Jaký sex i ženy muži preferují? Patříš do normálu, nebo se vymykáš?

Aktuality
Štítky: 

Jaký sex a ženy muži preferují? Patříš do normálu, nebo se vymykáš?

Svět se nikdy nezměnil ze dne na den. Společnost už vůbec ne. Různé kulturní hodnoty a ideje žijí i několik staletí či tisíciletí. Avšak je tomu tak i v oblasti sexu a výběru žen? Změnily moderní ideje pohled mužů na ženy? Co na to říkají odborníci?

Co se v článku dozvíš:

  1. Orální sex je fajn, s láskou však chutná víc
  2. Nejvíce vzrušující je vyvrcholení toho druhého
  3. Co muže naopak odpuzuje?
  4. Hospodyňka, která nepropadla sociálním sítím
  5. Tak přece je něco jinak

Orální sex je fajn, s láskou však chutná víc

Orální sex je muži žádaný

Nedávno zveřejněné studie na portálech Psychology Science a US News přišly s nečekanými závěry. Takovými, které mírně narušují klasickou představu o tom, jaký sex muži preferují. Dle většiny respondentů je jeden z nejlepších sexů takový, který disponuje určitou romantikou a zamilovaností. I když to řada mužů veřejně nepřizná, tak také touží po romanci a vnitřním pocitu štěstí. Avšak jejich sexuální touhy a preference jsou od těch ženských víceméně odlišné.

Až 80 % mužů miluje, když je jejich žena vůči nim proaktivní, a to nejen v posteli. Z různých výzkumů (1, 2)) vyplývá, že manželský sex je od toho nemanželského méně četný a ztrácí i na kvalitě. Důvodem je fakt, že partneři jsou si v manželském svazku jeden druhým jistější a ona tendence něco dělat pro vztah se ztrácí. Řada mužů proto vnímá, že jeden z nejlepších sexů vůbec, je takový, který iniciuje sama žena. Zároveň potvrzují, že v manželství o to stojí mnohem více.

Dále se potvrzuje, že muži milují, když je jejich partnerka svádí. Milují, když je to ona, kdo přijde s novou sexuální polohou, neobvyklou nabídkou či oblečkem. Mimo to až 70 % mužských respondentů odpovědělo, že orální sex je velice dobrý a rádi by jej zažívali častěji. Orální sex však mají v oblibě také i ženy, ale zkrátka si o něj neumí tolik říct.

Nejvíce vzrušující je vyvrcholení toho druhého

Povzdechy a vyvrcholení ženy jsou pro muže znaky kvalitního sexu

Všechny tyto informace také potvrdil i americký urolog a sexuolog John Lobbo. Dle něj si i muži rádi užijí tu pasivnější roli, kdy se nechávají překvapit a vlastně nemusí nic vymýšlet či cokoliv dělat. Avšak je jasné, že muže předehra až tolik nezajímá. To, co je však pro muže podstatné, je aktivita, hlučnost a vyvrcholení ženy.

Až na 60 % mužů je rádo, když dokáže jejich partnerka při sexu vyvrcholit a ještě to dát i pořádně najevo. Naopak trpí, když je sex absolutně tichý a nejde poznt, zda žena vůbec dosáhla orgasmu. V takovém případě se muži často cítí jako ti, kteří selhali. Avšak žádná žena by orgasmus neměla předstírat. Dle výzkumů mají muži rádi, když jejich partnerka v sexu cokoliv vyloženě nepředstírá a nehraje. Ale mešní divadlo na škodu rozhodně není.

Podle serveru Psychology Today jsou křik a povzdechy vyjádřením pocitů rozkoše ženy. Když tyto prvky během sexu chybí, muž neodkáže s jistotou určit, jestli vše dělá dobře, jestli to ženu baví a co se vlastně děje. „Je to jako když někdo dostane dárek. Mlčí-li, asi se jedná o špatný dárek.“ – Muž anonym.

Co muže naopak odpuzuje?

Ne vše muže přitahuje

Asi řada mužů mi dá za pravdu, že vážný rozhovor po sexu je asi tím nejméně příjemným závěrem celého večera. Obdobně negativně může působit, když se žena převleče do naprosto odpudivého a nesexy prádla. Kategorií pro sebe je sex za odměnu. Něco takového řada mužů bere čistě poníženě.

Řada obecných společenských stereotypů, co se sexu týče, tedy neustále platí. Muži stále mají rádi, když jejich žena sex vyloženě chce. Milují, když umí dát vzdycháním najevo svou rozkoš nebo, když jim sama nabídne orální sex.  Čím však výzkum trošku překvapil, je fakt, že řada mužů stále vnitřně touží po romantice. Ale sex je pouze jedna věc. S kým ho provozujeme je už záležitost druhá. Jaké typy žen se mužům nejvíce líbí?

Hospodyňka, která nepropadla sociálním sítím

Pro mnohé překvapení, ale sex pro muže není vše

Samozřejmě, vše je veskrz individuální a preference se mohou lišit muž od muže, ale i přesto obecné predikce existují. Nikoho asi nepřekvapí, že jedním z přitažlivých charakterových rysů ženy je její ženskost a zranitelnost. Většina mužů vedle sebe nechce mít "mužatku", u které se oni sami cítí jako slabé kusy.

Muži vedle sebe potřebuji „slabé ženy“, které jim dodají pocit, že oni jsou těmi ochránci, kteří je ochrání před životními nesnázemi (letíci kulka, drak, určitě ne umývání nádobí). Dle Johna Lobba se muži stále potřebují cítit jako oni lovci kdysi. Proto vedle sebe nechtějí ženu spolu-lovkyni, ale pořádnou hospodyňku, která občas, zamete a uklidí v té „jejich“ jeskyni. Většina mužů zkrátka touží po dominantní pozici, co se financí a rozhodování týče. Žena, která to umí muži dát, stoupá v jeho žebříčku výběru výš.

Aktuálně se také ukazuje, že muži ani nepreferují ženy, které jsou posedlé sociálními sítěmi a mají potřebu cokoliv všedního každý den sdílet na svém facebookovém či twitterovém profilu. Obecně tohle nemají rády ani ženy na mužích. Proč? Protože tohle chování vytváří v partnerovi pocit úzkosti ze ztráty soukromí. Je fajn si jednou za čas zasdílet, jak jste se svým miláčkem na obědě, ale dělat to pokaždé je prostě nevyhovující.

Tak přece je něco jinak

I přes všechny možné politické a společenské výzvy moderní doby zůstává jádro mužských, ale i ženských preferencí stále stejné. Na druhou stranu řada psychologů potvrzuje, že společenské změny, které si nyní zažíváme, zde nikdy předtím nebyly. Z tohoto důvodu nelze předem předpokládat, jestli a jak moc se pohled mužů na ženy (a tedy i mužské preference) nějak změní. S jistotou však lze říci, že preference moderních mužů jsou od těch z minulých století značně odlišné.

Pokud o daném tématu hledáte více informací a zároveň se chcete i pobavit, doporučujeme zhlédnout velice zábavný díl pořadu Show Jana Krause se sexuoložkou Laurou Janáčkovou jako hostem pořadu.

 

 

Mohlo by vás zajímat

Velký průvodce knihami o prostituci

Erotické hračky pro ne(po)slušné holky

Takový orgasmus nečekal! Technologie VR při masturbaci

Prostituce v Asii. Kdo byly Geiši?

Autor: 
Jakub
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.