Laura

Laura

Narodila jsem se v roce 1989 ve znamení Vodnáře. Od 25 let se pohybuji v sexbyznysu jako placená společnice. Živím se sexuální prací a psaním článků. Ty najdete hlavně na webu erotikon.info a na jedinečném blogu Bezpasaka.cz.

Žiji v Praze a ve volném čase nejraději chodím na procházky se svým psím kamarádem. S chutí si dopřeji dobré jídlo, kvalitní červené víno, masáže a sexy spodní prádlo. Zajímám se do hloubky o témata spojená s prostitucí a lidskou sexualitou. Ráda otevírám diskuze o tématech, o kterých se mluví málo, vůbec, nebo jen potichu.

Stránky

Vstup na stránky je povolen pouze starším 18 let
Vstupujete na stránky se sexuálním obsahem. Kliknutím na vstoupit souhlasíte s následujícími podmínkami.

Stránky se sexuálním obsahem

Je mi více než osmnáct (18) let a potvrzuji, že jsem již dosáhl(a) zletilosti.

Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky (např. na 21 let), potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.

Zamezím, aby díky mému chování ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.Můj zájem o všechny zde obsažené údaje a materiály je čistě soukromý a je určen pouze pro mou a jen mou vlastní potřebu.

Prohlašuji, že sexuálně zaměřený materiál mne nepohoršuje, neuráží a nejsem jim nijak ohrožen.Je mi známo, že veškeré obrazové a textové materiály na stránkách, na které jsem se rozhodnul vstoupit jsou chráněny autorským zákonem.

Jakékoli šíření obsahu nebo jeho částí bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.Jsem si vědom toho, že porušením některého z výše uvedených ustanovení se vystavuji riziku občanskoprávních sporů, případného i trestněprávního stíhání.

Potvrzením tohoto upozornění se již nebude upozornění na tomto počítači zobrazovat.

X

Přihlášení

Zapomněla jsi heslo?
Zašleme Ti nové na Tvou
emailovou adresu.