Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Jak jsem zkoušel šlapat

19.11.2021 - 20:26
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 5375x
Chlapík si lehl na bok a honil mi ho, protože mi nestál. Honil dlouho, až jsem se začal bát, že se udělám ještě před akcí. „Už začněte,“ řekl jsem a začal mi ho kouřit. Orál mě nevzrušoval tolik, jako honění.

O letních prázdninách po prváku na střední škole jsem měl svou první brigádu. Nic náročného, postával jsem v nedalekém supermarketu a snažil se nacpat lidem nějaké produkty,o které neměli zájem. Hrubí na mě nebyli.


Většina pokývala hlavou, že nechce. Někteří mě alespoň vyslechli a odmítli. V průměru jsem denně ulovil méně než jednoho zákazníka. A od toho se odvíjela má odměna, od počtu podepsaných smluv. Takže placené nic moc. Na druhou stranu jsem měl zcela volnou pracovní dobu, chodil jsem si takto i po škole až do prosince, tak to nebylo úplně špatné.

Po Vánocích mi už nenabídli novou smlouvu a já o ni ani zájem neměl. Pravdou je, že kdekoliv jinde bych si vydělal víc. Peníze jsem vyloženě nepotřeboval, ale nebylo špatné nějaké mít. Jenže tak volnou brigádu prostě neseženete. V té době jsem začal závidět holkám, jak to mají v tomto ohledu jednoduché. Jednoduše nabídnou své tělo a mají krásnou práci. Být ženská, začal bych šlapat a měl bych vyděláno. Kdo by ale měl zájem o kluka? Také jsem objevil byznys s nošeným spodním prádlem.

Promyslel jsem to, založil si profil s fotkou nějaké holky z Ruska a nabídl ceník. O pár korun levnější, než bylo zvykem. A ono se pár jedinců našlo. Bankovní účet jsem tenkrát neměl, našel jsem si jednu službu, kde mi systém vygeneroval variabilní symbol a ten jsem spolu s číslem účtu poslal zákazníkovi.

Sice mi strhli nějakou ne velkou provizi, ale dávalo mi to nějakou anonymitu a byli ochotní mi peníze čas od času poslat složenkou, což mi vyhovovalo. Cestou ze školy jsem chodil kolem vietnamského textilu, kde se kalhotky prodávaly za dvacku. Tenkrát okolo dvacetikoruny stála i poštovní známka.

Nakoupil jsem tedy obálky, poštovní známky a nějaké kalhotky. Kalhotky jsem nafotil, vystavil u inzerátu a čekal. A našli se zákazníci. Do školy jsem chodil v čase, kdy už rodiče byli v práci a ze školy jsem přišel dřív, než oni. Takže taková nejčastější objednávka bylo den je nosit.

Tak jsem si je vzal ráno do školy a po příchodu ze školy je dal do sáčku, do obálky, napsal adresu, nalepil známku a druhý den cestou do školy je vhodil do poštovní schránky. Nabízel jsem i příplatkové služby, jako nošení více dnů za sebou, počůrání, fotky z nošení a jiné. Nikdo mi nedokázal, jak dlouho jsem je nosil, to bylo v pohodě.

Fotky jsem z počátku strašně dlouho hledal na internetu, aby byly podobné. Jenže to býval nadlidský úkol. Naštěstí jsem to dokázal obejít a fotil jsem se v nich normálně sám. Tenkrát jsem se fotil na mobil s ne příliš kvalitním foťákem a místnosti, kde bylo šero. Ptáka jsem si dal mezi stehna a přimáčknul.

Nešly vidět ani chloupky na stehnech, ani boule v kalhotkách. Já spokojený, zákazník spokojený. Jenže kšefty nešly tak dobře, jak jsem čekal. Týdenní výdělek se pohyboval okolo dvou stovek, což odpovídalo asi jedněma kalhotkám týdně. A to se mi zdálo málo. Protože jsem nic lepšího nevymyslel, zkusil jsem nabídnout sebe na sex.

Tenkrát zcela nezkušený panic jsem se pověsil na seznamku, nastavil si, oproti holkám, dost nízký ceník a čekal. Nabízel jsem všechny možné služby, nejdražší varianta byl sex bez ochrany za několik tisíc. Říkal jsem si, že je to dost peněz, že to za to stojí a že to nebude určitě časté. Uběhl nějaký čas a já měl domluveného prvního klienta. Cestou ze školy jsem si to namířil k zimnímu stadionu, kde jsme měli sraz. Byl únor, sníh a příšerná zima. Já nervózní mrznul na smluveném místě dobrých dvacet minut. Necítil jsem nohy ani ruce.

Zastavilo u mě auto, řidič stáhnul okýnko a zeptal se:

„Jedeme?“

„Jo,“ řekl jsem a nastoupil si.

Naváděl jsem ho na jednu vedlejší cestu, kde by nikdo nemusel být. Cestou jsem rozmrzal. On tady byl na služební cestě, mohlo mu být okolo šedesáti, měl knír. Byli jsme domluvení, že mě vykouří. Za to jsem chtěl dvě stovky se slovy:

„Vždyť kouření nic není.“

Přijeli jsme na místo. Posunul přední sedadla dopředu, ať máme vzadu víc místa a přesedli jsem si dozadu. Oba jsme si stáhli kalhoty a trenýrky. Já se zády opřel o dveře a roztáhnul nohy, co mi jen kalhoty u kotníků dovolily.

Chlapík si lehl na bok a honil mi ho, protože mi nestál. Honil dlouho, až jsem se začal bát, že se udělám ještě před akcí.

„Už začněte,“ řekl jsem a začal mi ho kouřit.

Orál mě nevzrušoval tolik, jako honění, takže jsem docela vydržel. Nakonec jsem mu vystříkal pusu. Povolil rty, nechal to znovu stéct po mém ptákovi a pak to zase slíznul. Nakonec otevřel dveře a vyplivnul to na zem. Mně zvadnul. Pochopil, že už žádná sranda nebude.

„Nevykouříš mi ho za tři stovky?“ zeptal se.

Já si trval na svých ceníkových pěti stech. To se mu buď nechtělo dát, a nebo tolik u sebe neměl. Byl jsem rád. Kouřit ho někomu mě ani trochu nelákalo, natož, aby se mi udělal do pusy.

Protože jsem mu ho nechtěl ani vyhonit, byť jsem mu ho chvilku honil, vystříkal se sám. Dal mi dvě stovky a já šel domů pěšky. Bydlel jsem totiž docela blízko. Doma jsem zjistil, že nemám mobil. Zkoušel jsem ho prozvonit tenkrát ještě z pevné domácí linky, ale slyšet nebyl. Ani nemohl, vypnul jsem si zvuk. Prohledal jsem všechno a nakonec mu zavolal, zda ten mobil neleží někde vzadu. Ležel. Jak jsem měl kalhoty dole, vypadnul mi.

Tak to se mi tedy opravdu vyplatilo. Naštěstí jel tenkrát stejnou cestou zpátky, takže jsme se domluvili a mobil mi možná za dvě hodiny na to vrátil. Tenkrát jsem usoudil, že toto není nic pro mě, že to možná bylo znamení a s podobnými kšefty jsem nadobro seknul. Když to tak sepisuji a přemýšlím nad tím, jsem vlastně docela rád, že nechtěl tu nejdražší službičku. Jednak by mě to asi dost bolelo a za další, opravdu nevím, co bych uprostřed lesa v únoru dělal s vystříkaným análem.

 Přečti si další eropovídky:

Moje máma je domina

Chlípná Ariana

Kino snů

Les paní Krotitelky

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

 

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky