Latex, sex a BDSM

Rady/Tipy

Latex, sex a BDSM 

Latex a BDSM - 2 témata, která k sobě mají velmi blízko a zároveň daleko. Záleží na úhlu pohledu každého z nás, resp. každého, kdo se jim alespoň trochu věnuje. Není totiž pravdou, že každý, kdo má rád BDSM, má zároveň rád i latex a naopak. A se sexem je to podobně.

Obsah:

BDSM - kde začíná a končí?

sexy latex  bezpasaka.cz

BDSM má nekonečně mnoho podob a pokud ho začnete zkoumat více do hloubky, zjistíte, že do této škatulky je možné zařadit cokoli kromě toho nejobyčejnějšího sexuálního aktu v misionářské poloze. Jakmile totiž v sexu začnete trochu experimentovat a vnímat ho rafinovaněji než čisté romantické milování, je to projev BDSM, byť v mikroskopické podobě.

K nejlehčím podobám BDSM patří např. lehké svázání rukou nebo jemné naplácání na zadek. V pokročilejší formě může jít o kompletní fixaci těla, středně silný výprask, používání kolíčků a skřipců na bradavky a genitálie atd. Patří sem i udílení příkazů nebo ponižování. Nejtvrdší forma BDSM nezná hranic. Tam už teče krev a bolest je často za hranicí snesitelnosti.

Někomu to přijde absolutně nepochopitelné, ale cílem je vždy dosažení určitého stavu štěstí. Bolest a extrémní zážitky totiž v těle aktivují hormony, které dostanou mysl člověka do jiné dimenze. Podobně jako orgasmus, extrémní sportovní výkon nebo davové šílenství při velkých koncertech.

Zajímá vás BDSM svět? Mrkněte na podrobný výklad o BDSM.

Latex a BDSM

latex a bdsm bezpasaka.cz

Vraťme se ale ke spojení BDSM a latexu. Mnoho lidí si právě ve spojení se sadomasochismem vybaví těla obepnutá latexem (nebo případně kůží). Je to nicméně pouze jeden z mnoha prvků, které dokážou ovlivnit vnímání člověka.

Existuje dvojí vnímání latexu. To první je jednoduše očima. Pokud vidíte někoho v latexu, je to pro vás přitažlivé a danou osobu vnímáte jednoduše jako atraktivní. Mnoho mužů si přeje, aby jejich partnerka alespoň občas nosila něco latexového, protože se jim to zkrátka líbí. To ovšem hned neznamená, že takový muž musí mít sklony k BDSM. Zároveň to neznamená, že by se sám do latexu chtěl oblékat.

Druhé vnímání latexu má už poněkud hlubší charakter a spočívá v tom, že milujete ten pocit, kdy jste do latexu sami oblečeni. Je to jedna z nejrozšířenějších forem fetišismu a může mít několik stupňů intenzity.

Tady stojí za to upozornit, že ne všechno, o čem se píše "latexové", je opravdu latexové! Speciálně bulvár si často bere na paškál celebrity, které ukázaly maximum odvahy a vyrazily si na veřejnost v latexu. Ve většině případů to byla koženka, PVC nebo lycra. Stejně tak mnoho e-shopů s módou nabízí třeba latexové legíny, které ve skutečnosti neobsahují ani procento latexu. Takže pozor, pokud mluvíme o latexu, máme na mysli 100% latex ve stejné formě, z jakého se vyrábí chirurgické rukavice nebo kondomy!

Pokud nechcete při nákupu naletět, chcete se o latexu dovědět úplně vše a nechat si osobně poradit, doporučuji vám největšího prodejce latexového oblečení v ČR - MH Sexshop.

Fetišistická láska k druhé kůži

milujeme latex bezpasaka.cz

Asi už tušíte, čím je latex pro fetišisty tak výjimečný. Není to jen přiléhavé oblečení, které se na oko leskne. Je to něco, co vás pohltí a neprodyšně oddělí od okolního světa. Při oblékání může trochu studit. Po chvíli ale získá tělesnou teplotu a přilne jako živá součást vašeho těla. Právě proto se mu někdy říká "druhá kůže".

  • Jsou lidé, kteří řeknou: „Fuj! To bych na sebe nikdy nevzal!“

  • Jsou lidé, kteří by to rádi vyzkoušeli.

  • Jsou lidé, kteří si občas pro zpestření vezmou latexové spodní prádlo, sukýnku nebo šaty.

  • A jsou lidé, kteří když můžou, obléknou se do latexu od hlavy až k patě a nejraději by tak zůstali napořád.

A ani jeden z nich nemusí mít nutně sklony k BDSM...

Vnímání sebe sama v latexu přináší nepopsatelné pocity. Tedy ony by popsat šly, ale vtip je v tom, že pokud máte k latexu vrozený pozitivní vztah, ten pocit si většinou dovedete představit už dřív, než latex poprvé vyzkoušíte. Tenká vrstvička čehosi dokonale pružného obepíná vaše tělo. Svou neprodyšností způsobí lehké zapocení, přilepí se a splyne s vámi. Lehce svírá a kopíruje každý pohyb. První vyzkoušení a dlouhodobější pobyt v něm vaše představy dokonale doostří.

Pokud máte k latexu vrozený odpor, žádné vysvětlování vám nedokáže přiblížit ten blažený pocit fetišistů. A pokud ho na sobě budete proti své vůli zkoušet, zřejmě si ho zprotivíte ještě víc.

Patříte někam doprostřed? Sice jste to zatím nevyzkoušeli, ale rozhodně vás to nepohoršuje a jste tak trochu zvědaví? MH Sexshop doporučuje na první "osahání" latexové rukavice, sukni, minišaty nebo spodní prádlo (slipy, tanga, kalhotky). Snadno se oblékají, jsou nenáročné na údržbu a nejsou drahé. Pro snadné oblékání a svlékání a zároveň pro ten dokonalý lesk je potřeba latex ošetřit silikonovým olejem. Je to stejný olej jako na čerstvě rozbaleném kondomu.

Každý prodejce latexu by vám měl k oblečení podobný přípravek nabídnout a vysvětlit, jak o latex pečovat. Bez toho vám totiž brzy zpuchří, slepí se k sobě a popraská. Na péči a správné skladování si jedte obzvláště pozor!

Sex, bolest a dominy

dominy a latex bezpasaka.cz

Koho vzrušuje bolest, ať už dávat nebo přijímat, nemusí k tomu potřebovat latex. Koho vzrušuje latex, nemusí k tomu potřebovat žádnou formu bolesti. A konečně, v ortodoxních případech, ani k latexu ani k BDSM často není zapotřebí vůbec žádný sex! Samotné vnímání bolesti nebo oné "druhé kůže" dokáže u někoho vyvolat natolik intenzivní pocity, že samotný orgasmus by vedle toho působil jako slabý odvar.

Proč se tedy latex a BDSM tak často spojují? Protože k sobě mají přece jen blízko. Ve skutečnosti, i když to není pravidlem, kdo má sklony k jednomu, mívá aspoň částečné sklony i k tomu druhému. Vzrušující pocity se tím násobí.

Zásadní roli hraje i vizuální stránka. Taková domina na sobě může mít cokoli. Věřte - nevěřte, klidně i tepláky. Těsné rifle a sexy top jsou o něco stylovější. Určitě se však shodneme, že pokud je od hlavy k patě v kůži a nebo právě v latexu, dodá jí to na atraktivitě, přísnosti i sebevědomí. Některé to mají dokonce tak, že teprve latex a vysoké podpatky v nich probudí tu skutečnou dominu.

 

© Bezpasaka.cz

odběr povídek bezpasaka.cz

Mohlo by vás zajímat:

Pozitivní vliv sexu na lidské zdraví

Bondage - kouzlo erotického svazování

Exkluzivní rozhovor o opravdovém partnerském BDSM

Luxusní placené společnice na lyže, jachtu i do ložnice

Autor: 
Iva
Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.