Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Jsi moje hračka

24.11.2021 - 16:01
Erotické povídky a vtipy
Autor: Dragon_ze
   Přečteno: 3358x
V zadečku má stále anální šperk. Řve vzrušením, cuká sebou jako po zásahu elektrickým proudem. Dnes je to již po několikáté, co se udělala.

Je to tady, krásné očekávané pondělí. Nikdo ho nemá moc v lásce. Proč? No po volnějším víkendu většinu z nás čeká nápor pracovního týden. V pondělí čekají resty z pátku, kdy už se nám moc do práce nechtělo. A k tomu přibývají další úkoly. Pondělek. Dnes ještě ke všemu upršený a větrný. Jenže já se na něj moc těším. Je to divné že? Hned vám vysvětlím proč…


Mám milenku. Na tom by asi nebylo nic divného, nejsem jediný chlap na světě, co má milenku. Jenže tahle je jiná. Je nádherná, sebevědomá, ale zároveň pro mne submisivní. Moc se těším na její vůni. Na její dlouhé vlasy a dokonalá ňadra a celkově pevnou postavu. Dnes dostala příkaz do příště si pořídit korzet. Věřím, že své úkoly splní na jedničku. Už jednou úkol dostala a splnila ho na výbornou. Dnes pro ni mám připravené překvapení. Jen co zaparkuje u mých dveří, pozvu ji dál a zavážu oči.

Nechci, aby nic viděla – je to přeci překvapení. Ví, že má přijet jen v sukni a lehké halence. Hned jak si odloží kabát, svážu ji ruce za záda a pomalu ji odvedu na postel. Lehne si, kalhotky nemá. Ví, že je ke mně nemá nosit. Zavážu ji nohy kolem kotníků a roztáhnu je od sebe. V téhle pozici ji mám krásně bezmocnou. Vzrušeně dýchá a nemluví, věří mi, že ji nechci ublížit. Jen trochu….to se jí líbí. Facka ze strany na stranu. Škrcení, to je moc vzrušuje.

Sexy podvazky

Říkal jsem, že je trochu jiná…Dnes překvapila ona mne, když ji hladím po hladce vyholené kundičce, tak zjišťuju, že je celá mokrá a prsty mi drhnou o něco v prdelce. Přijela připravená – análek má vyplněný kolíčkem. Bradavky ji stojí vzrušením ze své bezmocnosti a z toho, jak ji přejíždím nehty po kundě. Krásně vlhne a vzrušením se otevírá jak květina při svítání. Její dech se zrychluje a stupňuje se i hluk vycházející z jejich úst. Najednou zařve jako by ji na nože brali. Udělala se a kunda ji stříká tak, že mám pocit, že se pochcala,….

banner naughty harbor bezpasaka.cz

Hraju si dál, líbí se mi, jak se v provazech zmítá vzrušením. Je nádherné sledovat tvořící se mokrý koláč na prostěradle z jejího vzrušení. Je to, jako bych měl hračku a ona chce mou hračkou být. Beru do ruky fotoaparát a fotím. Fotím její výraz. Její oči zakryté páskou. Její rty křivící se v něčem jako úsměv pro prožitém orgasmu. Slyší cvakání fotoaparátu a vzrušuje jí to čím dál víc. Svíjí se a sténá. Při focení jí rvu ptáka do huby. Kouří jako zblázněná a stále slyší cvakání fotoaparátu. Když mám pocit, že mám dostatečně tvrdý ocas, rvu jí ho do promáchané kundy.

Kuřba

V zadečku má stále anální šperk. Řve vzrušením, cuká sebou jako po zásahu elektrickým proudem. Dnes je to již po několikáté, co se udělala. Říká o sobě, že je děvka prodejná a já její pasák. Nadává mi do kreténu a hajzlů, když ji mrdám….Prostě to máme jinak. Po chvíli tvrdého šoustání stříkám dávku horké mrdky na její tvář, oči, pusu a nechám si čuráka očistit její nadrženou tlamičkou. Pak ji rozvážu. Schoulí se do klubíčka se slovy, že to bylo krásné, a že chce ještě. Šeptá mi do osuška, jaká se submisivní čubka….paní sebevědomá podnikatelka….

 

Mohlo by tě zajímat:

Výtah

Servírka

Ranní probuzení

Obyčejný chlap

 

banner eshop bezpasáka sex doll bezpasaka.cz  banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

porn banner bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Dragon_ze
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky