zadek proti mě. Zasunul jsem jí tam jazyk hlouběji, když už se tak nabídla. Ale pak jsem se vrátil k hlavnímu úkolu. Kundička jí krásně tekla a voněla, její šťávy jsem si moc užíval, vychutnával na jazyku…

Pokračoval jsem v lízání a čekal, kdy mě Honza zastaví. Takový příkaz ale pořád nepřicházel, a tak jsme si to oba pěkně užívali. A on si při našem pozorování asi honil ptáka, slyšel jsem mlaskání a jeho vzdychání. Ale pak Jitka najednou zasténala a její kundička se sevřela kolem mého jazyka. Našeho zvědavého pozorovatele to zklamalo, chtěl, aby se udělala až později. A úkol ukončil. Ale naštěstí ho to nerozhodilo a mohli jsme pokračovat. Nechali jsme ji chvilku vydechnout a pak šli do dalšího kola losování.

Nové tahání sirek. A teď už konečně byla řada na mně. Na to, co jsme spolu zas tak často nedělali. Ale když už tam ty hračky byly…

Jitka se nenechala moc pobízet. Poslechla si moje krátké zadání a pak už jsem jí nic vysvětlovat nemusel. A Honza holt musel držet. Nedělal to koneckonců poprvé. Takové hry měli spolu oba rádi. I se mnou.

erotická a sexuální hra sex ve třech bezpasaka.cz 2

Ten první kolíček šel lehce. Zkušeně mu ho přicvakla ke koulím. Jen mu přitáhla kůži a nasunula. A stejným způsobem přidávala další. Hezky se na to dívalo, sledoval jsem to z „první řady“. Seděl jsem na posteli a oni stáli na podlaze kousek přede mnou.
Přidávala kolíček po kolíčku, nepočítal jsem je, už vypadal jak jehelníček s různými barvami. A z něho koukal jeho velký, nalitý pták. Určitě si to užíval, jako zatím pokaždé, hezky u toho vzdychal. Já si u toho pohrával se svým ptákem a těšil se na pokračování. A to brzy přišlo. Na jeho ztvrdlých bradavkách už bylo místo na něco jiného. Napřed pravá, pak levá, kovové klipsy na nich vypadaly moc pěkně. Zasténal. A pak ještě víc, když zatahala za řetěz, kterým byly spojené. Bradavky se mu krásně napínaly. A jeho vzdychání nabývalo na intenzitě. Přešla k posteli a táhla ho přitom za bradavky za sebou. Sedla si kousek ode mne, na okraj postele. Roztáhla nohy a přitáhla si ho za řetěz k sobě. A on věděl, co má dělat. Ležel mezi jejíma nohama na zádech, hlavu zakloněnou, jeho bradavky si přitahovala k sobě. A on poslušně lízal. A to se udělala podruhé. I já jsem měl na krajíčku, takové hrátky mě vždycky rajcovaly. Jako diváka, a ještě víc jako účastníka…

Byl čas na další kolo. Ovšem po odepnutí všech těch kolíčků a klipsů… To zabralo nějaký čas a doprovázelo to pár Honzových zaúpění. Vzal jsem pak ty naše sirky, už dost ohmatané, a nechal je losovat. A Honza měl tentokrát štěstí. Byl jsem zvědavý, co si teď na mě, na nás vymyslí. Ještě nám nějaké pomůcky zbývaly. Sáhl na hromádku za sebe a ukázal něco nového. Bylo vidět, že mi chce také něco náročnějšího dopřát.

„Necháš se od ní omrdat!“ To nebylo nic nového, mrdala mě už mockrát, ale tentokrát měli novou hračku. Už ne ten klasický strap-on, tenhle macek ve tvaru L se jedním koncem strkal do kundičky. Takže si pak při mrdání užívali oba. Jitka dlouho nečekala, bylo vidět, že se na to těší. Bez váhání si ho zasunula do kundičky, vypadalo to, že ne poprvé. Už s tím asi pár análů projela. Vypadal podstatně větší, než ty, kterými mě mrdala dřív. Doufal jsem, že to zvládnu. Přešel jsem na všechny čtyři, posunul se na okraj postele, nohy ve vzduchu. Ucítil jsem chladný gel na análu a její prsty, které mě promázly, zajely do hloubky. Napřed jeden, pak dva. A pak přidala víc a roztáhla mi anál, prsty se mi tam protočily. Chvíli mi ho uvolňovala, zvětšovala, pak je vytáhla a pak už jsem cítil něco podstatně většího. A zajelo to do mě. Naštěstí pomalu. Snažil jsem se uvolnit, zvládnout ten tlak, aby mě ten tlustý macek dobývající se do mě uvnitř „neroztrhl“, aby to moc to nebolelo.

erotická a sexuální hra sex ve třech bezpasaka.cz 3

Zvládal jsem to, naštěstí… Změnil jsem i pozici, aby se do mě snadněji, lehčeji dostala. Povedlo se. A pak se ve mně Jitka začala víc pohybovat. Více do hloubky a zrychlovala přirážení. Ještě si mě přitáhla o něco blíž k sobě…To už jsem si na tu velikost zvykl a užíval si to. A cítil její kundí chloupky na mém zadku, když do mě narážela. Příjemné, hladící chloupky. Tak akorát. Držela mě za boky a zrychlovala, pak zpomalila, aby znovu zrychlila. Otočil jsem hlavu stranou a uviděl Honzu, jak nás se zájmem pozoruje a hraje si se svým ptákem. Musel mít z té blízkosti na můj projížděný anál dost dobrý výhled. A pak řekl: „Stop. To stačí.“ Pomalu ho ze mě vytáhla, i já jsem měl dost.  Můj anál byl pořádně roztažený. Překulil jsem se na záda a chvíli odpočíval. A ani jsem si nevšiml, kdy si tu hračku vytáhla z kundičky. Zhluboka jsem oddechoval, bylo to náročné, něco tak velkého můj anál nezažíval často. Možná nikdy předtím. Raději jsem požádal před dalším kolem o oddychový čas.

Po pár dalších skleničkách vína a chvilce oddechu, ten jsme všichni potřebovali, jsme se vrátili do ložnice a pokračovali v zábavě.

Tentokrát při losování zabodovala ona. A pak řekla jen jedno slovo: „69.“ Zadání bylo jasné.

I tentokrát jsem jako ten hubenější měl být nahoře. Honza se natáhl na záda a čekal. Pták mu už hezky stál, a ten můj se už v očekávání věcí příštích také pěkně začínal nalévat. Přesunul jsem se nad něj, tak aby mi na ptáka dosáhl. On dlouho na nic nečekal a začal mi ho sát. Ani já jsem ale nechtěl zůstat pozadu. Chytil jsem mu rukou ptáka u kořene a zasunul si ho do pusy. Raději pomalu, jeho tlustý macek mi vždy dával trochu zabrat. Ještě štěstí, že mám velkou pusu. Vešel se mi tam celý, pomalu jsem po něm jezdil, zasouval hluboko, nebo i jen přes žalud. Pak jsem přejel rukou na jeho koule a promnul je, tahal za ně. To ho vždycky rajcovalo. I teď. Přestal mi ho kouřit a přejel jazykem přes moje koule. Pak vzal do pusy jednu, sál ji, pak druhou… Paráda.
Ale pak Jitka řekla: „Stačí.“ To mi bylo líto, pořádně jsem si to užíval. Navíc jsem byl zvyklý, že se ráda dívala, jak si to s Honzou rozdáváme. Ale hra je hra. To se nedalo nic dělat.

Krátká sirka v mé ruce mě potěšila. Zase.
„Tak, bude se mrdat kundička. Zezadu. Ale zasuneš jen desetkrát! Jitka ti to bude počítat. A nesmíš se udělat!“.

Přesunula se na všechny čtyři a Honza jí ho tam jedním pohybem zarazil až po koule. Vyjekla a vzdychla: „Jedna.“ A pak to pokračovalo. Po každém hlubokém zajetí chvíli počkal na číslici. Po pátém přírazu už to na něj šlo. „Řekl jsem, neudělat se!“ připomněl jsem mu. Zastavil se a chvíli odpočíval. A pak už zasouval pomaleji, sice s dlouhými přírazy, ale s delšími pauzami. Po desítce ho pomalu vytáhl, pěkně se mu chvěl. Bylo vidět, že je hodně blízko. Zhluboka oddychoval. Jitka se položila na břicho a také chvíli odpočívala.

erotická a sexuální hra sex ve třech bezpasaka.cz 1

Už jsme toho měli celkem dost, ale ona měla náskok, z chlapů jsme se ještě nikdo neudělal. A tak jsme to teď udělali bez losování. „Jitko, poslední kolo, jako dáma máš právo volby,“ řekl a já pokývnutím souhlasil. A dodal jsem: „Ale už se moc potřebujeme vystříkat… .“
Sedla si na okraj postele a přitáhla si nás před sebe. Vzala do každé ruky jednoho ptáka, opřela si je o bradavky a párkrát je pohonila. „Takže pánové. Tedˇuž chci opravdovou trojku. Ne jen dělat pozorovatele. Každý z vás má na starosti jednu moji kozu, chci, abyste mi je postříkali.“
To mi znělo dobře. Začali jsme nad ní honit.Poplácával jsem jí prso a bradavku mým ptákem, Honza se také nenechával zahanbit. A on už byl hodně blízko. Dlouho mu to netrvalo. Tu spoustu mrdky jsem mu vždycky záviděl. A teď jí stékala po levém prsu, přes bradavku, břicho, postupně i mezi nohy. Pohled pro bohy. To mě vyrajcovalo ještě víc. Ještě párkrát jsem potáhl ptáka a pak jsem se přidal i já, mrdky sice méně, ale i tak dost. S posledním výstřikem jsem jí to rozetřel žaludem po bradavce. „Hmmm, tak se mi to líbí... ,“ neminulo nás uznání. Ale tím neskončila. Přejela si rukou po obou kozách a naši mrdku tak promíchala, rozetřela. „Ještě přidejte, tím nekončíte. Každý jednu bradavku a olízat do sucha,“ zadýchaně pronesla.

Oba jsme si před ní klekli na kolena a začali čistit. Chytnul jsem její prso do ruky a přejel napřed jazykem po tom jejím velkém, narůžovělém koláči. A slízával tu záplavu naší promíchané mrdky, ještě krásně teplé,vychutnával si její chuť. Sladkou i slanou. Přejel jsem i na chvíli okolo, olizoval. Ale pak už jsem přešel na její vztyčenou bradavku, pořád ještě pokrytou hustou mrdkou. Tu jsem si nechával na konec, jako třešničku na dortu. Vzal jsem ji do pusy a a vysál do poslední kapky. A její bradavka se u toho ještě víc postavila, ztvrdla. Dotkl jsem se vrcholku ještě naposledy jazykem a cítil její chvění. Zvedl jsem hlavu a s uspokojením kvitoval, že i její druhá bradavka vypadá tak skvěle. Oba jsme odvedli dobrou práci. Mrdky měla sice po těle ještě dost, ale náš úkol už skončil.
Tak zase někdy příště.

Použitá jména aktérů jsou sice upravená, nicméně skuteční účastníci těchto příjemných chvilek se v tom určitě poznají a jistě si je rádi připomenou. Tímto je zdravím a těším se na další setkání. V lepších časech a doufejme, že brzo.

odběr bezpasaka.cz

© Bezpasaka.cz

 

Foto zdroj: Pornpics.com

Mohlo by tě zajímat:

Nejlepší holky na sex 

HD porno videa zdarma

Centrum virtuální erotiky

Erotické pomůcky pro muže

 

 porno web bezpasaka           silikonove panny bezpasaka

 

holka na sex anál, orál, BDSM z bezpasaka.cz

Autor: 
Passs
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.