Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Kočičí mrdání

21.11.2021 - 08:29
Erotické povídky a vtipy
Autor: Číča
   Přečteno: 5769x
Pak přiložil špičku pořád stejně tvrdého péra a pomalu zasunul. Myslela jsem, že mi vystřelí mozek z hlavy. Zasténal tak blaženě, až jsem si pomyslela, že jsem rajcovnější zvuk nikdy předtím neslyšela.

Pak přiložil špičku pořád stejně tvrdého péra a pomalu zasunul. Myslela jsem, že mi vystřelí mozek z hlavy. Zasténal tak blaženě, až jsem si pomyslela, že jsem rajcovnější zvuk nikdy předtím neslyšela.

 

Nervozitou a vzrušením se třesu po celém těle. Uvidím ho poprvé od našich osmi let. A hned s kočičím ocáskem v análu. Můj nejlepší kamarád ze školky. Před pár měsíci jsem si ho našla na Facebooku a od té doby jsme si už psali takový zvrhlý prasárny, že mě dnes snad nic nemůže překvapit. Chvíli to trvalo, než jsem ho svedla k tomu, abychom se osobně potkali, protože přítelkyně a oběma nám bylo naprosto jasný, jak naše schůzka skončí. Stejně to byla jen otázka času. 

Nikdy předtím jsem si nehrála na páníčka a koťátko, ale když s tím poprvé přišel, stačila představa poslušného koťátka klečícího na zemi s vyplazeným jazýčkem, jak dostane od páníčka přes tlamičku, aby vědělo, kdo je tu pánem a hned jsem cítila, jak jsem okamžitě mokrá a začala jsem si z nadrženosti kousat ret. Takhle krásně úchylnej a zvrácenej sex jsem si nemohla nechat utéct. Zatnula jsem drápky a pomalu páníčka lákala do mých tlapek. 

A teď tady sedím v hotelové restauraci na barové židli s ocáskem v zadečku a sukni mám rozprostřenou tak, aby nebyl vidět. Přichází ke mně a na rtech nemá úsměv, jak jsem čekala, ale rovnou nemilosrdný a přísný výraz. Naprosto mě to odrovná a já musím stisknout stehna víc k sobě. Koukám na něj tím nejsubmisivnějším a nejprovokativnějším výrazem, který v té chvíli zvládnu. Bez jakéhokoliv výrazu mě skoukne pohledem a pak jen řekne:

„Jdeme?“

Až z jeho chvějícího se hlasu poznávám, že je ze mě v prdeli minimálně tak, jak já z něho. Najednou jsme spolu sami ve výtahu mířícímu k našemu pokoji. Mohli jsme se sejít u mě doma, ale představa hotelového pokoje ve mně vyvolala větší a lepší pocit, že jsem jenom malá kurvička na hraní, čemuž jsem nemohla odolat. Jakmile se za námi zavřely dveře od výtahu, obratně mě chytil pod krkem a přimáčknul ke stěně.

„Mám pro tebe překvapení,“ zašeptala jsem přidušeným hlasem a chytla jeho ruku.

Položila si ji zezadu na svoje stehno a jela s ní nahoru přes zadek až k ocásku. Když zjistil, o co jde, zrychlil se mu dech a musel pootevřít pusu, aby mohl dýchat. Přitisknul se ke mně a já cítila, jak krásně mu ztvrdlo péro. Mám pocit, že jsem začala trochu slintat, jak už jsem ho chtěla mít v krku. Chytil můj ocásek a lehce za něj zatahal. Protočila jsem oči a zasténala. Spokojeně se usmál. Výtah se zastavil v našem patře a on si mě vedl k našemu pokoji. Pořád mě pevně držel za ocásek a s jeho pomocí mě směřoval správným směrem.  

Sex v hotelu


Přišli jsme do pokoje a on zamířil do koupelny. Využila jsem toho, svlékla se do spodního prádla a podvazků a na hlavu si nasadila kočičí ouška. Klekla jsem si do rohu naproti postelie, rukama se opřela o zeď, prohnula se v zádech a vystrčila prdelku pořád s ocáskem uvnitř přímo směrem ke koupelně. Otevřely se dveře od koupelny a já slyšela, jak strnul. Chvíli jsem slyšela jenom svůj a jeho nadržený dech a čekala, co bude dál.

„Tak je hodný koťátko. Poslušně čeká na páníčka.“

Řekl a já poznala, že už není nervózní, ale naprosto odhodlaný si mě ochočit. Přišel až ke mně.

„Pořádně na mě vystrč tu prdelku,“ řekl přísně.

Prohnula jsem se ještě víc.

„Au!“ něco mě švihlo přes zadek.

Byl to pásek, který vytáhl ze svých kalhot.

„Pořádně, jsem řekl!“ a švihnul mě ještě dvakrát.

Ta krásná bolest způsobila v mojí kundičce takový mokro, že mi už šťáva musela začít stékat po stehnech. Vystrčila jsem ji ještě víc a jednou rukou se chytla za zadek a pořádně se mu roztáhla.

„Tak je to správně.“

Pochválil mě a pásek mi přitlačil na tu už naprosto komplet mokrou kundu. Jeden konec držel pod mým břichem, druhý nad zády, a přejížděl s ním přes klitoris sem a tam. Hezky tam klouzal a já tlačila proti němu. Po chvíli pásek odtáhnul a podíval se na něj.

„Ale, ale… Co to je?“ řekl přísně a ukazoval na mokrou část pásku od mý šťávy.

Tuhle část mi dal do pusy jako roubík a přikázal mi, abych zkousla.

„Teď se nehýbej.“

Řekl a šel si lehnout na postel. Čekala jsem, co bude dál, ale jen mě nechával vycukat. Nadrženou s páskem v puse, zatímco on ležel s klidným výrazem na posteli a nespouštěl ze mě pohled. Jako kdybych vážně byla jen nějaké vycvičené zvířátko, které čeká na povel. Této role absolutní subinky jsme se nemohla nabažit. 


Velká mrdačka

„Tak pojď, kočičko.“

Řekl po nějaké chvíli a ukázal na místo na zemi hned vedle postele. Poslušně jsem tam po čtyřech došla a pásek položila vedle něj na postel. Pohladil mě po hlavě mezi ouškama a sjel po zádech dlaní až k mojí naprosto mokrý a horký kundičce. Byla tak mokrá, že mu prsty rovnou sklouzly dovnitř.

Zasténala jsem jak smyslů zbavená a opřela se o lokty, aby do mě měl lepší přístup. Druhou rukou mi dal pásek kolem krku a pořádně utáhnul, až jsem v obličeji zrudla, jak mě začal škrtit. Rukou mezi mýma nohama přirážel tak tvrdě a zběsile, že jsem po pár přírazech začala okamžitě stříkat. Křičela jsem, dusila a zároveň se zmítala v křečích. Pode mnou bylo mokro, jak kdyby tam někdo vylil půl litr vody. 

Ještě jsem se ani nevzpamatovala a už jsem jakoby z dálky po doznívajícím orgasmu slyšela jeho hlas.

„Tak tohle si uklidíš, kočičko.“

Škubnul páskem, který byl pořád omotaný kolem mého krku, jako obojek a stáhl mi hlavu k podlaze, kde jsem se před pár vteřinami vystříkala. „Lízej!“ přikázal mi a já poslušně vyplázla jazýček a slízávala tu kyselou tekutinu. Zvedla jsem oči a viděla ho, jak mě sleduje s naprosto běsným výrazem.

„Ty jsi ale úchylný prase.“

Pomyslela jsem si a sama pro sebe se spokojeně usmála. Chytil mě za vlasy a zvedl si mě obličejem k sobě.

„Ještě si mi postříkala celou ruku.“

Řekl a nekompromisně mi strčil prsty mezi rty do pusy. Nasadila jsem vyplašený výraz a poslušně olizovala jednotlivé prsty, které si mi hrály s jazýčkem a zasouvaly se hlouběji a hlouběji do krku. Začala jsem se dusit, ale páníčka to neobměkčilo. Naopak je zasunul ještě níž a při pohledu na slzy, co se mi objevily v očích, se spokojeně usmál. Už jsem to nemohla vydržet a malinko stiskla zuby kolem jeho ruky. Hned ji vytáhl, zmáčkl mi tváře a přitáhl si můj obličej k jeho.

„Kočička zlobí?“

Procedil mezi zuby a plivnul mi do obličeje. Pak mě odtáhnul, napřáhnul se a dal mi několik, tak akorát silných, facek.

„No počkej!“ řekl a hodil se mnou na podlahu.

Chytil mě za boky, zvedl si je k sobě a zezadu do mě vrazil to naprosto tvrdý péro, na který jsem se těšila celou dobu. Zatímco mě mrdal, jak smyslů zbavenej, přidržoval si mě za ocásek a nohou si mi stoupnul na obličej přitisklej k zemi přesně v místě, kde ode mě bylo ještě mokro. Nikdy v životě jsem nezažila hlubší průnik a vznášela jsem se na vlně tý nejsilnější extáze. Kňourala jsem jako malý ustrašený koťátko a užívala si jeho nadřazenost. 

Když sebou začal lehce škubat, přestal a za ocásek mě zatáhnul trochu víc. Můj zadeček povolil a celý ocásek byl venku. Věděla jsem, co teď bude následovat. Páníček si mě chytil oběma rukama za půlky a roztáhl je tak, že jsem cítila, jak se kochá pohledem na moji připravenou anální dírku. Plivnul na ní a prstem svojí slinu rozetřel po okraji.

Pak přiložil špičku pořád stejně tvrdého péra a pomalu zasunul. Myslela jsem, že mi vystřelí mozek z hlavy. Zasténal tak blaženě, až jsem si pomyslela, že jsem rajcovnější zvuk nikdy předtím neslyšela. Zasunul ho do mě až po kořen a chvíli si ho ve mně užíval, pak nasadil pravidelný rytmus a mrdal mě do té mojí dírky tak dychtivě, až jsem myslela, že mě roztrhne. Bylo to skvělý. Čekala jsem, že se musí každou chvíli udělat. Ale on znovu přestal a popadl mě za vlasy.

„Tohle ještě není konec, koťátko.“

Řekl přerývaně a přiměl mě, abych vylezla na postel. Položil mě na záda a hlavu zaklonil přes okraj postele.

„No tak tohle?!“ pomyslela jsem si a těšila se, že konečně zkusím to, co jsem vždy zatím viděla jen v pornu.

Otevřela jsem pusu, jak nejvíc to šlo, a vyplázla jazyk. Stoupnul si nade mě a snažil se mi ho zasunout až do krku. Na chvíli se zasekl u mandlí. Začala jsem se dusit a prskat. Přichytil si mě a zatlačil ještě silněji.

Pevné kozičky


„Jen ochutnej, jak chutná tvůj zadeček,“ řekl z posledních sil.

Strašně to bolelo a myslela jsem, že mi udělá do krku díru. Když už jsem si myslela, že to déle nevydržím, začal sebou cukat a sténat a já cítila, jak mi jeho mrdka plní krk. Párkrát mi do mandlí ještě přirazil špičkou péra, ale to už jsem ho odtáhla a zbytkem si nechala postříkat rty, tváře a bradu.

Svalil se vedle mě na postel a já si prstem spokojeně setřela všechno z obličeje a spokojeně olízala. Chutnal skvěle. Moje drápky se postavily opět do pozoru.

„Tak tebe, ty můj perverzáku, jen tak nepustím.“

 Přečti si další erotické povídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Svázaná na hotelu

Pořádný sex s Luckou a její první výprask

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Zaujal Tě článek? Dej mu svůj LIKE. A poděl se s ostaními.

   Sdílej článek na fb
autor
Autor: Číča
Na životě si nejvíce cením umění, sexu a hlubokomyslných konverzací a podle toho žiji. Vystudovala jsem žurnalistiku a taky se jí věnuji. Umění, především hraní, zpívání a tancování, mám jako svůj placený koníček a svět zapálených umělců mě fascinuje. Lidé mě považují za bohéma. Já jsem při tom jen holka, co chce v životě vyzkoušet všechno vzrušující a zakázané a do všeho se vrhá po hlavě. Cením si originálních a zajímavých lidí, protože věřím, že mě mohou v mém životě něčím obohatit.

Psát o sexu a o nejrůznějších fantaziích vnímám jako svou osobní terapii.
Pro vložení komentáře k článku se přihlas nebo nejdříve zaregistruj.

Podobné články

Mezinárodní den ženského orgasmu 8.8.

08.08.2022 - 09:00

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu.

Zobrazit článek

Záhadný cizinec

07.07.2022 - 09:00

Dominika byla žena ve středních letech. Před pár měsíci byla nucena v podnikání vyhlásit bankrot a dluhy, které ji zůstaly na krku byly příčinou rozpadu jejího manželství.

Zobrazit článek

Někdo to rád horké. Hrátky s voskem – od teorie k praxi

06.07.2022 - 08:00

Co se vám vybaví, když se mluví o svíčkách v souvislosti se sexem? Je to vidina romantického milování na plátcích růžích ve světle plápolajících svíček? Nebo jsou to spíše BDSM praktiky?

Zobrazit článek

Zaměřeno na bradavky: Jak si s nimi hrát?

29.06.2022 - 08:06

Bradavky jsou jednou z nejdůležitějších erotogenních zón a přitom jsou při sexu často opomíjené.

Zobrazit článek
×

Měj přehled o novinkách!

Buď mezi prvními, kdo ví o nových holkách a novinkách na webu. Odebírej nejčerstvější informace! 

Odebírat novinky