Jak se žije na erotickém privátu. Exkluzivní rozhovor z brněnského Staru

Rozhovory

Jak se žije na erotickém privátu. Exkluzivní rozhovor z brněnského Staru

Erotický privát Star je na první pohled nenápadný byt nedaleko centra Brna. Pokoje jsou nové a elegantně zařízené. Nechybí pohodlné postele a čisté sociální zázemí. To hlavní, proč sem ale směřují kroky mužů, je příjemná a vzrušující společnost, která umí splnit i ty nejtajnější erotické touhy. Jak vypadá život v tomto netradičním pracovním prostředí? Jaké dívky zde pracují a kolik si vydělají? Nejen na to jsme se zeptali Míši, která je zde “jako doma”.

Star privát Brno je místo, kde dívky nabízejí pestré erotické a sexuální služby. Pro ty, kteří ještě nikdy na takovém místě nebyli, popsala bys, jak vypadá? Co všechno je tam, jak dívkám tak klientům, k dispozici?

Je to luxusnější, nový mezonetový byt v činžovním domě. Jednoduše elegantně vybavený. Žádné neony, blikající upoutávky ani červené doplňky tady nenajdete. V přízemí je obývák a kuchyň, v patře pak tři ložnice, dvě koupelny, teráska a můj pokojíček. Holky tady můžou zadarmo přespat, když jezdí z větší dálky. 

erotický privát Star Brno rozhovor Bezpasaka.cz

Na inzertním serveru Bezpasaka.cz mohou zákazníci aktuálně vybírat z devíti slečen pracujících ve Staru. Mění se dívky často? Oslovují privát samy? Vybíráš si s kým budeš spolupracovat?

Jako majitelka bytu chci dát možnost výdělku všem dívkám. Na vzhled se až tak moc nedívám, protože každý muž má jiný vkus. Ale na určitých věcech bazíruji. Na hygieně, aby o sebe dívka trochu dbala a hlavně aby měla kladný přístup k práci. Je třeba, aby byla slečna sympatická, příjemná. 

Tahle práce není jen o vzhledu, Hodně záleží na tom, jak se slečna chová k zákazníkům, jestli se na ně usmívá. Není to jen o sexu, ale i o povídání, o tom, aby dívka porozuměla pánovi, který si třeba přijde vylít srdíčko.

Skloubit práci skoro deseti lidí na jednom bytě určitě potřebuje dobrý "management". 

Jsme ženský a problémům se úplně nedá vyhnout. Snažím se, aby tady holky mezi sebou nějak vycházely, aby si nezáviděly, vysvětlovat jim, že jeden den má víc klientů ta, pak zase tamta. To je v tomhle oboru normální.

Upřímně, je to celkem těžké udržet slečny, aby spolu vycházely. Občas se stane, že sem přijde slečna, která dělá zle, občas se něco ztratí. Prostě se to nedá vždy uhlídat. Dívky tady mají už k dispozici uzamykatelné skříňky. Je to psychicky náročné, ale snažím se tady vztahy držet v dobrých mezích. Současný kolektiv spolu naštěstí vychází celkem dobře. Nemusím řešit větší problémy.

Jak často se dívky ve Staru střídají?

Posledních pár let je to s holkama složitý. Před 8-10 lety měly slečny jinou školu. Dnes se na privátu docela dost střídají. Je těžké vyhovět všem. Mladé holky si myslí, že když dobře vypadají, tak stačí, že přijdou a každý se z nich po****. Myslí si, že stačí, že jsou hezké, lehnout si na postel a pánové se z nich zblázní. 

Jak jsem říkala, je to hodně o tom, jaký má slečna přístup. Ke každému klientovi se musí přistupovat jinak. Jeden se chce jen pomazlit, druhý si i popovídat, další něco úplně jiného. Není to rozhodně je o tom, lehnout si na postel. Je to strašně o psychice. Já se jim to snažím vysvětlovat, ale jako mladá jsem taky neposlouchala starší. Samy musí poznat, o čem ta práce je. Rozhodně to nemůže dělat každá holka.

erotický privát Star Brno rozhovor Bezpasaka.cz 1

Popiš nám, jak to u Vás probíhá od chvíle, kdy klient zazvoní u dveří. Dovedu si představit, že před první návštěvou musí být muži toužící po placené “lásce” celkem nervózní.

Otevře mu domluvená dívka a odvede ho na pokoj, kde se domluví, co a za kolik. Většina mužů se zdrží půl hodinky, hodinku a pak odchází. Samozřejmě musí zaplatit. Jestli jsou nervórní? Poprvné je asi každý.

Dívky na privátu i bydlí, nebo sem chodí pouze do práce?

Na privát chodí jne pracovat. Někdy tu přespávají, když přijedou například na týden z větší dálky. Když tady slečna je a pán jí zavolá, tak si rovnou domluví schůzku na ten den. Nemám dobré zkušenosti s domlouváním se na příště, na jiné dny. Jak u slečen, tak u klientů se o spolehlivosti nedá moc mluvit.

Hodně se s tím u slečen potýkám. Spolehlivost je u nich dnes na bodu nula. Je to dobou, protože já když jsem pracovala ještě aktivně v sexuálních službách, tak jsem si nedovolila nepřijít do práce, ani přijít pozdě. Dneska se slečny neustále vymlouvají. Jeden den si vydělají penízky a druhý den už se jim nechce vstávat do práce.

Jaký je rozdíl mezi sexuální prací na soukromém privátu a v nočním klubu?

Jádro práce je stejné, jde o sex. V nočním klubu slečny nabízí různé erotické služby, striptýz, masáže, tanečky, ale na privátu je to jen o sexu. My nenabízíme ani žádné občerstvení. Pán přijde, vykoná “potřebu” a jde domů.

Rozdíl také je ten, že, slečny si u nás na privátu domlouvají zákazníky přes telefon. V klubu se dívky musí hodně snažit, aby si je klient vybral, jsou tam vyšší ceny za služby. Klub je prostě pro celkové pobavení. Je to tam o pití a zábavě. Zákazník si může se slečnou popovídat, vykoupat se a pak až jít na pokoj. U nás se jde rovnou na věc.

 erotický privát Star Brno rozhovor Bezpasaka.cz 2

Jací muži nejčastěji navštěvují Váš privát? Dá se popsat takový klasický zákazník?

Chodí k nám muži od 18 do 80. Jak zedníci, doktoři, byli tu i nějací herci, zpěváci, právníci. Škála je to pestrá. Každý chlap, kterého potkáte na ulici, je náš potenciální zákazník. Nedá se říct, že někdo by chodil víc, než ten druhý.

Jaké procento zákazníků tvoří Ti pravidelní a Ti jednorázoví, občasní?

U nás máme hodně stálých zákazníků. Jsou pánové, kteří mají chození po privátech jako koníček, trochu dražší tedy, ale tak to je.

erotický privát Star Brno rozhovor Bezpasaka.cz 6

Dá se říct, jaké typy dívek teď “letí”? Jaké jsou mezi muži nejžádanější?

Nedá. Každému se líbí něco jiného. Hodně záleží na osobnosti dané dívky. Jak je milá, empatická, snaživá. Opravdu to není jen o vzhledu.

Jak přistupujete k pravidelným zdravotním prohlídkám? Dodržují je všechny dívky?

Pravidelně k nám každé 3 měsíce jezdí pracovnice z Rozkoše bez rizika a dělají holkám rychlotesty. Dovezou nám nějaké pomůcky, ochranu, lubrikanty a když má slečna nějaký problém, může se na ně obrátit ohledně právních problémů nebo zdraví. 

Kdykoliv jsem potřebovala, pomohli nám. Vždy si popovídáme o tom, co je nového. Jsou to moc fajn ženský.

Jaké typy dívek na privátu pracují? Jsou to spíše matky samoživitelky nebo studentky?

Jsou tu matky samoživitelky, studentky i slečny, které si potřebují vydělat peníze kvůli dluhům z minulosti. Je to stejné jako se zákazníky, holky jsou u nás různé, mladé i starší. 

Snažím se dávat možnost všem slečnám. Je na nich, kdy a jak moc chtějí pracovat, jak mají čas. Některé mají klasickou práci, některé přítele. Chodí na privát podle svých možností.

Je představa častého násilí a problémů na soukromých privátech pravdivá? S jakými problémy a jak často se ze strany mužů setkáváte (jestli vůbec) a jak je řešíte?

Díky Bohu tenhle problém nemáme. Co vím i od ostatních holek z jiných privátů, tak se opravdu nestává často, že by musely řešit násilí. Občas nějaké nedorozumění samozřejmě vznikne, ale snažíme se to vyřešit v klidu, domluvit se.

erotický privát Star Brno rozhovor Bezpasaka.cz 5

Stává se často, že muži chtějí po dívkách netradiční praktiky? Jaké služby jsou vlastně u Vás nejvyhledávanější?

Většinou muži chtějí klasické služby, sem tam nějakou tu netradiční službičku - lehčí sado maso, anál, foot fetish, piss, ale my nejsme na netradiční služby zařízené. A taky ne každá slečna nabízí echt netradiční služby. U nás poskytujeme hlavně klasiku.

Pověz nám nejhezčí příběh, který jsi na privátu zažila. Stalo se, že by se klient zamiloval do dívky a pak se třeba i vzali? Nebo je to jen představa jako z filmu Pretty woman?

Stane se to někdy každé slečně, že se zamiluje do klienta nebo on do ní. Většinou se ten vztah po pár týdnech rozpadne a slečna se vrátí na privát. Pán si ji měsíc hýčká, ale většinou tihle chlapi chtějí hlavně změnu, uniknout stereotypu. Po čase ho slečna přestane bavit. Nevím o tom, že by nějaký vztah dopadl tak, že by “žili šťastně až do smrti”.

V současné době, kdy ve vzduchu stále visí hrozba COVID-19, potýkáte se s odlivem zákazníků? Co děláte nyní jinak, abyste chránili sebe i je?

Měli jsme nějakou dobu zavřeno. Pak mi holky začaly psát, že nemají peníze, že potřebují platit to a to. Volali dost i zákazníci. Tak jsme otevřely, ale měli jsme zvýšená opatření, všude byla dezinfekce. Ztráty samozřejmě byly, doháníme to ještě teď.

Poctivou hygienu dodržujeme normálně, ale nyní ještě víc. Je to složitá doba, ale snažíme se jako všichni. 

Pro ty, kteří zvažují návštěvu třeba právě Vašeho privátu, proč by se měli odhodlat a vyrazit?

Snažíme se o maximální diskrétnost a velkou roli u nás hraje čistota. Často nás pánové chválí, že je tady hezky a čisto. Nekouří se tady, chci aby byl byt voňavý. Také se snažím, aby měly holky profesionální chování, což není vždy úplně lehké. Záleží mi na tom, aby byly příjemné už při kontaktu po telefonu (732 473 630). První dojem je důležitý. Aby se chovaly mile a empaticky. Navíc si myslím, že máme na privátku opravdu hezké slečny.

erotický privát Star Brno rozhovor Bezpasaka.cz 4

V rámci inzerce ani na Vašem webu neuvádíte ceny. Mohla bys nám orientačně říct, kolik stojí základní služby jako orál, anál nebo klasika?

Nabízíme hlavně klasické služby na půl hodinu a hodinu. Možná je i rychlovka, ale to si vždy rozhoduje slečna sama. Stejně tak, jaké služby bude nabízet.

U nás máme půlhodinu za 1000 korun a hodinku za 1500. Pokud chce klient nadstandard, záleží na jednotlivých slečnách. Orál bez ochrany je cca 500 plus, anál za 500 - 1 000 navíc. Není to pevně dané, ale říkám holkám, aby se snažily držet ceny stejně.

Kolik si holky na privátu průměrně vydělají?

Záleží na každé slečně, jaký má přístup, jak často chodí do práce. Když hezky vypadá, má dobré chování a chodí jakž takž do práce, tak si může vydělat měsíčně 70 000 korun i víc. 

Pořád se dá sexuálními službami dobře vydělat, ale dívka musí mít k této práci dobrý vztah, musí ji to trochu bavit. Ideální je, když to dělají holky, které mají rády sex. To je velká výhoda, protože chlapům se líbí, když vidí, že si to s nimi slečna užívá. Chlapská ješitnost je prostě taková a zákazníci se pak rádi vrací.

Jak se posunul sexbyznys za dobu, co se v něm pohybuješ?

Hodně. Nabídka před deseti lety nebyla tak obrovská. Nebylo tolik privátů, fungovaly hlavně noční kluby. Slečny tam čekaly ve frontě, až se uvolní místo. Točily se tam velké peníze. Dnes je velká konkurence. Poslední dobou kluby upadají, drtí je priváty, kde jsou nižší ceny. Privátů je dnes strašně moc. Tenkrát to bylo úplně o něčem jiném. Slečny byly spolehlivější a vážily si práce.

 

Mohlo by vás zajímat:

Exkluzivní rozhovor: Sexuální život mladého muže upoutaného na vozík

Luxusní společnice 21. století - novoroční superrozhovor s Lucií Hříšnou

Rozhovor o polyamorii aneb jaké to je, když milujete více partnerů

Rozhovor o opravdovém partnerském BDSM

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Svatava
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.