Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Je libo panenskou blánu? Estetická gynekologie pomáhá ženám se zdravím i estetikou

24.11.2021 - 15:53
Rady/Tipy
   Přečteno: 1072x
Estetická gynekologie pomáhá ženám s mnoha zdravotními i estetickými problémy. Nabízí zcela nové možnosti úpravy zevního genitálu, o kterých se ženám nikdy ani nezdálo.

Estetická gynekologie pomáhá ženám s mnoha zdravotními i estetickými problémy. Nabízí zcela nové možnosti úpravy zevního genitálu, o kterých se ženám nikdy ani nezdálo. Nenaplňují intimní partie vaše představy? Navštivte plastického chirurga a splňte si sen o krásné a zdravé vagíně, stydkých pyscích či klitorisu. PS: Přemýšleli jste někdy o nové panenské bláně?


Obsah:


Vagína + plastická chirurgie
estetická gynekologie, plastika vaginy, hymenoplastika bezpasaka.cz

Představy o ženské dokonalosti se neustále vyvíjí. V posledních pár letech se pod drobnohled dostaly i ženské genitálie. Se stále se rozvíjející oblastí sexuality a tím, jak se posouvá vnímání ženského sexuálního potěšení, začaly ženy více řešit vzhled své jóny.

Příčin, proč ženy navštěvují s touhou po korekci svých genitálií plastické chirurgy, je vícero. Příčinou může být “pouhá” nespokojenost se vzhledem dané oblasti (stydké pysky, klitoris). Často je problémem vrozená vada, změny vzniklé nemocí, porodem, operacemi v oblasti genitálií.

Pokud se ženy rozhodne ke korekci, plastický chirurg komplexně posoudí funkční i estetickou stránku dané části těla a navrhne vhodné řešení. Operační výkon je prováděn v moderním prostředí zdravotnického sálu v lokální anestezii či mírné sedaci. Individuální přístup, intimita a diskrétnost je samozřejmostí.

Labioplastika - plastická operace stydkých pysků

Labioplastika umožňuje zmenšení malých, případně velkých stydkých pysků z důvodů jejich velikosti nebo asymetrie. Abnormální velikost stydkých pysků může ženám bránit jak při běžných denních a sportovních aktivitách, tak i v sexuálním životě. Stud způsobený vzhledem intimních partií může vést k omezování se v sexuálním životě či k pocitu méněcennosti. 

Operace stydkých pysků se provádí v lokální nebo v celkové anestezii. Trvá přibližně 1 hodinu. Po odstranění kožního nadbytku je rána sešita vstřebatelným materiálem. A jizva? Ta je po zahojení téměř neviditelná.

Po zákroku je třeba neopomenout dodržování klidového režimu po dobu jednoho týdne a zvýšenou hygienu. Je doporučeno vyvarovat se na pár dní dlouhého sezení. Pohlavní styk si mohou ženy užít po 6 týdnech a plnou fyzickou zátěž už po měsíci.

Cena: od 20 000 korun

Augmentace velkých stydkých pysků
estetická gynekologie, plastika vaginy, hymenoplastika bezpasaka.cz 1

Augmentací velkých stydkých pysků vlastním tukem dojde k jejich zvětšení. Věděli jste, že velké stydké pysky jsou tvořeny z větší části tukem, který se postupně během života vytrácí? Chce-li žena dopřát této části těla omlazení, augmentace navrátí velkým stydkým pyskům opět mladistvý vzhled a lesk.

Hodinový zákrok se provádí v lokální anestezii. Jedná se o jednoduchou a neinvazivní operaci. Odebere se tuková tkáň z podbřišku nebo vnitřních stehen, tuk se následně šetrně zpracuje a aplikuje do požadované oblasti.

Dva týdny po zákroku je třeba dodržovat zvýšenou hygienu a omezit dlouhé sezení. Po této době je možná opět plná fyzická zátěž. Ženské intimní partie mají vysokou schopnost regenerace. A sex? Je třeba počkat 4 týdny.

Cena: od 20 000 korun

Liposukce Venušina pahorku

Liposukce Venušina pahorku nabízí odstranění nahromaděného tuku v dané oblasti. Nových tukových buněk netřeba se bát, dále se již nevytvoří. Cena zákroku je odvislá od množství odsátého tuku.

Celý jednoduchý zákrok se provádí v lokální anestezii a trvá jen několik minut. Je třeba dodržovat následně pár dní klidový režim a minimálně po 2 týdny nosit elastické spodní prádlo.

Zvětšení G bodu
estetická gynekologie, plastika vaginy, hymenoplastika bezpasaka.cz 2

Ženy a muži zbystřete. Věděli jste, že zvětšení G bodu umožní prožít vaginální orgasmus nebo jeho prožití několikrát znásobit?!

Zákrok se provádí ambulantně v lokální anestezii a vše je hotovo během několik minut. Přímo do G bodu se injekčně aplikuje kyselina hyaluronová nebo jiná trvanlivá látka ( Fortelis, Restylane, Stylage, Juvederm). Není potřeba žádné rekonvalescence a pohlavní styk je možné si užít už po několika dnech od zákroku.

POZOR! Aplikaci kyseliny hyaluronové je třeba po 6 - 24 měsících opakovat, jelikož dochází k jejímu vstřebávání.

Vaginoplastika - plastická operace pochvy

Vaginoplastika se provádí z důvodu pocitu přílišné velikosti poševního vchodu nebo úpravy pochvy jako takové. Tento zákrok je vyhledávaný především ženami po porodu, po kterém ve většině případů dochází k uvolnění svalů pánevního dna či roztažení jizvy po nástřihu. Zpevnění a zúžení vagíny vede k zvýšení citlivosti a zlepšení kvality sexuálního života ženy.

Plastická operace pochvy se provádí po skončení menstruace v lokální nebo celkové anestezii. Dochází k omlazení vagíny prostřednictvím zpevnění poševních stěn, zúžení pochvy a plastice či rekonstrukci poševního vchodu. Následně je třeba zvýšené hygieny a týdenního klidového režimu bez dlouhého sezení. Do fitka lze vyrazit po měsíci. Návrat k milování je doručen po 6 týdnech.

Operaci je možné kombinovat i s perineoplastikou (zpevnění svalů hráze) nebo opravou porodní poranění (jizvy po nastřižení při porodu). 

Vaginoplastika pomáhá řešit i funkční poševní potíže. Nejčastěji se jedná o takzvanou aeropochvu (únik nahromaděného vzduchu z pochvy) a stresovou inkontinenci (nekontrolovatelný únik moči). 

Cena: od 40 000 korun

Hymenoplastika - rekonstrukce panenské blány
estetická gynekologie, plastika vaginy, hymenoplastika bezpasaka.cz 3

Hymenoplastika umožňuje rekonstrukci či obnovení panenské blány. Provádí se v celkové anestezii a trvá kolem 30 - 60 minut. V případě obnovení blány se sliznice poševního vchodu upraví tak, že se z jedné strany přichytí na stranu druhou. A nová panenská blána je na světě.

Zákrok se provádí z mnoha důvodů. Především v případě nechtěného protržení během sportu či nechtěném styku, při vrozené neprůchodnosti, která stěžuje zavedení tampónu, pohlavní styk a způsobuje hromadění menstruační krve, nebo z náboženských či rituálních důvodů. 

Zákrok je velmi šetrný a nemá vliv na citlivost ženských pohlavních orgánů. Jako u většiny operací zmíněných výše je třeba několik dní omezit dlouhé sezení a dbát zvýšené hygieny. Hojení trvá kolem 4 týdnů, po kterých v případě obnovení blány můžete přistoupit znovu ke svému “poprvé”.

Cena: od 40 000 korun


banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

© Bezpasáka

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. V současnosti se živím jako copywriterka na volné noze. Mé články a příspěvky najdete na webu Erotikon.info, na jedinečném blogu Bezpasáka a na LinkedInu. Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem, dám si sklenku dobrého červeného vína a shlédnu kvalitní erotický film.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky