Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Klučičí odpanění

21.11.2021 - 08:11
Erotické povídky a vtipy
Autor: Sexuh
   Přečteno: 4410x
Začal ho hladit, udělal mu masáž za krkem, třel o něj svého ptáka. „Ne, prý to bolí,“ prokouknul ho Adam. „Vždyť nic neříkám,“ nenechal se Josef a pokračoval v mazlení se s pasivním Adamem.

Začal ho hladit, udělal mu masáž za krkem, třel o něj svého ptáka. „Ne, prý to bolí,“ prokouknul ho Adam. „Vždyť nic neříkám,“ nenechal se Josef a pokračoval v mazlení se s pasivním Adamem.

 

První semestr na vysoké škole se Adamovi moc nepodařil. Za to na svého spolubydlícího měl vyloženě štěstí, jen si to zpočátku nemyslel. Bydlel v pronajatém pokoji v panelákovém bytě s Jožkou, klukem o rok starším, než byl on. Byt dostal Jožka od rodičů, a tak využil volného pokoje jako pravidelný pasivní příjem. Adamovi se byt líbil. Byl v centru s okny do klidného vnitrobloku, Jožka vypadal jako čistotný kliďas a navíc introvert, což evokovalo klid na učení, a to Adam preferoval.

První společný večer se kluci ani nepotkali, Jožka měl nějakou brigádu, a tak se vrátil až v čase, kdy Adam spal. Za to ráno čekalo Adámka nemilé překvapení. Přišel do kuchyně, kde už kuchtil Jožka. Dělal si volská oka. Stál zcela nahý se stojícím pérem u trouby a čekal, až se mu udělá snídaně.

„Hola,“ pozdravil ho Jožka.

Adam nevěděl, kam s očima, ale na pozdrav zareagoval. Jožka své pozadí zabořil do židle a pustil se do jídla. Adam si jen udělal čaj a posnídal buchty od mámy raději v pokoji. Takto se to opakovalo den co den. Jožka oblečení zásadně nenosil a jen co přišel domů, už byl nahý. Konzervativní Adam si na to pomalinku zvykal, ale neopakoval Jožkovo naturistické nadšení. Jednoho večera si kluci pustili film na notebooku, šlo o americký komediální seriál. Jožka jak jinak než nahý a vedle něj panic Adam v maximalistickém pyžamu. V seriálu byla jedna z postav gay.


Sexy kluk


„Znáš nějakého gaye?“ zeptal se Jožka Adama.

Ten se zamyslel a odpověděl:

„Ne, nebo myslím, že ne. Ty?“

„Já jo,“ řekl Jožka. Uplynulo několik scén, když se Josef vrátil k tématu:

„A vadí ti homosexuálové?“

„Ne, dokud neblokují Prahu nebo mi to nevnucují, tak nevadí,“ odpověděl Adam a začal přemýšlet, kam tím míří. Jožka se mu snažil naznačit, že on je na kluky, a že se mu Adam líbí.

„Máš holku?“ zmírnil konverzaci Jožka.

„Ne, ty?“ přehrál otázku na Pepu.

„Ne, s přítelem jsem se rozešel před dvěma měsíci,“ řekl Josef a čekal, co bude. Adamovi to hned došlo, jen nevěděl, jak pokračovat.

„Aha. Hele doufám, že jsem se tě nějak nedotknul,“ obhajoval se Adam.

„Ne, vůbec, mám stejný názor,“ uklidnil ho Pepa.

„To jsem rád,“ oddechl si Adam.

Několik dalších desítek minut se konverzace vedla v duchu vyzvídání, jaké to je, kdy si to přiznal a další. Pepa začal Adamovi lichotit, jaké má hezké vlasy, jak hezky voní a jaký je fajn. Adam se uklidňoval, že přece po něm určitě nevyjíždí. Opak byl pravdou.

„A proč chodíš pořád tak navlečený?“ zeptal se Jožka.

„Mně je to pohodlné,“ odpověděl Adam.

„To ani doma nechodíš nahý?“ nechápal Josef.

„Ne, nikdy,“ řekl Adam.

„Ani v létě?“ stále nevěřil Pepa.

„Ani v létě,“ přiznal Adam.

„Hele a nechceš to třeba zkusit?“ naváděl Adama Jožka. Pouhý pohled Adama stačil na to, aby Pepa pochopil, že ne a tak do něj začal rýpat trošku víc:

„Proč ne? Zkus to? Všechno se má zkusit.“

Adam ještě několik minut držel, ale nakonec podlehl a sundal si tedy pyžamo.

„Ty spíš v trenkách? Ty taky dolů!“ poručil Josef.

Těch se už Adam zbavoval neochotně. Zatímco Pepovi o pár stupňů tvrdosti ztvrdnul víc, Adam ho měl zvadlého. Pepa si ho důkladně prohlédnul a přisedl si k němu.

„Už ho měl v ruce někdo cizí?“ zajímalo Pepu.

banner naughty harbor vr sex bezpasaka.cz


„Asi jen doktorka,“ řekl Adam a tušil, že z toho něco bude.

„A já,“ řekl Pepa ve stejný okamžik, když mu ho chytil.

Adam se nebránil a tak začal Jožka pomalinku honit.

„Můžeš taky,“ vyzval Pepa Adama. Ten se přidal, až když mu ztuhnul. Seděli vedle sebe a honili si péra.

„A v zadečku už jsi měl nějakého doktora?“ zeptal se Josef. 
 
„Ne, nikoho,“ přiznal Adam.

To Jožku vzrušilo. Představa, že by byl jeho úplně první, byla natolik neodolatelná, že si řekl, že musí být jeho první. Po honění ho začal hladit po koulích, po stehnech a po bocích. Pak si před Adama kleknul a olíznul mu žalud. Adam se stále nebránil, proto mu ho začal kouřit. Adamovi to nebylo nepříjemné, ale ani ho to, kdo ví jak, nevzrušovalo.

„Víš, že jde dosáhnout orgasmu análním sexem? Je to takové intenzivní, jiné. Prý je docela podobný tomu ženskému,“ chlácholil ho Jožka.

„Ne, do toho nejdu,“ zamítl radikálně Adam.

„Jo, v pohodě,“ řekl Jožka a byl zklamaný. Sedl si vedle Adama a očekával, že bude pokračovat, ten však odmítal. Jožka si ho honil a přemýšlel, jak Adama přesvědčit.

Začal ho hladit, udělal mu masáž za krkem, třel o něj svého ptáka.

„Ne, prý to bolí,“ prokouknul ho Adam.

„Vždyť nic neříkám,“ nenechal se Josef a pokračoval v mazlení se s pasivním Adamem.

Jeho zvídavost ho přesvědčovala, ať to zkusí, když už dnes tolik vyzkoušel. Ještě pár minut se ho Jožka svým pérem dotýkal a svolil s tím, že bude opatrný. To mu nadšený Jožka slíbil. Kluci zašli do koupelny.

Oba šli do vany. Josef odšrouboval sprchovací hlavici a hadicí proplachoval Adamovi análek. To samé provedl i u sebe. Oba se usušili a přesunuli do postele. Adam šel na čtyři. Jožka vytáhnul ze šuplíku lubrikační gel a jemně, přitom důkladně, ho Adamovi promazával. Vzrušovalo ho, jak má úzkou dírku, jak mu parádně obepínala prst.

Po opakovaném promaštění si namazal i ptáka a zkusil jít opatrně do něj. Pevný Adamův svěrač Jožku nepouštěl. Proto všechno Josef zopakoval, chytil Adama za boky a silou začal sunout. Adam držel, ale bolelo ho to a tlačilo, tak Jožku zastavil. Ten se Adama pokoušel vzrušit a hrál si s jeho zvadlým čurákem. Z Adama už gel vytékal, tak ho Pepa nabral na žalud a šel do něj.


Kluci zezadu

Adam držel, co mu síly stačily, a Jožkův "vercajk" šel pomalinku do něj. Žalud byl v něm a Adam nechtěl jít dál. Pepa ho tam chvilinku nechal, pak povytáhnul a šel znovu do něj. Tímto stylem ho měl Adam v sobě z půlky. I Jožka cítil, že to hodně tlačí, proto ho vytáhnul a zopakoval nanesení gelu. Postupně se kluci dopracovali k úplného zásunu.

Pepa ho v něm zase nějakou dobu nechal, po vytáhnutí opět důkladně namazal a zajel. Už to šlo mnohem lépe než doposud. I Adam neprotestoval, už ho to netlačilo. Zadek se mu roztáhnul. Cítil, že to může být příjemné. V Adamovi už pěkně klouzal a tak začal Pepa přirážet. Prvně velmi pomalinku, pak už trochu svižněji.

Adamovi se čurák houpal do rytmu přírazů. Bylo mu to příjemné, dokonce někde hluboko v sobě cítil narůstající napětí, které s každým dalším zásunem stoupalo. Narůstalo na síle, čím dál víc. Vzpomněl si na slova o ženském orgasmu. Měl ho zvadlého, ne však scvrklého. Začal se jemně třást, očekával nějaký vrchol.

Z ptáka mu vyletěla dávka semene. Bez erekce. Bylo to zvláštní. Josef přidal na intenzitě. Adamovo vzrušení začalo ustávat. Jožka ho vytáhnul, několikrát pohonil a vystříkal se mu na záda. Pak oběma hochům povadli.

Kluci spolu i nadále sdílí nejen byt, ale i sebe. Byť se Adamovi i nadále líbí holky, zjistil, že je daleko jednodušší si užít s klukem. A tak si spolu kluci čas od času zašpásují. Adam se stále nezměnil, stále nesdílí Jožkovo exhibicionistické nadšení a chodí zásadně oblečený. To ale nic nemění na tom, že si rozumí.

Klučičí poprvé

 Přečti si další erotické povídky:

Čtyřka k narozeninám

Nedělní ráno v duchu společného orgasmu

Kočičí mrdání

Vymrdat a chránit

 

banner vánoce bp bezpasaka.cz

 

 banner Nicol naughty harbor bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka.cz

 

porn banner bezpasaka.cz

 

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Sexuh
Jsem docela normální čtyřiadvaceti letý kluk, co se o své vzrušující sny dělí na internetu.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky