Kráska nebo zvíře?

Erotické povídky a vtipy

Kráska nebo zvíře?

Napsal Draubor4

 

Stojím na mostě, ty jdeš náhodou kolem. Dívám se do řeky, směrem dolů. Stojím u římsy a ty nevíš, co si máš myslet. Přijdeš za mnou a řekneš jen: „A to jsi básník nebo sebevrah?” Otočím se na tebe, zahledím se ti do očí a řeknu jen: „Pojď, budeme smutní spolu.” Nečekaná odpověď, která tě vyvede z míry. Koukáš se mi pořád do očí a čekáš, že uhnu. Ale já neuhýbám. Cítíš, jak ti do hlavy pronikají mé myšlenky, vidíš v nich lehkou zvrácenost ale i spoustu rozkoše a smutku. Začíná se tě to zmocňovat. Udělám krok k tobě a ty cítíš, že se tě začíná zmocňovat touha. Olízneš se, pokoušíš se zastavit můj postup k tobě sváděním, ale nepomáhá to.

Hledím ti do očí a dělám jeden krok za druhým směrem k tobě. Už pomalu nedýcháš, cítíš mojí blízkost, můj dech ti šimrá na krk. Zavřeš oči a našpulíš rty k polibku. Říkáš si, každou chvíli to přijde. Pak ale otevřeš oči a nikdo před tebou nestojí. Jen prázdný most, hodiny na kostele odbíjí půlnoc a ty začínáš přemýšlet. Jsem šílená? Byl to přelud? Co budu dělat s tou touhou, kterou ve mně přelud probudil. Trochu nesvá uděláš dva kroky dopředu a najednou si na zemi všimneš lístečku. Na něm je napsáno telefonní číslo a vzkaz “zavolej”.

Je to náhoda? Je to zase další přelud? Nenechal to tady někdo jiný? S lehkou nervozitou zvedneš telefon, vytočíš číslo a ozve se: „Jsi to ty?” Zůstaneš stát jako zkoprnělá, neschopná slova. Tvůj dech se začne zrychlovat až do momentu, kdy uslyšíš: „Sedím v baru Seductress. Přijď, čekám na tebe.“ Chceš odpovědět, ale nevíš co. Místo toho položíš telefon a vydáš se do baru, o kterém jsi ještě nikdy neslyšela. Nevíš kde leží, chvíli proto bloudíš ulicemi a pak se před tebou objeví vývěšní štít baru Seductress s nápisem - Sny zde měníme ve skutečnost.

Cítíš se jako omámená. Vstoupíš dovnitř a u baru uvidíš, že sedím já. V ruce skleničku whiskey a lehký úsměv na tváři. Přisedneš si a podíváš se mi do očí.

Já řeknu: „Je to zvláštní, takové dvě setkání. Skoro jako by to byl sen.“

Ty: „Kdo jsi?“

Já: „Copak to ještě nevíš?“

Ty: „Ne, nerozumím tomu.“

Já: „Noc je ještě mladá, třeba to zvládneš pochopit.“

Zase zůstaneš stát, ucítíš mojí vůni. Nahneš se ke mně a svůj odzbrojující dekolt mi dáš skoro až k nosu. Na chviličku zaváhám, sklouznu pohledem a ty se začneš usmívat. Začínáš získávat převahu, cítíš to a začínáš se přibližovat k polibku. V ten rozhodující okamžik opět zavřeš oči a... políbíš do prázdna. Co se to děje? Otevřeš oči a já zase nikde. Rozhlédneš se kolem sebe a vidíš páry líbající se evidentně před chvílemi rozkoše. Přijde za tebou barman a podá ti lístek. Na něm je jen napsáno - Pokoj číslo 69.

„Barmane, vy tady máte i pokoje?“ On se jenom usměje a ukáže na dveře, které jsou za barem a které jsi celou dobu považovala za dveře od kuchyně. Dlouhé schodiště do pater, žádný výtah. Začínáš stoupat a sleduješ čísla, až se dostaneš celá unavená do šestého patra. Mám tohle zapotřebí, říkáš si. Ale stejně tě něco nutí jít dál. Dojdeš k dveřím s nápisem 69. Dveře jsou pootevřené, vejdeš dovnitř. V pokoji nikdo není, jenom obří vodní postel ve tvaru srdce. Na posteli leží několik erotických hraček, láhev od šampusu s jahodami a šlehačka.

Už to napětí nemůžeš vydržet, lehneš si na postel, odhrneš si sukni a začneš si hračkou jezdit po své již dlouho nadržené kundičce. V tom si všimneš, že je otevřené okno a začíná být zima. Přistoupíš k němu, zavřeš ho, zatáhneš závěsy, otočíš se zpět a.... tam ležím já na posteli, úplně nahý a se stojícím penisem. Když uvidíš ten penis, projede tebou mrazivé vzrušení. Začneš přistupovat k posteli, opatrně, máš strach, abych se zase nerozplynul. Přibližuješ se ke mě, lehce poklekáš na postel a chytneš mě za něj tak pevně, že lehce nadskočím.

Ty: „Tak, a teď už mi neunikneš. A začínáme hrát podle mých pravidel.“

Já: „To se ještě uvidí.“

Oba se usmějeme a ty se skloníš k mému penisu. Začínáš točit tím svým vzrušujícím jazýčkem, rajcuješ mě slovama a říkáš mi: „Mě vyvrhli z pekla. Kazila jsem jim tam totiž morálku. Vybral sis špatnou oběť.“ Mě pomalu začíná pulsovat krev v mém žilnatém kokotu. Olízneš ho krásně od koulí až po špičku a mým tělem přejede chladivé vzrušení. Jemně mi jazýčkem šimráš uzdičku a já zakláním hlavu a sténám slastí. Pak ho vezmeš celý do pusy, zasuneš až po koule, začnu koulet očima a nahlas sténat. Při krouživém pohybu zpět z pusy ven mě lehce pošimráš na koulích.

Dáváš si záležet, abys mě jemně šimrala pod koulema, což mi způsobuje nááádhernou rozkoš. Pozoruješ jak se v posteli zmítám slastí a jen se hezky usmíváš. Cítíš, jak mi roste a ty se jen usměješ a řekneš: „Až se do toho obuju pořádně, tak to dlouho nevydržíš.“ A máš pravdu. Začneš svým jazýčkem předvádět dokonalé umění, každičkou žilku po stranách jemně olízneš, zoubkama mi podráždíš špičku a po chvilce cítíš, jak se ti pusa začíná plnit blahodárným semenem, zatímco já křičím slastí.

Je toho tak hodně, že ti kapičky spermatu stékají z uší. Usměješ se, sedneš si vedle mě a roztáhneš nohy. Ukážeš na mě prstem a začneš mě lákat. Moje pasáž. Rozpálil bych tě tím, že bych ti celé tělo pomazal šlehačkou a slízal ji, střídavě bych to nabíral jazykem a střídavě penisem, aby sis taky lízla. Potom na tvé rozžhavené tělo bych dal zmrzlinu, která by se hned začala roztékat po našich tělech, roztekla by se ti po stehnech a já bych ji začal olizovat od kolene ke tvému nadrženému klínu.

Kapající zmrzlinu promíšenou se šťávičkou bych začal roztírat jazykem po tvém poštěváčku a občas ti zavadil špičkou jazyka o klitoris, až by ti celým tělem projela krásná slast a ty bys věděla, co tě čeká v následujících hodinách. Klitoris vezmu do pusy a začnu žmoulat, střídavě olizovat špičkou jazyka a střídavě nabírat celou jeho plochou. Cítíš, jak ti celým tělem projíždí krásná slast. Jemně zatneš drápky do postele a sténáš. Po tvých stehnech stékají kapičky šťávičky a já je vracím jazykem zpátky do tvé studánky. Cítím, že tě tentokrát mám v moci já. Usměju se a řeknu: „Ty to taky dlouho nevydržíš.“

Začnu ti jazykem rejdit po poštěváčku tak, že každý pohyb ti smýkne celým tělem. A po chvíli zatneš nehty do peřiny tak moc, že vyjekneš. První orgasmus, zatím slabší. Nedám ti ani chvíli pokoj a můj už opět stojící penis přiložím na klitoris. Začnu jemně dráždit svou špičkou tvůj klín a roztírat ti tvou šťávičku. Pak v nestřežený okamžik, kdy to nečekáš, ti ho tam vrazím až po koule. Vyštěkneš a zakloníš hlavu. Začínáš cítít vzrušení v těle, jak začínám pomalu přirážet a zrychlovat tempo. Cítíš, jak ti každý milimetr mého penisu dráždí tvé citlivé chloupky v kundičce a jsi u vytržení.

Nádherná rozkoš ti prochází tělem jedna za druhou. Tvé smysly jsou ovládnuté rozkoší, tvoje nervy natahuje krásná slast tak silně, až to musíš ventilovat hlasitými skřeky. V tom orgasmickém opojení se zmůžeš jen na výkřiky: „To není fér! Dělej! Mrdej! Přirážej!“ Střídáme polohy. Nemůžeš to vydržet v podřízeném postavení a tak mnou smýkneš na postel a osedláš si mě jako pořádného oře. Nasadíš se na něj a nakloníš ke mě. Pošeptáš mi do ucha: „Pořádně se drž, břišní tanec je moje specialita.“ Ďábelsky se usmeješ a začneš vrtět pánví tak, jako ještě nikdy v životě.

Zase vedeš. Nedokážu se skoro hýbat, jak pevně mě svíráš a jak přesnými pohyby do rytmu vášně můj penis vystavuješ nádherné rozkoši. Jezdíš tam a zpátky, nahoru a dolů, občas si sesedneš a přejedeš po něm zlehka kundičkou. Je to jako kdybys skládala báseň na moje tělo. Po chvilce tebou zase smýknu já a ty si klekneš. „Tahle hra je pro dva,“ řeknu. Nabodnu tě zezadu, jednou rukou chytím za vlasy a druhou obepnu tvá prsa. Mocně přirážím a ty řveš. Občas tě plácnu po zadku a ty se ohlédneš s divokým výrazem v očích.

Už je z tebe divoké zvíře, probudil jsem v tobě bestii vedenou základními pudy. Vystřídáme ještě několik poloh a ty mrdáš jak smyslů zbavená. V hlavě máš jenom rozkoš, nádhernou a slastnou. Jsi v jiném světě. Po hodině divokého mrdání cítíš, jak slast kroužící  ti po těle začíná narůstat. Roste to a každým dotekem a přírazem víc a víc. Cítíš, jak ti povoluje hráz nervů a do celého těla se v jeden moment vyvalí všechna rozkoš světa a ty jenom řveš, trháš povlečení na posteli a na zádech mi děláš rýhy od nehtů. Pět minut, skoro jako věčnost.

Mocně se svalíš na postel smyslů zbavená a cítíš, jak tě od shora dolů pokropím krásnou teplou mrdkou. Ležíme na posteli, oddychujeme, trvá to deset minut. Vezmeš do ruky zase šlehačku, nahneš se ke mě a s jiskrou v oku řekneš: „Druhé kolo, zajíčku.“ Celý proces se opakuje ještě jednou, a pak znovu ve vaně a sprše.

Uléháš vysílením a ihned usínáš. Ráno se probudíš, já nikde, postel prázdná,a ty jsi zase na rozpacích. Byl to sen? Moje ztělesněná představa, můj sen? Jestli ano, tak proč nemůžu nohy dát k sobě? Byla to skutečnost nebo ne? Pohlédneš z okna a vidíš ceduli s nápisem Bar Seductress - Sny zde měníme ve skutečnost.

 

Přečti si další eropovídky:

Sex s mrtvou láskou

Sex v Ghettu

Sex na posedu

Svázaná na hotelu

 

 

      banner bezpasaka.cz   

 

porn banner bezpasaka.cz

 

banner holky na sex bezpasaka

© Bezpasaka.cz

Autor: 
Draubor4
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.