Jsme bezpasaka.cz! A co dál?

Aktuality

Dál toho bude plno… a v roce 2018 jsme rozhodně také nezaháleli :) Dost se to rozjelo a celý rok jsme Vám přihrávali další a další dívky. Co hlavního se tedy vlastně za rok 2018 událo?

Jsme dvojkou na trhu

Rok 2018 se vyznačoval stále se zvyšujícím počtem návštěvníků webu až někam ke 100 000 unikátních uživatelů měsíčně – za to Vám děkujeme! To je za rok a půl fungování slušný progres. Je to dáno hlavně tím, že se nám podařilo na web přivést přes 900 dívek a mnoho privátů a klubů a stali jsme se tak v počtu dívek i v návštěvnosti dvojkou na českém internetu.

Ověřování fotek

Naší prioritou je kvalitní ověřování fotek a tak jsme zavedli ověřování při registraci pomocí zaslaného selfie. Také se snažíme profily udržet aktuální - každé dívce i podniku voláme několikrát ročně a komunikujeme i formou sms a emailů. Pokud se s dívkou nejsme schopní spojit nebo se nám neozývá, tak profil skryjeme… i proto se může někdy stát, že Vaši favoritku už u nás nenajdete. Chceme, aby dívky, co u nás inzerují byly k dispozici hlavně pro Vás, své klienty.

To, o čem píšeme výše je zároveň i náš největší prostor pro zlepšení – dívky často nechtějí poslat selfie nebo poskytnout kvalitnější foto na profil. Také se často snaží registrovat i vícekrát pod různými údaji a fotkami. My tak věnujeme hodně času právě ověření nového profilu než ho pro Vás na web vyvěsíme.

Plány na rok 2019

A co je v plánu pro rok 2019? Nechte se překvapit :p Půjde o jedinečný a unikátní věrnostní program, spustíme úplně nový web, zaměříme se ještě více na kvalitu a autentičnost fotografií. Také náš pracovní tým se rozrůstá a nyní se o bezpasaka.cz starají 4 interní zaměstnanci, 5 brigádníků  a dalších 5 externích spolupracovníků… takže strategii a vizi, kam se chceme za další roky dostat máme a lidi také, tak buďte u toho a sledujte náš blog i stránky. Zvláště blogu se chceme věnovat naplno a témata a články budou jen přibývat.

Co říci záverem? 

Je super, že na bezpasaka.cz hledáte a nacházíte zábavu, povyražení, útěk od všednosti a parádní zážitky. Budeme i nadále dělat vše proto, abyste se k nám znovu a znovu chtěli vracet…

Přejeme Vám skvělý a sexem nabitý rok 2019!

Váš tým bezpasaka.cz

Autor: 
IVA
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.