Já, norník

21.03.2021 - 13:35
Sex
Autor: Robert
   Přečteno: 7249x
Já, norník
Psychologové často hovoří o 6 fázích manželského vztahu a o 6 krizích, které je provází. Všichni se s každou vztahovou krizí vypořádáme po svém, ale v podstatě každý z nás má řadů způsobů i nástrojů, jak je řešit. Někteří zvolí rozvod, jiní návštěvu sexuologa či psychologa, jiní zase sklopí hlavu a nažluklou hořkost života spolknou jako ČSOB váš podpis na úvěru. Avšak jedna, dle mého názoru, ze speciálních tabuizovaných skupin jsou děvkaři, sukničkáři a péroborci, kteří sami sebe zkrátka nazývají norníky.

Já, norník Psychologové často hovoří o 6 fázích manželského vztahu a o 6 krizích, které je provází. Všichni se s každou vztahovou krizí vypořádáme po svém, ale v podstatě každý z nás má řadů způsobů i nástrojů, jak je řešit. Někteří zvolí rozvod, jiní návštěvu sexuologa či psychologa, jiní zase sklopí hlavu a nažluklou hořkost života spolknou jako ČSOB váš podpis na úvěru. Avšak jedna, dle mého názoru, ze speciálních tabuizovaných skupin jsou děvkaři, sukničkáři a péroborci, kteří sami sebe zkrátka nazývají norníky.


Doslova mě překvapuje, jak málo lidí v Česku vůbec o této skupině ví. Respektive každý ví, že někteří chlapi si během problémového manželství naleznou mladou šťabajznu, která je dostatečně blbá a za kabelku roztáhne nohy. Ale kdo z vás zná norníky jako kult, komunitu a společnost lidí, která je schopná bez výčitek své sexuální potřeby uspokojit v lokálním privátu a ještě o tom napsat kolegům a popřípadě hodit kontakt? Věřím, že skutečně málokdo.

Být norníkem je životní styl. Být norníkem je umění propadat svým sexuálním potřebám, doma přesvědčivě lhát jak Beneš národu a umět žít bez výčitek. Alespoň to je můj názor. Jmenuji Robert, táhne mi na 40 a aktuálně nořím již druhým rokem.


Stačí jedna noc, jedna jediná, která vše změní

Správný norník podprsenku vždy sundá

Těsně po mých narozeninách to opět na nás s manželkou přišlo. Žádný záchvat vzrušení, po kterém muži jak ryba pleská srdce a cítí se vnitřně naplněn a spokojen, ale záchvat manželské krize. Jako, ono je celkem normální, že čas od času se něco stane. Vnější okolní podmínky ovlivnit prostě nikdo z nás nedokáže natolik, aby vše hladce plynulo a byl prostor pro zlepšování. Někdy prostě přijde stagnace, zavřené dveře a ticho beze slova.

Jelikož je dcera už dospělá a pryč z domu, naše spolužití nabralo trošku jiný směr. Já si tak trochu uvědomil, že již (konečně!) nemusím investovat do vztahu, kvůli spokojenosti dítěte, což jsem doteď celkem běžně dělal. A tak se z malé neřešené krizovky stala větší. Z větší ohromná a z ohromné jsme se za rok dokázali dostat do fáze vzájemné tolerance jako spolubydlících. Ale jak se říká, všechno je k něčemu dobré a já se rozhodl věci řešit, avšak asi ne úplně způsobem, který by má zlatá žena čekala.

Našel jsem si milenku. Wau! Překvapení jako hrom. Ano překvapení to bylo, ale hlavně pro mě, když jsem po roce zjistil, že je to máma bez chlapa, která se věnuje „řemeslu“. Jmenovala se Lucie a bylo ji cirka 25 let, trojky kozy a tu prdel měla jak „pojzd“ neboli z ruštiny vlak. No pěkná byla a sex byl naprosto výborný. Jako celkem to ve mně vřelo, že jsem ze staré věrné káry, přešel na mladou ojetinu. Těžko říct, jestli je lepší čtyřka Golf 15 let starý nebo 5 let stará Octávie s 5x více najetými kilometry. No co už, snažil jsem se to strávit, pěkná zelenohnědá očka měla. Vždycky zamrkala a šperk místo rodinné dovolené, byl její. V tomhle případě jsem byl ten blbec já. Ale co už, my muži jsme zkrátka jednoduší.

Náš vztah trval asi rok, to jsem o noření věděl tolik, co asi Láďa Hruška o vaření. Jenže pak jsem jak Lada Rusko projížděl různé nabídky privátů a nabídky erotických služeb, no a kromě neskutečné řady recenzí, jako by někdo hodnotil zboží na heuréce, jsem jednak objevil svou Lucinku, ale i recenze na ní. Pánové, to bylo čteníčko. Já osobně se považuji za celkem drzý typ, ale až při čtení recenzí kolegů jsem pochopil, že zdaleka nejsem to největší prase u nás. Pánové, díky. Tehda jsem byl pohoršen, ale to jen proto, že jsem ho tlačil do Lucky a měl s ní vztah. Teď už věci vidím úplně jinak.


Když poradna nefunguje

Častou příčinou noření je nefunkční manželství

Pocity bezmoci, zrady a vnitřního zpytování. Asi tak nějak bych popsal mé dojmy z návštěvy manželské poradny, kam jsme s ženou během mého milovnického období společně chodili. Vždy, když jsem se posadil na pěkné zelené křeslo, do kterého člověk zapadl asi jako Soukup na pozici prezidenta, a díky trochu bezcitným otázkám psychologa jsem se cítil jako na výslechu v base. Třešničkou na dortu byly zatažené žaluzie, které blokovaly přímý dopad slunečního světla do našich tváří. Prostor tak spíše působil jako nějaké opiové doupě pro podnikatele z 90. let, nežli manželská poradna. Chlape, jestli tohle čteš, otoč ten stůl s křesly o 90 stupňů a roztáhni ty žaluzky, je to fakt za trest k tobě chodit. Jsem rád, že už ani nemusíme.

Každopádně žena ani pan „poradce“ o Lucii nic nevěděli. Kdybych šetřil na účtu, jak jsem zatloukal v poradně, věřím, že dnes bych již byl milionář. V poradně to dřelo a z jednoho čistého důvodu, lhal jsem. Rada pro všechny, jestli se snažíte ve svém manželství něco vyřešit, nelžete si navzájem. Mohou to být malé, ale i velké lži, ale věřím, že jsou naprosto zbytečné. Já měl v hlavě jasno, své manželství jsem chtěl přežít, ale nepřijít o něj. O Lucce jsem ještě netušil, že je to holka z oboru.

Během svého poměru s Lucinkou jsem se cítil naprosto skvěle. Stav v jakém věci byly, mi plně vyhovoval a v určitém bodě bych snad i dokázal říci, že jsem se do Luciny zamiloval. Jo, jo, klasická pohádka chlapa, který se bojí o své jistoty a bezpečí, přitom chce mladou mízu. Skutečně jsem byl idiot.

Proč? Protože jsem nevěděl, co přesně od kterého vztahu chci. A tak to má i řada norníků, kteří trpí výčitkami za to, že si dopřávají své potěšení za zády svých žen. Já však noření beru jako něco vůči své ženě spíše férového. Pochopil, že než mít milenku, je lepší zkrátka nořit. Jde pouze o sex, dobrý sex. S milenkou je to o citech, s manželkou taky. To aby pak chlap řešil emoce manželky doma, emoce milenky, která se cítí ztracená, emoce dcery, se kterou se přítel rozešel. No, prostě naprostý emocionální guláš, za který by Pohlreich určitě udělil 3 hvězdy jako Bohéma Grand Restaurant v Brně.
 

Rozchod s Luckou, začátek noření

Rozchod se stálicí je pro každého norníka proces

Posledním úderem do slabin mého ega, bylo zjištění, že Lucka dělá privátní služby. O to, že se živí trošku jinou prací by ani tak nešlo. Hlavně šlo o to, že měla příjmy 3x vyšší než já a furt chtěla kupovat serepetičky a věci do školky pro malou. Navíc po přečtení mnoha a mnoha recenzí, které ke všemu byly pravdivé, jsem si řekl, že jsem jen další ze série ubožáků, kterých před sebou měla již hromady. Cítil jsem se zneužitý a chtěl jsem se pomstít. Emoce jsou svině. A nejlepší způsob, který mi přišel do hlavy, bylo začít nořit. Přejit ke konkurenci.

Kupodivu mě k noření nepřivedly přímo problémy v manželství, ale problémy s milenkou. Američané by to nejspíš nazvali stavem flip coin, při kterém mince dopadne vždy na opačnou stranu, než si vsadíte. Zprvu jsem se nořit bál, projížděl jsem fóra nornik.net nebo sexyprivat4you.cz. Do pouliční nabídky se mi moc z očividných důvodů nechtělo. Escort, nehledám společnost, prostě jen sex. Noční kluby? Nepotřebuji, aby kamarádka kamarádky, která má kamarádku, která zná kamarádku mojí ženy, mě viděla, jak se socializuji v podniku pro pány. Diskrétní privát proto byl jedinou volbou.

A takto jsem začal nořit podobně jako spousta jiných. Sice, neřekl bych, že je to úplně pravidlem. Asi záleží na každém individuálně. Měl jsem tu čest poznat už i pár chlapců, kteří čistě odmítají pevný vztah, ale mají silné sexuální potřeby.  Já osobně si myslím, že jsem na noření již závislý. Aktuálně mám jednu pěknou stálici a sem tam průběžně otestuji dvě nebo tři holky. Také jsem rád, že se můžu podělit o své prožitky publikací těchto článků. Při psaní si uvědomuji, že svět noření není tak černobílý, jak se zdá. Osobně se za supernorníka nepovažuji a věřím, že řada z norníků by mě kvůli mým názorům ani za norníka nepovažovala, ale jednou ho tam tlačím a hotovo, norník jsem. Věřím však, že do budoucna mohou být mé příspěvky pro řadu z vás také bohatým zdrojem informací o tom, jak to ve světě sexbyznysu z pohledu zákazníka chodí.

A to je, pánové, vrchol mého příběhu zde. Nikdy bych netušil, že mě nitky života zavedou až sem a nakonec budu dělat něco, co má skutečně smysl (pomáhat vám). Nakonec by se to dalo v určitém morbidním slova smyslu považovat za příběh s dobrým koncem. Já věřím, že ano, svůj život bych totiž rozhodně neměnil a s nořením seknout nehodlám.

 


Mohlo by tě zajímat

Brno. Druhá Praha sexuálních služeb? Kam zajít?

Způsob komunikace, díky které si získáš její zájem. Jak na to?

Úvod do BDSM světa

Pozitivní vliv sexu na lidské zdraví

 

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Robert
Starý mrzout, který si prošel řadou nevěstinců, navštívil mnoho ostravských privátů a řekl si, že o tom bude psát. Jo, to jsem já. Jestli tě zajímá vše, co se týká noření, jsem jako Džin z kouzelné lampy, který ti zázrakem přičaruje články, kde se dozvíš podstatné informace o tom, jak to ve světě prostituce chodí.

Jedná se o zkušenosti z první ruky, tak ber, dokud můžeš.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mažoretka

28.07.2021 - 00:00

Jedním plynulým pohybem jsem zahájil kéž by nekonečný maraton pravidelných pohybů, hlasitých vzdechů, sténání, vulgárního povzbuzování...cítím, jak mě kundou svíráš, je úzká a přitom důkladně promazaná. Prstem zkusím slinami zmáčený zadeček, úzký, ale povolený... Jemný a lákající hloubkou zakázaného... Prsty vytahuji a dávám Ti je očichat a olízat, vsaješ a užíváš si vůni análu i píči a já s Tebou, protože tě ihned na ty pomazané a zmáčené rty líbám.

Zobrazit článek

Zámecká průvodkyně

28.07.2021 - 06:00

Vytáhnul ho ven. Nevím, zda v té době panstvo provozovalo orální sex, já ho ale jako moderní holka začala kouřit.

Zobrazit článek

Poslušná realitní makléřka

21.07.2021 - 06:00

Plácnul jsem ji přes holé půlky, až lehce zakňourala. Šperk jsem lehce povytáhl a vrazil zpět do prdelky. Nastavila se ještě víc.

Zobrazit článek

Rande na pokračování II

27.07.2021 - 19:15

Nabírám na prsty kundí šťávu a dávám ti je olízat, lačně je vysaješ a hned se se mnou líbáš… Cítím tvoji kundu z prstů, rajcuje mě to, čůráka mám tvrdého jak skálu, hrdě trčí, honíš ho, přetahuješ kůžičku, občas se na mě podíváš tím svým nevinným pohledem.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky