Jak nořit? „Desatero“ správného norníka pro výběr dobré holky

Sex

Jak nořit? „Desatero“ správného norníka pro výběr dobré holky

Holky na sex, ženský na přehnutí, bohyně lásky nebo prostitutky. Je úplně jedno, jak je nazveme. Podstatné je, zda stojí za ty prachy. Jak to poznat a dle čeho se vůbec orientovat?

Co najdeš v článku:

  1. Proč holky, co stojí hodně, nejsou vždy kvalitním zbožím?
  2. Desatero
  3. Jdi do toho naplno
    1. Avšak ověřuj kvalitu

Proč holky, co stojí hodně, nejsou vždy kvalitním zbožím?

Fakt, pěkný ženský za to stojí. Jenže jak se říká, vyjímka...

Aneb vítejte ve světě volného trhu. Sexuální služby nejsou v České republice vázány jakýmkoliv zákonem. Stát dal zkrátka od této oblasti ruce pryč. Možná se to změní, ale možná taky ne. Mně i tobě by to mělo být jedno. Důležité je, že řada holek nabízí skutečně luxusní služby, které navíc dokážou dodat o vysoké kvalitě. Ale je tu i řada takových... No, které jednoduše nestojí ani za špinavou korunu ze země.

Jelikož se jedná o prostředí státem neregulované, ceny zde vznikají pocitově a čistě subjektivně. Proto se může stát, že i dobrá holka ve špatném prostředí se podcení, a naopak špatná holka v dobré až moc nadcení.

Pro řadu zajců, kteří s nořením teprve začínají, je vybrání si té správné holky skutečně výzva. A co si budeme nalhávat, řada se u toho spálí. Pokud s nořením začínáš, nebo jsi o něm do teď neslyšel, tak zpozorni a čti dál. Ušetříš si spoustu psychické, ale i fyzické bolesti. Podle čeho by ses teda měl řídit? Dle čeho se vždy řídím já, když chci skutečně kvalitku?

1. Chceš holku z ulice, nočního klubu či si připlatíš za privát?

Naprosto životně důležitá otázka, kterou si prostě musíš položit, než do něčeho vůbec půjdeš. Co si myslíš, že jenom zvedneš telefon, brkneš holce, dojdeš a je to? No, ani hovno! Předem si musíš nastavit, co vlastně chceš a co jsi ochoten pro to riskovat. Zkrátka platí, že holky z ulice jsou levné a dostupné, ale kvalita služeb i hygieny je hoodně dole. Na kvalitním privátu dostaneš vše, po čem toužíš, ale připlatíš si.  Je to ta nejdiskrétnější forma. Noční klub je takový příjemný kompromis mezi cenou a kvalitou. Jakmile však jednou do něj vejdeš… Ne jen peněženka si pobrečí. Lepší nechodit s kamarády, kteří znají tvou ženu.

2. Co za službu přesně vyžaduješ? Není služba jako služba

Otázka, kterou čím déle noříš, méně řešíš. Ale pokud teprve startuješ, je dobré na ni mít odpověď. Ve zkratce, holky nabízí mnoho služeb – anál, orál, orál bez, escort, BDSM, deepthroat a řadu dalších praktik. Ty si hlavně ze začátku vyber nějakou jednu a jenom tu chtěj vyzkoušet. Pokud to je fakt tvůj první zásun bokem, chtěj raději klasiku nebo orál. Vyzkoušej si tyhle základní praktiky u několika holek, ať poznáš „tržní prostředí“. Jakmile si navykneš a víš, jak to vše probíhá, klidně jdi i do něčeho jiného. Ale je chyba jít do extra technik hnedka ze startu. Ber taky v potaz, že ne všechny holky do svých cen zahrnou i kondomy a jiné doplňky.

3. Jaký máš budget?

Obzvlášť při pravidelném noření je dobré si užívání s holkama hlídat

Na rovinu, bez peněz do hospody nelez. To samé platí i zde. Jestliže nejsi zrovna při penězích, nečekej, že dostaneš něco super. Jasně, je šance, že nějaká mladá kočka, co to umí, teprve začíná a zbytečně se podcení. Ale tohle štěstí mají jenom vyvolení. Vůbec s tím nepočítej. Spíše se smiř s realitou a nečekej, že za pár stovek dostaneš mladou princeznu, která se potřebuje realizovat. Rozvrhni si proto své finanční možnosti a dle toho vyber holku. Jestli budeš nořit v budoucnu častěji, je dobré mít přehled, kolik za to utrácíš. Fakt, zadlužit se kvůli tomu nechceš.

4. Jiný kraj jiný mrav

Lokalita hraje roli. Jako Češi to máme marný. To k nám jezdí pohraniční Němci za levnou holkou. Bohužel všude okolo nás je dráž (relativně). Správný český norník tedy spíše řeší, zda Praha, Brno nebo Ostrava. Lokalita se vždy odráží na ceně, ale ne zase tolik jako typ prostředí (ulice, privát, noční klub). Pochopitelně hovořím o průměru. I v Praze najdeš holku, která půjde za levno. Ale nižší cena, však víš… Každopádně, je faktem, že spousta norníků třeba z Prahy si veme „služební cestu“ skrze Brno a využijí to na maximum. Správné plánování lokality, kde zanoříš, ti jakožto zákazníkovi pomůže najít lepší poměr cena/kvalita.

5. Chovej se slušně

Naprosto podstatný bod hlavně u stálic (baba, ke které chodíš pravidelně). Prostě nebuď hovado. Z dlouhodobého hlediska se ti pěkný přístup k holkám vyplatí. Jasně, ne všechny jsou svaté, ale mě jako norníka sere, když se někdo k mé dobré stálici chová jako naprostý kretén. Je vyšší šance, že taková holka právě kvůli tomu skončí a nikdo z nás už do ní nezasune. Jestli máš potřebu se vyřádit, tak si to domluv. Zkus BDSM apod., ale jinak se na to vyser. Navíc, pokud ti tvá stálice věří a ví, že jsi dobrý klient, není pro ni potom takový problém nabídnout i nadstandard ve formě orálu bez a polykání. Vše má své výhody. Mysli na to. Ty chceš službu, ona chce prachy, jednoduché. Nemluvě o tom, že někdy mívá holka někde hlídače. To ale zjistíš až pozdě.

Tolik k hlavním radám, které si opakuj jako básničku, pokud se chceš vyhnout řadě problému a získat to nejlepší, co si můžeš dovolit. Ale vím, že pro začátečníky tohle všechno není úplně jednoduché, respektive nemusí být jednoduché po psychické stránce. Jak na to?

Jdi do toho naplno

Jedna pěknější než druhá. Vybrat si správnou holku může být někdy složité

Je až s podivem, kolik mých kamarádů má při využívání sexuálních služeb psychický (morální?) problém. Osobně jsem to nikdy pořádně nepochopil. Jako jo, chápu to, ale je to úplně zbytečné. Upřímně, většinou k noření dovede baba chlapa, protože to dře v rovině sexu. Má smysl se kvůli nedostatku sexu rozvádět, navíc když už je děcko na světě? Samozřejmě, že ne. Sexuální služby jsou alternativním řešením situace, kdy se po ženě nic nechce a muži to nevadí, protože není sexuálně frustrovaný.

Navíc, pokud je člověk ve skutečně nesprávném vztahu, využití sexuálních služeb může akcelerovat nutnou změnu. Byl jsem toho svědkem celkem častokrát. Osobně si ale nemyslím, že má smysl si vnitřně cokoliv vyčítat. To je jako vyčítat si, že jdu na pivko se Standou, místo toho, abych doma pověsil prádlo. Jestli chceš pomáhat doma, tak prostě nechoď na pivo, jednoduché.

Ale jako noření je závislost. Pokud se cítíš, že tomu propadáš až moc, sekni s tím natvrdo třeba na půl roku-rok. Vystřízlivíš a pak zase můžeš najet na svůj „režim“.

Avšak ověřuj kvalitu

Každopádně, vždy si uvědom, co vlastně chceš. Neboj se chodit na fóra a číst recenze na různý holky. Jsi to totiž ty, kdo si zde platí službu. Jestliže cinkneš holce, která na fotkách vypadá úplně šťavnatě, ale nakonec se ve dveřích objeví o 10 let starší a o 15 kilo těžší „zboží“, zastav se na sekundu. Pokud jsi skutečně zoufalec, nahoru nakonec půjdeš, ale jestli disponuješ alespoň menší hrdostí a rozumem, otočíš se a řekneš jasné ne. Pokud dáme holkám najevo, že nás můžou lakovat, jak chtějí, tak pak nečekejme, že skutečně budeme dostávat kvalitní služby. Starší zboží neznamená nutně něco horšího, ale je fakt na pováženou, když si objednáme novou Oktávku, ale přijde nám 15 let starý Golf čtyřka.

Proto se nenech napálit a pořádně si projdi recenze. Projdi si naše články o tom, jak to chodí na privátu, v nočním klubu i na ulici. Skutečně se drž 5ti základních pravidel a věř mi, vyhneš se spoustě problémům. Ještě menší rada na závěr, v nočním klubu nikdy neplať kreditkou, vždy si ber jen určitou hotovost! Noční klub má tendence stáhnout tvoje konto jako holka kalhoty při orálu.

Robert
©Bezpasaka.cz

Mohlo by tě zajímat

10 rad, jak dokonale uspokojit ženu v posteli

Jaký sex a ženy muži preferují? Patříš do normálu, nebo se vymykáš?

Rozhovor: Laura Panská alias vědomá prostitutka

Já, norník

Autor: 
Robert
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.